X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy znowu starania
Odpowiedz

Zaczynamy znowu starania

Oceń ten wątek:
  • baksia Autorytet
    Postów: 1489 1316

    Wysłany: 16 lipca 2020, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina, tak accofil to zastrzyki. Robi mi je mój M, bo nie mogłam się zmusić aby sama je sobie robić 😅
    Kochana trzymam kciuki, będzie dobrze zobaczysz ✊🏻 Tez się stresowałam ale już jest lepiej. Mój M wyjeżdża na 2 tyg więc prawdopodobnie następny cykl będzie stracony 😪

    Zula, kurde dziwna sytuacja. Trzymam kciuki aby to był błąd labo, bo faktycznie na ciaze to nie wygląda 😔

    Zula36 lubi tę wiadomość

    iv09ej28y92h7fp1.png
    23.03.2019 Aniołek ❤️ - 9 tc Poronienie zatrzymane
    6.06.2019 - puste jajo płodowe
    12.11.2019 Aniołek ❤️ - 8tc poronienie zatrzymane
    Problemy immunologiczne-szczepienia limfocytami
    Pomorskie
  • Zula36 Autorytet
    Postów: 1838 928

    Wysłany: 16 lipca 2020, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 grudnia 2020, 22:03

    event.png
    age.png
    ❤️👶🏼Adaś 22.06.2021🌈
    💔👼🏼09.04.2020 (9tc)
    ❤️👧🏼Zosia 28.06.2018
    👩🏼 Ja, 39 lat 🤦🏼‍♀️
  • AnnZ Autorytet
    Postów: 438 173

    Wysłany: 16 lipca 2020, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella, aLunia, Lady_Dior dobrze Was widzieć :)

    Rzadko tu zaglądam, bo nie widzę nikogo z moich czasów. Ostatnio widziałam Bajlov i J.J. Dziewczynki trzymam za Was bardzo mocno kciuki! Nie przestawajcie wierzyć!

    Moja Groszeńka ma 8 m-cy i jest cudowna. Bardzo pogodna, spokojna i dzielna. Byliśmy w Centrum Zdrowia Dziecka w zeszłym tygodniu i neurolog jest b. zadowolona z postępów Marcelinki. Uważa, że mieści się w normach rozwoju dla jej wieku.
    Maleńka odwraca się na brzuch i na plecy, siedzi, zaczyna powolutku dźwigać pupę do czworakowania. Coś tam po swojemu mówi, choć jeszcze nie gaworzy.
    Mamy 3 fizjoterapeutki, 4x w tygodniu rehabilitację ruchową, 1x neurologopedę, 1x integrację sensoryczną. Dużo pracuje z nią w domu. Jesteśmy pod stałą kontrolą 2 neurologów.
    Pierwsze diagnozy o niedowładzie połowiczym, zostały już wykluczone.
    Czekamy jeszcze na kolejne badanie słuchu bo w 4mcu stwierdzono lekki niedosłuch prawego ucha.
    W sierpniu czeka nas pobyt w szpitalu i rezonans. Trzymajcie kciuki, żeby czekały na nas już sama dobre wiadomości.

    Nie pozostaje mi nic innego jak bardzo kochać Marcelinkę, rehabilitować i modlić się, żeby ten czas po porodzie, moja rozpacz, strach i wszystkie złe diagnozy były złym koszmarem. Chciałabym, żeby moja dziewczynka mimo tak trudnego startu normalnie się rozwijała.

    Sama zdecydowałam się na leczenie, chodzę do psychiatry, przyjmuję leki. Łatwiej mi teraz radzić sobie z rzeczywistością. Żałuję, że tak późno zdecydowałam się, powinnam po poronieniach trafić w ciąży do psychiatry.

    Bella trzymam kciuki za operację Twojej córeczki.

    Lady_Dior śliczna jest Twoja córeczka i bardzo dziewczęca. Dobrze, że zadbałas o jej rehabilitację, z jej pomocą wszystko będzie dobrze.

    Alunia gratuluję syneczka, masz teraz komplet :)

    VianEthel widziałam, że pytalas o nas na innym wątku, dziękuję. Trzymam za Ciebie kciuki, dbaj o siebie i swoją Fasolkę.



    Lady_Dior, baljov., agulineczka, Bella01, Malina lubią tę wiadomość

    2013 Córka
    04.2017 poronienie zatrzymane 9tc
    12.2017 ciąża pozamaciczna, zachowany jajowód
    09.2018 poronienie samoistne 5tc
    "Domine, exaudi orationem meam"
    2019 Córeczka
  • Hefe Autorytet
    Postów: 281 190

    Wysłany: 16 lipca 2020, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ciężko będzie mi się odnieść do Wszystkich bo mam sporo zaległości, starałam się często podczytywać co u Was ale kompletnie nie potrafiłam wbić się w temat... jedyne co mi przychodziło do głowy to, ze trzymam wciąż kciuki za Was! Baksia jesteś jakoś wyjątkowo w mojej głowie... ❤️

    Lady_Dior dzięki, ze o mnie pytasz. Moje życie wywróciło się do góry nogami... i doszłam do wniosku ze nie jestem w ogóle zorganizowana osoba, brakuje mi na wszystko czasu... Od początku czerwca wróciłam już do pracy narazie dwa/trzy razy w tygodniu po 4/6h... Zuzia rośnie i zmienia się zaskakująco szybko, dalej cycusiamy 🙂 od początku tylko ma ciężko ze spaniem, odkąd się urodziła to nie przespałam ciągiem więcej niż 2/3h 🙈 Śpi razem ze mną... poza tym wszystko ok, próbuje już coś chodzić przy meblach, dużo „gada” i ustawia sobie nas jak chce 😁 ale mimo ze ten tok jest okropnie ciężki to jest piękny!

    Zosia jest cudowna! Widziałam pierwsze zdjęcie, wyglada jak księżniczka 😊 na drugim taka kruszynka się wydaje... i wcale bym jej z chłopcem nie pomyliła 😊
    Wierze Ci, ze kpi było dla Ciebie ciężkie... teraz kiedy wróciłam do pracy i muszę odciągnąć mleko to jest dla mnie okropny koszmar...
    Mam nadzieje ze lekarze pomogą i niedługo nie będziesz musiała się martwić o rozwój ruchowy Zosi, przykre jest to, ze teraz przez wirusa wszystko jest mocno ograniczone 😞 najważniejsze, ze sama widzisz jakieś postępy! Na chodzenie ma jeszcze czas 😊 Będę wypatrywać tutaj Twoich postów wiec daj czasem znać jak się zmienia 😊

    Tutaj mój śmieszek, rozszerzamy dietę z blw wiec Zuzia je wszystko, ostatnio próbowała czereśni i jak mina mówi sama za siebie była z tego powodu zadowolona 😜
    15bb454157fd.jpg

    AnnZ jak się ciesze, ze jak zabrałam się żeby napisać tutaj to trafiłam na Twój post 🙂 jeszcze z tak pozytywnymi informacjami! Trzymam kciuki i wierze w to, ze Twoja Groszenka będzie w pełni zdrowa ❤️ z tego co piszesz to rozwija się bardzo dobrze 😊 jak starsza córka odnalazła się w roli siostry?
    Myśle ze bardzo dobrze ze chodzisz do psychiatry! Na pewno dzięki temu jesteś na dobrych torach żeby wierzyć w to, ze wszystko będzie dobrze! Nie ma innej możliwości, Twój limit na złe się wykorzystał! Życzę Ci żeby teraz zasypywały Cię same pozytywne informacje, piękne chwile i uśmiechy córeczek 😊🥰

    Chciałam tez pogratulować dziewczyna, które maja już przy sobie swoje maluszki ❤️ rozkoszuje się ta miłością 🥰

    Vian trzymam kciuki za Twoja ciąże i maluszka niech się zdrowo rozwija i rośnie ❤️

    Lady_Dior, baljov. lubią tę wiadomość

    Aniołki ♡♡
    01.06.17 12tc [*]
    30.12.17 16tc [*]
    Inwersja chromosomu 7 u męża
    Zdrowa dziewczynka
    22.09.19
    qq87e6yduhlo9sl3.png
  • Lady_Dior Autorytet
    Postów: 4826 3966

    Wysłany: 17 lipca 2020, 03:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnZ ależ mnie Twój post uradował 😊 Ja to czułam, że będzie dobrze 😁 Spójrz jakie postępy robi Twoja groszeńka-toć to tylko o tym świadczy, że jest zdrowa 😍 Nadal trzymam kciuki za Wasze szczęście i życzę dużo sił, bo wyobrażam sobie ile to musi Cię kosztować. Moja Zosia niby zdrowa a widzisz jakie ceregiele mamy...

    Hefe jak miło, że się odezwałaś 😁 Jaka Zuzia duża ło żesz ja cie😍 Piękna dziewczynka a te zębolki😍 U nas też metoda blv od 6m.ż😊Ja nadal jestem na L4 i raczej prędko do pracy nie wrócę-na pewno fajnie tak "odpocząć" od codzienności 😉

    Całuję Was dziewczyny i odezwijcie się za jakiś czas 😘
    Starającym się oczywiście życzę powodzenia w staraniach i czekam na Wasze dwie kreski upragnione 😘

    Zula36 jestem ciekaw jak tam rozwinie się Twoja sytuacja z tą betą-oby szybko spadła i obyś mogła spokojnie się starać. Może to błąd laboratorium ❓❓ Przecież znikąd beta się nie bierze 🤔

    Bella01 wracaj tu 😉 Zośka czeka☺️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2020, 03:50

    baljov., Zula36, Bella01, Hefe lubią tę wiadomość

    preg.png

    2019 córka 💗
    2021 synek💙

    2013.08.26 11tc [*]
    2018.01.20 8tc [*]
    2018.05.26 cb [*]
    2020.11.21 cb [*]
    2023.02.20 6t2d [*]
    2023.06.27 cb [*]
    V Leiden hetero
    MTHFR 677 hetero
    Niedoczynność tarczycy
    HPA-1a dodatnia
  • baljov. Autorytet
    Postów: 757 1038

    Wysłany: 17 lipca 2020, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo! Co za niespodzianka 😉 Widzę, że dziewczyny ze "starej gwardii" ciągle tu zaglądają. AnnaZ strasznie się cieszę, że jednak zle diagnozy nie potwierdziły sie i wszystko idzie w dorym kierunku.
    Hefe śliczna córeczka, super ze u Was wszystko dobrze.
    Lady Dior w życiu bym Zosi z chłopcem nie pomyliła!
    Nie wiem co wam jeszcze napisać. Bardzo się cieszę, że Was widzę i życzę wam wszystkiego co najlepsze 🥰😍❤

    Bella01, Lady_Dior lubią tę wiadomość

    km5svcqguj0gttnw.png
    41 lat
    09.06.2017 Gabrielek 12tc [*]
    V Leiden hetero
    styczeń 2018 - cb
    maj 2019 - cb (drugie IUI, w sumie trzy IUI)
    kwiecień 2020 - cb
    czerwiec 2020 - ivf protokół krótki - 12 kumulusów, 9 dojrzałych komórek - 4 zarodki - żaden nie przetrwał do stadium blastocysty :(
    wrzesien 2020 - ivf protokół długi - 8 kumulusów - 7 dojrzałych komórek - 6 zarodków - 4 zamrożone blastocysty - po badaniach genetycznych 1 prawidłowy (dziewczynka 💗).
    29.01.2021 - transfer jedynej blastki 4.1.1. (accofil, encorton, embryoglue)
    7dpt - beta 33,8
    10dpt - beta 269,3🍀
    12dpt - beta 661,1 🍀💖
    24dpt - jest zarodek 3 mm i bijące serduszko 💖😍
    ur. 15.09.2021 Igusia💗👶 2650g, 48cm, 10/10
  • Bella01 Autorytet
    Postów: 866 521

    Wysłany: 17 lipca 2020, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej, dziewczyny ale was milo tu widziec.

    Lady Zosienka cudowna. Jest taka dziewczeca wlasnie! Napiecia mozna wyprostowac cwiczac i bedzie dobrze. Tak jak piszesz, jest tyle ciezko chorych dzieci, ze nasze problemy to nie problemy. I ja dziękuję codziennie Bogu, za zdrowie!

    Hefe, uroczy skarbek. Jak ten czas leci. Organizacja napewno jest, tylko moze Ty zbyt wysokie wymagania sobie dajesz 🤭

    AnnZ. Cudowna wiadomosci. Naprawde, ja również nie spodziewalam sie innego rozwoju. Wiem, ze bedzie dobrze i nawet sladu nie będzie po tym zlym czasie.. Nieraz mysle o Twojej Groszence.

    Alunia, coz by tu napisac, mi akurat ten scenariusz sie sprawdzil i uwazam tez, ze chlopcy sa bardziej wymagajacy. Corka duzo spokojniejsza, a nawet jak rozrabia to nie daje mi w kosc tym. Z synem ciezkie byly pierwsze 2,5 roku, pozniej znosniej 🙈
    A corka moja ma przepukline przeponowa. Brzmi znosnie, ale jak weszlam na google, to zaczelam sie stresowac.. Nie wiem dlaczego w prenatalnym okresie tego nie wykryli 🤷‍♀️
    Juz bylaby po operacji, gdyby nie fakt ze zlamala po drodze obojczyk. Wczoraj jej ściągnęli gips, a w przyszlym tyg juz operacja. Tak wiec dzieje sie.

    Pozdrawiam was, wszystkie! Powodzenia dla kazdej.
    Odzywajcie sie od czasu do czasu. Ja sama wchodzę w kratkę, duzo pracy, niestety nieraz po pracy i wieczorami mam chwilę niekiedy jak nie padne. Zawsze odpisze, nieraz szybciej nieraz wolniej.

    Lady_Dior, baljov., Hefe lubią tę wiadomość

    Ty jesteś jeden Święty, Panie Boże, który cuda czynisz (Ps 77,15).
  • Ewelina26 Autorytet
    Postów: 2173 1252

    Wysłany: 18 lipca 2020, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baksia wrote:
    Ewelina, tak accofil to zastrzyki. Robi mi je mój M, bo nie mogłam się zmusić aby sama je sobie robić 😅
    Kochana trzymam kciuki, będzie dobrze zobaczysz ✊🏻 Tez się stresowałam ale już jest lepiej. Mój M wyjeżdża na 2 tyg więc prawdopodobnie następny cykl będzie stracony 😪

    Zula, kurde dziwna sytuacja. Trzymam kciuki aby to był błąd labo, bo faktycznie na ciaze to nie wygląda 😔

    Ja sama też bym sobie nie zrobiła 😉.Trzymam kciuki żeby udało się już za pierwszym razem 😁a kiedy testujesz? .
    Ja ciągle czekam na ovu która ma być dopiero w następnym tygodniu .

    Starania od 2018
    💔Aniołek25.11.18
    [*]5/9tc
    💔Aniołek13.11.19
    [*]6/10tc
    💔Ciąża biochemiczna 03.01.21[*]
    💔Aniołek 31.03.21
    [*]4/8tc
    💔Aniołek17.06.21
    [*]6/10tc
    💔 Ciąża biochemiczna [*]23.05.22
    Problemy immunologiczne 🤦‍♀️
    -KIR AA 😔
    -rozjechane cytokiny😏
    -wysokie NK maciczne🥺
    -Insulinooporość
    -Niedoczynność tarczycy

    ,,Trzeba walczyć bez względu na to ile razy runęło niebo "
  • Ewelina26 Autorytet
    Postów: 2173 1252

    Wysłany: 18 lipca 2020, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Dior Hefe
    Piękne te Wasze córeczki 🤗😍

    Lady_Dior, Hefe lubią tę wiadomość

    Starania od 2018
    💔Aniołek25.11.18
    [*]5/9tc
    💔Aniołek13.11.19
    [*]6/10tc
    💔Ciąża biochemiczna 03.01.21[*]
    💔Aniołek 31.03.21
    [*]4/8tc
    💔Aniołek17.06.21
    [*]6/10tc
    💔 Ciąża biochemiczna [*]23.05.22
    Problemy immunologiczne 🤦‍♀️
    -KIR AA 😔
    -rozjechane cytokiny😏
    -wysokie NK maciczne🥺
    -Insulinooporość
    -Niedoczynność tarczycy

    ,,Trzeba walczyć bez względu na to ile razy runęło niebo "
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 18 lipca 2020, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Córeczki przepiękne 🥰
    Hefe spokojnie jeszcze Zuzia jest mala, a wiadomo taki małuch wymaga dużo uwagi. Będzie lepiej z czasem 😉
    Ja na dzień dzisiejszy tez jestem totalny nieogar.

    AnnaZ nawet nie wiesz jak bardzo się cieszę, że jest wersja optymistyczna. Baaardzo trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze. I po cichu myślę, że z taka waleczna mama tak będzie ❤
    Nie dziwie sie, że jest to dla ciebie takie obciążenie psychiczne. Dobry ruch wykonałas. A jak ze starsza córka? Też pewnie ciężko było pogodzić rehabilitację itd z opieka na dwójka w czasie pandemii?

    Bella mam nadzieję, że ie będę musiała czekać jeszcze 2.5 roku😅 jejku jaka biedna jeszcze x tym obojczykiem😣 możesz z nią być w szpitalu? Trzymam kciuki za operacje, odezwij się po wszystkim.

    Bella01, Lady_Dior lubią tę wiadomość

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 18 lipca 2020, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella kciuki za córeczkę!

    AnnZ super, że napisałaś. Ogromnie się cieszę, że są takie dobre informacje o stanie zdrowia Twojej córki. Po pierwszych prognozach można na pewno troszkę odetchnąć. Trzymam kciuki za sierpień i jak najlepsze wyniki rezonansu. Dużo siły życzę! Twoja córeczka ma wspaniałą mamę.

    U nas odwrotnie jeśli chodzi o zachowanie synka i córki. Synek całkowicie bezproblemowy, takie dziecko jak on naprawdę rzadko się spotyka. Z niczym nie mieliśmy problemów. Żadnego marudzenia, kapryszenia. Corcia ma już swoje humorki 😄 ale kochane są dzieciaczki.

    Ja kilka dni temu zakończyłam po 20 miesiącach karmienie piersią. Obstawianie poszło dość sprawnie. Nie spodziewałam się. Trochę mi smutno,bo to koniec pewnego etapu.

    Nie wiem czy Admiralka sama się tu chwalila, ale ma już na świecie swojego synka. Pospieszyl się trochę :) Są już wszyscy w domku.

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Lady_Dior Autorytet
    Postów: 4826 3966

    Wysłany: 18 lipca 2020, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella01 faktycznie dzieje się u Was i dziwne, że tego nie wykryli 😐 ale kciuki mocne-przecież nie może być inaczej jak dobrze ☺️ Daj znać jak już będzie po wszystkim 😘

    Baljov ja sobie czasem wracam do naszych starych postów, bo mam sentyment do tego wątku i zauważyłam (w stopce), że nasze dwie koleżanki poroniły znowu 😒 Vigry i Bondzik....
    Ciekawe co u reszty naszych starych koleżanek...

    Ewelina26 dziękuję ☺️ Tylko dziś 2x pomylono Zosię z chłopcem No ale może to przez niebieskie body 😁

    Ja po cichu myślę o staraniach-tzn. razem myślimy ☺️ Bierzemy już suplementy ale czekam jeszcze jak to z Zosią się ruszy. Mam nadzieję, że jesienią będziemy mogli zacząć i że do tego czasu będę płodna, bo to nie wiadomo...

    aLunia Ty to masz już z niezłą gromadkę😍

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2020, 15:10

    aLunia lubi tę wiadomość

    preg.png

    2019 córka 💗
    2021 synek💙

    2013.08.26 11tc [*]
    2018.01.20 8tc [*]
    2018.05.26 cb [*]
    2020.11.21 cb [*]
    2023.02.20 6t2d [*]
    2023.06.27 cb [*]
    V Leiden hetero
    MTHFR 677 hetero
    Niedoczynność tarczycy
    HPA-1a dodatnia
  • Foto80 Autorytet
    Postów: 1105 750

    Wysłany: 18 lipca 2020, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dostałam wyczekaną @ w pewien sposób mi ulżyło i mam nadzieję, że organizm wrócił do ładu wewnetrznego 😊 w poniedziałek postaram się zrobić badania hormonów.

    joanien1104, Zula36, Ewelina26, Annie1981 lubią tę wiadomość

    age.png

    09/2013 👼 6tc
    03/2020 👼 8tc

    PAI-1 4G homo
    MTHFR_677C T, 1298A C hetero
    ANA dodatnie 1:160 typ świecenia ziarnisty

    Euthytox 75
  • Zula36 Autorytet
    Postów: 1838 928

    Wysłany: 18 lipca 2020, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 grudnia 2020, 22:04

    Foto80 lubi tę wiadomość

    event.png
    age.png
    ❤️👶🏼Adaś 22.06.2021🌈
    💔👼🏼09.04.2020 (9tc)
    ❤️👧🏼Zosia 28.06.2018
    👩🏼 Ja, 39 lat 🤦🏼‍♀️
  • Odetta Przyjaciółka
    Postów: 82 42

    Wysłany: 18 lipca 2020, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczor :)
    Dziewczyny kochane jestem tutaj nowa , jednak chcialabym skorzystac z waszej wiedzy i doswiadczenia... powiedzcie mi prosze, kiedy wasze cykle sie unormowaly po poronieniu? jestem 3 cykle po wczesnej stracie 5 tydz + 5. Zawsze mialam cykle regularne jak w zegarku 27/28 dni. Teraz wszystko skacze 32 dni pozniej 25 dni a teraz znow 30 :(

    22.04.2020 ciaza biochem
    09.03.2021 ciąża pozamaciczna usunięty prawy jajowod, lewy jajowod drożny


    Niepłodność idopatyczna
  • Gela093 Autorytet
    Postów: 953 933

    Wysłany: 19 lipca 2020, 00:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odetta wrote:
    Dobry wieczor :)
    Dziewczyny kochane jestem tutaj nowa , jednak chcialabym skorzystac z waszej wiedzy i doswiadczenia... powiedzcie mi prosze, kiedy wasze cykle sie unormowaly po poronieniu? jestem 3 cykle po wczesnej stracie 5 tydz + 5. Zawsze mialam cykle regularne jak w zegarku 27/28 dni. Teraz wszystko skacze 32 dni pozniej 25 dni a teraz znow 30 :(


    Witamy tutaj, mam nadzieję, że nie na długo 😉😉 mój pierwszy cykl po poronieniu miał 35 dni przy 28 dniowych cyklach, ale to podobno normalne, kolejny był 31 więc już było lepiej. Organizm musi wrócić do formy, więc u każdej kobitki to inaczej wygląda, jeżeli 4 cykle będą nieregularne to zgłoś się do lekarza😊

    Odetta lubi tę wiadomość

    Starania od 10.2019
    Nl🇳🇱
    14.02 ⏸😍
    15.03❤
    16.04💔 usg 13 tc serduszko przestało bic 11+5 (poronienie zatrzymane)
    Starania od nowa 13.06
    04.02.21⏸ maly cud❤
    18.10.21 przyjście na świat Laury👶
    10.06.23 przyjście na świat Lilianny👶

    Laura
    Twoje małe stopy zrobiły największy odcisk w naszych sercach 💕

    age.png

    Lilianna
    "Czasem najmniejsze rzeczy zajmują najwięcej miejsca w naszych sercach"

    age.png
  • Zula36 Autorytet
    Postów: 1838 928

    Wysłany: 19 lipca 2020, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 grudnia 2020, 22:04

    event.png
    age.png
    ❤️👶🏼Adaś 22.06.2021🌈
    💔👼🏼09.04.2020 (9tc)
    ❤️👧🏼Zosia 28.06.2018
    👩🏼 Ja, 39 lat 🤦🏼‍♀️
  • baksia Autorytet
    Postów: 1489 1316

    Wysłany: 19 lipca 2020, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ale piękne te Wasze dzieciaczki 😍
    Niech rosną zdrowo!
    Hefe, ostatnio o Tobie myślałam ❤️
    AnnZ aż sie uśmiechałam jak czytałam Twój post 🥰 cieszę się, że Twoja Groszeńka tak dobrze sobie radzi. Cały czas trzymam za Was kciuki i życzę dużo zdrówka ❤️

    Ewelina, dzisiaj testowałam 🙈 ale niestety bieeeel 🤷🏼‍♀️ ale jakoś nie przejęłam się, nie nastawiałam się tym bardziej, że ostatnio jak zastanawiałam się kiedy mogła być owulacja to wychodziło na to, że w tych dniach nie było przytulanek 😬 🤷🏼‍♀️ chociaż od 4/5 dni bolą mnie piersi, a nigdy mnie nie bolały przed miesiączka więc gdzieś tam było w głowie, że może jednak jakimś cudem udało się. No ale trudno 😁 teraz tylko modlę się aby mój M wrócił na czas aby nie zmarnować cyklu 🙈
    Trzymam kciuki za owocne starania ✊🏻

    Hefe lubi tę wiadomość

    iv09ej28y92h7fp1.png
    23.03.2019 Aniołek ❤️ - 9 tc Poronienie zatrzymane
    6.06.2019 - puste jajo płodowe
    12.11.2019 Aniołek ❤️ - 8tc poronienie zatrzymane
    Problemy immunologiczne-szczepienia limfocytami
    Pomorskie
  • Ewelina26 Autorytet
    Postów: 2173 1252

    Wysłany: 19 lipca 2020, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baksia wrote:
    Dziewczyny ale piękne te Wasze dzieciaczki 😍
    Niech rosną zdrowo!
    Hefe, ostatnio o Tobie myślałam ❤️
    AnnZ aż sie uśmiechałam jak czytałam Twój post 🥰 cieszę się, że Twoja Groszeńka tak dobrze sobie radzi. Cały czas trzymam za Was kciuki i życzę dużo zdrówka ❤️

    Ewelina, dzisiaj testowałam 🙈 ale niestety bieeeel 🤷🏼‍♀️ ale jakoś nie przejęłam się, nie nastawiałam się tym bardziej, że ostatnio jak zastanawiałam się kiedy mogła być owulacja to wychodziło na to, że w tych dniach nie było przytulanek 😬 🤷🏼‍♀️ chociaż od 4/5 dni bolą mnie piersi, a nigdy mnie nie bolały przed miesiączka więc gdzieś tam było w głowie, że może jednak jakimś cudem udało się. No ale trudno 😁 teraz tylko modlę się aby mój M wrócił na czas aby nie zmarnować cyklu 🙈
    Trzymam kciuki za owocne starania ✊🏻

    Nadal będę trzymać kciuki bo nigdy nic nie wiadomo 😚😉.
    Najważniejsze żebyśmy podchodziły do tego na spokojne a wiemy jakie to trudne.

    U mnie w tym cyklu jakieś dziwne rzeczy z temperaturą 🤷‍♀️moja aplikacja na telefonie wyznaczyła mi na podstawie temp. ovu w 9 dc 😱 nie wiem co to się porobiło 🤷‍♀️oczywiscie brak sluzu plodnego a szyjka niziutko .Spodziewałam sie ovu dopiero kolo 18-20 dc teraz troche mnie to zaskoczylo i juz sama nie wiem .
    Myślałam nad tą sytuacja i zastanawiam się czy gałki z sildenafilu które zaczęłam brać od 8dc mogły wpłynąć na moja temp 🤔.

    Starania od 2018
    💔Aniołek25.11.18
    [*]5/9tc
    💔Aniołek13.11.19
    [*]6/10tc
    💔Ciąża biochemiczna 03.01.21[*]
    💔Aniołek 31.03.21
    [*]4/8tc
    💔Aniołek17.06.21
    [*]6/10tc
    💔 Ciąża biochemiczna [*]23.05.22
    Problemy immunologiczne 🤦‍♀️
    -KIR AA 😔
    -rozjechane cytokiny😏
    -wysokie NK maciczne🥺
    -Insulinooporość
    -Niedoczynność tarczycy

    ,,Trzeba walczyć bez względu na to ile razy runęło niebo "
  • Zula36 Autorytet
    Postów: 1838 928

    Wysłany: 19 lipca 2020, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 grudnia 2020, 22:04

    event.png
    age.png
    ❤️👶🏼Adaś 22.06.2021🌈
    💔👼🏼09.04.2020 (9tc)
    ❤️👧🏼Zosia 28.06.2018
    👩🏼 Ja, 39 lat 🤦🏼‍♀️
‹‹ 3262 3263 3264 3265 3266 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ