Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy znowu starania
Odpowiedz

Zaczynamy znowu starania

Oceń ten wątek:
  • Zula36 Autorytet
    Postów: 1839 930

    Wysłany: 19 lipca 2020, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 grudnia 2020, 22:05

    event.png
    age.png
    ❤️👶🏼Adaś 22.06.2021🌈
    💔👼🏼09.04.2020 (9tc)
    ❤️👧🏼Zosia 28.06.2018
    👩🏼 Ja, 39 lat 🤦🏼‍♀️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2020, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zula36,
    Kiedy teraz idziesz na konsultację do ginekologa? Robiłaś ponownie betę?

    Ewelina, Baksia
    Trzymam za Was mocno kciuki, teraz po tym, co przeszłyście, po szczepieniach i całym procesie leczenia musi się udać ☺

  • Zula36 Autorytet
    Postów: 1839 930

    Wysłany: 19 lipca 2020, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2021, 19:28

    event.png
    age.png
    ❤️👶🏼Adaś 22.06.2021🌈
    💔👼🏼09.04.2020 (9tc)
    ❤️👧🏼Zosia 28.06.2018
    👩🏼 Ja, 39 lat 🤦🏼‍♀️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2020, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zula36 wrote:
    Betę mam powtórzyć we wtorek i powiadomić telefonicznie lekarza o wyniku. W zeszły wtorek beta 10. Końcem maja i czerwca <1.

    Ciekawe co tam się u Ciebie dzieje. Ciąża nie jest możliwa? 🤔

  • Zula36 Autorytet
    Postów: 1839 930

    Wysłany: 19 lipca 2020, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2021, 19:29

    event.png
    age.png
    ❤️👶🏼Adaś 22.06.2021🌈
    💔👼🏼09.04.2020 (9tc)
    ❤️👧🏼Zosia 28.06.2018
    👩🏼 Ja, 39 lat 🤦🏼‍♀️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2020, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zula36,
    Może powtórz betę w tym samym laboratorium? Mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni i będziesz mogła się starać bez stresu.

  • Ewelina26 Autorytet
    Postów: 2386 1452

    Wysłany: 19 lipca 2020, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zula36 wrote:
    Piszesz o aplikacji ovu friend? Miałaś może kiedyś możliwość porównania terminu owulacji z apki z monitoringiem ? Bo ja w sumie mam tu abonament i zastanawiam się czy tez nie zacząć mierzyć. Trzymam kciuki za starania✊✊✊

    Tak to właśnie ta apka ☺️nie sprawdzałam nigdy z monitoringiem bo nie miałam okazji się wybrać.

    Starania od 2018
    💔Aniołek25.11.18
    [*]5/9tc
    💔Aniołek13.11.19
    [*]6/10tc
    💔Ciąża biochemiczna 03.01.21[*]
    💔Aniołek 31.03.21
    [*]4/8tc
    💔Aniołek17.06.21
    [*]6/10tc
    💔 Ciąża biochemiczna [*]23.05.22
    Problemy immunologiczne 🤦‍♀️
    -KIR AA 😔
    -rozjechane cytokiny😏
    -Insulinooporość
    -Niedoczynność tarczycy

    04.09 .24 I procedura *Transfer zarodka 4AA ❌( wlew z accofilu, ivig) 💔 CB

    11.2024 II procedura *Transferu nie będzie 😭zarodek 5AA nieprawidłowy 😩

    02.2025 III procedura * 18 pęcherzyków i tylko 1 komórka 😭brak zarodków .

    10.2025 IV procedura u dr.Paligi
    5 zdrowych zarodków po PGT- A
    ( 6 BA,5 BA,4 BA,4 BB,3 BB )😍.

    *24.11.2025 II kreski ,naturals 🫣
    - 30.12. 8t5d  CRL 2.13 cm🐛❤️158
    -10.01.  10t2d 8t6d  ..💔 aniołek 👼

    ,,Trzeba walczyć bez względu na to ile razy runęło niebo "
  • Zula36 Autorytet
    Postów: 1839 930

    Wysłany: 19 lipca 2020, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2021, 19:29

    event.png
    age.png
    ❤️👶🏼Adaś 22.06.2021🌈
    💔👼🏼09.04.2020 (9tc)
    ❤️👧🏼Zosia 28.06.2018
    👩🏼 Ja, 39 lat 🤦🏼‍♀️
  • Zula36 Autorytet
    Postów: 1839 930

    Wysłany: 19 lipca 2020, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2021, 19:30

    event.png
    age.png
    ❤️👶🏼Adaś 22.06.2021🌈
    💔👼🏼09.04.2020 (9tc)
    ❤️👧🏼Zosia 28.06.2018
    👩🏼 Ja, 39 lat 🤦🏼‍♀️
  • Holiday676 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 19 lipca 2020, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy moglybyscie uzupełnić ostatni wpis lub ogolnie podzielić się informacja o lekarzach prowadzących?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2020, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Holiday676 wrote:
    Czy moglybyscie uzupełnić ostatni wpis lub ogolnie podzielić się informacja o lekarzach prowadzących?


    Hej Holiday676,
    Może napiszesz nam coś o sobie? Miło nam będzie :) rozgość się i jeśli masz pytania pisz, na pewno znajdzie się tu ktoś, kto będzie znal odpowiedź, miał podobne doświadczenia.

    Skąd jesteś? Łatwiej będzie coś napisać dziewczynom odnośnie lekarza :) pozdrawiam serdecznie!

  • joanien1104 Autorytet
    Postów: 497 282

    Wysłany: 21 lipca 2020, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie chyba nici z tego cyklu :(
    10 dc i lekarka nic dominującego nie widziała- jeden pęcherzyk na lewym jajniku ma 8mm . Co prawda mówiła, że sprzęt nie nalezy do najlepszych i mam się pojawić w innej przychodni w czwartek, ale ostatnimi razy pęcherzyki 10dc miały koło 12 mm.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2020, 13:33

  • Zula36 Autorytet
    Postów: 1839 930

    Wysłany: 21 lipca 2020, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2021, 19:30

    event.png
    age.png
    ❤️👶🏼Adaś 22.06.2021🌈
    💔👼🏼09.04.2020 (9tc)
    ❤️👧🏼Zosia 28.06.2018
    👩🏼 Ja, 39 lat 🤦🏼‍♀️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2020, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    2 tyg temu poroniłam (8tc, ciaza wielkości 6t1d) badałam wczoraj betę jest jeszcze 187, czy to normalny wynik? Czy nie jest za wysoka?

  • Zula36 Autorytet
    Postów: 1839 930

    Wysłany: 21 lipca 2020, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2021, 19:30

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    event.png
    age.png
    ❤️👶🏼Adaś 22.06.2021🌈
    💔👼🏼09.04.2020 (9tc)
    ❤️👧🏼Zosia 28.06.2018
    👩🏼 Ja, 39 lat 🤦🏼‍♀️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2020, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zula36 wrote:
    U mnie tez cykl przepadł ☹️. Odlozenie starań się wydłuży niestety. Moja beta dzisiejsza to <2,3. Doktor wyklucza zasniad oraz choroby trofoblastyczne. Widocznie w labie coś nie tak było. Czyli ok. Natomiast muszę zrobić usg w pierwszej fazie cyklu w związku z przedłużającymi się miesiączkami i kilkudniowymi plamieniami przed. Ale to dopiero na przełomie sierpień wrzesień. Wcześniej nie będzie dostępny. Także dobrze i nie dobrze ale wole wszystko sprawdzić by nie dopuścić do kolejnej tragedii.

    Zula,
    Nie chcesz iść do innego ginekologa, który byłby w stanie wcześniej zrobić USG, by tyle nie czekać?

    Dobrze, że z betą się wyjaśniło, w jakimś stopniu to ulga

    Zula36 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2020, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joanien1104,
    Pójdziesz w czwartek do innej przychodni? No wiesz, jest jeszcze szansa 😊 sama Ci powiedziała, że kiepski sprzęt był. Trzymam kciuki.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2020, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś miałam teleporadę u endokrynologa, chciałam skonsultować wyniki badań, które robiłam wczoraj. Mam dalej brać Femoston, jeszcze 1.5 opakowania mi zostało, po odstawieniu badania ponowić. Dostałam Bromergon na obniżenie prolaktyny, bo mam bardzo wysoką (wynik 39) Już kiedyś miałam diagnozowaną hiperprolaktynemię. FSH obniżyło się ładnie, ale to na leku, wynik niewymierny. Powiedziała, że nie wygląda to na wygasanie jajników. W przyszłym tyg może do ginekologa jeszcze pójdę. Nie wiem póki co jak ze staraniami.

  • Zula36 Autorytet
    Postów: 1839 930

    Wysłany: 21 lipca 2020, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2021, 19:31

    event.png
    age.png
    ❤️👶🏼Adaś 22.06.2021🌈
    💔👼🏼09.04.2020 (9tc)
    ❤️👧🏼Zosia 28.06.2018
    👩🏼 Ja, 39 lat 🤦🏼‍♀️
  • Zula36 Autorytet
    Postów: 1839 930

    Wysłany: 21 lipca 2020, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2021, 19:32

    event.png
    age.png
    ❤️👶🏼Adaś 22.06.2021🌈
    💔👼🏼09.04.2020 (9tc)
    ❤️👧🏼Zosia 28.06.2018
    👩🏼 Ja, 39 lat 🤦🏼‍♀️
‹‹ 3263 3264 3265 3266 3267 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ