X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy znowu starania
Odpowiedz

Zaczynamy znowu starania

Oceń ten wątek:
  • Lady_Dior Autorytet
    Postów: 4824 3965

    Wysłany: 13 kwietnia 2021, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baljov to jesteśmy sobie równe 😁😁😁

    Breath_less super, że wszystko w porządku 😃 Teraz już będzie tylko dobrze 😊Długo Cię te mdłości trzymają😏

    Agulineczka na pewno długa przerwa między posiłkami ma wpływ na cukier na czczo. Dla mnie 12godz to już za dużo. Ja zawsze jak idę badać glukozę, to max 10godz.mam przerwę i cukier wtedy zawsze w granicach 75-85 i jem po prostu zwyczajnie jak zawsze 🙂

    Vian Ethel jak tam macierzyństwo❓😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2021, 09:57

    baljov., Natka95, Breath_less lubią tę wiadomość

    preg.png

    2019 córka 💗
    2021 synek💙

    2013.08.26 11tc [*]
    2018.01.20 8tc [*]
    2018.05.26 cb [*]
    2020.11.21 cb [*]
    2023.02.20 6t2d [*]
    2023.06.27 cb [*]
    V Leiden hetero
    MTHFR 677 hetero
    Niedoczynność tarczycy
    HPA-1a dodatnia
  • Martyna33 Autorytet
    Postów: 5176 5892

    Wysłany: 13 kwietnia 2021, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady_Dior wrote:
    Martyna33 ja uwielbiam testować 😁 Czy to były testy owu, czy ciążowe 😂 No uwielbiałam to mimo, że czasem bywało frustrujące😜 Przestestowałam wiele testów owu i zawsze każde mi się sprawdzały ale jeśli miałabym polecić jakieś, to byłyby to te z allegro

    52133eb903c1.jpg

    Naprawdę fajne-niedrogie a bardzo czytelne 🙂
    Pokażę Ci jak u mnie się wybarwiały a przy okazji dla porównania paskowy nietani😉

    aa99539d162d.jpg

    Tu byłam trochę zdezorientowana, no bo paskowy jakby pozytyw a allegrak nie i trochę się bałam, że nie będę wiedziała, kiedy mam pik🤷🏼‍♀️ Zrobiłam zatem kolejne po paru godzinach-już 3ci tego dnia😂
    8b3ca0cd6518.jpg

    I tak się zastanawiałam, czy to już 🤔❓ ale wiedziałam jak potrafią się wybarwiać testy przy piku i czekałam do rana. Tu już nie było żadnych wątpliwości 😉i to było z 2giego moczu

    ae2f05e0d34a.jpg

    Oczywiście sprawdzałam dalej i już zauważyłam, że allegraku zaczyna blednąć

    849d95eaa1d7.jpg

    Potem robiłam jeszcze jeden po 12 i już negatyw. Zawsze mam parogodzinny pik - nigdy nie miałam tak, żeby pozytyw utrzymywał mi się cały dzień, czy dłużej.
    No i polecam współżycie około 10-12 godz. po piku 😊 Ja dzięki tej metodzie (plus współżycie co drugi dzień) zaszłam od razu w ciążę, choć to był biochem ale w grudniu też zastosowałam tę metodę i znowu od razu zaszłam. Jak o Zosię się staraliśmy, to w dniach płodnych wspołżylismy codziennie i od razu jak zauważyłam pik-może dlatego tak długo nam te starania zeszły 🤷🏼‍♀️

    Annie1981 piękna pamiątka 😊 Też sobie cykam fotki ale takie byle jakie 😂 raczej nie do udostępniania😜 ale chcę sobie znowu sesję ciążową i noworodkową zrobić tym bardziej, że z córką mam, to niech syn też ma 😁 choć..... Jestem brzydka w tej ciąży - bez kitu, syn odebrał mi urodę a mówią, że to córki zabierają mamie urodę - taaaaaa 😏 ja z Zosią byłam piękna a nie to co teraz 😂😂😂 Kciuki mocne za jutrzejsze cc-to będzie cudowny dzień 😃

    Hahah, wow! To ty doświadczona jesteś w testach!! Ale bordowe te krechy.
    Ja jestem na etapie coś jak u Ciebie 1 zdjęcie

    035335264d2d.jpg

    25.12.2020 (8cs)- 8tc [*]
    10.05.2021-⏸🥰 ➡️14dpo bhcg 467➡️ 18dpo bhcg 2523
    19.01.2022- synek na Świecie 💙 55 cm i 3600g szczęścia
  • Bąblinka Ekspertka
    Postów: 189 140

    Wysłany: 13 kwietnia 2021, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady_Dior wrote:
    Martyna33 ja uwielbiam testować 😁 Czy to były testy owu, czy ciążowe 😂 No uwielbiałam to mimo, że czasem bywało frustrujące😜 Przestestowałam wiele testów owu i zawsze każde mi się sprawdzały ale jeśli miałabym polecić jakieś, to byłyby to te z allegro

    52133eb903c1.jpg

    Naprawdę fajne-niedrogie a bardzo czytelne 🙂
    Pokażę Ci jak u mnie się wybarwiały a przy okazji dla porównania paskowy nietani😉

    aa99539d162d.jpg

    Tu byłam trochę zdezorientowana, no bo paskowy jakby pozytyw a allegrak nie i trochę się bałam, że nie będę wiedziała, kiedy mam pik🤷🏼‍♀️ Zrobiłam zatem kolejne po paru godzinach-już 3ci tego dnia😂
    8b3ca0cd6518.jpg

    I tak się zastanawiałam, czy to już 🤔❓ ale wiedziałam jak potrafią się wybarwiać testy przy piku i czekałam do rana. Tu już nie było żadnych wątpliwości 😉i to było z 2giego moczu

    ae2f05e0d34a.jpg

    Oczywiście sprawdzałam dalej i już zauważyłam, że allegraku zaczyna blednąć

    849d95eaa1d7.jpg

    Potem robiłam jeszcze jeden po 12 i już negatyw. Zawsze mam parogodzinny pik - nigdy nie miałam tak, żeby pozytyw utrzymywał mi się cały dzień, czy dłużej.
    No i polecam współżycie około 10-12 godz. po piku 😊 Ja dzięki tej metodzie (plus współżycie co drugi dzień) zaszłam od razu w ciążę, choć to był biochem ale w grudniu też zastosowałam tę metodę i znowu od razu zaszłam. Jak o Zosię się staraliśmy, to w dniach płodnych wspołżylismy codziennie i od razu jak zauważyłam pik-może dlatego tak długo nam te starania zeszły 🤷🏼‍♀️

    Annie1981 piękna pamiątka 😊 Też sobie cykam fotki ale takie byle jakie 😂 raczej nie do udostępniania😜 ale chcę sobie znowu sesję ciążową i noworodkową zrobić tym bardziej, że z córką mam, to niech syn też ma 😁 choć..... Jestem brzydka w tej ciąży - bez kitu, syn odebrał mi urodę a mówią, że to córki zabierają mamie urodę - taaaaaa 😏 ja z Zosią byłam piękna a nie to co teraz 😂😂😂 Kciuki mocne za jutrzejsze cc-to będzie cudowny dzień 😃

    Bardzo Ci dziękuję za ten poradnik testowy - pozwoliłam sobie skorzystać 😊 ja też uwielbiam testować - bo to zawsze miło zobaczyć dwie kreseczki - nawet na owulakach 😂 ja nad moimi czary odprawiam i jakoś nie chcą ciemnieć i obawiam się, że jakieś te piki u mnie szybkie i mogę nie wyłapać (pierwszy raz robię testy owu, późnym rankiem i wieczorem), ale ja to chyba z tych niecierpliwych jestem 😜

    Cuda się zdarzają - Kochamy Cię Syniu :-*
    relgj44jjbw1fjks.png

    Nasz drugi Cud - Kropeczka :-*
    l22ntv73ui67fz5g.png

    31.03.2021 💔 6 tc [*]
    09.05.2021 💔 6 tc [*]
  • Martyna33 Autorytet
    Postów: 5176 5892

    Wysłany: 13 kwietnia 2021, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bąblinka, jak twierdzisz ze jesteś niecierpliwa to wyobraź sobie ze ja w tak cyklu zrobiłam już 19 testów a pozytywu jeszcze nie ma🤣🤣🤣

    25.12.2020 (8cs)- 8tc [*]
    10.05.2021-⏸🥰 ➡️14dpo bhcg 467➡️ 18dpo bhcg 2523
    19.01.2022- synek na Świecie 💙 55 cm i 3600g szczęścia
  • Bąblinka Ekspertka
    Postów: 189 140

    Wysłany: 13 kwietnia 2021, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooooo jak dobrze wiedzieć - Ty zrobiłaś 19 a ja 13, więc mam jeszcze do nadrobienia mały zapas 🤣
    Kupiłam na allegro 50 szt. i myślałam, że mi na 100 lat wystarczy, a tu się chyba wypsztykam w jednym cyklu - byle nie zabrakło :D :D ale widzę na wykresie, że jesteśmy w podobnym czasie, więc trzymam kciuki za owocne 💖. Ja to jeszcze w stresie jestem, że M. jeszcze nie dorwałam - może dziś się uda ;)

    Martyna33 lubi tę wiadomość

    Cuda się zdarzają - Kochamy Cię Syniu :-*
    relgj44jjbw1fjks.png

    Nasz drugi Cud - Kropeczka :-*
    l22ntv73ui67fz5g.png

    31.03.2021 💔 6 tc [*]
    09.05.2021 💔 6 tc [*]
  • Martyna33 Autorytet
    Postów: 5176 5892

    Wysłany: 13 kwietnia 2021, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bąblinka wrote:
    Oooooo jak dobrze wiedzieć - Ty zrobiłaś 19 a ja 13, więc mam jeszcze do nadrobienia mały zapas 🤣
    Kupiłam na allegro 50 szt. i myślałam, że mi na 100 lat wystarczy, a tu się chyba wypsztykam w jednym cyklu - byle nie zabrakło :D :D ale widzę na wykresie, że jesteśmy w podobnym czasie, więc trzymam kciuki za owocne 💖. Ja to jeszcze w stresie jestem, że M. jeszcze nie dorwałam - może dziś się uda ;)

    Trzymam kciuki za Ciebie!! ❤️Bierz męża w obroty ;)
    Ja tez kupiłam 50 szt i myślałam ze to na wieki hahah, a po dwóch cyklach zostało mi <20 😂😂😂 No cóż 😂 w następnym cyklu inaczej do tego podejdę- zacznę robić testy dopiero jak szyjka zacznie się otwierać

    25.12.2020 (8cs)- 8tc [*]
    10.05.2021-⏸🥰 ➡️14dpo bhcg 467➡️ 18dpo bhcg 2523
    19.01.2022- synek na Świecie 💙 55 cm i 3600g szczęścia
  • ha_annna Debiutantka
    Postów: 14 5

    Wysłany: 13 kwietnia 2021, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    ile dni po poronieniu samoistnym ciąży biochemicznej jeszcze plamiłyście? czy od razu w cyklu po poronieniu miałyście owulacje?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2021, 17:26

  • Bąblinka Ekspertka
    Postów: 189 140

    Wysłany: 13 kwietnia 2021, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ha_annna wrote:
    Cześć dziewczyny,
    ile dni po poronieniu samoistnym ciąży biochemicznej jeszcze plamiłyście? czy od razu w cyklu po poronieniu miałyście owulacje?

    Ja łącznie całej miesiączki miałam 8 dni, czyli prawie normalnie, bo tak to mam 7 dni. A na owulację wlasnie czekam, więc jeszcze nie wiem, bo to właśnie cykl po poronieniu.

    Cuda się zdarzają - Kochamy Cię Syniu :-*
    relgj44jjbw1fjks.png

    Nasz drugi Cud - Kropeczka :-*
    l22ntv73ui67fz5g.png

    31.03.2021 💔 6 tc [*]
    09.05.2021 💔 6 tc [*]
  • ha_annna Debiutantka
    Postów: 14 5

    Wysłany: 13 kwietnia 2021, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bąblinka wrote:
    Ja łącznie całej miesiączki miałam 8 dni, czyli prawie normalnie, bo tak to mam 7 dni. A na owulację wlasnie czekam, więc jeszcze nie wiem, bo to właśnie cykl po poronieniu.

    dzjękuję Ci za odpowiedź. Mój cykl też jest właśnie po poronieniu, w zasadzie miałam 1 dzień takiego obfitego krwawienia, drugi zdecydowanie lżejsze a tak to od 2 dni plamię i zastanawiam się kiedy to się skończy 🤦🏼‍♀️ liczę, że owulacja przyjdzie

  • Breath_less Autorytet
    Postów: 475 449

    Wysłany: 13 kwietnia 2021, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baljov. wrote:
    Breath_less, cudownie, że wszystko w porządku!!! Bardzo się cieszę 😍 U mnie też przeziernosc była 1,8 . Duża dziewczynka ponad 7 cm💗💗💗 To czekamy na biochemie ale mam nadzieję że będzie dobrze 🤗

    No widzę ze podobne te nasze dziewczynki, Twoja troszkę krótsza ale tez robiłaś kilka dni przede mną ✊😍 teraz tylko czekać na pappa, trochę się stresuje już nawet nie tych ryzyk jak tych parametrów, które wtedy były u mnie niskie białka pappa i hcg i złe się skończyło...

    A czy to ze teraz mam łożysko na tylnej ścianie nisko wnosi jakaś różnice ? Np czy ruchy będę szybciej czuła może niż wtedy gdy miałam na przedniej wysoko?

    Lady strasznie długo... już drugi lekarz powiedział ze dziecko strasznie ruchliwe, może od tego mnie tak poniewiera? Jest 13 tydzień a ja dalej potrafię walić pawia jak coś nie podejdzie 😩

    —————————————
    📌Starania od 2017🍼
    📌2018- 4 IUI ❌
    📌2019- 1 IVF ✅🎈🎊
    2020- 30 tc 👼💔🥺


    08.02.21- 🙀 naturalny cud 🙏 II 🤯
    04.10.2021- 🌈 🤱Natalia❤️🍀

    PCO, wrogość śluzu, Ana 1:320 typ ziarnisty, MTHFR_1298A>C homozyg, PAI-1 4G- hetero, czynnik V Leyden- hetero, APS

    iv09zbmh9nxoa71v.png
  • Gosiak123 Autorytet
    Postów: 301 165

    Wysłany: 13 kwietnia 2021, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ha_annna wrote:
    Cześć dziewczyny,
    ile dni po poronieniu samoistnym ciąży biochemicznej jeszcze plamiłyście? czy od razu w cyklu po poronieniu miałyście owulacje?
    U mnie wyglądało to tak jak zwykła miesiączka, 7 dni krwawienia. W cyklu po poronieniu raczej owulacja wystąpiła, przynajmniej tak wskazywały testy owulacyjne i wszystkie objawy jak na owu. Jedynie cykl był dłuższy jakieś 2 dni

    👩‍🦰 25 l.
    👨‍🦰 29 l.
    👶 2018

    Starania o rodzeństwo od styczeń 2021

    [*] luty 2021 - ciąża biochemiczna 💔

    Naturalne wspomaganie:
    Pregna Start
    Witamina B6 50mg
    Witamina C
    Zioła ojca Sroki nr 3
    Olej lniany
    MACA
    Magnez

    Mój cykl:
    >35 dni
    Owulacja 24 dc
    Krótka faza lutealna (11dni)
  • baljov. Autorytet
    Postów: 757 1038

    Wysłany: 13 kwietnia 2021, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Breath_less, dopiero teraz widzę, że u Ciebie wcześniej w 30tc takie nieszczęście 😞 Ja nawet nie wiem jakie te wyniki z krwi powinny być, są tam jakieś normy?
    Nie wiem gdzie mam łożysko, albo nie doslyszalam albo nie powiedziała lekarka.
    Mnie mdłości przeszły jakiś tydzień temu, czasem mi się jeszcze zrobi niedobrze ale to bardziej jak jestem głodna. Mam nadzieję, ze Tobie szybko odpuszczą.
    Ja w tym tygodniu muszę zrobić morfologie, mocz i tsh, a w przyszły piątek wizyta pewnie znów z duszą na ramieniu 😉

    km5svcqguj0gttnw.png
    41 lat
    09.06.2017 Gabrielek 12tc [*]
    V Leiden hetero
    styczeń 2018 - cb
    maj 2019 - cb (drugie IUI, w sumie trzy IUI)
    kwiecień 2020 - cb
    czerwiec 2020 - ivf protokół krótki - 12 kumulusów, 9 dojrzałych komórek - 4 zarodki - żaden nie przetrwał do stadium blastocysty :(
    wrzesien 2020 - ivf protokół długi - 8 kumulusów - 7 dojrzałych komórek - 6 zarodków - 4 zamrożone blastocysty - po badaniach genetycznych 1 prawidłowy (dziewczynka 💗).
    29.01.2021 - transfer jedynej blastki 4.1.1. (accofil, encorton, embryoglue)
    7dpt - beta 33,8
    10dpt - beta 269,3🍀
    12dpt - beta 661,1 🍀💖
    24dpt - jest zarodek 3 mm i bijące serduszko 💖😍
    ur. 15.09.2021 Igusia💗👶 2650g, 48cm, 10/10
  • ha_annna Debiutantka
    Postów: 14 5

    Wysłany: 13 kwietnia 2021, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiak123 wrote:
    U mnie wyglądało to tak jak zwykła miesiączka, 7 dni krwawienia. W cyklu po poronieniu raczej owulacja wystąpiła, przynajmniej tak wskazywały testy owulacyjne i wszystkie objawy jak na owu. Jedynie cykl był dłuższy jakieś 2 dni
    a czy udało Ci się zajść w ciąże po poronieniu? jeśli tak to w którym cyklu po?

  • Gosiak123 Autorytet
    Postów: 301 165

    Wysłany: 13 kwietnia 2021, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ha_annna wrote:
    a czy udało Ci się zajść w ciąże po poronieniu? jeśli tak to w którym cyklu po?
    Poroniłam w lutym, w cyklu zaraz po poronieniu odpuściliśmy starania a teraz czekam na owulację i zobaczymy czy coś z tego wyjdzie

    👩‍🦰 25 l.
    👨‍🦰 29 l.
    👶 2018

    Starania o rodzeństwo od styczeń 2021

    [*] luty 2021 - ciąża biochemiczna 💔

    Naturalne wspomaganie:
    Pregna Start
    Witamina B6 50mg
    Witamina C
    Zioła ojca Sroki nr 3
    Olej lniany
    MACA
    Magnez

    Mój cykl:
    >35 dni
    Owulacja 24 dc
    Krótka faza lutealna (11dni)
  • Breath_less Autorytet
    Postów: 475 449

    Wysłany: 13 kwietnia 2021, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baljov. wrote:
    Breath_less, dopiero teraz widzę, że u Ciebie wcześniej w 30tc takie nieszczęście 😞 Ja nawet nie wiem jakie te wyniki z krwi powinny być, są tam jakieś normy?
    Nie wiem gdzie mam łożysko, albo nie doslyszalam albo nie powiedziała lekarka.
    Mnie mdłości przeszły jakiś tydzień temu, czasem mi się jeszcze zrobi niedobrze ale to bardziej jak jestem głodna. Mam nadzieję, ze Tobie szybko odpuszczą.
    Ja w tym tygodniu muszę zrobić morfologie, mocz i tsh, a w przyszły piątek wizyta pewnie znów z duszą na ramieniu 😉

    Pewnie masz napisane w opisie gdzie łożysko 😉 No właśnie nie ma tych norm, ale na pewno jak będą za niskie to będzie jakaś adnotacja w komentarzu No a za wysokie znowu wpływają na te ryzyka chorób genetycznych. Na pewno będzie wszystko dobrze, tak to już jest z tym pappa..
    Tak ja tez tez w przyszły piątek wizytacja😩 tsh robiłam poprzednio, teraz czeka mnie morfo, mocz i krzywa cukrowa dla odmiany bo odstawiona została melatformina, mimo braku cukrzycy itp to brałam ją jakoś do 10tc.
    A na prenetalnych miałaś sprawdzane przepływy ? Wszystko wporzadku? Bo pewnie bierzesz heparynę?
    No właśnie ja straciłam poprzednia ciąże przez Leyden, o której wtedy nie wiedziałam..

    baljov. lubi tę wiadomość

    —————————————
    📌Starania od 2017🍼
    📌2018- 4 IUI ❌
    📌2019- 1 IVF ✅🎈🎊
    2020- 30 tc 👼💔🥺


    08.02.21- 🙀 naturalny cud 🙏 II 🤯
    04.10.2021- 🌈 🤱Natalia❤️🍀

    PCO, wrogość śluzu, Ana 1:320 typ ziarnisty, MTHFR_1298A>C homozyg, PAI-1 4G- hetero, czynnik V Leyden- hetero, APS

    iv09zbmh9nxoa71v.png
  • ha_annna Debiutantka
    Postów: 14 5

    Wysłany: 13 kwietnia 2021, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiak123 wrote:
    Poroniłam w lutym, w cyklu zaraz po poronieniu odpuściliśmy starania a teraz czekam na owulację i zobaczymy czy coś z tego wyjdzie
    w takim razie mocno trzymam kciuki za powodzenie! a brałaś jakieś leki podtrzymujące?

  • Gosiak123 Autorytet
    Postów: 301 165

    Wysłany: 14 kwietnia 2021, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ha_annna wrote:
    w takim razie mocno trzymam kciuki za powodzenie! a brałaś jakieś leki podtrzymujące?
    Nie, nic nie brałam, wtedy nawet nie zdążyłam pojsc na wizytę do lekarza bo poronienie nastąpiło bardzo wcześnie. Gdybym nie zrobiła bety to nawet bym o tej ciąży nie wiedziała. Przy dalszych staraniach też na razie nic nie mam zlecone, będę się kontaktować z moja ginekolog jak już zobaczę dwie kreski na tescie i może wtedy zleci jakieś leki


    👩‍🦰 25 l.
    👨‍🦰 29 l.
    👶 2018

    Starania o rodzeństwo od styczeń 2021

    [*] luty 2021 - ciąża biochemiczna 💔

    Naturalne wspomaganie:
    Pregna Start
    Witamina B6 50mg
    Witamina C
    Zioła ojca Sroki nr 3
    Olej lniany
    MACA
    Magnez

    Mój cykl:
    >35 dni
    Owulacja 24 dc
    Krótka faza lutealna (11dni)
  • baksia Autorytet
    Postów: 1489 1316

    Wysłany: 14 kwietnia 2021, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie dziś wielki dzień! Powodzenia Kochana 😘 jak dojedziesz do siebie to odezwij się 😘

    Trodde, Lady_Dior powodzenia na wizytach ❤️

    Lady_Dior, trodde, Breath_less, Annie1981 lubią tę wiadomość

    iv09ej28y92h7fp1.png
    23.03.2019 Aniołek ❤️ - 9 tc Poronienie zatrzymane
    6.06.2019 - puste jajo płodowe
    12.11.2019 Aniołek ❤️ - 8tc poronienie zatrzymane
    Problemy immunologiczne-szczepienia limfocytami
    Pomorskie
  • baljov. Autorytet
    Postów: 757 1038

    Wysłany: 14 kwietnia 2021, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Breath_less wrote:
    Pewnie masz napisane w opisie gdzie łożysko 😉 No właśnie nie ma tych norm, ale na pewno jak będą za niskie to będzie jakaś adnotacja w komentarzu No a za wysokie znowu wpływają na te ryzyka chorób genetycznych. Na pewno będzie wszystko dobrze, tak to już jest z tym pappa..
    Tak ja tez tez w przyszły piątek wizytacja😩 tsh robiłam poprzednio, teraz czeka mnie morfo, mocz i krzywa cukrowa dla odmiany bo odstawiona została melatformina, mimo braku cukrzycy itp to brałam ją jakoś do 10tc.
    A na prenetalnych miałaś sprawdzane przepływy ? Wszystko wporzadku? Bo pewnie bierzesz heparynę?
    No właśnie ja straciłam poprzednia ciąże przez Leyden, o której wtedy nie wiedziałam..
    Ja tsh też robiłam i wyszło bardzo niskie bo 0.031. Lekarka powiedziała, że to nie szkodzi ale mam powtórzyć. Przepływy miałam w porządku ale ja już nie wiem co to za przepływy... bo jak pytałam czy mozna sprawdzić czy dobrze krąży krew między lozyskiem a dzieckiem, to lekarka powiedziała że nie, bo to naczynia wlosowate.
    Opisu jeszcze nie dostałam, mają wysłać pocztą po biochemii. Jakby było źle to mają dzwonić.
    Biorę clexane 0,4 i acard 75. Moja pierwsza ciążę też najprawdopodobniej straciłam przez Leyden ale dużo wcześniej niż Ty 😞
    Właśnie patrzę na wyniki na stronie diagnostyki i są wyniki. Jakieś takie wysokie mi się wydają... HCG wolna podjednostka 116,60 IU/l, a PAPP-A 20,09 IU/l.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2021, 07:54

    km5svcqguj0gttnw.png
    41 lat
    09.06.2017 Gabrielek 12tc [*]
    V Leiden hetero
    styczeń 2018 - cb
    maj 2019 - cb (drugie IUI, w sumie trzy IUI)
    kwiecień 2020 - cb
    czerwiec 2020 - ivf protokół krótki - 12 kumulusów, 9 dojrzałych komórek - 4 zarodki - żaden nie przetrwał do stadium blastocysty :(
    wrzesien 2020 - ivf protokół długi - 8 kumulusów - 7 dojrzałych komórek - 6 zarodków - 4 zamrożone blastocysty - po badaniach genetycznych 1 prawidłowy (dziewczynka 💗).
    29.01.2021 - transfer jedynej blastki 4.1.1. (accofil, encorton, embryoglue)
    7dpt - beta 33,8
    10dpt - beta 269,3🍀
    12dpt - beta 661,1 🍀💖
    24dpt - jest zarodek 3 mm i bijące serduszko 💖😍
    ur. 15.09.2021 Igusia💗👶 2650g, 48cm, 10/10
  • Lady_Dior Autorytet
    Postów: 4824 3965

    Wysłany: 14 kwietnia 2021, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna33 i jak tam owulak❓Robiłaś wieczorem ❓ Myślę, że dziś już pozytyw będzie jeśli wieczorem nie było 😃

    Bąblinka nie ma za co🙂 Cieszę się, że co nieco pomogłam 😃 Jak mi zaczynały testy ciemnieć, to musiałam robić 3x dziennie, bo przy dwóch łatwo było przegapić pik.

    Annie1981 to Twój wielki dzień 🤩 Powodzenia 😊

    Baksiu dziękuję bardzo 😘 Nie powiem-stresuję się jakbym na pierwszą wizytę szła 😒 Mam na 10.45

    Baljov mam nadzieję, że dobre masz wyniki-ja się niestety nie znam na nich-nie miałam tych badań nigdy.

    Bąblinka, baljov. lubią tę wiadomość

    preg.png

    2019 córka 💗
    2021 synek💙

    2013.08.26 11tc [*]
    2018.01.20 8tc [*]
    2018.05.26 cb [*]
    2020.11.21 cb [*]
    2023.02.20 6t2d [*]
    2023.06.27 cb [*]
    V Leiden hetero
    MTHFR 677 hetero
    Niedoczynność tarczycy
    HPA-1a dodatnia
‹‹ 3501 3502 3503 3504 3505 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ