X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy znowu starania
Odpowiedz

Zaczynamy znowu starania

Oceń ten wątek:
  • JJ. Autorytet
    Postów: 777 392

    Wysłany: 6 maja 2021, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieci również nieświadomie przekręcają imiona, nie zdając sobie z tego sprawy. Pracuję w szkole i naprawdę przeróżne już kombinacje imion słyszałam. Ostatnio na topie jest Kacper, który w języku niektórych dzieci jest KAPSEL. Słowo z koeli rajdowiec jest wymawiane jako frajder. Na szczęście w tych przypadkach są to
    nieprawidłości mowy.

    JJ.

    - 13tc [*] - ciąża obumarła - 27.10.2017
    - grudzień 2020 - ciąża biochemiczna

    - Endometrioza 1 stopnia
    - Słabo drożony (niedrożny) lewy jajowód
    - MTHFR 677-C / układ heterozygotyczny
    - PAI- 1 4G / układ homozygotyczny
    - Hashimoto

    08.06.2022 - CUD !!! Ignaś

    ...Ponieważ znosiłaś chorobę z poddaniem się Woli Bożej , Bóg udzieli Ci tej łaski na Moją prośbę...
  • Breath_less Autorytet
    Postów: 475 449

    Wysłany: 6 maja 2021, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ciężarówki, czy Was tez tak swędzi brzuch? Z prawej bądź lewej strony? Ciagle się drapie, mam cały czerwony, może to od heparyny? Wcześniej tak nie miałam...
    To może być od zastrzyków?
    Smaruje ten brzuch ale nie mogę się powstrzymać od drapania🤯

    —————————————
    📌Starania od 2017🍼
    📌2018- 4 IUI ❌
    📌2019- 1 IVF ✅🎈🎊
    2020- 30 tc 👼💔🥺


    08.02.21- 🙀 naturalny cud 🙏 II 🤯
    04.10.2021- 🌈 🤱Natalia❤️🍀

    PCO, wrogość śluzu, Ana 1:320 typ ziarnisty, MTHFR_1298A>C homozyg, PAI-1 4G- hetero, czynnik V Leyden- hetero, APS

    iv09zbmh9nxoa71v.png
  • Breath_less Autorytet
    Postów: 475 449

    Wysłany: 6 maja 2021, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina dla mnie ten test z 15 dpo jest ciemniejszy 🤔

    —————————————
    📌Starania od 2017🍼
    📌2018- 4 IUI ❌
    📌2019- 1 IVF ✅🎈🎊
    2020- 30 tc 👼💔🥺


    08.02.21- 🙀 naturalny cud 🙏 II 🤯
    04.10.2021- 🌈 🤱Natalia❤️🍀

    PCO, wrogość śluzu, Ana 1:320 typ ziarnisty, MTHFR_1298A>C homozyg, PAI-1 4G- hetero, czynnik V Leyden- hetero, APS

    iv09zbmh9nxoa71v.png
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 6 maja 2021, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina sama wiesz, że na podstawie testów nic zbytnio nie można wyrokowac. Mi testy paskowe dosc późno nabieraly mocy, że tak się wyrażę. Trzymam mocno kciuki 💚💚

    Breath_less ja nie miałam problemów ze swedzacym brzuchem, także nie pomogę. Może tak reaguje Twoja skóra na rozciąganie?. Ominęły mnie też jakiekolwiek rozstępy, mam nadzieję, że tak zostanie.
    Skóra może swedziec od rozciągania, przed pojawieniem się rozstępów,moze masz uczulenie na balsam/olejek, którym się smarujesz. Czasami kobiety w ciazy dopada cholestaza ciążowa, ale wtedy bardziej swedza stopy i dłonie. Dla spokoju można sprawdzić próby wątrobowe.

    Nie sądzę, żeby az tak swedzialo od zastrzykow.

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Malina Autorytet
    Postów: 903 944

    Wysłany: 6 maja 2021, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Breath_less wrote:
    Dziewczyny ciężarówki, czy Was tez tak swędzi brzuch? Z prawej bądź lewej strony? Ciagle się drapie, mam cały czerwony, może to od heparyny? Wcześniej tak nie miałam...
    To może być od zastrzyków?
    Smaruje ten brzuch ale nie mogę się powstrzymać od drapania🤯

    Mnie swedzialy piersi🙈😂 Ale tak sobie myśle, ze może masz uczulenie na krem albo olejek, którym smarujesz brzuszek i po nim tak swędzi🤔 albo może nie są skuteczne, brzuszek się bardziej rozciąga i nie dają rady🤔 może spróbuj użyć innych kosmetyków😉 bo nie wydaje mi się, żeby to było po heparynie.

    age.png
  • Ewelina26 Autorytet
    Postów: 2173 1252

    Wysłany: 6 maja 2021, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za pocieszenie 😚wróciłam do domu i test po wyschnięciu wygląda tak
    ,może d..y nie urywa ale tragedii chyba nie ma 🤔.

    c3ab01abb0db.jpg

    Sama jakiś miesiąc temu pisałam dziewczynom informacje żeby nie sugerowały się wyglądem kresek bo w poprzedniej ciąży (bobo test ) przy becie 151 i 725 wyglądał identycznie .Nawet wkleiłam je sobie do zeszytu 🙆‍♀️🤷‍♀️ale same wiecie jak to jest 😬😫 .Staram się trzymać nerwy na wodzy ale nie mogę powiedzieć że idzie mi dobrze 🤦‍♀️poprostu ciężko mi uwierzyć że jeszcze może być dobrze 😥.

    A co do imienia Alan to szczerze mówiąc nawet nie przyszło mi do głowy że ludzie tak przekręcają to imię 😯.
    Pracuje w żłobku i tak jak pisze JJ dzieci oczywiście że przekręcają słowa i imiona ale robią to nieświadomie.Napewno w moim miejscu pracy bo trudno żeby np. 2 latek świadomie obrażał kolegę .

    Malina, baljov. lubią tę wiadomość

    Starania od 2018
    💔Aniołek25.11.18
    [*]5/9tc
    💔Aniołek13.11.19
    [*]6/10tc
    💔Ciąża biochemiczna 03.01.21[*]
    💔Aniołek 31.03.21
    [*]4/8tc
    💔Aniołek17.06.21
    [*]6/10tc
    💔 Ciąża biochemiczna [*]23.05.22
    Problemy immunologiczne 🤦‍♀️
    -KIR AA 😔
    -rozjechane cytokiny😏
    -wysokie NK maciczne🥺
    -Insulinooporość
    -Niedoczynność tarczycy

    ,,Trzeba walczyć bez względu na to ile razy runęło niebo "
  • baksia Autorytet
    Postów: 1489 1316

    Wysłany: 6 maja 2021, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina no test 15dpo jest zdecydowanie ciemniejszy! Kochana domyślam się, że jest Ci ciężko ale kurcze ja wierzę, że teraz musi już być MUSI! być dobrze ✊🏻❤️

    Breath_less, mnie swędziała skóra na brzuszku gdzieś tak z miesiąc temu. Wydaje mi się, że powodem jest brzuszek który rośnie i skóra się naciąga. Ja smarowałam olejkiem rano i wieczorem, a w ciągu dnia chociaż raz smarowałam kremem i pomogło ☺️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja 2021, 17:32

    Breath_less, Ewelina26 lubią tę wiadomość

    iv09ej28y92h7fp1.png
    23.03.2019 Aniołek ❤️ - 9 tc Poronienie zatrzymane
    6.06.2019 - puste jajo płodowe
    12.11.2019 Aniołek ❤️ - 8tc poronienie zatrzymane
    Problemy immunologiczne-szczepienia limfocytami
    Pomorskie
  • Natka95 Autorytet
    Postów: 2392 3592

    Wysłany: 6 maja 2021, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, nie oddzywam się ale staram sie Was czytać ❤
    Ewelinka, tez mi się wydaje że różnica jest!
    Breathless ja miałam taki czas gdzieś na początku 2 trymestru, że drapałam się niemiłosiernie... brzuch I nogi, aż próby wątrobowe porobilam ze strachu 🙉 potem zauważylam wysypkę na rękach i wyłapałam że pojawia mi się po cytrusach, a nigdy nie miałam żadnego uczulenia. Odstawiałam na chwilę i przeszło :) teraz znów jem normalnie i nic się nie dzieje :D

    U mnie urwanie głowy, to moje pierwsze dni na l4 i ogarniam nową rzeczywistość 🙉 we wtorek zdążyliśmy cyknąć sesję, jutro z kolei mam wizytę u położnej, a w sobotę rano usg III trymestru, a potem panieński przyjaciółki 😳 kosmos 😂

    Breath_less, Ewelina26, baljov. lubią tę wiadomość

    08.2020 👼
    17.07.2021 👦
    22.09.2023 👧
    age.png
    age.png
  • Żonkil Autorytet
    Postów: 956 818

    Wysłany: 6 maja 2021, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Breath_less wrote:
    Dziewczyny ciężarówki, czy Was tez tak swędzi brzuch? Z prawej bądź lewej strony? Ciagle się drapie, mam cały czerwony, może to od heparyny? Wcześniej tak nie miałam...
    To może być od zastrzyków?
    Smaruje ten brzuch ale nie mogę się powstrzymać od drapania🤯

    Kochana też tak miałam i w zasadzie trochę mam do tej pory., jeśli się nie smaruję To jest jak pisze Agulineczka efekt rozciągania skóry. Smaruj brzuszek olejkami /oliwkami- ja używam akurat różanego - natłuszczają i nawilżają. Możesz też nawilżać jakimś kremem, aczkolwiek ja wolę olejek. Ja gdzieś wyczytałam, że na przeciwdziałanie rozstępom najlepsze są olejki z migdałów lub różane. A jak nie masz takich teraz a Cię swędzi to oliwa z oliwek lub olej kokosowy dadzą radę.
    Rozstępy na brzuchu też mnie ominęły, ALE zrobiły mi się pod biustem :( Używając olejku smarowałam brzuch i dekolt, a zupełnie nie pomyślałam o spodzie biustu. No i jest poorany. Nie widać tego bardzo na szczęście, bo jest jakby od spodu, ale jednak jest. Także polecam smarować nie tylko brzuch ale i cały biust.

    Ewelina - ciemnieje jak byk :) Też pamiętam na początku moje testy to były takie, że sama nie byłam pewna czy ciemnieją, ale po wyschnięciu lepiej widać.

    Natka ambitnie, masz dużo energii :) Agulineczka z resztą też, ogródek prawie cały zasadzony :D

    A ja u teściów lenię się. Jakoś jak nie jestem u siebie w domu, to mnie to wybija ze swojej rutyny i jakoś ciężej mi się zmobilizować do produktywnego działania.

    Ewelina26 lubi tę wiadomość

    Starania od 01.2020
    - 05.2020 💔cb
    -07.2020 💔poronienie 8tc Aniołek [*]

    eb856b1cbf.png

    6c781ed246.png
  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 448

    Wysłany: 6 maja 2021, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AsiaNie wrote:
    Dzięki,
    Z wymienionych badań które napisałaś nie robiłam tylko kwasu foliowego, biorę prenatal uno i metafolin z Solgar- ginekolog powiedział, ze jestem tym w stu procentach zabezpieczona. Z endokrynologiem jestem w stałym kontakcie, jak tylko poziom mi rośnie mam zwiekszaną dawkę euthyroxu. No i tak co zwiększę to spada ale minimalnie. Nasienia nie badaliśmy.

    Poczekam, poczytam tez na bieżąco to o czym tutaj piszecie, może jakoś mnie to uspokoi 🙂

    A lekarz coś Ci mówił, że przez wysoki poziom ciężko zajść ci w ciążę? Ja i tak na twoim miejscu zbadałabym te poziomy kwasu i homocysteiny. Bo przy tych mutacjach homocysteina może być za wysoka, a to nie sprzyja ciąży. No i nasienie może też warto zrobić 🤔 a tak to najlepiej dobry ginekolog bo mi też ciężko cokolwiek tobie powiedzieć, sama jestem w kropce i tak naprawdę to czekam za wizyta u nowego ginekologa i mam nadzieję, że okaże się być dobrym lekarzem i zajmie się mną.. Życzę tobie abyś też takiego znalazła ☺️No i warto poczytać o tych badaniach co dziewczyny pisały, bo mi bardzo pomogły i już mniej więcej wiem co robić.

  • Malina Autorytet
    Postów: 903 944

    Wysłany: 6 maja 2021, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinka,
    Boziuuu no wykończysz się tym porównywaniem testów. Może jednak jak nie jutro to w sobotę uda Ci się skoczyć na betę. Zawsze będziesz ciut spokojniejsza, bo beta będzie wiarygodna😘 a jestem pewna ze będziesz spokojniejsza, bo test ewidentne jest ciemniejszy😍
    Doskonale Cię rozumiem i wiem jak jest Wam cieżko, ale wierzę w to mocno, że teraz się uda😘 Wiesz dobrze, ze trzymam mocno kciuki za Ciebie😘

    Ewelina26 lubi tę wiadomość

    age.png
  • trodde Autorytet
    Postów: 816 1207

    Wysłany: 6 maja 2021, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziękuję za wszystkie kciuki!
    Ja wreszcie jestem po usg. Było ponad dwie godziny opóźnienia, myślałam że ducha wyzionę w poczekalni, do tego przyszła mega burza więc duchota ogromna i nawet nie można było wyjść odetchnąć.
    Ale w końcu jestem po. Ogólnie wygląda na to, że z Małym jest ok. Waży 2,3kg. Różnice w wymiarach trochę się wyrównały, jest teraz rozstrzał około 2 tygodnie. Brzuszek podskoczył na 20 centyl. Ale ogólnie Mały sporo spadł ze średniej, bo z 44 na 33 centyl. Najważniejsze, że rośnie i przepływy są dobre. Prof. wszystko mierzył i sprawdzał dwa razy, żeby być pewnym.
    Żeby nie było za różowo odebrałam właśnie swoje wyniki :/ Mam ketony, białko i bakterie w moczu. Muszę jutro zrobić posiew, w środę mam wizytę u mojej ginki więc akurat powinny być wyniki. Najbardziej nie podoba mi się to białko...
    Do tego ddimery mimo brania heparyny dwa razy dziennie dwukrotnie przekraczają normę. Zobaczymy co powie moja ginka.

    Ewelina moim zdaniem ten test ładnie ciemnieje :)
    Trzymam kciuki za betę!

    Malina, Breath_less, Żonkil, Zula36, baksia, Lady_Dior, Gela093, baljov., Lili❤️, Ewelina26 lubią tę wiadomość

    783d57eae4.png

    Starania od 07.2018, 38 lat
    NK 11%, kariotypy ok, fragmentacja DNA 8%
    alloMLR 0% !
    szczepienia limfocytami

    10.2018 - poronienie 9 tc
    02.2019 - poronienie 6 tc
    12.2019 - poronienie 11 tc - Córeczka

    09.2020 - II ❤️ rośnie nam Dominik 💙

    19.05.2021. CC - urodził się Dominik ❤️❤️❤️

    Lublin

    "kto raz posmakował latania już zawsze będzie chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo raz już tam był i zawsze będzie chciał tam wrócić..."
  • Malina Autorytet
    Postów: 903 944

    Wysłany: 6 maja 2021, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trodde,
    Biedna się naczekałaś🙄 ale najważniejsze, że z Małym wszystko dobrze😍 tak bardzo się cieszę, od początku wierzyłam w to mocno, że różnice się wyrównają😘
    Co do moczu, niewielkie ilości białka w ciąży są normalnym zjawiskiem fizjologicznym i nie są powodem do niepokoju. Nie wiem co oznaczają ketony. I jak się to wszystko ma do siebie😔 mam nadzieję, że nie przyplątała się żadna infekcja🙏
    Jeśli chodzi o d-dimery. Nimi się w ogóle nie martw. Jest to z pewnością wynik niewiarygodny. Ja co prawda miałam w normie ale to może dlatego, ze robiłam je jeszcze na początku ciąży. Tak czy inaczej nawet się nimi nie przejmuj, bo moja hematolozka powiedziała, ze już nie będziemy powtarzać tego badania ponieważ, d-dimery w ciąży zawsze są powyżej normy i jest to jedno z tych badań których się w ciąży nie wykonuje właśnie ze względu na fakt, ze wynik wychodzi zafałszowany. Trodde istotne jest Appt oraz płytki krwi. A to na pewno masz w normie❤️

    age.png
  • Foto80 Autorytet
    Postów: 1105 750

    Wysłany: 6 maja 2021, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trodde,
    Gratuluję udanej wizyty i cieszę się, że Maluszek podgonił 🥰 tak jak napisała Malinka, mi też lekarz powiedział, że d- dimery w ciąży naturalnie mogą być podniesione i badanie nic nie wnosi i nie ma najmniejszego sensu. Z moim białkiem w moczu byłam u gina i powiedziała mi, że śladowe ilości białka ma każdy człowiek. Wszystko zależy ile tego białka masz, ja na wyniku z Diagnostyki miałam wpisane: ślad. Cieszę się, że jesteś już tak daleko, a Młodzieniaszek waży ponad 2 kg 😘 nie każde dziecko będzie kolosem i zarówno 2,5 kg jak i 4,5 to norma 😘

    age.png

    09/2013 👼 6tc
    03/2020 👼 8tc

    PAI-1 4G homo
    MTHFR_677C T, 1298A C hetero
    ANA dodatnie 1:160 typ świecenia ziarnisty

    Euthytox 75
  • trodde Autorytet
    Postów: 816 1207

    Wysłany: 6 maja 2021, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina tak - APTT i INR na szczęście w normie. Płytki mam delikatnie podwyższone ale jeszcze nie ma tragedii. Nadciśnienia nie mam, więc mam nadzieję że będzie dobrze.

    Malina, baljov. lubią tę wiadomość

    783d57eae4.png

    Starania od 07.2018, 38 lat
    NK 11%, kariotypy ok, fragmentacja DNA 8%
    alloMLR 0% !
    szczepienia limfocytami

    10.2018 - poronienie 9 tc
    02.2019 - poronienie 6 tc
    12.2019 - poronienie 11 tc - Córeczka

    09.2020 - II ❤️ rośnie nam Dominik 💙

    19.05.2021. CC - urodził się Dominik ❤️❤️❤️

    Lublin

    "kto raz posmakował latania już zawsze będzie chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo raz już tam był i zawsze będzie chciał tam wrócić..."
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 6 maja 2021, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też lekarz mówił, że d-dimery w ciazy nic nie wnoszą i mi nie zlecal tego badania ani w poprzedniej ani w tej.
    Najważniejsze, że maluszek rośnie, moze nie jest wielki, ale jeszcze troszkę urośnie 🙂🙂

    Ewelina no po wyschnieciu to różnica widac jak nic 🙂💚 trzymam kciuki!

    Żonkil czy Ty sobie zdajesz sprawę, że zaraz zaczynamy razem III trymestr? Kiedy to zleciało?

    No i nie napisałam, że macie bardzo ładne brzuszki dziewczyny! :)

    Ewelina26 lubi tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 6 maja 2021, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ketony to za późno jadłaś. Miałam tak nieraz . Zawsze jeszcze koło 22 jadłam orzeszki i miałam w normie ☺

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • Malina Autorytet
    Postów: 903 944

    Wysłany: 6 maja 2021, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alunia🥰🥰🥰
    Kochana, co u Was🤔

    age.png
  • baksia Autorytet
    Postów: 1489 1316

    Wysłany: 6 maja 2021, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trodde, Maluszek rośnie, przepływy są ok i to jest najważniejsze 🥰 Tak jak dziewczyny piszą, nie każde dziecko musi ważyć ponad 4kg.
    Kochana pisałaś ostatnio, że ostatni posiłek jesz ok18? Dobrze pamiętam? Jeśli tak to przez to miałas te ketony w moczu. Ja raz też miałam jak w jeden dzień mało jadłam. Następnego dnia robiłam badania i miałam białko i ketony w moczu. 2 dni później zbadalam nzowu mocz i było wszytsko w normie. Ddimery kochana rosną w ciąży, Prof Malinowski mi to mówił jak i mój ginekolog. 😘

    iv09ej28y92h7fp1.png
    23.03.2019 Aniołek ❤️ - 9 tc Poronienie zatrzymane
    6.06.2019 - puste jajo płodowe
    12.11.2019 Aniołek ❤️ - 8tc poronienie zatrzymane
    Problemy immunologiczne-szczepienia limfocytami
    Pomorskie
  • baljov. Autorytet
    Postów: 757 1038

    Wysłany: 6 maja 2021, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Breath_less wrote:
    Dziewczyny ciężarówki, czy Was tez tak swędzi brzuch? Z prawej bądź lewej strony? Ciagle się drapie, mam cały czerwony, może to od heparyny? Wcześniej tak nie miałam...
    To może być od zastrzyków?
    Smaruje ten brzuch ale nie mogę się powstrzymać od drapania🤯
    Mnie brzuch nie swędzi chociaż robię zastrzyki. Za to swedza mnie nogi ponizej kolan 🤔

    km5svcqguj0gttnw.png
    41 lat
    09.06.2017 Gabrielek 12tc [*]
    V Leiden hetero
    styczeń 2018 - cb
    maj 2019 - cb (drugie IUI, w sumie trzy IUI)
    kwiecień 2020 - cb
    czerwiec 2020 - ivf protokół krótki - 12 kumulusów, 9 dojrzałych komórek - 4 zarodki - żaden nie przetrwał do stadium blastocysty :(
    wrzesien 2020 - ivf protokół długi - 8 kumulusów - 7 dojrzałych komórek - 6 zarodków - 4 zamrożone blastocysty - po badaniach genetycznych 1 prawidłowy (dziewczynka 💗).
    29.01.2021 - transfer jedynej blastki 4.1.1. (accofil, encorton, embryoglue)
    7dpt - beta 33,8
    10dpt - beta 269,3🍀
    12dpt - beta 661,1 🍀💖
    24dpt - jest zarodek 3 mm i bijące serduszko 💖😍
    ur. 15.09.2021 Igusia💗👶 2650g, 48cm, 10/10
‹‹ 3536 3537 3538 3539 3540 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ