Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy znowu starania
Odpowiedz

Zaczynamy znowu starania

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2016, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem z synem w m1 i co chwila odświeża telefon

  • Haana Autorytet
    Postów: 696 401

    Wysłany: 20 lipca 2016, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech Malinko, dobrze wiemy co przeżywasz. Czekamy na wieści.

    2 aniołki <3 <3 never give up
    Lipiec 2017 Szczęśliwa Żona
    Kwiecień 2018 Szczęśliwa Mama
    17u9wn15caesulxa.png
  • M@linka Autorytet
    Postów: 2099 1543

    Wysłany: 20 lipca 2016, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żyje. Ma 2,59cm. I widziałam nawet jak się rusza...jestem wykończona psychicznie...nie wiem jak się nazywam...czuje sie jak zombie...

    Coconue, Niebieskaa, nick nieaktualny, reni86, Evita, nick nieaktualny, sy__la, nick nieaktualny, tysiaa93, Ainade, sylvuś, Elmo13, gama, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    jnmqdzu5ponocqze.png
    uch5ha00mu9kkjgg.png
    uch520mm81yzf57p.png


  • Coconue Autorytet
    Postów: 940 1049

    Wysłany: 20 lipca 2016, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka super :))))

    M@linka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Mama Amelci ur. 18.01.2017 r. ))))) warto wierzyć :)))

    Mama dwóch Aniołków [6t] i [10t].
  • Haana Autorytet
    Postów: 696 401

    Wysłany: 20 lipca 2016, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka, który to tydzień? Wszystko zgadza się z terminem owulacji?
    Cieszę się z Twojej wiadomości :)

    M@linka lubi tę wiadomość

    2 aniołki <3 <3 never give up
    Lipiec 2017 Szczęśliwa Żona
    Kwiecień 2018 Szczęśliwa Mama
    17u9wn15caesulxa.png
  • Ikarzyca Autorytet
    Postów: 1612 1417

    Wysłany: 20 lipca 2016, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak myślałam, że tak już masz dość to pewnie będzie wszystko ok. :-*

    M@linka lubi tę wiadomość

    o148df9havalwhwu.png

    Aniołeczek (*) 9tc
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4184

    Wysłany: 20 lipca 2016, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M@linko - aż się popłakałam :) Tak się cieszę, że u Ciebie dobrze Kochana <3 :D

    M@linka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • M@linka Autorytet
    Postów: 2099 1543

    Wysłany: 20 lipca 2016, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje ze byłyście ze mną w tej trudniej chwili. z owulacją zgadza się idealnie. 9t2d.

    Haana, Jacqueline, Coconue, Evita, nick nieaktualny, Elmo13, gama lubią tę wiadomość

    jnmqdzu5ponocqze.png
    uch5ha00mu9kkjgg.png
    uch520mm81yzf57p.png


  • Ikarzyca Autorytet
    Postów: 1612 1417

    Wysłany: 20 lipca 2016, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz już kartę ciąży? I termin na prenatalne? Czy jeszcze wolicie z lekarzem nie szaleć?

    o148df9havalwhwu.png

    Aniołeczek (*) 9tc
  • Magdzia88 Autorytet
    Postów: 1368 1185

    Wysłany: 20 lipca 2016, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinko !!! <3

    M@linka lubi tę wiadomość

    Syneczek. <3
    17u9anlij5jluasc.png
    2.02.2016 Aniolek ;*
  • M@linka Autorytet
    Postów: 2099 1543

    Wysłany: 20 lipca 2016, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ikarzyca...tak jak piszesz..nie wybiegamy tak myślami...karty jeszcze nie mam. Narazie kolejna wizyta za tydzień.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2016, 19:23

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    jnmqdzu5ponocqze.png
    uch5ha00mu9kkjgg.png
    uch520mm81yzf57p.png


  • Niebieskaa Autorytet
    Postów: 2816 3916

    Wysłany: 20 lipca 2016, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M@linka wrote:
    Żyje. Ma 2,59cm. I widziałam nawet jak się rusza...jestem wykończona psychicznie...nie wiem jak się nazywam...czuje sie jak zombie...

    Z palpitacjami serca wchodziłam na forum, jaka ulgaaaa!!!! Wspaniałe przewspaniałe wieści!!! dalej wierze w metformine;)

    M@linka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2fwaugpjrxudygqa.png
    Nasze szczescie juz z nami: kwiecien 2017
  • Ikarzyca Autorytet
    Postów: 1612 1417

    Wysłany: 20 lipca 2016, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobrze, że co tydzień. To nie jest aż tak długo, chociaż jeszcze pamiętam jak to się ciągnie :) No nic, w 100% rozumiem powstrzymywanie euforii, chociaż mam nadzieję, że choć troszkę się cieszysz :)

    M@linka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    o148df9havalwhwu.png

    Aniołeczek (*) 9tc
  • Coconue Autorytet
    Postów: 940 1049

    Wysłany: 20 lipca 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M@linka wrote:
    Ikarzyca...tak jak piszesz..nie wybiegamy tak myślami...karty jeszcze nie mam. Narazie kolejna wizyta za tydzień.

    Malinka ja jutro zaczynam 2 trymestr, a tez jeszcze nie mam karty ciazy. Tez sie boje zalozenia.

    Mama Amelci ur. 18.01.2017 r. ))))) warto wierzyć :)))

    Mama dwóch Aniołków [6t] i [10t].
  • M@linka Autorytet
    Postów: 2099 1543

    Wysłany: 20 lipca 2016, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coco nie dziwie Ci się...a nawet doskonale Cie rozumiem...mi i tak narazie karta do szczęścia nie potrzebna...

    jnmqdzu5ponocqze.png
    uch5ha00mu9kkjgg.png
    uch520mm81yzf57p.png


  • reni86 Autorytet
    Postów: 643 108

    Wysłany: 20 lipca 2016, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M@linka super wieści!
    Czarny scenariusz nasz juz opracowany, ale teraz to juz chyba czas pisac ten różowy?:)

    nick nieaktualny, M@linka lubią tę wiadomość

    Amelka[*] - 17.03.13 (10tc)
    Franio[*]- 16.06.14 (9tc)
    Karolek[*]- 13.12.14 (10tc)

    niedoczynność tarczycy, NK, MTHRF C667T homozygota - metylofolin 0,8mg, B6, B12, D3, eutyrox, acard,...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2016, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M@linko Kochana moja ale się ogromnie raduję i cieszę :D , na prawdę kochana cudne wieści ! :D.

    M@linka lubi tę wiadomość

  • reni86 Autorytet
    Postów: 643 108

    Wysłany: 20 lipca 2016, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haana wrote:
    Wyczytałam o fragmentacji dna plemników. Nawet kiedyś zapytałam tutaj pana doktora: https://ovufriend.pl/forum/pytania-do-eksperta-diagnostyka-i-leczenie-nieplodnosci/hashimoto-a-ciaza,5415.html

    Ciekawie czy gdzieś w Wielkopolsce to robią. Nawet Mój Luby dziś sam mnie zapytał, gdzie może iść się przebadać.


    Malinka :**
    W klinice nieplodnosci takie badania robią i chyba to jest najlepsze miejsce. My robiliśmy w Invimed ale na pewno w innych tez maja je na swojej liście. Aha i my od razu z jednej próbki zrobiliśmy 3 badania: rozszerzone, posiew i chromatyne plemnikowa (fragmentacja DNA)

    Amelka[*] - 17.03.13 (10tc)
    Franio[*]- 16.06.14 (9tc)
    Karolek[*]- 13.12.14 (10tc)

    niedoczynność tarczycy, NK, MTHRF C667T homozygota - metylofolin 0,8mg, B6, B12, D3, eutyrox, acard,...
  • Arleta Autorytet
    Postów: 1033 687

    Wysłany: 20 lipca 2016, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka..ufff......pięknie

    M@linka lubi tę wiadomość

    Synek 2008
    [ * * * * ]
    leczenie Łódz, mlr 32,2%,trombofilia, nk, IO, p/c przeciwplemnikowe,hiperprolaktynemia
    zaczynam
    9a63a08b68.png
    u81xgmb.png

  • sy__la Autorytet
    Postów: 1900 1501

    Wysłany: 20 lipca 2016, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was dziewczyny!

    Widzę, ze prawie dobre wieści po mojej dłuższej nieobecności.. Czasami Was przeczytałam ale strasznie słaby zasięg w tych Bieszczadach i net nie chodził..

    Jacq strasznie mi smutno z Twojej straty, wiem ze moje słowa i tak nic nie dadzą, ból i tak jest i będzie, ale kurcze ... tak mocno wierzylam ze tym razem się uda a tu czytam i niedowierzam :-( silna jesteś Kobieta, podziwiam Cię! a Twój opis Maluszka spowodował łzy w oczach, takie zarazem okropne pożegnanie ale i wzruszające, nie wiem jakich słów użyć..

    M@linka super wieści, chociaż Tobie się udaje utrzymać ciążę, dobrze by też było jakbyś np. Dziś i jutro cieszyla się z tej ciąży, później znów możesz schizowac do kolejnej wizyty, ale dziś ciesz się proszę ;)

    Za resztę dziewczyn staraczek i w dwupaku i dopiero co zaciazone trzymam kciuki!
    oczywiście Mamuski świeżo upieczone też o Was myślę...
    Martynko GRATULACJE!!! Trochę przeszlas ale na szczęście Tymus jest już z Tobą, sliczny synek.. i dużo zdrówka dla Was! <3

    Opuszczam Was na tydzien bo teraz znów wyjechalismy ale nad morze ;) czasem wejdę poczytam ale z ograniczeniem :) jakoś chyba będę miała niedługo owulke bo coś jajnik pobolewa... Co ma być to będzie, nie spinam się, na luzie... Bez żadnej symulacji bez niczego ;)

    Pozdrawiam Was i ściskam!

    M@linka, Niebieskaa lubią tę wiadomość

    Marysia ur. 21.04.2017 <3 niemowle.gif
    Aniołek 7t5d [*]
‹‹ 670 671 672 673 674 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ