X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zasniad groniasty
Odpowiedz

Zasniad groniasty

Oceń ten wątek:
  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 31 marca 2016, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sheis to świetna wiadomość trzymam kciuki za staranka :)

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • Sheis Koleżanka
    Postów: 41 7

    Wysłany: 31 marca 2016, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata- nie dziękuję :) Tobie również powodzenia :)

    Beata lubi tę wiadomość

    13.12.2015 Łyżeczkowanie w 8 tc.
  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziękuję :) nie wierzę W przesady i to ze można coś zapeszyc ;)

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie dostalam zielone światło po 18 tygodniach od zabiegu :D
    Tyle ze ten cykl raczej bezovulacyjny będzie.ale to nic byleby szybko się skończył I zaczynam :)

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • Sheis Koleżanka
    Postów: 41 7

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata to suuper :) W takim razie samych przyjemnosci i dobrych wiesci w najblizszym czasie :))

    Beata lubi tę wiadomość

    13.12.2015 Łyżeczkowanie w 8 tc.
  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Sheis :)

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • Mila30 Przyjaciółka
    Postów: 115 48

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata super wiadomosc...mam nadzieje, ze i wkrotce dostane zielone swiatlo. 20 kwietnia kolejna wizyt u gin i beta zobaczmy:)

    Beata lubi tę wiadomość

  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila trzymam kciuki :*

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • Mila30 Przyjaciółka
    Postów: 115 48

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, dzis odebralam wynik kolejnej bety i jest <0.1 !!:) jak sie ciesze
    a co u Was??

    Beata lubi tę wiadomość

  • Sheis Koleżanka
    Postów: 41 7

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Mila30 to super :) Trzymam kciuki za wizyte i dobre wiesci od gin. :))

    Mi sie spoznia 2 dni okres, ale od tygodnia czuje delikatne pobolewanie jak na @ a tu nic. Przedwczoraj (w dniu przewidzianego okresu) mialam delikatne brazowe plamienia i cisza. Zrobilam sobie chyba z 5 testow, dzis rano ostatni, ale wszystkie negatywne. Nie wiem, co jest grane. Poszlam dzis na bete, zeby sie upewnic (popoludniu beda wyniki) i najwyzej w pon. pojde do gin jak mi sie okres nie pojawi ;/ No, bo czy ciaza jest mozliwa jesli testy jej nie pokazuja? :( Ehh... no nic zobaczymy.
    Milego dnia dziewczyny :)

    13.12.2015 Łyżeczkowanie w 8 tc.
  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MILA super wiadomość bardzo się cieszę <3

    Sheis jak wynik bety mów szybko zaraz biegnę na Twój wykres

    P.S mam taka sama sytuację mi spóźnia się 6 dzień. .. ale czy była wg obu...

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • Sheis Koleżanka
    Postów: 41 7

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata niestety w ten dzien, co zrobilam bete to okres dostalam. Ale juz mi sie powoli konczy, takze startujemy niedlugo :)
    6 dni to juz duze opoznienie, moze warto zatestowac? :) Ja, bym nie wytrzymala na Twoim miejscu :)

    13.12.2015 Łyżeczkowanie w 8 tc.
  • Mila30 Przyjaciółka
    Postów: 115 48

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata i jak tam u Ciebie?! robials akis test?!
    Sheis trzymam kciuki za kolejny cykl
    Ja kochane bylam u lekrza, beta juz ladna mam niby do pazdziernika czekac, ale powiem Wam , ze przez nasze plany i tak mielismy czekac do pazdziernika wiec w sumei dobrze, mam tylko nadzieje, ze pozniej szybko sie uda.
    NArazie mam skierowanie na przeswietlenie klatki piersiowe i dostalam zwieksozna dawke kwasu foliowego:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, przeglądałam dzisiaj forum i chciałam coś do Was napisać, mam nadzieję, że Doda Wam to otuchy;) Dokładnie 2 lata i 4 miesiące temu poroniłam 12 tydz, okazało się że przyczyną był zasniad. Beta hcg nie spadała i zostałam poddana chemioterapii metrotrexatem, 2 tygodnie na onkologii w Charing Cross Hospital w Londynie ( są 3 szpitale na świecie, które specjalizują się w leczeniu zasniadu, CCH jest jednym z nich), a następnie 12 kursów chemii w zastrzykach. Brzmi strasznie, ale naprawdę nie było tak źle. Beta spadła do normy (czyli poniżej 5), wszystkie badania ok. Mieszkam na stałe w Irlandii północnej dlatego na początku lattalam na badania do Londynu, a do teraz wysyłam comiesiac próbki krwii i moczu do badan- wszystko ok). Dostałam ostrzeżenie, że nie powinnam przez rok od zakończenia chemii starać się o dziecko i tak też było. Jakie było moje zdziwienie, jak 3 miesiące po zakończeniu chemioterapii zadzwonili do mnie że szpitala, że moja beta ponownie wzrosła i powinnam wrócić jak najszybciej do szpitala na badania. Oczywiście przekonana byłam i załamana jednocześnie, że jestem znowu chora, a okazało się ku zdziwieniu mojemu i wszystkich że byłam w ciąży. Dużo obaw, dużewsparcie ze strony szpitala ( wspaniali ludzie), ciąża przebiegała książkowo, ciąża donoszona i tak oto teraz śpi koło mnie zdrowa, najcudowniejsze na świecie, już 8 miesięczna Zosia. A ja - mama jestem, w pełni zdrowa, ale ciągle pod kontrolą comiesięczną lekarzy. Żeby była jasnośc nie namawiam Was do wcześniejszego zachodzenia w ciążę, ale pisze to żebyście wiedziały, że po zasniądzie, nawet po chemii, nawet po beznadziejnych wynikach badań mam dziecko, zdrowe dziecko. Jak dowiedziałam się że mam zasniad i przerzuty to balam się czy będę mogła mieć jeszcze kiedyś dzieci, prof. ze szpitala informując mnie o tym, że będę miała chemię pokazał mi duży album z dziećmi kobiet, które miały zasniad, 8 miesięcy temu zdjęcie mojej Zosi dołączyło do kolekcji;) Zobaczycie, los wynagrodzi Wam to co przeszłyście.

    Beata, Beata lubią tę wiadomość

  • Mila30 Przyjaciółka
    Postów: 115 48

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Uk, dziekujemy za Twoja histrie, napewno daje nam duzo otuch. Super, ze u Ciebie tak szczeslwiei wszystko sie skonczylo:)Moja pierwsza corka tez sie urodzila w UK:)

  • talus05 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 9 maja 2016, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny 21 kwietnia dowiedzialam sie ze serduszko mojego skarba nie bije :( 22 kwietnia trafilam di szpitala na lyzeczkowanie okazalo sie ze prawdopodobnie to zasniad groniasty tego dnia mialam beta hcg 720840 mIU/ mL :( po pierwszej tabletce mnie ruszylo tak sie potoczylo ze poronilam samoistnie a potem mnie tylko z resztek oczyszczali. powtorzylam beta hcg 05.05 w czwartek i wynik jest 561,47. czekam caly czas na wynik histopatologiczny i boje sie strasznie... wizyte mam w czwartek u ginekolga ale od zabiegu mam caly czas uplawy z krwia czy to normalne ??? powiedzcie mi czy beta dobrze spada ??? i kiedy bede mogla myslec o dziecku bo tak bardzo go pragne ... po stracie jestem strasznie zalamana :( :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2016, 17:10

    tesknie Aniolku :*
  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 11 maja 2016, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ul gratuluję Ci i cieszę się ze napisałaś :*

    Ja oczywiście dostałam spóźniony @
    Teraz kolejny i znów powalony cykl...
    Talus miałaś bardzo dużą betę więc wydaje mi się ze normalne ze jestvnabtakim poziomie po tak niedługim czasie

    Spokojnie pocZekaj na wynik i powtórz betę mam nadzieję ze będzie o wiele niższa
    Trzymam mocno kciuki i uwierz ze przetrzymasz ciężkie chwile a potem będzie już tylko lepiej <3

    talus05 lubi tę wiadomość

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • talus05 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej okazalo sie ze mam zasniad czesciowy :( dzisiaj znowu robilam beta hcg jutro wynik i wizyta u pani ginekolog. tydzien temu bet hcg byla 19 z przecinkiem czyli super spadlo :) mam jeszcze takie pytanko bo w wekend wpsolzylam z mezem i on sie zapomniala czy moge byc w ciazy >???? miesiaczki jeszcze nie mialam a zabieg byl 22 kwietnia.

    Beata dziekuje za odpowiedz :)

    tesknie Aniolku :*
  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Talus To lepiej się pilnuj dopóki nie spadnie beta bo jest ryzyko ze zasniad się odnówi..
    Ja też pierwszy długi cykl po lyczeczkoeaniu który trwał aż 54 dni cały czas bez zabezpieczenia Z nadzieją ze zajde A nie wiedząc jeszcze czym to grozi dopiero kolejny cykl jak mi lekarz wytłumaczył to poprosiłam o anty aby mieć absolutną pewność I nie ryzykować

    Ładnie Ci spada więc spokojnie wytrzymasz jeszcze chwilkę :*

    Ja zielone światło dostałam 2 mięs temu Jezu jak to zleciało... a tak mi sie dluzyla kazda godzina... poki co nadal nievudalo sie ale caly czas wierzę
    Trzymam za Was wszystkie kciuki <3

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • Mila30 Przyjaciółka
    Postów: 115 48

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane,

    Beata fakt strasznei szybk oczas leci, trzymam kcuki zeby sie udalo ja jeszcze chwile musze poczekac.
    Talus wiem ze ta informacja napewno nie byla niczym milym i smao to ze musisz odczekac teraz z kolejnymi straniami ale ja pametma jak sie zalamlam na poczatku ale tak jak mpwi Beata ten czas szybko leci i nawet sie nie pbejrzysz a znow bedziesz sie strala!:) Zwlaszcza, ze peiknie CI beta spada!

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ