X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zasniad groniasty
Odpowiedz

Zasniad groniasty

Oceń ten wątek:
  • Patrycjaw Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 11 maja 2023, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Tak, przy zaśniadzie kompletnym jest całkowicie inne działanie, bo to jest już trochę bardziej skomplikowane niestety
    Tak więc, dlatego zapisałam się do onkologa, który jest ginekologiem

  • Joggy Koleżanka
    Postów: 68 4

    Wysłany: 11 maja 2023, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę coraz częściej te zaśniady się zdarzają. Nurtuje mnie to …. Dlaczego to się dzieje co idzie nie tak? I po czyjej stronie wina? Nigdzie nie ma dokladnych informacji na ten temat😓

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2023, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    Wrzucam wam link do ciekawego konta, które ostatnio odkryłam, może Wam też się przyda, prowadzą go położne i bardzo fachowe informacje 😊

    https://instagram.com/nurses_midwives_ivf?igshid=NTc4MTIwNjQ2YQ==

    Butterfly23, Joggy lubią tę wiadomość

  • Patrycjaw Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 12 maja 2023, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joggy wrote:
    Kurczę coraz częściej te zaśniady się zdarzają. Nurtuje mnie to …. Dlaczego to się dzieje co idzie nie tak? I po czyjej stronie wina? Nigdzie nie ma dokladnych informacji na ten temat😓
    Wina jest po stronie kobiety, jeśli chodzi o zaśniad całkowity. Plemnik zapładnia pusta komórkę jajowa, która nie ma materiały genetycznego matki. U mnie jest to genetyczne idealne odzwierciedlam siostrę mojego taty. Poród syna, martwe urodzenie, poronienie, poronienie zaśniad.

  • Joggy Koleżanka
    Postów: 68 4

    Wysłany: 12 maja 2023, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycjaw wrote:
    Wina jest po stronie kobiety, jeśli chodzi o zaśniad całkowity. Plemnik zapładnia pusta komórkę jajowa, która nie ma materiały genetycznego matki. U mnie jest to genetyczne idealne odzwierciedlam siostrę mojego taty. Poród syna, martwe urodzenie, poronienie, poronienie zaśniad.
    No a co w przypadku zaśniadu częściowego? Wina plemnikow?

  • Patrycjaw Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 13 maja 2023, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joggy wrote:
    No a co w przypadku zaśniadu częściowego? Wina plemnikow?
    Tego nie wiem, pytałam tylko lekarza o zaśniad całkowity.

  • Mowe. Przyjaciółka
    Postów: 102 61

    Wysłany: 13 września 2023, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jakie miałyście bety przy zaśniadzie w 6tc?

    38 lat
    Synek 08.2018

    2 cb:10.2017 i 02.2020
    07.2020 poronienie zatrzymane
    10.2020 cp usunięty lewy jajowód

    10.2021 IVF!
    11.07.2022 Madzia z nami ❤️
    17.07.2023 transfer naszego drugiego i ostatniego dzieciątka, niestety zakończony niepowodzeniem.
    08.2023 pierwszy cykl po nieudanym transferze NATURALNA WPADKA!!! kibice szaleją, lekarz niedowierza, mąż twierdzi że to nie jego 😅😅😅 a w brzuchu siedzi Kubuś i się z nas śmieje, termin na koniec kwietnia 2024❤️
  • Patrycjaw Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 11 października 2023, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mowe. wrote:
    Hej, jakie miałyście bety przy zaśniadzie w 6tc?
    Ja miał.72 tysiące

  • Mowe. Przyjaciółka
    Postów: 102 61

    Wysłany: 12 października 2023, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycjaw wrote:
    Ja miał.72 tysiące

    Ja miałam w 6tc 121 000, po 48h 172 000!
    Później się okazało ze wszystko dobrze ze serduszko bije. Tydzień temu skończyłam 10tc. Byłam u gina, mówi ze z dzieckiem dobrze ze serduszko ładnie bije. Ja już mam brzuch taki ze mnie w sklepie w kolejkach przepuszczają! Już nosze ciazowe ciuchy ! Nie podoba mi się tez obraz ostatniego usg z 10tc. Jest jakaś torbiel i ginekolog mówi ze nie wie co to jest ale nie wyglada groźnie i jeszcze mi powiedział ze jest macica przekrwiona, mi ten obraz jakoś przypomina zasniad…ta wysoka beta nie daje mi spokoju..pod linkiem ponizej wklejam zdjęcie usg z 10tc

    https://zapodaj.net/plik-4FgLNlJP0M

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2023, 20:59

    38 lat
    Synek 08.2018

    2 cb:10.2017 i 02.2020
    07.2020 poronienie zatrzymane
    10.2020 cp usunięty lewy jajowód

    10.2021 IVF!
    11.07.2022 Madzia z nami ❤️
    17.07.2023 transfer naszego drugiego i ostatniego dzieciątka, niestety zakończony niepowodzeniem.
    08.2023 pierwszy cykl po nieudanym transferze NATURALNA WPADKA!!! kibice szaleją, lekarz niedowierza, mąż twierdzi że to nie jego 😅😅😅 a w brzuchu siedzi Kubuś i się z nas śmieje, termin na koniec kwietnia 2024❤️
  • Joggy Koleżanka
    Postów: 68 4

    Wysłany: 14 października 2023, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie jest bałagan na tym usg :( ja bym poszla jeszcze do drugiego ginekologa

  • Mowe. Przyjaciółka
    Postów: 102 61

    Wysłany: 14 października 2023, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joggy wrote:
    Faktycznie jest bałagan na tym usg :( ja bym poszla jeszcze do drugiego ginekologa

    Tez mi sie wydaje ze coś tam jest nie tak…w czwartek mam prenatalne u innego lekarza także myśle ze mi powie coś więcej.

    38 lat
    Synek 08.2018

    2 cb:10.2017 i 02.2020
    07.2020 poronienie zatrzymane
    10.2020 cp usunięty lewy jajowód

    10.2021 IVF!
    11.07.2022 Madzia z nami ❤️
    17.07.2023 transfer naszego drugiego i ostatniego dzieciątka, niestety zakończony niepowodzeniem.
    08.2023 pierwszy cykl po nieudanym transferze NATURALNA WPADKA!!! kibice szaleją, lekarz niedowierza, mąż twierdzi że to nie jego 😅😅😅 a w brzuchu siedzi Kubuś i się z nas śmieje, termin na koniec kwietnia 2024❤️
  • Joggy Koleżanka
    Postów: 68 4

    Wysłany: 14 października 2023, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam wlasnie taki balagan na usg. Lekarz na 1 usg mowil ze byl zarodek lub nawet 2 ale nie byl pewny, potem sie okazalo ze to nie drugi zarodek, a zaśniad. I jak juz bylam w szpitalu przyjeta do usuniecia ostatnie usg pokazywalo duzo pojedynczych kółeczek wokol obumarłego płodu . W internecie piszą, ze zasniad przypomina kisc winogron

  • Mowe. Przyjaciółka
    Postów: 102 61

    Wysłany: 14 października 2023, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joggy wrote:
    Ja mialam wlasnie taki balagan na usg. Lekarz na 1 usg mowil ze byl zarodek lub nawet 2 ale nie byl pewny, potem sie okazalo ze to nie drugi zarodek, a zaśniad. I jak juz bylam w szpitalu przyjeta do usuniecia ostatnie usg pokazywalo duzo pojedynczych kółeczek wokol obumarłego płodu . W internecie piszą, ze zasniad przypomina kisc winogron

    A w którym tyg wykryli Ci zasniad ? Czyli to „kółeczko” ta torbiel, to moze się namnożyć ?
    A jakie mialas samopoczucie ?
    Ja mam straszne mdłości okropne, a brzuch mam ogromny! Nienaturalnie duży! W poprzednich ciążach miałam taki jakoś w 6msc 😐

    38 lat
    Synek 08.2018

    2 cb:10.2017 i 02.2020
    07.2020 poronienie zatrzymane
    10.2020 cp usunięty lewy jajowód

    10.2021 IVF!
    11.07.2022 Madzia z nami ❤️
    17.07.2023 transfer naszego drugiego i ostatniego dzieciątka, niestety zakończony niepowodzeniem.
    08.2023 pierwszy cykl po nieudanym transferze NATURALNA WPADKA!!! kibice szaleją, lekarz niedowierza, mąż twierdzi że to nie jego 😅😅😅 a w brzuchu siedzi Kubuś i się z nas śmieje, termin na koniec kwietnia 2024❤️
  • Joggy Koleżanka
    Postów: 68 4

    Wysłany: 15 października 2023, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od samego poczatku mialam dziwne usg, cos okolo 8 tc. Czulam sie normalnie nie mialam zadnych objawów ciazowych , jedynie co to wlasnie odrazu, mialam ogromnie wzdęty brzuch .

  • Mowe. Przyjaciółka
    Postów: 102 61

    Wysłany: 19 października 2023, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam tylko mały update wpisać: jestem po prenatalnych, z dzidzią wszystko super i chyba będzie chłopiec 🙂
    To czarne kółeczko na usg to była torbiel
    Która się wchlonela. A pozostałego obrazu lekarz nie skomentował mimo ze mowilam mu o mojej wysokiej becie i ze boje się zasniadu, powiedział ze wszystko wyglada bardzo dobrze 🙂

    38 lat
    Synek 08.2018

    2 cb:10.2017 i 02.2020
    07.2020 poronienie zatrzymane
    10.2020 cp usunięty lewy jajowód

    10.2021 IVF!
    11.07.2022 Madzia z nami ❤️
    17.07.2023 transfer naszego drugiego i ostatniego dzieciątka, niestety zakończony niepowodzeniem.
    08.2023 pierwszy cykl po nieudanym transferze NATURALNA WPADKA!!! kibice szaleją, lekarz niedowierza, mąż twierdzi że to nie jego 😅😅😅 a w brzuchu siedzi Kubuś i się z nas śmieje, termin na koniec kwietnia 2024❤️
  • Joggy Koleżanka
    Postów: 68 4

    Wysłany: 20 października 2023, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uff no i dzieki Bogu! Zdrowka dla Was🩷

    Mowe. lubi tę wiadomość

  • Żonkaa Nowa
    Postów: 3 2

    Wysłany: 25 października 2023, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wam! Znalazłam forum i mam pytanie bo nigdzie w google nie znalazłam informacji. Dwa tygodnie temu miałam zabieg łyżeczkowania, puste jajo. Jako rozpoznanie wpisano zasniad ale NIEGRONIASTY. Może któraś z was ten przypadek miała, może mi coś więcej na ten temat powiedziec? Nie wiem czy ze mną coś jest nie tak, miałam wadliwe jajeczko, nie bardzo wiem o co chodzi :c

  • Marmad Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 17 lutego, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, mam pytanie do Was dziewczyny. W styczniu 19 miałam zabieg łyżeczkowania zaśniadu groniastego. Kontroluję bhcg. W szpitalu wynosił ponad 130 tyś, jest ładny spadek ,ale.. dostałam okresu, a po 2 dniach (w trakcie miesiączki ) poszłam jak co tydzień na badanie poziomu bety. Przedostatni wynik był 162, a ten ostatni robiony w trakcie miesiączki 72. Czy tak może być??? Dodam, że Okresu dostałam po miesiącu od zabiegu. Myślałam, że miesiączka pojawi się przy zerowym poziomie bhcg...

  • ALA Koleżanka
    Postów: 98 6

    Wysłany: 18 lutego, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jakiś czas temu opisywałam tutaj swoje problemy z zajściem w ciążę. Nieudane starania od 3 lat. Ponad miesiąc temu, Kiedy spóźniala mi się miesiączka zrobiłam test ciążowy, który pokazał 2 kreski. Boże jak się ucieszyłam, myślałam, ze ten widok już nigdy nie będzie mi dany. Niestety okazało się, że jest to ciąża pozamaciczna. Usunęli mi prawy jajowod laparoskopowo.Wczoraj wróciłam do domu. Oprócz tego, że jestem zrujnowana psychicznie bardzo mnie martwi silny ból po lewej stronie brzucha przy wstawaniu, siadaniu, przekrecaniu się z boku na bok. Dodam, że miałam usunięty prawy jajowod, więc niepokoi mnie to, że boli mnie strona lewa. Zaczynam już nawet panikowac, że może wycieli mi nie ten co trzeba. Czy któraś z Was miała podobną sytuację? Zabieg był w piątek rano. Bardzo się martwię.

‹‹ 36 37 38 39 40
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ