X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zasniad groniasty
Odpowiedz

Zasniad groniasty

Oceń ten wątek:
  • Joggy Koleżanka
    Postów: 68 4

    Wysłany: 15 marca 2023, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina23 wrote:
    Oby to nie było niż poważnego. Ja zrobiłam podstawowe badania, USG piersi i hormony przed staraniami. Niby wszystko okej, a żyje jak na szpilkach:(
    A biały wyciek masz jak przyciągniesz czy samo wycieka?
    no ja właśnie sie zastanawiam nad moimi wynikami bo w sumie ostatnio lekarz na nie nawet nie popatrzyl, ale teraz w piatek mu powiem. Robiłam sobie hormony Lh, Feh, estradiol ft3,4 i tsh , prolaktyne …jedynie lekka nadczynnosc mi wychodzi 0,120 … Zastanawiam sie czy niedobor wit D i bardzo niska ferrytyna (3) nie maja wpływu na to ze nie udaje sie zajsc😫

    A co do wycieku to 2 msc temu poczulam dwlikatnie mokro i po ucisku wycieklo biale

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2023, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też ferrytyna mam poniżej normy. Reszta w miarę okej. Jak byłam z tymi wynikami u gina to właściwie tylko rzuciła okiem i powiedział że w normie.
    A dawno skończyłaś karmić?

  • Joggy Koleżanka
    Postów: 68 4

    Wysłany: 15 marca 2023, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina23 wrote:
    Też ferrytyna mam poniżej normy. Reszta w miarę okej. Jak byłam z tymi wynikami u gina to właściwie tylko rzuciła okiem i powiedział że w normie.
    A dawno skończyłaś karmić?
    5 lat temu😅

  • Joggy Koleżanka
    Postów: 68 4

    Wysłany: 15 marca 2023, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina23 wrote:
    Też ferrytyna mam poniżej normy. Reszta w miarę okej. Jak byłam z tymi wynikami u gina to właściwie tylko rzuciła okiem i powiedział że w normie.
    A dawno skończyłaś karmić?
    A jaką masz ferrytyne i żelazo?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2023, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ferrytyna 13, a żelaza nawet nie miałam robionego. TSH powyżej 2.

    5 lat to dosyć sporo,to raczej nie z tego powodu wyciek z piersi
    Ja to dostaje szału jak zaczynam myśleć i czytać o tym znowu pustym pęcherzyku :(:(

  • Joggy Koleżanka
    Postów: 68 4

    Wysłany: 16 marca 2023, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina23 wrote:
    Ferrytyna 13, a żelaza nawet nie miałam robionego. TSH powyżej 2.

    5 lat to dosyć sporo,to raczej nie z tego powodu wyciek z piersi
    Ja to dostaje szału jak zaczynam myśleć i czytać o tym znowu pustym pęcherzyku :(:(
    Nie na pewno nie ma żadnego powiazania. No to ja mam ferrytyne 5 🙈

    Kochana na ten moment zostaje Ci tylko czekać i wierzyć w to ze się jeszcze pojawi, ze wszystko bedzie dobrze. Niestety nie masz juz na to wpływu, a negatywne myślenie tylko sprowadza na Ciebie stres i same zle rzeczy! Musisz się troszke uspokoić bo wcale sobie nie pomagasz tym stresem ❤️
    A do mnie dziś przyszła 🐒😢

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2023, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jakie masz zakres norm ferrytyny wg laboratorium ?

    5 to faktycznie troszkę nisko, a jak żelazo?
    który to Twój cykl starań po tej przykrej historii?


    a ja niby wiem o tym wszystkim, a coraz bardziej sie nakręcam :9 do tego mam jakieś bóle brzucha i się zastanawiam czy to sie nie zakończy jeszcze przed wizytą u lekarza:(

  • Joggy Koleżanka
    Postów: 68 4

    Wysłany: 16 marca 2023, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina23 wrote:
    a jakie masz zakres norm ferrytyny wg laboratorium ?

    5 to faktycznie troszkę nisko, a jak żelazo?
    który to Twój cykl starań po tej przykrej historii?


    a ja niby wiem o tym wszystkim, a coraz bardziej sie nakręcam :9 do tego mam jakieś bóle brzucha i się zastanawiam czy to sie nie zakończy jeszcze przed wizytą u lekarza:(

    Przedział 11-306.
    Tak od listopada czyli 5 cykl aktualnie .

  • Joggy Koleżanka
    Postów: 68 4

    Wysłany: 16 marca 2023, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina23 wrote:
    a jakie masz zakres norm ferrytyny wg laboratorium ?

    5 to faktycznie troszkę nisko, a jak żelazo?
    który to Twój cykl starań po tej przykrej historii?


    a ja niby wiem o tym wszystkim, a coraz bardziej sie nakręcam :9 do tego mam jakieś bóle brzucha i się zastanawiam czy to sie nie zakończy jeszcze przed wizytą u lekarza:(

    Z żelazem też miałam jakieś przeboje we wrześniu mialam ponad norme dwukrotnie a ferrytyne 3, ale w listopadzie juz mi sie unormowało. Podejrzewam ze to na tle stresu jeszcze po tym poronieniu troche słabo jadlam itd sama sobie narobilam🙈
    Na dzień dzisiejszy nie wiem ile mam , ale mysle zeby sobie powtorzyc zelzazo i wit D

  • Joggy Koleżanka
    Postów: 68 4

    Wysłany: 16 marca 2023, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A powiedz mi robiłaś sobie kiedyś badanie AMH? Jesli mogę spytac ile masz lat?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2023, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joggy wrote:
    A powiedz mi robiłaś sobie kiedyś badanie AMH? Jesli mogę spytac ile masz lat?
    nie robiłam tego badania, mam 34 lata i czuje, ze to taki ostatni dzwonek na kolejną ciążę.
    A Ty ile masz lat?
    5 cykli to jeszcze nie tak duzo, mogłas nie trafić w owulację, ale juz bym zaczęła sie jednak troszkę martwic..

  • Joggy Koleżanka
    Postów: 68 4

    Wysłany: 16 marca 2023, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina23 wrote:
    nie robiłam tego badania, mam 34 lata i czuje, ze to taki ostatni dzwonek na kolejną ciążę.
    A Ty ile masz lat?
    5 cykli to jeszcze nie tak duzo, mogłas nie trafić w owulację, ale juz bym zaczęła sie jednak troszkę martwic..
    Wcześniej przed poronieniem staralismy sie juz rowno rok, choc wtedy to faktycznie byly „male” starania 😅 A teraz raczej mysle ze trafilam bo nawet owulaki robilam w tym miesiącu.
    Ja mam w grudniu 30🙈 a zdecydowalismy sie jak mialam 28 🙈 nie wiem kiedy tez czas zlecial😟

  • Joggy Koleżanka
    Postów: 68 4

    Wysłany: 19 marca 2023, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina23 jak tam u Ciebie? Kiedy kolejna wizyta?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2023, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzisiaj miałam wizytę, jest zarodek i serduszko, jednak ciąża młodsza o prawie 2 tyg niz wynika to z OM.
    Jestem trochę spokojniejsza

  • Joggy Koleżanka
    Postów: 68 4

    Wysłany: 20 marca 2023, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina23 wrote:
    dzisiaj miałam wizytę, jest zarodek i serduszko, jednak ciąża młodsza o prawie 2 tyg niz wynika to z OM.
    Jestem trochę spokojniejsza
    Mowilam ❤️ wszystko bedzie dobrze.

  • Mary87 Znajoma
    Postów: 26 103

    Wysłany: 22 marca 2023, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem w 8tc.serduszko jest
    Mam niestety male plamienia, oraz ostatni obraz. Usg z przed 2 dni bym jakby zamazny. Lekarka powiedziała ze to pewnie po jedzeniu a ja wyczytał ze taki obraz to moze byc zaslad do tego mam wymioty mldlosci.

    Starania od 2022

    👩87 🧑88



    I procedura ICSI:

    16.11.22- punkcja, pobrano 18🥚, zapłodniono 11🥚
    mamy 2x4bb, 1x4bc, 1x6bb

    1- transfer - 4bb, 3bc - beta = 0

    2023:
    2 trasfer ❄️ 4bb- 9dpt - 116 - 11dpt-232
    20dpt - 8007 beta.
    21 dpt - usg crl-033cm, pęcherzyk 17mm.
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7087 7126

    Wysłany: 27 marca 2023, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edit: Czy któraś z Was miała łyżeczkowanie po poronieniu, jak z wyników histopatologicznych wyszedł zaśniad?
    Hej dziewczyny. Dziś odebrałam wynik histopatologiczny- zaśniad groniasty niekompletny. Miałam poronienie farmakologiczne, wg dzisiejszego usg oczyściłam się. Ale czy mimo to będę musiała mieć łyżeczkowanie?
    Jestem załamana. Byłam pewna, że od razu dostanę zielone światło 🥺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2023, 21:29

    Starania od 2017r.

    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo

    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️
  • Joggy Koleżanka
    Postów: 68 4

    Wysłany: 27 marca 2023, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Hej dziewczyny. Dziś odebrałam wynik histopatologiczny- zaśniad groniasty niekompletny. Miałam poronienie farmakologiczne, wg dzisiejszego usg oczyściłam się. Ale czy mimo to będę musiała mieć łyżeczkowanie?
    Jestem załamana. Byłam pewna, że od razu dostanę zielone światło 🥺
    Nie mam pojęcia, ale skoro tak Ci lekarz powiedzial …🤷🏼‍♀️ nie mamy wiedzy lekarskiej🙈
    Po zaśniadzie conajmniej pół roku przerwy w staraniach i kontrola spadku bety przez najblizsze cykle

  • Joggy Koleżanka
    Postów: 68 4

    Wysłany: 27 marca 2023, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina23 Jak tam u Ciebie? Wszystko oki ?

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7087 7126

    Wysłany: 27 marca 2023, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joggy wrote:
    Nie mam pojęcia, ale skoro tak Ci lekarz powiedzial …🤷🏼‍♀️ nie mamy wiedzy lekarskiej🙈
    Po zaśniadzie conajmniej pół roku przerwy w staraniach i kontrola spadku bety przez najblizsze cykle

    Wiem ze nie macie wiedzy lekarskiej… Może zle sformułowałam pytanie. Chodziło mi czy któraś z Was miała łyżeczkowanie po poronieniu.

    Starania od 2017r.

    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo

    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️
‹‹ 36 37 38 39 40
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ