X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zasniad groniasty
Odpowiedz

Zasniad groniasty

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2023, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konsultowałam sie z kilkoma gin, beta spadła szybko, niecałe dwa miesiące. Nawet dwóch lekarzy dało juz 'zielone światło' co do dalszych starań. Ale jakoś ciągle mnie męczyła ta niewiedza odnośnie rodzaju zaśniadu, aż dopytałam u źródła.
    Mam już jedno dziecko, ciąża bezproblemowa, bez stresu przy staraniach.
    Nie wiem, czy to ma teraz duże znaczenie, czy skoro beta jest ok to nie ma czym się przejmować.

  • Joggy Koleżanka
    Postów: 68 4

    Wysłany: 11 stycznia 2023, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny na forach pisały że ponoć jak beta spadnie juz ponizej 0 to mozna sie starac i wcale nie czekają tyle ile nakazaują lekarze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2023, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć, a jak długo po ustabilizowaniu się wyniku beta hcg kontrolowałyście jeszcze jej poziom?

  • Joggy Koleżanka
    Postów: 68 4

    Wysłany: 8 lutego 2023, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja nie kontrolowalam, robilam testy ciazowe byly neg ostatnio wiec to jednoznaczne😣😣

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2023, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Joggy,
    jak u Ciebie sytuacja?

    ja w tym miesiącu zobaczyłam ponownie dwie kreseczki, mój stres z każdym dniem coraz większy, szukam objawów zaśniadu..

  • Joggy Koleżanka
    Postów: 68 4

    Wysłany: 3 marca 2023, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ! Wielkie gratulacje ❤️ U nas nadal starania…aktualnie 2dpo 🙃 Wiec czekam… a Ty kiedy testowałas? Bylas na becie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2023, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję, kompletnie nie potrafię się cieszyć. Test zrobiłam dzień po spodziewanym terminem miesiączki popołudniu. Nie byłam na becie, niby wiem że powinnam kontrolować ale chyba strach mnie ogranicza. Idę na wizytę w piątek i tak się boje powtórki..
    A za Ciebie trzymam mocno kciuki!!;)

  • Joggy Koleżanka
    Postów: 68 4

    Wysłany: 5 marca 2023, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje :) Dokladnie Cię rozumiem, tez ciagle się tego obawiam… Ale jeśli nie sprobujemy nie bedzie Nam dane :( Wierzę że wszystko będzie dobrze i los się do nas usmiechnie. Do Ciebie juz mrugnął a to juz cos! ❤️❤️

    Malina23 lubi tę wiadomość

  • Joggy Koleżanka
    Postów: 68 4

    Wysłany: 6 marca 2023, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A powiedz mi dostalas zielone swiatlo i zaczeliscie się starac ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2023, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielone światło dało nam dwóch niezależnych lekarzy prywatnie, już w listopadzie i grudniu. Jednak te pół roku chciałam odczekać, ostatecznie wyszło niecałe pół roku. Bete miałam w normie po dwóch miesiącach od zabiegu. Lekarze ze szpitala twierdzili, że odczekać należy rok. Coraz większy mam stres. pamiętasz czy miałaś jakieś nietypowe objawy ciąży zaśniadowej?

    Joggy lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2023, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a kiedy testujesz?
    Będę trzymała kciuki:)

  • Joggy Koleżanka
    Postów: 68 4

    Wysłany: 8 marca 2023, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ) Fajnie ze nie musialas sie dlugo starac :)
    A są jakies typowe objawy ciazy zasniadowej bo nawet nie wiem? 🙈
    Z tego co pamietam ogolnie to mialam od 23dc tylko bole glowy i krzyża. Potem jak juz wiedzialam to tylko miałam wzdęty brzuch dołem, a tak poza tym nic.
    Tobie dokuczajà teraz jakies objawy ?

  • Joggy Koleżanka
    Postów: 68 4

    Wysłany: 8 marca 2023, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina23 wrote:
    a kiedy testujesz?
    Będę trzymała kciuki:)
    No właśnie🙈🙈 staram się wytrzymać jak najdłużej ale nie wiem czy wytrzymam😆 w 12dpo (13.03) juz pewnie będzie mnie korciło 😅

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2023, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joggy wrote:
    ) Fajnie ze nie musialas sie dlugo starac :)
    A są jakies typowe objawy ciazy zasniadowej bo nawet nie wiem? 🙈
    Z tego co pamietam ogolnie to mialam od 23dc tylko bole glowy i krzyża. Potem jak juz wiedzialam to tylko miałam wzdęty brzuch dołem, a tak poza tym nic.
    Tobie dokuczajà teraz jakies objawy ?

    Ja pamiętam, że miałam bardzo mocną drugą krechę na teście (czyli pewnie wysoką betę od początku) już przed okresem (wtedy wczesniej zrobiłam test). Miałam całodobowe mdłości ale to chyba było na troche późniejszym etapie niż jestem obecnie. A teraz własnie doszukuję sie podobieństw do poprzedniej ciąży.
    Teraz moim jedynym objawem są już rozmiar większe i nabrzmiałe piersi. Ale ja tak miałam przy każdej ciązy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2023, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joggy wrote:
    No właśnie🙈🙈 staram się wytrzymać jak najdłużej ale nie wiem czy wytrzymam😆 w 12dpo (13.03) juz pewnie będzie mnie korciło 😅
    też miałam problem, żeby nie robić za wcześnie i moją metoda było nie kupowanie testów ciążowych ;P Nie mialo mnie co kusić za wcześnie.
    Dopiero dzien po terminie kupiłam test i od razu popołudniu zrobiłam. A kiedy powinnas dostac okres? doszukujesz się juz wczesnych objawów ciązy?:)

  • Joggy Koleżanka
    Postów: 68 4

    Wysłany: 9 marca 2023, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina23 wrote:
    Ja pamiętam, że miałam bardzo mocną drugą krechę na teście (czyli pewnie wysoką betę od początku) już przed okresem (wtedy wczesniej zrobiłam test). Miałam całodobowe mdłości ale to chyba było na troche późniejszym etapie niż jestem obecnie. A teraz własnie doszukuję sie podobieństw do poprzedniej ciąży.
    Teraz moim jedynym objawem są już rozmiar większe i nabrzmiałe piersi. Ale ja tak miałam przy każdej ciązy.
    No to ja w dniu miesiaczki robilam test i własnie mialam bardzo bladą kreske . A mdlosci nie mialam w sumie ani w 1 ciazy z córka ani teraz .. wydaje mi sie ze one nie mają typowych objawow :)

  • Joggy Koleżanka
    Postów: 68 4

    Wysłany: 9 marca 2023, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina23 wrote:
    też miałam problem, żeby nie robić za wcześnie i moją metoda było nie kupowanie testów ciążowych ;P Nie mialo mnie co kusić za wcześnie.
    Dopiero dzien po terminie kupiłam test i od razu popołudniu zrobiłam. A kiedy powinnas dostac okres? doszukujesz się juz wczesnych objawów ciązy?:)
    Kurczę powiem Ci że aż za bradzo…🙈 Moj mozg nie moze odpuscic czasem ani chwili żeby nie myslec czy mam jakies objawy. Piersi od zawsze mam nabrzmiale na kazdą miesiączke, a teraz to odrazu sobie wyobrażam” o moze to ciaza moze sie udalo!” Mimo ze cholerka wiem ze co miesiąc mnie okropnie bolą😆
    I tak walcze ze sobą… jak mnie tylko coś zakłuje, brzuch wzdęty odrazu… mysle jedno! 😫😅 Nie chcialabym sie doszukiwac, ale nie moge wygrac ze samą sobą🙁

  • Joggy Koleżanka
    Postów: 68 4

    Wysłany: 9 marca 2023, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina23 wrote:
    też miałam problem, żeby nie robić za wcześnie i moją metoda było nie kupowanie testów ciążowych ;P Nie mialo mnie co kusić za wcześnie.
    Dopiero dzien po terminie kupiłam test i od razu popołudniu zrobiłam. A kiedy powinnas dostac okres? doszukujesz się juz wczesnych objawów ciązy?:)
    Okres mam niestety dopiero 17.03 ..mam długie cykle 31-32 dni😢😢😢

  • Joggy Koleżanka
    Postów: 68 4

    Wysłany: 9 marca 2023, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyliczyłas sobie ktory to tydzien? :) Jutro masz lekarza?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2023, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joggy wrote:
    No to ja w dniu miesiaczki robilam test i własnie mialam bardzo bladą kreske . A mdlosci nie mialam w sumie ani w 1 ciazy z córka ani teraz .. wydaje mi sie ze one nie mają typowych objawow :)
    pewnie miałas nizszy poziom hcg, mysle, że u każdej osoby sa inne objawy i ciężko jednoznacznie to określić niestety. Tym bardziej, że na początkowym etapie ciąża zwykła niczym nie różni sie od zasniadowej

‹‹ 34 35 36 37 38 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ