X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zasniad groniasty
Odpowiedz

Zasniad groniasty

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2023, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joggy wrote:
    Wyliczyłas sobie ktory to tydzien? :) Jutro masz lekarza?

    z apki wychodzi 6tc+0, ale właściwie to nie wiem jak dokładnie wyglądał ten mój cykl, nie robiłam żadnych testów owu. Od zabiegu miałam wahania cykli od 26 do 34 dni. Chociaż obstawiam, że ovu byla w okolicach 13-15 dc, więc powinno się zgadzać z apką. Lekarz dzisiaj, stres osiągnał taki poziom, że ciężko na czymkolwiek się skupic ;(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2023, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joggy wrote:
    Kurczę powiem Ci że aż za bradzo…🙈 Moj mozg nie moze odpuscic czasem ani chwili żeby nie myslec czy mam jakies objawy. Piersi od zawsze mam nabrzmiale na kazdą miesiączke, a teraz to odrazu sobie wyobrażam” o moze to ciaza moze sie udalo!” Mimo ze cholerka wiem ze co miesiąc mnie okropnie bolą😆
    I tak walcze ze sobą… jak mnie tylko coś zakłuje, brzuch wzdęty odrazu… mysle jedno! 😫😅 Nie chcialabym sie doszukiwac, ale nie moge wygrac ze samą sobą🙁
    hehe jak ja to dobrze znam, wszystkie objawy wskazywały na ciąże, im bardziej staralam się tą mysl oddalic tym w wiekszą paranoję popadałam. Właściwie to juz w styczniu zaczynałam miec objawy, chociaż szanse na ciąże były marne, ale głowa juz zaczęła wariowac;p
    A moim pierwszym objawem było uczucie zimna, które trwało z tydzień.
    Wytrwaj jeszcze parę dni!:)

  • Joggy Koleżanka
    Postów: 68 4

    Wysłany: 10 marca 2023, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina23 wrote:
    z apki wychodzi 6tc+0, ale właściwie to nie wiem jak dokładnie wyglądał ten mój cykl, nie robiłam żadnych testów owu. Od zabiegu miałam wahania cykli od 26 do 34 dni. Chociaż obstawiam, że ovu byla w okolicach 13-15 dc, więc powinno się zgadzać z apką. Lekarz dzisiaj, stres osiągnał taki poziom, że ciężko na czymkolwiek się skupic ;(
    Wyobrażam sobie ! Zwykła wizyta jest stresująca, a co mówić po takim czymś co przeszłyśmy :( Dasz radę jakos !! i daj znac odrazu po wizycie ! Trzymam kciuki✊🏻

  • Joggy Koleżanka
    Postów: 68 4

    Wysłany: 10 marca 2023, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina23 wrote:
    hehe jak ja to dobrze znam, wszystkie objawy wskazywały na ciąże, im bardziej staralam się tą mysl oddalic tym w wiekszą paranoję popadałam. Właściwie to juz w styczniu zaczynałam miec objawy, chociaż szanse na ciąże były marne, ale głowa juz zaczęła wariowac;p
    A moim pierwszym objawem było uczucie zimna, które trwało z tydzień.
    Wytrwaj jeszcze parę dni!:)
    Taaaak paranoja to dobre określenie hehe🫣😅
    Planowo chciałam testowac w poniedziałek, ale ciało mi juz mowi ze nic z tego nie mam zadnych objawow jedynie ból piersi i bol krzyza- a to standard.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2023, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dam znać, chyba,że ze stresu nie dotrwam do wizyty, jednak wizyty z samego rana sa najlepsze..

    a robiłaś testy owulacyjne itd?

  • Joggy Koleżanka
    Postów: 68 4

    Wysłany: 10 marca 2023, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak robilam z pomocà aplikacji Premom , wszystkie objawy pasowaly i mialam pik takze nadzieje mam wielkie😢

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2023, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie znowu źle, powtórka. Sam pęcherzyk ciążowy, ciąża młodsza, 5t4d, nie widać zarodka :(:( jestem zalamana

  • Joggy Koleżanka
    Postów: 68 4

    Wysłany: 10 marca 2023, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi sie wydaje ze za szybko poszlas na wizyte. Mi kazdy powtarzal ze trzeba isc w 8-9 tyg bo wczesniej moze byc roznie, kazda ciaza ma swoj czas . Glowa do gory za 2 tygodnie wierze ze juz bedzie dobrze!

    Malina23 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2023, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poszłam wcześniej żeby w w porę zareagować jakby znowu był zaśniad, i właściwie w tym samym czasie co ostatnio jest też ten pusty pęcherzyk, z tym że w mniejszym rozmiarze.. ;(

  • Joggy Koleżanka
    Postów: 68 4

    Wysłany: 10 marca 2023, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ale i tak w zaden aposob nie zareagujesz bo Nasz kraj na to nje pozwala :( wiec itak pozostaje czekac… No a Lekarz co ogolnie Ci powiedzial?

  • patrycja90 Koleżanka
    Postów: 90 12

    Wysłany: 10 marca 2023, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam czasu czytać, zaśniad 2017, 2018 synek 33tc zmarł-wada serca- 27 takich dzieci na świecie...
    2020 rok zdrowy syn!
    Walczcie!

    Joggy lubi tę wiadomość

    patrycja90
    w4sqdqk3cck6g4fk.png
  • patrycja90 Koleżanka
    Postów: 90 12

    Wysłany: 10 marca 2023, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa 2014 zdrowy syn ze zdrowej i książkowej ciąży po 3 cyklu starań.

    Joggy lubi tę wiadomość

    patrycja90
    w4sqdqk3cck6g4fk.png
  • Joggy Koleżanka
    Postów: 68 4

    Wysłany: 10 marca 2023, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    walczymy nie poddajemy! ❤️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2023, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joggy wrote:
    No ale i tak w zaden aposob nie zareagujesz bo Nasz kraj na to nje pozwala :( wiec itak pozostaje czekac… No a Lekarz co ogolnie Ci powiedzial?
    Ze na ten moment pozostaje poczekać i sprawdzić za 10 dni. Ten stres mnie dobija..nie tak sobie to wyobrażałam,

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2023, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrycja90 wrote:
    Nie mam czasu czytać, zaśniad 2017, 2018 synek 33tc zmarł-wada serca- 27 takich dzieci na świecie...
    2020 rok zdrowy syn!
    Walczcie!
    Dobrze, że się udało donosić zdrowa ciążę po takich przeżyciach

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2023, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joggy i jak test?

  • Joggy Koleżanka
    Postów: 68 4

    Wysłany: 14 marca 2023, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina23 wrote:
    Joggy i jak test?
    Dalej negatyw… już czuje na dniach okres 😢😫

  • Joggy Koleżanka
    Postów: 68 4

    Wysłany: 14 marca 2023, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwna sprawa bo już drugi cykl mam biały wyciek z piersi przed okresem, jedna mnie dużo bardziej boli i jest żylasta. W piątek ide na usg …

  • Joggy Koleżanka
    Postów: 68 4

    Wysłany: 14 marca 2023, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cały czas coś😤😫😫😫

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2023, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby to nie było niż poważnego. Ja zrobiłam podstawowe badania, USG piersi i hormony przed staraniami. Niby wszystko okej, a żyje jak na szpilkach:(
    A biały wyciek masz jak przyciągniesz czy samo wycieka?

‹‹ 35 36 37 38 39 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ