X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje BÓL KRĘGOSŁUPA
Odpowiedz

BÓL KRĘGOSŁUPA

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 373

    Wysłany: 9 października 2018, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zalamana89 wrote:
    Najgorsze jest to ze nie boli tylko wtedy kiedy spie na prawym boku. robilam tak no bo inaczej bym nie mogla spac, ale wczoraj ginekolog powiedzial ze najlepiej na lewej stronie bo po prawej ugniatam zyle glowna przez co macica jst niedotletniona. Dzisiaj wiec spalam na lewej ale budzialm sie z bolu co chwile, na pare minu przerzucalam sie na prawa strone ale jest tragedia

    Ja już trochę lekarzy poobchodziłam i też nie wiadomo od czego to. Dokładnie tak jak piszesz, w nocy zasypiam na lewym boku ale co chwilę się budzę bo boli i muszę kilka razy w nocy zmieniać pozycję.

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
  • zalamana89 Koleżanka
    Postów: 48 1

    Wysłany: 9 października 2018, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najgorsze jest to ze lekarze rece rozkladaja i nic nie wiedza. Jutro ide na usg tej nogi zeby wykluczyc zakrzepice bo podobno jak jest nacisk na miednice to moze sie jakis skrzep zrobic i tez daje takie objawy. dla swietego swpokju to zrobie bo juz nie mam sily chodzic po lekarzach szkoda ze ginekolog tez nie moze pomoc. Mnie to czasem tak boli i kluje ze normalnie placze z bezradnoci. Ile Ciebie to trzyma? ja juz trzeci miesiac dzien dzien taki bol. to zwariowac idzie

  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 373

    Wysłany: 9 października 2018, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam tą dolegliwość dokładnie od 17 września więc jeszcze nawet miesiąc nie minął. Nagle to się pojawiło z dnia na dzień. Najgorzej jest w nocy bo ja i tak nie mogę spać w ciąży złapała mnie bezsenność a do tego jeszcze ten ból. Ja byłam już na usg żył i też nic nie wyszło.

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ