Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Cukrzyca ciążowa
Odpowiedz

Cukrzyca ciążowa

Oceń ten wątek:
  • Lulu83 Autorytet
    Postów: 2948 2285

    Wysłany: 28 marca 2016, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helooo. :-D
    Jak tam poniedziałkowe na czczo
    Dziś 85 na czczo.:-D
    Dziś ja będę miała wyzwanie w cukrami . Cekaja mnie dzis obiady u rodzinki wiec zobaczymy. Wczorajszy dzień był łaskawy przez cały dzień zjadlam tylko 3 kawałki chleba (50g) i dobrze mi z tym. Jednak chleb u mnie najgorzej wywala. Owoce czy obiady nie mam z nimi takiego problemu jak właśnie z chlebem. Pozdrawiam cieplutko.

    2015💔
    05.06.2020. 💔5tc
    01.07. 9dpo ⏸️🍀💚
    ❤️Córka ❤️11.03.2021🎀SN.3330g 56cm 🎉
    ♥ Syn ♥ 25.07.2016 👶SN.3180/55cm
    ______________________
    2013.Hashimoto leteox 75
    2018 Insulinooporność
    2021 cukrzyca Avamina 1000 x3
    Ferrytyna 10👀- TardyferonFol 2x
    👩Ona .40
    🧔On ...43l
  • agatia Autorytet
    Postów: 8750 4748

    Wysłany: 28 marca 2016, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzenka u mnie choroba nie miała wpływu na cukry. A co do wody to mi diab powiedziała, że można w nocy pić wodę także z cytryną ( ja zawsze mam wodę przy łóżku) nie ma to wpływu na wynik na czczo.

    Ja dzisiaj bez ketonow, wypilam przed snem kubeczek żurku i widać podziałało :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2016, 07:47

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 28 marca 2016, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lulu, to ja wczoraj zjadłam 1 kromkę chleba :)

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Lulu83 Autorytet
    Postów: 2948 2285

    Wysłany: 28 marca 2016, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Choroby i stres mają straszny wpływ. Jak bylam na kontroli i pokazałam zeszyt to było widać dni gdzie dość mocno mną nerwy szarpaly. Nawet miałam zaznaczone. A moja diabetolog mówiła ze to odrazu widać.
    Ja ją się ciesze ze ja nie muszę tych ketonow narazie mierzyć . Jedno zmartwienie mniej. Narazie póki w moczu ok to nie ma co.

    2015💔
    05.06.2020. 💔5tc
    01.07. 9dpo ⏸️🍀💚
    ❤️Córka ❤️11.03.2021🎀SN.3330g 56cm 🎉
    ♥ Syn ♥ 25.07.2016 👶SN.3180/55cm
    ______________________
    2013.Hashimoto leteox 75
    2018 Insulinooporność
    2021 cukrzyca Avamina 1000 x3
    Ferrytyna 10👀- TardyferonFol 2x
    👩Ona .40
    🧔On ...43l
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 28 marca 2016, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lulu, u mnie po tej 1 kromce i 5 szt makaronu na noc tez ketonów nie ma,,,

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • oldżi Autorytet
    Postów: 409 502

    Wysłany: 28 marca 2016, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja :)
    U mnie dzis wynik 67, ketonów brak!
    My też dzis rodzinnie dzien spędzamy i jak pomyśle, że trzeba się bedzie tłumaczyć co moge co nie to się odechciewa ... A najgorzej bedzie z babcią, ktora na początku ciazy usilnie próbowała mi wcisnąć rurki z kremem na spirytusie twierdząc, że nawet to potrzebne jest dziecku ;)

    3jgx3e3k4gsb554h.png
  • agatia Autorytet
    Postów: 8750 4748

    Wysłany: 28 marca 2016, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oldżi rurki na spirytusie :) nieźle

    Dobiłam do wagi z przed ciąży 82 kg, trzeba się trochę ogarnąć ;) bo w 2 tyg 2,5kg mi wlazło :)

  • zabuszka Autorytet
    Postów: 1076 717

    Wysłany: 28 marca 2016, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wstalam i ja na czczo 81 po sniadaniu zobaczymy lece na stary czas jak narazie.
    Na dzien dobry syn pociagnal mi z głowy w. Nos cala glowa mnie bboli. No jescze dzis i po swietach

    1e6e393edd.png

    cb8576b8d0.png
  • agatia Autorytet
    Postów: 8750 4748

    Wysłany: 28 marca 2016, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabuszka jutro wracamy do rzeczywistości :) ja mam jeszcze na dzisiaj 2 kawalki ciasta :) a od jutra szlaban

  • twardan Autorytet
    Postów: 650 377

    Wysłany: 28 marca 2016, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć :) a ja wczoraj po obiedzie i kolacji nie mierzyłam :) ale wcale się dobrze z tym nie czuję....Po kawałku ciasta czekoladowego i babce marchewkowej- 93, w szoku jestem. Ale cały dzień w gościach zrobił swoje, wieczorem tak mi nogi spuchły, że ledwo chodziłam....nie nadaję się na świętowanie :) Dziś wracamy do rzeczywistości :)

    Ajwi lubi tę wiadomość

    twardan
    Piotruś jest już z nami :)
    Aniołek zawsze w sercu * 6 tc- 7.05.2015
    zem3sg18rbl77sd8.png
  • agatia Autorytet
    Postów: 8750 4748

    Wysłany: 28 marca 2016, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja po śniadaniu 124, po minucie 108. Zjadłam mega plaster żółtego sera, ale niestety mi nie służy na śniadanie ;)

  • Rudzina Autorytet
    Postów: 742 384

    Wysłany: 28 marca 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na czczo 84 a przed snem zjadłam kromke chleba i... pół jabłka :) potworny miałam głód na owoce!!! Po śniadaniu 93. Od jutra wracam do nudnego menu ale dzisiaj jeszcze zjemy coś pysznego!

    Rudzina
  • goodwill Autorytet
    Postów: 415 497

    Wysłany: 28 marca 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, Dziewczęta, witam się w Śmigus Dyngus!

    Miałyście naprawdę łaskawe cukry po słodkim, szok!
    Jestem u Rodziców, mam tu super cukry na czczo, ok. 82-86.
    Jedyny wybryk to 2 kawałki drożdżówki, o różnych porach, z różnym jedzeniem. O ile z sałatką weszła gładko i ok. 100, o tyle z 1/2 grejfruta niestety wywaliło. :(
    Staram się trzymać diety...

    Zrobiłam 2 ciasta z ksylitolem: brownie Dorinki - udało mi się zjeść 2 małe kawałki i okruch po upieczeniu. Został wrąbany przez domowników... :P
    Wczoraj zrobiłam sernik wiedeński z ksylitolem - zjadłam 1 kawałek, już nie ma połowy!
    Tłumaczę im, że maja swoje mazurki, a oni żrą moje ciasta!

    Po raz pierwszy od grudnia zjadłam wczoraj banana, takiego twardego. I to o 22. :/ No, zabijcie, był przepyszny i już! Cukier 102! Od dziś jem banany!
    Jak ja uwielbiam banany, nie chciałam wcześniej eksperymentować... Wniosek, że trzeba próbować na sobie wszystko.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2016, 09:57

    asioczek86, Ajwi lubią tę wiadomość

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 28 marca 2016, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak goodwill
    Musimy osobiście wszystko sprawdzić na sobie :) czasem naprawdę warto

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • zabuszka Autorytet
    Postów: 1076 717

    Wysłany: 28 marca 2016, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie poczytalam o rzeżusze o ile tak sie jej nazwe odmienia . nie dosc ze ma sporo zelaza jodu wapnia witaminy c i rozbych tam to jest tez zalecana w cukrzycu bo obniza cukier i wspomaga trzustke . to tak jesli któraś ma problem z żelazem tak jak ja i ja lubi . mi właśnie juz wyrosla i na kanapke lubie sobie dorzucic

    goodwill lubi tę wiadomość

    1e6e393edd.png

    cb8576b8d0.png
  • Rudzina Autorytet
    Postów: 742 384

    Wysłany: 28 marca 2016, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zabuszka wrote:
    Wlasnie poczytalam o rzeżusze o ile tak sie jej nazwe odmienia . nie dosc ze ma sporo zelaza jodu wapnia witaminy c i rozbych tam to jest tez zalecana w cukrzycu bo obniza cukier i wspomaga trzustke . to tak jesli któraś ma problem z żelazem tak jak ja i ja lubi . mi właśnie juz wyrosla i na kanapke lubie sobie dorzucic
    O proszę! Moja piękna wyrosła i w dodatku bardzo lubię! Dorzuce do obiadowej sałaty, dzięki ;)
    Ja tez w zeszłym tyg po raz pierwszy na diecie wrzucilam pol banana do koktajlu matko jakie to było pyszne! Cukier po ok 100 chyba miałam :D

    Rudzina
  • oldżi Autorytet
    Postów: 409 502

    Wysłany: 28 marca 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem w szoku! Zjadłam dokładnie takie samo śniadanie jak wczoraj tylko dzis do herbatki dodałam szczyptę cynamonu, wynik wczoraj to 110 a dziś 72! Myślicie, że to cynamon działa cuda?

    3jgx3e3k4gsb554h.png
  • Rudzina Autorytet
    Postów: 742 384

    Wysłany: 28 marca 2016, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oldżi wrote:
    Ja jestem w szoku! Zjadłam dokładnie takie samo śniadanie jak wczoraj tylko dzis do herbatki dodałam szczyptę cynamonu, wynik wczoraj to 110 a dziś 72! Myślicie, że to cynamon działa cuda?

    Nie wydaje mi się, żeby cynamon działał AŻ TAK obniżająco, ja od początku diety jem takie samo śniadanie zawsze (może z 5 razy zdarzyło mi sie coś zmienić) i mam różne wyniki (od 94 do 118 nawet sie zdarzyło), chociaż pewnie jakis wpływ to miało ;) obiegowa opinia jest taka że cynamon pomaga obniżyć cukier więc częśc z tego to może być jego działanie, ale wątpię żeby było aż tak magiczne :P

    Rudzina
  • agatia Autorytet
    Postów: 8750 4748

    Wysłany: 28 marca 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oldżi ja tezr śniadanie jem takie samo od 3 tyg i cukier od 80 do 125 :).
    Dzisiaj po 3 kawałkach ciasta Dorinki cukier 71 :) ale w sumie nie ma w nim węgli, więc częgo się spodziewałam.

  • twardan Autorytet
    Postów: 650 377

    Wysłany: 28 marca 2016, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja po 2 kawałkach ciasta czekoladowego 103, ale się przesłodziłam i źle mi...a tu czas na obiad.....

    twardan
    Piotruś jest już z nami :)
    Aniołek zawsze w sercu * 6 tc- 7.05.2015
    zem3sg18rbl77sd8.png
‹‹ 529 530 531 532 533 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ