X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Karnozyna na autyzm
Odpowiedz

Karnozyna na autyzm

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Mirelasiedla Koleżanka
  Postów: 53 2

  Wysłany: 10 stycznia 2023, 13:36

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Chcę spróbować wprowadzić karnozynę. Jak duże są to tabletki? Jak podajecie małym dzieciom, które nie umieją połykać tabletek? Czy muszę wcześniej coś zacząć podawać zanim wprowadzę karnozynę.

 • gwzd Koleżanka
  Postów: 151 4

  Wysłany: 11 stycznia 2023, 06:54

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Karnozyna jest w postaci kapsułek....z proszkiem wewnątrz co jest bardzo korzystne aby dostosować dawkowanie i ułatwić polukanie dzecku..na początku najczęściej zaczynamy od małych dawek stopniowo je zwiększając.
  Więcej o działaniu karnozyny i jej stosowaniu jest na tej stronie.

  https://karnozyna.com

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2023, 14:05

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ