X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Plamienia/krwawienia - przydarzyło się Wam?
Odpowiedz

Plamienia/krwawienia - przydarzyło się Wam?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 28 października 2014, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i dzisiaj znowu zaczęłam plamić. Ech.

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • sss Autorytet
    Postów: 560 313

    Wysłany: 28 października 2014, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam plamienie takie jednorazowe. Tydzien temu tez mialam. Lekarka powiedziala ze nic tam sie nie dzieje przepisala duphaston. Dzisvjestem w 6 tygodniu i to samo. Zaczynam sie martwic.

    Marcel 16.06.2015 cc. 3200g 55 cm
  • paulina_b Ekspertka
    Postów: 149 75

    Wysłany: 28 października 2014, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomo że jak są plamienia to kobieta się martwi. Leżałam w szpitalu z synkiem w pierwszej ciąży i była tam dziewczyna która krwawiła do samego porodu, urodziła zdrową córeczkę :)

    MisiaMisia lubi tę wiadomość

    f2wl3e5eod41wpzo.png
    nzjd3e3kx5yd7z3q.png
  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 29 października 2014, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odwiedziłam wczoraj wieczorem Gina i też wszystko jest w porządku. :) Plamiłam jeden dzień. Mam nadzieję, że będzie dobrze.

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • olablond Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 3 listopada 2014, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam krwawienia,juz od piątku wieczorem jestem w 6tc poszłam do szpitala gin zrobił mi USG ale mi mówi ze zarodek jest jeszcze za maly i musze powtórzyć za tydzień USG żeby zobaczyćczy rosrośnie. Szyjka macicy jest zamknieta ciąża osadzona w macicy, ale powiedział ze ksztalt torebki płodu jest podluzny a nie owalny czy ktoras cos o tym slyszala ? TTydzień czekania to nie skonczonosc,,!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2014, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam plamienia od kiedy dowiedziałam się o ciąży. Najpierw było brązowe, potem różowe a teraz jest takie bardzo ciemno czerwone. Dodam, że plamię tylko po wizycie w toalecie podczas podcierania.Od 4 dni leżę. Dziś pojechałam na betę, ale w laboratorium mają długi weekend i nic nie załatwiłam. Mój lekarz też odpoczywa :/ Czekam więc do środy. Trochę się martwię, bo 6 lat temu miałam ciążę pozamaciczną, a potem dwa razy poroniłam w 11tc i w 5tc. Już sama nie wiem co robić. Do szpitala nie chcę jechać bo duphaston biorę w domu.A w szpitalu w razie czego za wiele nie pomogą na tym etapie.

  • olablond Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 11 listopada 2014, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po usg dzis poznalam moje dzieciontko, lekarz mowi ze nie widzi nic co by moglo byc podejrzanego serduszko bije i maleństwo rosnie! Krwawienie ustalo nie mialam żadnych silnych boli . Lekarz mnie uspokoił bo mi powiedział ze dopuki mam mdłości i bol piersi to znaczy ze ta ciaza się rozwija ! Spokojnie czekam na kolejne badania.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2014, 06:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiejsza noc to był jakiś horror :( Miałam bardzo silne bóle najpierw prawego jajnika, potem lewego i tak całą noc na zmianę, krwawienie też się nasila, chociaż tylko podczas korzystania z toalety. Zaraz jadę na betę a po południu będę się dobijać do mojego lekarza, ale już powoli tracę nadzieję...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2014, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta poniżej 1,2 czyli już wszystko jasne :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2014, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna strasznie współczuję. Umów się do lekarza - niech powie co się mogło stać i probujcie dalej. 3mam kciuki

  • belladonna Autorytet
    Postów: 1055 1212

    Wysłany: 12 listopada 2014, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justynka, przytulam CIę mocno. Przykro mi :(

  • Mangusia Znajoma
    Postów: 24 16

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a jak miałyście to brazowe plamienie to pojawily sie skrzepy?

    w57vvfxmgssuzqi2.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ