X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Poronienie I co dalej...
Odpowiedz

Poronienie I co dalej...

Oceń ten wątek:
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex0806 wrote:
    Wszystko w porządku. Nic na usg nie widać niepokojącego. Zwiększyć dupka do 4 tabletek. Jest pęcherzyk, zoltkowy i zarodek 2.5 mm. Nic się nie odkleja, wygląda dobrze

    Pewnie krwiaczek, albo pęknięte naczynko w pochwie - najważniejsze, że masz już uwidoczniony zarodek :)

    U mnie w tej ciąży szczęśliwej tak samo się zaczęło - plamienie/krwawienie, IP, a tam bąbelek z malutkim zarodkiem, niecałe 2 mm, okazał się krwiak i skończyło się szczęśliwie, więc u Ciebie też będzie dobrze :)

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie była krew. Taka kawa z mlekiem. Na usg i w badaniu nie było nic. Także luzik. Najważniejsze że jest zarodek. CRL 2.5 mm, YS 3.8 MM, GS 16.6 mm. Co odpowiada 6 t ciąży czyli idealnie, jutro jest 6.

    Leira, SiSi111 lubią tę wiadomość

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Daniela Autorytet
    Postów: 1759 2311

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiecierpliwaOna, dziewczynki są cudne :) Gratuluję z całego serca :)
    Ciekawe, czy lekarze świadomie nie mówili Ci o jednym worku czy żaden nie zauważył. Ale to prawda - tylko bardziej byś się stresowala, nie mając na nic tak żadnego wpływu.

    Alex, Nynka, Lubieświeczki gratuluję i trzymam kciuki za dobre wiadomości :)

    Alex, dobrze, że to plamienie to nic takiego. Ja miałam takie w dwóch szczęśliwych ciazach.

    U mnie ok, młody jest super. Zupełnie bezproblemowy, pięknie je, dobrze przybiera - 5 kg. Pogodny i ładnie śpi. Jutro kończy 6 tygodni.
    Ja od tego tygodnia woze starszaki do przedszkola, więc trochę muszę jeszcze rytm złapać z tym całym zimowym ubieraniem. Pakowanie trójki do fotelików samochodowych na pewno pomoże w powrocie do formy po ciąży :)

    Starszy syn przeszczesliwy, córka zaczęła się gorzej zachowywać. Widać, że przeżywa pojawienie się młodszego brata.

    Wczoraj miałam trudny dzień - minął równo rok od poronienia. I jeszcze śmierć prezydenta mojego rodzinnego miasta :(

    Strasznie smutno mi.

    ❤️2013
    ❤️2015
    ❤️2018
    ❤️2020
  • SiSi111 Autorytet
    Postów: 812 393

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uff Alex.... biedna nerwow zjadlas ale najwazniejsze jest ok

    ❤❤❤
    m5kxvau.png
  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Byłam w toalecie! Jupi! :) Troche się umyłam,ogarnęła. Już bez cewnika :) Ale mocno obolała :(

    Pani dr chciała od razu usunąć ten jajnik,żeby załatwić wszystko przy jednym cięciu,ale się okazało,że nie da rady. Tzn ona chciała usunac Potworniaka i zostawić ten zdrowy fragment jajnika,bo podczas karmienia nie mogę brać hormonów a musiałabym bez jajnika. A ten kawałek jajnika usunęlibyśmy później laparoskopowo. Ale się okazało,że Potworniak przyrósł do macicy a ona jest teraz zbyt ukrwiona i nie było szans,żeby ruszać Potworniaka dzisiaj :(

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiecierpliwaOna wrote:
    Byłam w toalecie! Jupi! :) Troche się umyłam,ogarnęła. Już bez cewnika :) Ale mocno obolała :(

    Pani dr chciała od razu usunąć ten jajnik,żeby załatwić wszystko przy jednym cięciu,ale się okazało,że nie da rady. Tzn ona chciała usunac Potworniaka i zostawić ten zdrowy fragment jajnika,bo podczas karmienia nie mogę brać hormonów a musiałabym bez jajnika. A ten kawałek jajnika usunęlibyśmy później laparoskopowo. Ale się okazało,że Potworniak przyrósł do macicy a ona jest teraz zbyt ukrwiona i nie było szans,żeby ruszać Potworniaka dzisiaj :(

    Uh, rozumiem bóle po CC, aż za dobrze.

    A jak z laktacją, OK u Ciebie? I jak dziewczynki? :)

    Jajnikiem się nie martw - przyjdzie na niego pora :)

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Panna_Justyna Autorytet
    Postów: 282 184

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa, gratuluje, masz prześliczne córeczki!! <3 a Ty taka dzielna mamusia, powodzenia :)
    Alex, całe szczęście, ze wszystko dobrze, niech maleństwo pięknie rośnie :)

    7v8r3e3kkmc46f7u.png

    23.08.2018 [*] Nasza Dziewczynka (11+0 tc)
    23.08.2017 [*] Nasz Chłopczyk (8+5 tc)

    Dodatnie ANA
    MTHFR 1298A (homozygota)
    PAI-1 4G/5G
    Fatalne cytokiny
  • Lubieswieczki Autorytet
    Postów: 1600 756

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex0806 wrote:
    To nie była krew. Taka kawa z mlekiem. Na usg i w badaniu nie było nic. Także luzik. Najważniejsze że jest zarodek. CRL 2.5 mm, YS 3.8 MM, GS 16.6 mm. Co odpowiada 6 t ciąży czyli idealnie, jutro jest 6.

    Alex super ze wszystko jest dobrze :)
    Jednak u mnie musi być coś nie tak bo miałam owulka wcześniej niż Ty a w zeszły piątek pęcherzyk u mnie był 12mm z całkiem i miejscem zarodkowym ale bez niego. Strasznie się dzisiaj denerwuje.

    f2wljw4zqzq01lps.png
    34bwskjof7j5jsym.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubięswieczki to miałaś w piątek a zarodek się pojawia w 1-2 dni po pęcherzyku zoltkowym wiec pewnie już jest.
    Ja dzisiaj w domu siedzę, wezmę od gina l4 na 3 dni żeby odpocząć. Nie chce się przemeczac a ostatnie delegacje i szybka praca daly się we znaki. Dzidzia najwazniejsza

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • SiSi111 Autorytet
    Postów: 812 393

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubieswieczki na szczescie dzis sie wszytkiego dowiesz i gleboko wierze ze sie uspokoisz, to co pisze Alex to racja, tymbardziej ze wiele zależy od sprzetu, ułożenia, i umiejętności lekarza a przedewsztkim czas jest tu kluczowy. Mocno trzymam kciuki za was!
    NIECIERPLIWAONA no szkoda ze za jednym cieciem nie udało sie tirbieli usunac ale w tym calym szczesciu to najmniejistotne. O takim sposobem Twoje Krolewny maja jeden dzien. Dzieciaczki w domu pewnie zachwycone i nie maga sie doczekac waszego powrotu:)

    ❤❤❤
    m5kxvau.png
  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj już lepiej. W miarę normalnie funkcjonuję. Laktacja się rozkręca :) Kasia szczególnie czeka na dxiewczynki. Opowiadała pani w przedszkolu :) to zdj z nocy
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/cd69ad33b96c.png

    Alex masz racje,dzodzia najważniejsza. Dbaj o Was

    Lubieswieczki czekamy na raport z wizyty

    Sisi-Twoja kolej

    Violet Flower, SiSi111, Leira, Lubieswieczki, kropka123 lubią tę wiadomość

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • SiSi111 Autorytet
    Postów: 812 393

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak patrze na te Twoje Malenstwa to juz sie niemoge doczekać i nie wyobrazam.sonie ze w moim brzuszku tez jest taki bobas, serce sie raduje na ich widok:) ta Twoja Bogusia musiala sie porządnie troszczyć o swoje siostry ze mimo tak ryzykownej ciąży wszytko sie szczesliwie zakończyło.
    Pewnie jestes wyczerpana cc ale w wiadomościach od Ciebie az czuc to szczęście:) duzo sily dla Was!

    ❤❤❤
    m5kxvau.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SiSi111 wrote:
    Jak patrze na te Twoje Malenstwa to juz sie niemoge doczekać i nie wyobrazam.sonie ze w moim brzuszku tez jest taki bobas, serce sie raduje na ich widok:) ta Twoja Bogusia musiala sie porządnie troszczyć o swoje siostry ze mimo tak ryzykownej ciąży wszytko sie szczesliwie zakończyło.
    Pewnie jestes wyczerpana cc ale w wiadomościach od Ciebie az czuc to szczęście:) duzo sily dla Was!

    Zobaczysz sama jakie to uczucie, kiedy pojawia się pierwszy maluch :) Szok, radość, niedowierzanie, poczucie odpowiedzialności - niesamowite :) Już tylko kilka tygodni :)

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Lubieswieczki Autorytet
    Postów: 1600 756

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa szkoda ze nie udało się wszystko za jednym zamachem ale najważniejsze że dziewczynki masz już przy sobie :) Ale radość, dzieciaczki to pewnie już nie miga się doczekać żeby zobaczyć sioatrzyczki ;)

    Daniela, rośnie Ci maluch :) na pewno dzieci szybko się oswoja z nową sytuacja :)

    A ja ruszam na wizytę. Trzymajcie kciuki :)

    Leira, alex0806 lubią tę wiadomość

    f2wljw4zqzq01lps.png
    34bwskjof7j5jsym.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubieświeczki, kciuki mocno trzymam! <3 Informuj po wizycie :) Ja ruszam dopiero po 15, na razie leżę i walczę z mdłościami

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubieswieczki wrote:
    Niecierpliwa szkoda ze nie udało się wszystko za jednym zamachem ale najważniejsze że dziewczynki masz już przy sobie :) Ale radość, dzieciaczki to pewnie już nie miga się doczekać żeby zobaczyć sioatrzyczki ;)

    Daniela, rośnie Ci maluch :) na pewno dzieci szybko się oswoja z nową sytuacja :)

    A ja ruszam na wizytę. Trzymajcie kciuki :)

    POWODZENIA !!! :)

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Lubieswieczki Autorytet
    Postów: 1600 756

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem już po :) Wszystko ok, jest serduszko :) Zarodek ma 0.66cm. Dzidzia jest mega w kącie pęcherzyka ułożona se ledwo ja widać :) Trochę się uspokoilam :)
    Ale chyba pójdę jeszcze prywatnie żeby na lepszym sprzęcie zobaczyć czy na pewno wszystko gra :)

    Leira, Panna_Justyna, alex0806, Violet Flower, kropka123, Onana36 lubią tę wiadomość

    f2wljw4zqzq01lps.png
    34bwskjof7j5jsym.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubieswieczki wrote:
    Jestem już po :) Wszystko ok, jest serduszko :) Zarodek ma 0.66cm. Dzidzia jest mega w kącie pęcherzyka ułożona se ledwo ja widać :) Trochę się uspokoilam :)
    Ale chyba pójdę jeszcze prywatnie żeby na lepszym sprzęcie zobaczyć czy na pewno wszystko gra :)

    Jak uwidoczniono serduszko, to znaczy, ze dzidzia jest i na ten moment wszystko OK! Twój maluszek szaleje, jeszcze ma dużo wolnego miejsca <3

    Lubieswieczki lubi tę wiadomość

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje :) Serduszko jest więc odetchnij :) Dzieli nas tylko kilka dni różnicy chyba :) Ile masz dokładnie dni i tygodni?

    Lubieswieczki lubi tę wiadomość

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Nynka86 Autorytet
    Postów: 430 234

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubieswieczki super że jest serduszko <3
    Alex u ciebie może też dzisiaj już będzie.
    Byłam dzisiaj na krzywej cukrowej okropieństwo. Łatwiej znieść to po 20 tygodniu jak już nie ma mdłości, musiałam zrobić tak szybko bo z Karolinką miałam cukrzycę ciążową

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2019, 13:20

    Lubieswieczki, kropka123 lubią tę wiadomość

    Pawełek 21.08.2008
    Dominiś 24.03.2010
    Karolinka 11.12.2014
    Aniołek Urszulka 26.06 2018 [*]
    bl9czbmhgswa7kra.png
    Dorotka 08.08.2019
‹‹ 227 228 229 230 231 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ