X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje toksoplazmoza
Odpowiedz

toksoplazmoza

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nielotka Znajoma
    Postów: 16 12

    Wysłany: 18 lipca 2017, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :)

    nie odezwałam sie w czartek bo tak naprawde nic nowego po wizycie się nie dowiedziałam:( ale po kolei :)w czwartek pani dr stwierdziła ,że te badania które mam sa niejednoznaczne i kazała powtórzyć w innym laboratorium oraz umówic sie do niej na wizyte juz z nowymi wynikami :) antybiotyku nie przepisała, pocieszyła tylko ,że ryzyko zarażenia dziecka w pierwszym trymestrze jest bardzo niskie ,ponieważ łożysko jest bardzo szczelne a pasożyt dość spory i ma problemy z przeniknięciem do płodu :) skoro w badania prenatalne wyszły ok to mam sie trzymać mysli ,że z dzieckiem jest ok.
    w poniedziałek z nowymi wynikami kolejna wizyta i potwierdzenie ze jest tokso :( dostałam antybiotyk i skierowanie do poradni patologii ciązy :(

    teraz czeka mnie umówienie się do poradni , zażywanie antybiotyku do końca ciązy i nadzieja ,że jest i bedzie ok :)

    amus - jeszcze raz dziekuje za wparcie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2017, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma za co !! :))

    dobrze ze znalazłaś mądrego lekarza :) antybiotyk ochroni dziecko, spokojnie :) najważniejsze , że go juz przyjmujesz i że badania prenatalne wyszły okej :) spokojniej ciąży ::) daj znac czasem co u was :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2017, 09:38

  • nielotka Znajoma
    Postów: 16 12

    Wysłany: 18 lipca 2017, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki , na pewno się odezwe :)

  • nielotka Znajoma
    Postów: 16 12

    Wysłany: 25 sierpnia 2017, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :)

    jak obiecałam daje znać co u nas się dzieje :)

    jestem po usg połówkowym , w obrazie usg brak jakichkolwiek oznak toksoplazmozy wrodzonej :) żadnych zwapnień , wszystkie narządy ok :) synuś zdrowy :)

    w dalszym ciągu antybiotyk i konsultacje w poradni patologii ciązy , ale jestem dobrej mysli ,że wszystko bedzie dobrze :)

    k878 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2017, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    super wieśći !!! :) ciesze się bardzo :)

    nielotka lubi tę wiadomość

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ