X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje zakażenie dróg moczowych
Odpowiedz

zakażenie dróg moczowych

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • sia Przyjaciółka
    Postów: 81 20

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozwolę się dołączyć do tematu. Robiłam badanie moczu i wyszly mi liczne bakterie. Pozostałe wartości są w normie. Zaczęłam brać zuravit ale nie ma poprawy. Czy takie bakterie są groźne ? Chce zrobić jeszcze posiew i na wizycie u gin pokazać juz komplet wyników. Co mogę jeszcze zrobić, żadnych dolegliwości nie odczuwam ze strony pęcherza itp.

    1kk0x1hpe17u1349.png
  • Psota Koleżanka
    Postów: 50 5

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możesz zrobić posiew, ale jak nie ma leukocytów podwyższonych to raczej nic złego, choć ja lekarzem nie jestem.

  • panda80 Autorytet
    Postów: 335 244

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sia wrote:
    Pozwolę się dołączyć do tematu. Robiłam badanie moczu i wyszly mi liczne bakterie. Pozostałe wartości są w normie. Zaczęłam brać zuravit ale nie ma poprawy. Czy takie bakterie są groźne ? Chce zrobić jeszcze posiew i na wizycie u gin pokazać juz komplet wyników. Co mogę jeszcze zrobić, żadnych dolegliwości nie odczuwam ze strony pęcherza itp.
    Witaj Dla pewności zrobiłabym posiew, bo zakażenia pęcherza często są bezobjawowe. Ale nie martw się na zapas, zrób badanie i porozmawiaj z lekarzem.

    zem39vvjscbr7v2w.png
  • paulina502 Ekspertka
    Postów: 374 96

    Wysłany: 1 lipca 2016, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przez całą ciążę miałam idealne wyniki badania moczu a teraz nagle pojawiły się liczne bakterie i leukocyty luźno pokrywają pole widzenia :/ nie mam objawów zapalenia. Ginekolog przepisał furagin, nie zlecił posiewu i zastanawiam się czy na własną rękę nie zrobić

    km5stv73dz23t84d.png

    ckais65g4jw1ph1s.png
  • grubasek Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 20 lipca 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lepiej wykonać posiew, bakterie w moczu szczególnie skrzyp e coli są niebezpieczne gdyż wysuszaja nasze wody plodowe. Ja z e coli włączyłam od 12 tygodnia teraz na szczęście spokój ale miesiąc się pozbywalam dziadostwa :) najważniejsze to dużo pij 4 litry wody min, grunt to dobre leki i wypłukanie bakterii .

  • paulina502 Ekspertka
    Postów: 374 96

    Wysłany: 21 lipca 2016, 04:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam ostatnio powtórne badanie ogólne moczu i czysto takze furagin chyba pomógł :) Nie ma bakterii ani leukocytów. Posiew już nie robiłam

    km5stv73dz23t84d.png

    ckais65g4jw1ph1s.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ