X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękne imię ❤

    Kattii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Kattii ile ma cm córeczka? Ile waży?
    Tutaj nie ważą i nie mierzyli w sensie ciała w całosci bo tego oznaczenia nie widziałam... mierzyli główkę i ogólnie na wydruku mam jakies pomiary i moge wrzucic to jak chcesz.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak nacisniecie na zdjecie to bedzie lepsza ostrosc

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/41a16a4a411e.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2018, 21:44

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii super! Cieszysz się że dziewczynka? :)

    Kattii lubi tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida91 wrote:
    Kattii super! Cieszysz się że dziewczynka? :)
    Nie wykluczałam że tak może byc no i też się nie nastawiałam na jedną płec tylko aby własnie w takich sytuacjach nie być rozczarowanym ;)
    Od początku mówiłam że preferuję chłopca a co bedzie to bedzie byle było tym razem silne i zdrowe :D
    Tyle że mój mąż mówi że jak będzie taki szatan jak Victoria to mamy psychiatryk murowany hehe

    Frida91 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mit o kochaniu sie w dniu owu obalony xD Byłby chłopiec jesli te ala planowanie płci byłoby prawdą haha :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2018, 21:56

    RudaMaruda25 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/77d460a07b78.jpg
    Mały Cud!

    Kattii lubi tę wiadomość

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe najwyzej czwarty będzie chlopak hihi ;) Najwazniejsze aby zdrowo sie rozwijalo!

    Kattii lubi tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida91 wrote:
    Hehe najwyzej czwarty będzie chlopak hihi ;) Najwazniejsze aby zdrowo sie rozwijalo!
    Hahaha dowaliłaś kochana ! Skąd siły na 4 dziecko O.o...
    Moja trójka mi starczy w zupełnosci - nim oni podrosną to ja będe po 40sce wiec no dla mnie osobiscie to wiek w którym już bym sie nie decydowała ;)

    Frida91 lubi tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja ciotka urodziła mając 43 lata :)

    Szczęśliwa jeszcze nie dostalam mam 28dc poczekam jeszcze :)

    Kattii, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Moja ciotka urodziła mając 43 lata :)

    Szczęśliwa jeszcze nie dostalam mam 28dc poczekam jeszcze :)
    Ja mam ciocie co urodziła w wieku 42 bo zaliczyli wpadkę ale strasznie sie bała i panikowała że bedzie chore bo ten wiek jednak już taki... [ogólnie razem mają 7 ] xD
    Nie wiem ja uważam że skoro będąc w takim wieku jako takie problemy u mnie zaistniały to wolałabym nie ryzykować po 40sce a wcześniej nie bede sie decydować bo wiem jak cieżko bedzie mi z trójka maluchów a gdzie tu czwarty O.o
    Myśle też że los dał mi tyle ile jestem w stanie udzwignać a im wiecej tym cieżej psychicznie,fizycznie jak i finansowo - nie chciałabym też aby dzieci które juz są nie otrzymały od nas jakiegos stopnia luksusu i chodziły np głodne bo rodzicom zachciało się miec xxx dzieci a teraz nie mają za co wyżywić ... myśle ze wszystko ma jakieś swoje granice jednak.
    Ta moja ciotka mogła sobie pozwolic na 7 dzieci mimo iż ostatnie dziecko było wpadką no ale jak ja i mój maż mielibysmy taką prace dzieki której nie musielibysmy się martwic o nic to też jest inna sprawa.
    Trzeba się cieszyć z tego co już mamy i dziękować za to co jest a nie sobie dokładać a potem nie mieć co jesc ;)
    Nigdy nie marzyłam o trójce dzieci bo zawsze mimo iz nie jestem mega wierząca prosiłam o jedno dziecko chociaż a tu juz trójka wiec mam z czego się cieszyć i być szczesliwa ze mam co mam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2018, 07:30

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ale jeśli wspomniany został temat wpadki, Kattii, planujesz jakiś sposób, żeby się później zabezpieczać ? Bo ja się nad tym zastanawiałam, jak kiedyś u mnie produkcja zostanie zakończona, co wtedy ? Tabletek bym nie chciała brać, bo dość ich nabrałam i jeszcze teraz..

    Ja nie zdecydowałabym się na dziecko po 40stce, ale nie wiem jak to w życiu będzie. Marzy mi się troje, ale jedno, ale zdrowe będzie spełnieniem moich marzeń. Mam prawie 26 lat, a to jeśli planuję więcej dzieci to najwyższy czas. Bo gdyby się nawet udało w miarę szybko, to miałabym 27 lat jakbym urodziła.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda ... mam 30 lat i zawsze marzyłam o 3ce, teraz to szczytem moich najsmielszych marzeń jest jedno zdrowe.. dwójka - to bede pod sufit skakać.. czas nie czas, nie ma co sie jeszcze bardziej nakręcać

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2018, 08:04

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    Mit o kochaniu sie w dniu owu obalony xD Byłby chłopiec jesli te ala planowanie płci byłoby prawdą haha :D

    Niekoniecznie obalony ;)
    Bo kochaliście się przed owulacją też i to 2 razy dziennie he he więc plemników żeńskich miałaś przy jajeczku od cholery ;) wygrała najsilniejsza i najszybsza dziewczyna :D

    Jeżeli u mnie chłopczyk będzie, to całkowicie obalę he he
    Obym się dzisiaj dowiedziała, bo zwariuję :P

    Frida91, bilibili lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa ty w to wierzysz serio ... xD Spoko masz do tego prawo dla mnie jest to obalone bo to nie pierwsza ciąza ...gdyby było tak że planować sobie można nie byłoby potrzebne żadne usg aby sprawdzic jaka jest płec bo ludzie bez tego by wiedzieli takze tego ... ja stawiam twardo nogami na ziemi i nie wierze w takie rzeczy ;) A jak komus sie akurat przytrafi że wychodzi dziewczynka jesli sie kochał xxx dni przed owu to zwyczajnie dla mnie żaden dowód bo tak musiało byc i akurat miala byc ta dziewczynka czy też ten chłopczyk ... to loteria ma byc co ma byc i my nic nie możemy pod tą kwestie zrobic.
    Tak jak wspomnialam ostatnio...jak trafi sie dziewczynka bo ktos kochal sie xxx dni przed owu to potem chodzi świecie przekonany ze ta ala metoda działa i za nic w świecie nie da sobie powiedzieć ze zwyczajnie tak akurat wyszło ale nie mi oceniać to co w kto wierzy ;)

    Ruda... ja sie nigdy nie bede faszerowac tabletkami nam to nie potrzebne bez takich rzeczy nie zachodze jesli tego nie chcemy taka prawda... trzeba umiec robic tak aby nie zajsc i u nas to się sprawdza .. nie chcemy to nie mamy jak chcemy to od razu jest pyk.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2018, 08:56

    Parodka lubi tę wiadomość

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda ja też o tym myślałam kiedyś, ale w sumie już nie zastanawiam się... Skoro u mnie nie było tak łatwo zajść, to i nie sądzę że później będę miała jedno za drugim co chwilę. Też tabletek nie chcę brać i nie będę. Już prędzej będę mniej więcej obserwować dni płodne i niepłodne.

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mysle ze nie bede uważać, bo skoro tak sie staramy i nic, to pewnie potem tez beda jazdy... takze ciężkie przeprawy..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tabletki to niestety okropieństwo, źle je znoszę... ale skoro musiałam i muszę, nie ma wyjścia. Ale biorę teraz te 3 miesiące i koniec.
    Ale tak czytając o metodach anty to chyba wielkiego wyboru za bardzo nie ma, więc pewnie też zostanie mi obserwowanie cyklu i ewentualnie stosunek przerywany w dni płodne :)

    Szczśliwa Mamusiu, powodzenia dzisiaj na wizycie :)

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poza tym ja też marzę o 3 dzieci, więc pewnie nie będę musiała się wielce zabezpieczać przed ciążą :P Kto wie jak to będzie nastęonym razem... Może znowu będę musiała się stymulować lekami, żeby w ogóle mieć szansę. To gdzie tu mowa o wpadce.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2018, 09:31

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida, ale zaciekawił mnie monitoring, z którego korzystałaś. Na czym to polega, w sensie czy lekarz ginekolog musi mieć jakąś specjalną aparaturę ?

‹‹ 361 362 363 364 365 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ