X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda, to było zwykłe usg :) Brałam clo na stymulację owulacji a potem latałam co 2 dzień patrzeć na usg czy rośnie pęcherzyk a potem czy pękł ;)

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida91 wrote:
    Poza tym ja też marzę o 3 dzieci, więc pewnie nie będę musiała się wielce zabezpieczać przed ciążą :P Kto wie jak to będzie nastęonym razem... Może znowu będę musiała się stymulować lekami, żeby w ogóle mieć szansę. To gdzie tu mowa o wpadce.
    Hahaha wpadka- chciałabym!

    RudaMaruda25, Frida91 lubią tę wiadomość

  • Parodka Autorytet
    Postów: 340 350

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja tez już tabletek nigdy nie bede brała. Mialam przez nie ryzyko zakrzepicy, potem jak odstawilam to mega trądzik na który nic nie pomagało, nawet antybiotyki od dermatologa. Do teraz sie z nim męczę chociaz juz sie duzo uspokoilo a tabletki odstawiłam 1,5 roku temu. Nigdy więcej.

    19.08.2013 <3 synek
    Czekamy na drugiego maluszka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po tabletkach tyję, po prostu puchnę i czuję się ospała, puchną mi stopy bo zbiera się woda.
    Ostatnio 1,5 roku brania i 8 kg na plusie, chociaż staram się jeść zdrowo i jestem aktywna fizycznie.
    Co gorsza, zrzucić te kilogramy to dramat. Chociaż teraz po szpitalu mam taki wstręt do jedzenia, że chudnę, 2 tygodnie i 3,5 kg zleciało.

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam przymulona, często zatrzymywała mi się woda, miałam niskie libido, suchość wszystkiego co tylko możliwe, łącznie z oczami... Aż zrezygnowałam wtedy z noszenia soczewek, bo ciągle mi wysychały oczy i bardzo się podrażniały. Miałam wrażenie, że "truję" się tymi hormonami...

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tymi soczewkami to też coś jest, bo ja złapałam zapalenie oka i musiałam się przerzucić na okulary...

  • Parodka Autorytet
    Postów: 340 350

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No zapomnialam prawie o tej suchosci oczu i wszystkiego... tez to mialam, dramat. Ale skora mi sie tak nie świeciła. Jak mialam makijaz to prawie caly dzien nie musiałam matowić. Tak samo wlosy dluzej świeże. Po odstawieniu musialam zaczac myc codziennie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2018, 10:13

    19.08.2013 <3 synek
    Czekamy na drugiego maluszka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to nie, ja odwrotnie. Ja się strasznie przy tabletkach pocę, normalnie aż taki dyskomfort... i piłam szałwię, żeby pozabijac złe bakterie i stosowałam aptekowe blokery na pot, bo było mi dosłownie wstyd. A włosy ? Umyte rano, wieczorem już tłuste...

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to ja miałam jak Parodka. Mniej się pociłam, cera się nie przetłuszczała, włosy też. po odstawieniu bardziej. Ale z drugiej strony skórę miałam ciągle suchą... Więc skrajność w drugą stronę.

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • Parodka Autorytet
    Postów: 340 350

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No bez balsamu codziennie by mi sie chyba wióry sypały haha

    RudaMaruda25 lubi tę wiadomość

    19.08.2013 <3 synek
    Czekamy na drugiego maluszka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może dlatego, że ja normalnie mam bardzo suchą skórę zmienia mi się w drugą stronę :D

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możliwe :)

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/75ace3a472e5.jpg

    <3 <3 <3

    Frida91, RudaMaruda25, emi_90, bilibili, werni, Parodka, Ag1988 lubią tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliczne :) :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie czekam na wizytę i sobie poczekam... niby jestem na 11 godzinę i jeszcze 3 przede mną :(
    Chyba jajko tu zniosę.

    Kattii tak wierzę w to, że współżyjąc przed owulacją, a później już nie, jest większe prawdopodobieństwo zajść w ciążę z dziewczynką. Natomiast współżyjąc w samą owulację i dzień po, a wcześniej nie, jest większe prawdopodobieństwo mieć synka.
    Ale tylko większe prawdopodobieństwo, a nie że na 100% tak będzie.

    Kattii, werni, ZakręconaOna lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    A ja właśnie czekam na wizytę i sobie poczekam... niby jestem na 11 godzinę i jeszcze 3 przede mną :(
    Chyba jajko tu zniosę.

    Kattii tak wierzę w to, że współżyjąc przed owulacją, a później już nie, jest większe prawdopodobieństwo zajść w ciążę z dziewczynką. Natomiast współżyjąc w samą owulację i dzień po, a wcześniej nie, jest większe prawdopodobieństwo mieć synka.
    Ale tylko większe prawdopodobieństwo, a nie że na 100% tak będzie.
    Szczesliwa masz prawo wierzyć w co chcesz , nie raz juz to powtarzałam że każda ma prawo wierzyc w co chce ;) Ja nie wierze Ty wierzysz i jest ok :)

    No to się przedłuży :/ ale może warto, może dzieki temu dzidzia się ułozy tak aby było ładnie ją widac :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2018, 11:28

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa mama trzymam kciuki za wizytę, daj znać po! :)

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii no zobaczymy, czy się ładnie ułoży. Ogólnie głodna się zrobiłam he he

    Frida trzymaj trzymaj ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Kattii no zobaczymy, czy się ładnie ułoży. Ogólnie głodna się zrobiłam he he

    Frida trzymaj trzymaj ;)
    No podrzuciłabym ci tortille no ale za daleko :/
    Miejmy nadzieje że do 12stej mojego czasu ten lekarz się tam wyrobi bo ominie mnie cała atrakcja gdy bede zmuszona byc po za domem aby młodą odebrać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmmm tortilla mniam mniam ;)
    No ja też mam nadzieję, że się wyrobi przed Twoim wyjściem ♡

    Kattii lubi tę wiadomość

‹‹ 362 363 364 365 366 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ