X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '88 też się stara, a co! :)
Odpowiedz

'88 też się stara, a co! :)

Oceń ten wątek:
  • Monifah Ekspertka
    Postów: 250 116

    Wysłany: 14 marca 2014, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byc może powiecie, że krótko, ale 3 cykl tak na prawdę, że obserwuje swoje ciało. Jest ciężko te rozczarowania przeżywac jak mąż pyta i jak testy robiłaś? Jak sie czujesz, co myślisz będzie pozytyw? Ja już czuję, że on na prawdę już czeka kiedy pokażę mu te 2 grube kreski, jak spotka w rodzinie jakieś dzieciaki małe to tak słodko opowiada o nich co robiły, jakie miny miały itp. Czuję się nie spełniona, że nie mogę mu dac dziecka. Wiem, że nie mogę równac sie z kobietami, które długo się staraja, ale niestety tak mam

    Anutka lubi tę wiadomość



  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 14 marca 2014, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monifah wrote:
    Byc może powiecie, że krótko, ale 3 cykl tak na prawdę, że obserwuje swoje ciało. Jest ciężko te rozczarowania przeżywac jak mąż pyta i jak testy robiłaś? Jak sie czujesz, co myślisz będzie pozytyw? Ja już czuję, że on na prawdę już czeka kiedy pokażę mu te 2 grube kreski, jak spotka w rodzinie jakieś dzieciaki małe to tak słodko opowiada o nich co robiły, jakie miny miały itp. Czuję się nie spełniona, że nie mogę mu dac dziecka. Wiem, że nie mogę równac sie z kobietami, które długo się staraja, ale niestety tak mam
    jakbym czytała o sobie kilka cykli temu... :(

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 14 marca 2014, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej moje drogie tylko prosze sie nie zalamywac...kiedys w koncu musi byc dobrze:)wierze w to:)

    Anutka lubi tę wiadomość

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • Martaaa Autorytet
    Postów: 727 1006

    Wysłany: 14 marca 2014, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każda z nas tak ma... Powiem Ci że ja przez pierwsze 5 cykli też maksymalnie przeżywałam. Mój M też mówił że o coś tam chyba jesteś w ciąży, potem jak dostawałam @ to cały dzień był łez.

    To normalne że tak się czujesz. Ja już wierzyłam że się na Wigilii uda powiedzieć rodzinie, potem, że może się uda i powiem M na walentynki no i cóż nie udało się.

    Teraz już jest spokojnie.

    Rozumiem Twoje uczucia doskonale, ale ja jestem osobiście przeciwniczką myślenia do ostatniej chwili że się udało - dla mnie potem @ był jeszcze gorszym bólem. Teraz uważam że nie jestem i jak przychodzi @ to zrobi mi się smutno i czekam na następne starania.

    Anutka lubi tę wiadomość

    relgh371rphwpz6l.png
  • Martaaa Autorytet
    Postów: 727 1006

    Wysłany: 14 marca 2014, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamiętajcie - nogi do góry Diewczyny :) hehe

    Anutka lubi tę wiadomość

    relgh371rphwpz6l.png
  • Monifah Ekspertka
    Postów: 250 116

    Wysłany: 14 marca 2014, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obiecuje sobie, że będę testowała tydzień po terminie, a i tak zawsze nie wytrzymuje i robię to wczesniej:/ I właśnie mam problem, nie wiem jak, ale nawe praca nie pomaga nie myśleć, może jakieś dzierganie, robótki ręczne czy coś sobie na hobby wymyślę, bo leżę wieczorem przed tv i myślę czy coś będzie czy nie i lecę tego 13 dpo do łazienki i robię test. NO głupota ale to silniejsze. Już Was nie zasmucam dziewczyny, kiedyś nadejdzie ten dzień :)A tymczasem zmykam, trzymajcie się cieplutko :)

    Anutka lubi tę wiadomość



  • Martaaa Autorytet
    Postów: 727 1006

    Wysłany: 14 marca 2014, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe wszystkie mamy tak samo - to jest aż niesamowite.

    To bieganie co 10 min to łazienki czy jest @ czy nie. Ja nie mam w domu testu ani jednego :) nie ciągnie mnie

    Anutka, Another lubią tę wiadomość

    relgh371rphwpz6l.png
  • Martaaa Autorytet
    Postów: 727 1006

    Wysłany: 14 marca 2014, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już nie... Ale robiłam tak tak Ty Monifah robiłam :)
    może dołączysz do nas ćwiczących? I poprawia się humor i kondycja :)

    relgh371rphwpz6l.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 14 marca 2014, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam 5 :testów w domu :) :)

    Martaaa lubi tę wiadomość

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 14 marca 2014, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka licytuję się z Tobą ja mam 6 :D i mnie nie ciągnie żeby je robić.

    Anutka lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 14 marca 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Anutka licytuję się z Tobą ja mam 6 :D i mnie nie ciągnie żeby je robić.
    mnie tak ciągnęóło, ze dziś zrobiłam :(

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 14 marca 2014, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie nie ciągnie jeden leży już 3 miesiące i pewnie jak tak dalej moja temp będzie robić to poleży jeszcze ze 3.

    Anutka lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2014, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, ja rowniez rocznik 88 - staram sie o pierwsze dziecko. Trzymam kcuiki za dziewczyny z mojego rocznika :) <3

  • Martaaa Autorytet
    Postów: 727 1006

    Wysłany: 14 marca 2014, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy witamy :) czyli jak mnie pamięć nie myli jesteś 16 na naszej liście :)

    Anna255 lubi tę wiadomość

    relgh371rphwpz6l.png
  • Martaaa Autorytet
    Postów: 727 1006

    Wysłany: 14 marca 2014, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1. asiorekkkk
    2. Evik <3 11.03.2014
    3. Another
    4. Monifah
    5. rastafanka
    6. potforzasta
    7. Rybeńka
    8. Groszek
    9. Maniuś
    10. Anuleczka
    11. Dora524
    12. Martaaa
    13. magda8869
    14. kamciaaaa5
    15. Anutka
    16. Anna255

    relgh371rphwpz6l.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 14 marca 2014, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się nas naskładało :D a na początku myślałyśmy z Another że same będziemy pisać ze sobą :D

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 14 marca 2014, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jest nas troszke,mam nadzieje ze tak szybko jak nas przybywa na tym watku to tak samo szybko bedziemy zaciazac:)

    Martaaa lubi tę wiadomość

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2014, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo rety dziewczyny ale się rozpisałyście :) uf przeczytałam wszystko:). Ja też utożsamiam się z waszymi przeżyciami :/ mam tak samo jak Wy ale z testam,i już skończyłam i myśli też troszeczkę odciągnęłam od tego wszystkiego bo normalnie dni mi się dłużyły od @ do owulki i od owu do niechcianej @ to jakaś masakra :/ teraz zajęłam się czymś innym np ćwiczeniami kursami itd ale udało mi się trochę uspokoić chyba tylko dlatego że teraz M ma pracę w delegacji i 2 miechy sobie troszkę przez to odpuściliśmy bo jest tylko w weekendy a nie zawsze trafia na owu :/. Jednak wierzę że kiedyś nam się uda :) .

  • Martaaa Autorytet
    Postów: 727 1006

    Wysłany: 14 marca 2014, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja w poniedziałek powinnam już wiedzieć czy się udało czy nie. Ale.. jestem od 2 dni tak cholernie zmęczona... Fakt faktem posprzątałam mieszkanie (całkiem spore) ale sprzątam co tydzień i aż tak padnięta nigdy nie byłam.
    Ale się nie nakręcam :) co ma być to będzie.

    Buziaki

    Monifah lubi tę wiadomość

    relgh371rphwpz6l.png
  • Monifah Ekspertka
    Postów: 250 116

    Wysłany: 14 marca 2014, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za Was wszystkie .Fajnie, że razem tu jesteśmy, zawsze raźniej, bo tak to nie ma z kim pogadać, bo faktycznie nikt nie wie, że się staramy. Mi został jeden test, ale zostawiam go sobie na niedzielę :)
    Nie wiem o co chodzi ale mam od popołudnia takie brązowe plamienie przy podcieraniu, choć na razie się nie rozkręca nic na okres

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2014, 20:12



‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ