X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '88 też się stara, a co! :)
Odpowiedz

'88 też się stara, a co! :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehhee oj dziewczyny dajecie czadu :) 88 górą :) Słodkich snów :) i do jutra :)

  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 13 marca 2014, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do jutra asiorekkkk :D Śpij dobrze <3

    asiorekkkk lubi tę wiadomość

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 13 marca 2014, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    88 to najlepszy rocznik z najlepszych i komu jak komu ale nam musi się udac :)
    A ja wiem że do mnie bociek leci już w awatarku jest ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2014, 22:31

    asiorekkkk, Another, Maniuś lubią tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Rybeńka Autorytet
    Postów: 1404 1724

    Wysłany: 13 marca 2014, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteście cudowne, czytam Wasze wypowiedzi i mam wielkiego banana na buzi :-* Kochane kolorowych snów Wam życzę :-*
    Ja wyjeżdżam na 3 dni do Zakopanego, odezwę się w poniedziałek :-) a może wrócimy z małym gapowiczem :-P. Kto wie :-)

    Another, Anutka lubią tę wiadomość

    Ona -> 35 -> Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, alergia. Dwójka cudownych dzieciaczków z pierwszego małżeństwa <3

    <3 MAJUSIA <3
    28.02.2015r.

    <3 MICHAŚ <3
    05.10.2017r.

    On -> 36 -> Niska jakość nasienia -> 2% prawidłowych -> ruchliwość prawidłowa prawie 0..

    Zaczynamy 9cs
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 14 marca 2014, 00:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybeńka wrote:
    Jesteście cudowne, czytam Wasze wypowiedzi i mam wielkiego banana na buzi :-* Kochane kolorowych snów Wam życzę :-*
    Ja wyjeżdżam na 3 dni do Zakopanego, odezwę się w poniedziałek :-) a może wrócimy z małym gapowiczem :-P. Kto wie :-)
    Kocham góry! Jeśli jedziesz na urlopik to miłego i udanego wypoczynku! Pozdrów góry ode mnie i ucałuj :* :)

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 14 marca 2014, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieeeeń dobryyyyyy :D

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 14 marca 2014, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem po badaniu usg, gin stwierdził, że przyszłąm w złym dniu cyklu, bo na chwilę przed okresem nie jest w stanie nic stwierdzić... ale tak mnie umówiłi na NFZ więc nie miałam wyboru... stwierdził tylko, że torbieli, cyst, złogów ani niczego takie nie widzi, fasolki tez nie ma... :( bu... tylko zapytał dziwnie "a Pani jeszcze nie rodziła?" i gapił sie na ten monitor a! i macica była jak to stwierdził "rozpulchniona" ...

    niewytrzymałam i testowałam... wiem 10 dpo nie ma po co... wyszło -

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2014, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobeeeeerek :). Rybeńka stosunkowo udanego wypoczynku Ci życzę :):):). Co tam u Was dziewczynki?? Ja zaraz lecę do lekarza z moją wspaniałą alergią :/ może dowiem się coś nowego :). Buziaki zaglądnę wieczorkiem ;)

    Anutka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2014, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka nawet jak byś była w ciąży to na 10 dni po to i tak za wczesnie zeby bylo widac cos na usg moze nie wszystko stracone, a niektóre dziewczyny gdzies pisały ze jak zaszly w ciaze to mialy wlasnie rozpulchniona macice ale taka tez jest chyba na @ przynajmniej u mnie. Nie ma co sie martwic na dnach wszystko sie okaze a jak nie teraz to nastepnym razem sie uda :):):):) głowa do góry :*

    Anutka lubi tę wiadomość

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 14 marca 2014, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiorekkkk wrote:
    Anutka nawet jak byś była w ciąży to na 10 dni po to i tak za wczesnie zeby bylo widac cos na usg moze nie wszystko stracone, a niektóre dziewczyny gdzies pisały ze jak zaszly w ciaze to mialy wlasnie rozpulchniona macice ale taka tez jest chyba na @ przynajmniej u mnie. Nie ma co sie martwic na dnach wszystko sie okaze a jak nie teraz to nastepnym razem sie uda :):):):) głowa do góry :*
    wiem wiem... przy 6 tygodniu dopiero coś widac... ale mimo wszystko zmroziło mnie jka usłyszałam "macica pusta", nie wiem czego się spodziewałam :(

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 14 marca 2014, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też nie wiem czego się spodziewałaś :P Tylko sobie teraz namąciłaś w głowie. Ja strzeliłam te dwa testy ciążowe nie wiedząc kiedy dokładnie byłą owulka i też jestem pewna, że zaraz @ przylezie i nie widzę innej opcji. Leki już powykupowałam i czekam na kolejny cykl. A może okaże się, że nie będzie trzeba? Emocje po testach już opadły i znów pojawiła się iskierka nadziei u mnie. Pewnie niepotrzebnie, ale tak już jest z babskim umysłem i babskimi hormonami :/

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 14 marca 2014, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another wrote:
    No ja też nie wiem czego się spodziewałaś :P Tylko sobie teraz namąciłaś w głowie. Ja strzeliłam te dwa testy ciążowe nie wiedząc kiedy dokładnie byłą owulka i też jestem pewna, że zaraz @ przylezie i nie widzę innej opcji. Leki już powykupowałam i czekam na kolejny cykl. A może okaże się, że nie będzie trzeba? Emocje po testach już opadły i znów pojawiła się iskierka nadziei u mnie. Pewnie niepotrzebnie, ale tak już jest z babskim umysłem i babskimi hormonami :/
    spodziewałam się cudu kiedy wpatrywał się w obraz macicy...

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 14 marca 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i jeszcze głupie pytanie lekarza" a była Pani w ciąży ??"

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 14 marca 2014, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    spodziewałam się cudu kiedy wpatrywał się w obraz macicy...
    Nawet gdyby był tam cud, to on nie miał przecież szansy go wypatrzyć :)
    A to pytanie to nie wiem skąd. Może to dobry omen jednak? :)

    Anutka lubi tę wiadomość

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 14 marca 2014, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another wrote:
    Nawet gdyby był tam cud, to on nie miał przecież szansy go wypatrzyć :)
    A to pytanie to nie wiem skąd. Może to dobry omen jednak? :)
    wiem, o 2 tygodnie za szybko na cud :)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 14 marca 2014, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam panie :)

    Anutka lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Martaaa Autorytet
    Postów: 727 1006

    Wysłany: 14 marca 2014, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co Dziewczyny, że ja jednak nie mam pozytywnej opinii o lekarzach pracujących dla NFZ... ja mam wykupione ubezpieczenie i w całej Polsce mam lekarzy w pakiecie (płacę miesięcznie mniej niz za 1 wizytę)i mam komfort i umawiam się od razu i nie ma głupich tekstów od lekarzy tylko pełen profesjonalizm.
    Chociaż może to ja miałam z NFZ same niemiłe przygody. Już nawet nie chodzi o ginekologów ale ogólnie. Kiedyś poszłam z gorączką (zimą) katarem itp ogólnie fatalnie - ale z racji tego że prosto z dworu to jak lekarz zmierzył to miałam 37 i stwierdził że symuluję. To była moja ostatnia wizyta na NFZ :)

    Anutka lubi tę wiadomość

    relgh371rphwpz6l.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 14 marca 2014, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martaaa wrote:
    Wiecie co Dziewczyny, że ja jednak nie mam pozytywnej opinii o lekarzach pracujących dla NFZ... ja mam wykupione ubezpieczenie i w całej Polsce mam lekarzy w pakiecie (płacę miesięcznie mniej niz za 1 wizytę)i mam komfort i umawiam się od razu i nie ma głupich tekstów od lekarzy tylko pełen profesjonalizm.
    Chociaż może to ja miałam z NFZ same niemiłe przygody. Już nawet nie chodzi o ginekologów ale ogólnie. Kiedyś poszłam z gorączką (zimą) katarem itp ogólnie fatalnie - ale z racji tego że prosto z dworu to jak lekarz zmierzył to miałam 37 i stwierdził że symuluję. To była moja ostatnia wizyta na NFZ :)

    niektóre dziewczyny nie maja wyboru dlaatego chodzą na NZF , np ja, mąz leczy się prywatnie i wychodzi ok 400 zł miesięcznie więc ktoś musi na NFZ

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Martaaa Autorytet
    Postów: 727 1006

    Wysłany: 14 marca 2014, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka - nie martw się, ja wiem, że to nie łatwe każda z nas to samo przeżywa co miesiąc. W końcu na pewno Ci się uda i nam wszystkim. Ja powinnam wiedzieć za 3-4 dni ale już przestałam się nastawiać że jestem w ciąży bo potem cały dzień płakałam że jednak nie.
    Zajmij się czymś innym :) a nie zauważysz nawet jak się uda :)

    Głowa do góry hm... albo raczej nogi do góry heehe :)

    Anutka lubi tę wiadomość

    relgh371rphwpz6l.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 14 marca 2014, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martaaa wrote:
    Anutka - nie martw się, ja wiem, że to nie łatwe każda z nas to samo przeżywa co miesiąc. W końcu na pewno Ci się uda i nam wszystkim. Ja powinnam wiedzieć za 3-4 dni ale już przestałam się nastawiać że jestem w ciąży bo potem cały dzień płakałam że jednak nie.
    Zajmij się czymś innym :) a nie zauważysz nawet jak się uda :)

    Głowa do góry hm... albo raczej nogi do góry heehe :)
    sprzatam tylko ból brzucha mi ciągle przypomina o @ za rogiem :(

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ