X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '88 też się stara, a co! :)
Odpowiedz

'88 też się stara, a co! :)

Oceń ten wątek:
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 27 listopada 2015, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mnie dziś owu jakąs koślawą owulacje wyznaczył, mam nadzieję ze mi jej jeszcze bardziej nie przesunie bo już w ogole mnie pozbawi nadziei :)

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • bar Ekspertka
    Postów: 187 147

    Wysłany: 27 listopada 2015, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzarnaKawa wrote:
    Witaj Bar :) ktory cykl sie staracie ?

    Ogólnie 9 cykl, z tego 7 z mierzeniem temperatury i dokładną obserwacją.

    Elmalia piękna beta :)


    Domiszka nieważne, że koślawą ważne, że wyznaczył. A wg Twoich odczuć owu była wcześniej?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2015, 08:05

    c55f9jcgicjzuwup.png
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 27 listopada 2015, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bar wrote:
    Ogólnie 9 cykl, z tego 7 z mierzeniem temperatury i dokładną obserwacją.

    Elmalia piękna beta :)


    Domiszka nieważne, że koślawą ważne, że wyznaczył. A wg Twoich odczuć owu była wcześniej?

    z pełnym przekonaniem moge powiedzieć że jesli owu była to tylko i wyłacznie wtedy ;)
    dzień po magicznie przestały mnie boleć jajniki, trądzik się zatrzymał, szyjka twarda jak kamien ;)
    martwi mnie troche to plamienie ale no cóz po luteinie to juz pewnie w ogole isę rozkręci :

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 27 listopada 2015, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domiszka!!! Zadnych zlych emocji !!!

    Mysl pozytywnie ,albo o tym juz teraz nie mysl!!

    A ja wstalam bylam siku i jeszcze mdlosci nie mam tiruriru :)

    Zaraz herbatka z imbirem i sniadanko.

    domiszka lubi tę wiadomość

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 27 listopada 2015, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wyjątkowo w tym cyklu po owulce mam dobre emocje, ostatnio juz był płacz po owulce, z czasem do człowieka dociera ze jest tylko małym ziarenkiem piasku i nie na wszystko ma wplyw:)

    wiec skoro pozytywne myśli przyciągają pozytywne rzeczy to tego się trzymam ! :)
    a nawet jeśli nie wyjdzie to mam nadzieje ze dobry humor mnie nie opuści :D

    CzarnaKawa lubi tę wiadomość

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • bar Ekspertka
    Postów: 187 147

    Wysłany: 27 listopada 2015, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    domiszka wrote:
    z pełnym przekonaniem moge powiedzieć że jesli owu była to tylko i wyłacznie wtedy ;)
    dzień po magicznie przestały mnie boleć jajniki, trądzik się zatrzymał, szyjka twarda jak kamien ;)
    martwi mnie troche to plamienie ale no cóz po luteinie to juz pewnie w ogole isę rozkręci :


    Ale plamienie owulacyjne nie musi występować dokładnie w dzień owulacji, może przed lub po, także tym się nie przejmuj skoro było tylko jednego dnia. A przy braniu luteiny raczej nie powinnaś mieć później plamień, w końcu on zazwyczaj wynikają ze zbyt niskiego poziomy progesteronu, a luteina go podniesie.
    Najważniejsze, że humor dobry i myśli pozytywne, tego się trzymaj :)

    c55f9jcgicjzuwup.png
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 27 listopada 2015, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no troszke mi tam wczoraj i dzis jeszcze jakies smarki leciały ale sladowe ilosci, ponoc z mocno ukrwionego pęcherzyka, no nic czekam grzecznie i cierpliwie :D

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 27 listopada 2015, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domiszka ja teraz tak mialam, ze po owu pezyplyw mocy, i caly czas mowilam mezowi, ze teraz sie chyba udalo, ze mam przeczucie. Tak wiec trzymam kciuki, bedzie dobrze:*

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • Anika27 Ekspertka
    Postów: 175 69

    Wysłany: 27 listopada 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem zieloną w temacie luteiny i tych innych specyfików, może zadam głupie pytanie ale trudno, widzę że dużo dziewczyn bierze te leki. Ta luteine wypisuje lekarz? Jakie badania do tego zleca? Przepraszam jeśli to durne pytanie ;)

    ckaiikgnj5ukd8ok.png
  • bar Ekspertka
    Postów: 187 147

    Wysłany: 27 listopada 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika27 wrote:
    Jestem zieloną w temacie luteiny i tych innych specyfików, może zadam głupie pytanie ale trudno, widzę że dużo dziewczyn bierze te leki. Ta luteine wypisuje lekarz? Jakie badania do tego zleca? Przepraszam jeśli to durne pytanie ;)

    Tak luteina jest tylko na receptę. Wskazaniem do zażywania może być krótka faza lutealna (poniżej 10 dni). Luteinę bierze się też w przypadku niedomogi ciałka żółtego, która wiąże się ze zbyt niskim poziomem progesteronu w fazie lutealnej. Niski poziom progesteronu może objawiać się np plamieniami, chociaż nie musi. Najlepiej jest zbadać progesteron w 7-9 dniu po owulacji, wtedy powinien on osiągnąć najwyższą wartość i na tej podstawie można stwierdzić czy należy go suplementować. Mam nadzieję, że pomogłam :)

    pigułka, Anika27 lubią tę wiadomość

    c55f9jcgicjzuwup.png
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 27 listopada 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luteina to progesteron, czyli hormon ktorego stezenie wzrasta w 2 fazie cyklu. Jesli nie dojdzie do zaplidnienia, to jego poziom spada i dostajesz okres, a jesli dojdzie, to podtrzymuje ciaze do czasu az wytworzy sie lozysko

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 27 listopada 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde powiem wam martwie sie, po owulacj izaraz miałam plamienie i powiedziano mi że tak może byc bo pęcherzyk jest mocno ukrwiony, szyjka nie zamknęła się jeszcze i plami, wczoraj miałam takie resztki a teraz widze ze znowu dośc mocno plamie :( sama nie wiem co o tym myslec...

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 27 listopada 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alimak wrote:
    Pigułka ciekawe co się tam wykluje :) jak już urodzisz to nie zapomnij nas poinformować jak teoria sprawdziła się w praktyce ;)

    Domniszka OF się nie martw, nie zawsze musi wyznaczyć dobry termin ovu, to tylko program. Najważniejsze że Ty przeczuwasz kiedy ta owulka była, no i że była, to jest najważniejsze :)
    Miałaś już wcześniej takie plamienia w trakcie cyklu czy to pierwszy raz?


    pierwszy raz :(

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • bar Ekspertka
    Postów: 187 147

    Wysłany: 27 listopada 2015, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domiszka, a Ty luteinę dopiero dziś zaczniesz? Może po niej ustąpią plamienia.
    A jeśli nie to spróbuj jeszcze raz się z ginem skonsultować.

    c55f9jcgicjzuwup.png
  • Karola1988 Autorytet
    Postów: 793 509

    Wysłany: 27 listopada 2015, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kilka dni mnie nie było a tu takie zmiany!! Gratuluję wszystkim nowym zafasolkowanym :* :* :* (po buziaku dla każdej ;)) Nieskromnie przyznam, że to ja rozpoczęłam tą ciążową passę i mam nadzieję, że będzie ona się dalej ciagnęła :)
    Ja wróciłam niedawno ze szkolenia. Było świetnie! Wszyscy uczestnicy bardzo zadowoleni, organizacyjnie wszystko ogarnęłam i jestem z siebie naprawdę dumna! Byłam najmłodszą osobą z całej grupy (haha- prowadząca najmłodsza :P) ale mimo to wszyscy traktowali mnie poważnie. W ankietach ewaluacyjnych napisali, że bardzo im się podobał mój sposób prowadzenia i podejście do tematu :) Teraz mogę zaśpiewać "Mogę wszystko"! Takie sytuacje dodają skrzydeł. Brzuszek powoli się zaokrągla, humor dopisuje, tylko zmęczenie lekko daje mi się we znaki a tak poza tym to jest cudownie!! :) Buziaczki dla wszystkich, bo strasznie się za Wami stęskniłam

    domiszka, elmalia, madziaw88, Naditta, pigułka lubią tę wiadomość

    65vqxzdvrtfyk8q0.png
    dqpri09kyaedckhg.png
    3jgx3e3kp7hq37ho.png
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 27 listopada 2015, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Karola! Cieszę się że się wszystko udało. A tak się denerwowalas, widzisz?:)

    Pisałam do ginekolog, nie kazała już powtarzać trzeci raz bety tylko mam przyjść z wynikami progesteronu i Wit.D3 z surowicy 7.12. Zastanawiam się, czy to nie za wcześnie? Nie chce się rozczarować, ze jeszcze nie będzie widać pęcherzyka.

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 27 listopada 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, gratuluje :)


    Pisalam ze bez problemu dasz rade ;)

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 27 listopada 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola super, gratulacje.
    Elmali ja sie zapisalam do gina na 10 grudnua, a kazal przyjsc juz we wtorek. Ja zrobilam od razu progesteron i mi napisal, ze progesteron w ciazy sie bardzo zmienia i zebym nie robila poki co, bo jedyne co to daje, to stres dla ciazarnej, a i tak raczej wlaczymy suplementacje :)

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • izaaki Nowa
    Postów: 5 8

    Wysłany: 27 listopada 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Wam! I ja się staram, jestem z rocznika 88'. Mam nadzieję, że mi w ten cykl się udało... chociaż sama nie wiem, zrobię test jutro albo w niedzielę... Ale czuję się megainaczej i mam wiele objawów, ale nie chcę zapeszać ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2015, 20:14

    domiszka, madziaw88, elmalia, bar, Karola1988 lubią tę wiadomość

  • izaaki Nowa
    Postów: 5 8

    Wysłany: 27 listopada 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To był mój pierwszy post ever. Śledzę i podglądam Was miesiąc ;-) ;-) ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2015, 20:14

    madziaw88, elmalia, pigułka lubią tę wiadomość

‹‹ 164 165 166 167 168 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ