X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '88 też się stara, a co! :)
Odpowiedz

'88 też się stara, a co! :)

Oceń ten wątek:
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 26 listopada 2015, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bar no witam Cię serdecznie :D Jeszcze mi teraz fajniej że jestesmy ten sam rocznik !! :)

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • Anika27 Ekspertka
    Postów: 175 69

    Wysłany: 26 listopada 2015, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Bar :)
    Kobietki z zielonymi kropkami podrzućcie nam trochę wirusków żebyśmy do Was szybko dołączały ;)

    domiszka lubi tę wiadomość

    ckaiikgnj5ukd8ok.png
  • Anika27 Ekspertka
    Postów: 175 69

    Wysłany: 26 listopada 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak odróżniacie ból jajników, a ból owulacyjny czy gazy, kurcze ja mam takie jakieś myzianie w dole od wczoraj i nie wiem co zaznaczyć na wykresie

    ckaiikgnj5ukd8ok.png
  • bar Ekspertka
    Postów: 187 147

    Wysłany: 26 listopada 2015, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alinka ja niestety nie pomogę, jeżeli w ogóle odczuwam owulację to objawia się ona bólem podobnym do miesiączkowego, tylko słabszym. Wszelkie kłucia jajników to u mnie zazwyczaj już po owu.

    c55f9jcgicjzuwup.png
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 26 listopada 2015, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika27 wrote:
    Dziewczyny jak odróżniacie ból jajników, a ból owulacyjny czy gazy, kurcze ja mam takie jakieś myzianie w dole od wczoraj i nie wiem co zaznaczyć na wykresie

    ja ból jajników mam raczej tylko w okresie owulacji, jesli mam jakis wczesniej to taki raczej sygnalizujący z ktorego jajnika w tym cyklu.
    Natomiast te w trakcie owulacji i kilka dni przed są tak silne że nie moge ich wręcz pomylić z niczym.
    Bol owulacyjny czyli takie rozciąganie/mizianie mam podobny do miesiączkowego z tymże znacznie słabszy.

    Gazy również mam w okresie owulacji bardzo uciazliwe, poniewaz non stop czuje jak mi cos bulgocze w brzuchu.

    Mówią ze kobiety przed owulacja pięknieja, skora im się poprawia itp.

    Chyba zatem nie jestem kobieta bo chodze zdecydowanie bardziej sciekła niż przed okresem, mam trądzik na buzi i dekoldzie, bol jajników, gazy i bol sutków... no plus taki że nie moge tego z niczym innym pomylic :)

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 26 listopada 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    Ja wzielam do konca urlop, wizyta lekarska i od razu zwolnienie. Mam fizyczna praca i w ciezkich warunkach, wiec od razu na zwolnienie. Zreszta tak zle sie czuje ze jak nie zwolnienie z kodem b to poszlabym na zwykle... caly czas mnie nudzi i bol glowy. Niby glodna jestem, ale po chwili odbija mi sie kwasem... ja to koszmarnie sie czuje.... eh do tego caly czas brak sil i zadyszka...


    Witaj Bar :) ktory cykl sie staracie ?


    Eh dziewczyny zazdroszcze brakow objawow, ja to juz przed terminem miesiaczki zle sue czulam... nudnosci. Mega bol cyckow i sutkow do tego brak energii...


    Pol dnia przespalam, bylam na spacerze. Zjadlam obiad i znowu nie wiem czy spac czy co robic...


    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 26 listopada 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja owulacje odczuwam tak, że boli mnie ten konkretny jajnik, tak jakby coś go uciskało i ok godziny boli już tak dosyć mocno, że już mi to doskwiera i potem czuje nagle takie ukłucie, jakby ktoś przebił balonik. I wtedy wiem,że jajeczko wypadło, bo zaraz ból maleje.

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 26 listopada 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tym, że ja zaczęłam owulację czuć tak właśnie po piciu Inofemu, który miał mi wlaśnie pomoc w owulacji

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 26 listopada 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 20:35

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • nuska_ Przyjaciółka
    Postów: 76 42

    Wysłany: 26 listopada 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny :)
    Tak robię codziennie testy owulacyjne i z upragnieniem czekam .. I dziś rano zaczęła sie pojawiać kreseczka co prawda mało widoczna ale jednak jakis zarys .. Teraz wieczorem zrobiłam ponownie jest ciut ciemniejsza ale dalej daleko jej do tej testowej .. Myślicie ze to moze oznaczać ze owulacja sie zbliża ? Czy bardziej ze błędne testy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2015, 20:46

  • nuska_ Przyjaciółka
    Postów: 76 42

    Wysłany: 26 listopada 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli próbować ;)
    Mam jeszcze takie pytanie czytałam dużo ze najlepiej co drugi dzien... Myślicie ze serio cos w tym jest ? Czy jeżeli przez okres owulacji bedzie nie wiem 3 dni pod rząd wpłynie negatywnie ?

  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 26 listopada 2015, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alimak wrote:
    Pigułka pozazdrościć takich znaków <3

    Elmalia jak tam druga beta? <3

    Druga Beta 462,7. Więc chyba ok :)

    antonna, pigułka, bar lubią tę wiadomość

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 26 listopada 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bar wrote:
    Wybaczcie dopiero teraz się zreflektowałam, że tutaj znacznie więcej świeżych ciąż :) Także Naditta, CzarnaKawa, Elmalia gratuluję serdecznie :) Jeżeli jeszcze kogoś pominęłam to przepraszam i proszę szybko ustawić mnie do pionu to się poprawię :)


    Witaj bar :) Dziękuję za gratki :)

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 26 listopada 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 20:35

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 26 listopada 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alimak wrote:
    Elmalia superancko :) pięknie przyrosła <3

    Nuska też się zastanawiałam nad tym i nie wiem :) My najczęściej w okresie około owu <3 codziennie, w tym cyklu staram się co drugi dzień ale nie wiem czy wytrzymam ;) może taka taktyka pomoże, pożyjemy zobaczymy :)


    No właśnie różnie piszą. Są teorie żeby co drugi dzień, są też takie żeby codziennie. Nie ma chyba reguły... Mi się wydaje, że jeśli np. Mężczyzna ma słabsza nasienie to lepiej co drugi dzień co by się zregenerowało. Ale to takie wnioski wysnuwam po tym wszystkim co tu czy tam poczytałam :) Nawet nie wiem czy to moja własna opinia ;p

    Zresztą ja jestem przykładem, że nie trzeba w dniu owulacji serduszkować.
    Jeżeli oczywiście prawdą jest, że miałam owulację w 21dc. Dlatego najlepiej serduszkować i przed i po owulacji. Ja myślałam w sumie, że już jestem po ;) a tu niespodzianka.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2015, 21:47

    CzarnaKawa lubi tę wiadomość

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 26 listopada 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna - i to ma sens i równocześnie daje dowód na to, że nie wiadomo :)
    kwestia indywidualna, dlatego każą jeden cykl tak, drugi tak.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2015, 21:49

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • Naditta Autorytet
    Postów: 1920 3742

    Wysłany: 26 listopada 2015, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem :)
    już po wizycie, uh ale to były nerwy, dopiero ochłonęłam...
    A więc oficjalnie ciąża potwierdzona!
    Wielkość pęcherzyka wskazuje na 5-6 tydzień, na opisie widzę 1,5 cm, to chyba wielkość pęcherzyka. Ale ulga dziewczyny, tak się bałam, że będzie coś nie tak :) teraz tylko czekać na serduszko, lekarka powiedziała, że jeszcze na to za wcześnie.

    Zaczynam się cieszyć na 100% dopiero teraz :)

    antonna, CzarnaKawa, Alimak, domiszka, pigułka lubią tę wiadomość

    17.07.2016

    mhsve6yd8ca1xiv9.png
  • Naditta Autorytet
    Postów: 1920 3742

    Wysłany: 26 listopada 2015, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A przy okazji wizyty było też kilka gorszych wiadomości, przede wszystkim dowiedziałam się że mam za wysokie tsh 3,6 (czego nie podejrzewałam, bo jest w granicach normy), podczas ciąży i starań nie powinno być większe niż 2,5, dlatego mam powtórzyć badanie i ewentualnie dostanę leki na okres ciąży.
    Po drugie zrobiła mi się spora torbiel/cysta na jajniku z którego była owulacja. Lekarka mówi, żeby się nią w ogóle nie przejmować bo się wchłonie. Podobno takie zmiany są normalne jak się zachodzi w ciąże, duże zmiany hormonalne.

    17.07.2016

    mhsve6yd8ca1xiv9.png
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 27 listopada 2015, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alimak wrote:
    Współczuję CzarnaKawo <tuli> trzymaj kciuki oby ten mój cykl skończył się szczęśliwie to zabiorę od Ciebie połowę objawów (obiecuję!) ;) <3

    Ja nie mogę ogarnąć coś tego cyklu, testy ciągle negatywne a śluz już się zmienia w kremowy hmmm mam nadzieję, że owulka nie zrobi mi przykrości i jednak zamierza mnie odwiedzić


    Alimak, trzymam Cie za slowo !!! Jak najszybciej zacIONSZ i wez czesc tych moich objawow, bo sama ze soba swira dostane...


    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 27 listopada 2015, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z ta czestotliwoscia to chyba nie ma reguly, my w zeszlym cyklu co 2 dzien i nic, a teraz bylo 5 dni przed i 1 po i zaskoczylo. Zobaczymy kto wyjdzie. Jak dziewczynka to z tego 5 dni przed, a jak chlopiec to z tego po ;)

    Alimak lubi tę wiadomość

    3i49io4pwtvv3zn2.png
‹‹ 163 164 165 166 167 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ