X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '88 też się stara, a co! :)
Odpowiedz

'88 też się stara, a co! :)

Oceń ten wątek:
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 25 listopada 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 20:35

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 25 listopada 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny. Ryczałam dzisiaj jak bóbr. Domiszka, czy w tym drugim chodziło Ci, że 3 dni po owu dziewczyny brały?

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 25 listopada 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I teraz już oficjalnie Was wszystkie zarażam wiruskami :*******

    antonna, Anika27 lubią tę wiadomość

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • Naditta Autorytet
    Postów: 1920 3742

    Wysłany: 25 listopada 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pigułka, tu się cieszyć trzeba a nie płakać :D
    Super wiadomości!

    pigułka lubi tę wiadomość

    17.07.2016

    mhsve6yd8ca1xiv9.png
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 25 listopada 2015, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pigułka wrote:
    Dziewczyny dzisiaj troszke mocniejszy cien, widoczny po ok 3 minutach :)
    Super wiadomość! Gratuluję:*

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 25 listopada 2015, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ludzie mają smutne historie :( nawet nie wiem co napisac, bo to po prostu niesprawiedliwe :(

    Pigułko, to jesteśmy na tym samym.etapie ciąży praktycznie:) ja jutro idę powtórzyć badanie i jak ładnie wzrośnie to dla pewności chyba jeszcze w poniedziałek zrobię. Oczywiście się denerwuje mega!

    Domiszko, niestety nie pomogę. Nie brałam nigdy luteiny. Może warto podpytac tych co biora/braly?

    Dziś brzuch mnie boli trochę mniej, ale nadal. I na wieczor bardziej. Po pracy padlam i najzwyczajniej w świecie poszłam spać.

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 25 listopada 2015, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elmalio dziekuje. Ty tez masz takie wrazenie jakby cos cie rozpychalo od srodka? Jak stojeci chodze to nic nie czuje, ale przy siedzeniu i schylaniu odczuwam takie ciagniecie. Najlepsze jest to, ze wczoraj sie wyzalilam kolezance, jak to mnie wkurza wszystko, te nieregularne cykle itp. Ona ma malutkie dziecko, ale tez lekarze nie dawali jej szans, miala podobne cykle do mnie, wiec mnie troche podniosla na duchu, a zaraz potem poszlam do lazienki i zobaczylam ten cien na tescie ciazowym...
    Domiszko jesli dobrze rozumiem o co Ci chofzi, to mozesz dla pewnosci poczekac jeszcze jeden dzien i brac dupka. Bo jego mozna brac na dwa sposoby. Jak zarzyje sie przed owulacja, to dziala antykoncepcyjnie, a jak po owulacji, to pomaga uregulowac cykl, no i potem podtrzymac ciaze.

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 25 listopada 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alimak jak napisalam do swojego meza :"chyba jestem w ciazy" to mi odpisal :"tak, wiem, ale dalej czekamy na potwierdzenie", bo ja zaraz po owu dostalam takiego zastrzyku energii, ze mu codziennie powtzarzalam, ze jestem w ciazy. Ale jak mu napisalam, ze zobaczylam cien 2 kreski to po godzinie byl w domu zobaczyc. Cieszy sie, ale tez sie boi, z reszta chyba oboje na razie dochodzimy do siebie po takich newsach :)

    elmalia lubi tę wiadomość

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 25 listopada 2015, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czasami mam bóle jak na okres, a czasami czuje jakby mi się tam powietrze przewalalo. Ogólnie mam uczucie takiego napecznienia w podbrzuszu. Nie umiem tego opisać :) jakbym mały balonik tam miala:) czyli jednym słowem - gazy :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2015, 22:13

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 25 listopada 2015, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój się cieszy, jest bardzo opiekuńczy. Dziś dał mi buziaka w brzuch :)
    Ale na razie oboje z dystansem podchodzimy do sprawy. Już raz się przedwcześnie cieszyliśmy. Oczywiście cieszymy się bardzo, ale ze świadomością, ze to nic pewnego.

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • Naditta Autorytet
    Postów: 1920 3742

    Wysłany: 26 listopada 2015, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też ciągle z dystansem, jest radość, ale to nie jest takie beztroskie cieszenie się z ciąży. Mój to chyba ciągle jakby niedowierza, zresztą ja trochę też, dla mnie tak ciężko to przełożyć, że 2 kreski oznaczają dzidziolka, takie nierealne :).

    Dzisiaj idę na pierwszą wizytę, czekałam na to 2 tygodnie, dopiero dzisiaj na 100% się dowiem czy ciaza jest.
    Trzymajcie kciuki!

    pigułka lubi tę wiadomość

    17.07.2016

    mhsve6yd8ca1xiv9.png
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 26 listopada 2015, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naditta napisz koniecznie jak po wizycie. My tez mamy caly czas w glowie, ze do konca pierwszego trymestru wszystko moze sie jeszcze zdazyc. Moj gin kazal mi przyjsc juz we wtorek na wizyte. Chyba chce sprawdzic czy wszystko ok. Mnie caly czas ciagnie ten brzuch, wiec ciezko zapomniec o tym, ze ktos tam juz jest :)

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 26 listopada 2015, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, wczoraj byłam tak spiąca że poszlam spać razem z kurami ;)
    Lutke brac od 3 dpo wiec jutro wieczorem jeśli sie owu potwierdzi, tak mi lekarz powiedział :)

    dzis mam wyjątkowo dobry humor, ciesze się niesamowicie ze u Was tak dobrze, trzymam kciukalce za bety, usg i inne cuda ;):*

    bar lubi tę wiadomość

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 26 listopada 2015, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domiszka, to dobrze, ze masz dobry humor. Teraz pozostaje tylko trzymac kciuki, zeby zakielkowal zarodek :*

    domiszka lubi tę wiadomość

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 26 listopada 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) ale super :)


    ja wczoraj wróciłam z pracy i miałam taki kiepski humor.... z takimi dziwnymi ludzmi pracuję, że bardzo się cieszę, że jestem na zwolnieniu... tylko sobie humor popsułam... są koleżanki z którymi mam o czym gadać i mi kibicują...

    eh szkoda słów...

    Bardzo się cieszę Pigułko, że beta wyszła ładna :) zielony kropek jest :D

    Jestem ciekawa jak Potforzasta, napisała, że ucieka... mam nadzieję, że u niej niedługo również pojawią sie dwie kreseczki na teście.

    udanego dnia :*** ja nie wiem co będę robiła, pogoda kiepska, chyba spać pójdę...

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 26 listopada 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna Kawo a Ty od razu na zwolnieniu jestes? Ja mam w pracy stycznosc z duza liczba chorych ludzi i nie wiem jak to bedzie. Jakby bylo lato to jeszcze ok, a teraz ten najgorszy okres grypowy. Zobaczymy co lekarz powie we wtorek.

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • bar Ekspertka
    Postów: 187 147

    Wysłany: 26 listopada 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    domiszka wrote:
    hej dziewczyny, wczoraj byłam tak spiąca że poszlam spać razem z kurami ;)
    Lutke brac od 3 dpo wiec jutro wieczorem jeśli sie owu potwierdzi, tak mi lekarz powiedział :)

    dzis mam wyjątkowo dobry humor, ciesze się niesamowicie ze u Was tak dobrze, trzymam kciukalce za bety, usg i inne cuda ;):*

    Jak najbardziej stosuj się do zaleceń lekarza :) czyli nie wzięłaś wcześniej tej luteiny i temperatura tak pięknie sama skoczyła, to super :) Teraz jeszcze mocniej będę zaciskać kciuki za Ciebie :) <3

    Pigułko gratulację :)

    A tak w ogóle to witam was serdecznie :) ja również rocznik '88, jeśli pozwolicie to chętnie się przyłączę :)

    c55f9jcgicjzuwup.png
  • Naditta Autorytet
    Postów: 1920 3742

    Wysłany: 26 listopada 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pigułka mnie też ciągnie, ale to takie słodkie ciągnięcie. Ja sobie wyobrażam że dzidziolek się rozciąga w brzuchu i dlatego ciągnie :D
    Prócz tego tylko już mniejszy ból piersi i to co najbardziej mi przeszkadza...zaparcia. Poza tym jest super :) kalendarz ciąży na bbf mówi, że jak nie ma mdłości i innych uoporczywych objawów, to żeby się cieszyć, bo jestem w gronie szczęśliwców :)

    Witamy bar :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2015, 10:14

    17.07.2016

    mhsve6yd8ca1xiv9.png
  • bar Ekspertka
    Postów: 187 147

    Wysłany: 26 listopada 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wybaczcie dopiero teraz się zreflektowałam, że tutaj znacznie więcej świeżych ciąż :) Także Naditta, CzarnaKawa, Elmalia gratuluję serdecznie :) Jeżeli jeszcze kogoś pominęłam to przepraszam i proszę szybko ustawić mnie do pionu to się poprawię :)

    c55f9jcgicjzuwup.png
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 26 listopada 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj bar:) tak Naditta, to takie ciagniecie , ktore przypomina, ze cos tam sie dzieje. Piersi w ogole mnie nie, bola, mdlosci nie mam, tylko jedzenie mi rosnie w buzi. Niby jestem glodna, ale apetytu nie mam. I zadyszka tez juz przeszla :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2015, 10:42

    3i49io4pwtvv3zn2.png
‹‹ 162 163 164 165 166 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ