X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '88 też się stara, a co! :)
Odpowiedz

'88 też się stara, a co! :)

Oceń ten wątek:
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Zośka. Domiszko, może jednak się uda w tym cyklu i nie wyślą Cię w delegację :) Ja dzisiaj ledwo doszłam do pracy. Chwyciły mnie zawroty głowy, potem nudności, a na koniec jeszcze biegunka. Zobaczymy co dzisiaj powie lekarz na wizycie i czy już będzie cokolwiek widać...

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :)


    Ja dzisiaj kolejna bezsenna noc zaliczyłam :/

    Macie jakieś sprawdzone sposoby dla ciężarnej na lepsze spanie? eh

    Ale nie fajnie z tym projektem Domiszko :(

    Pigułko trzymaj się dzielnie, mam nadzieje, że L4 dostaniesz i będziesz mogła przeżywać te sensacje w domu. Ja mam 8 tydz i żeby nie zapeszyć to tak po cichutku piszę, że o wiele lepiej się czuję. nareszcie..

    Lece obiad robić, udanego dnia po mimo tak fatalnej pogody :)

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jade juz w poniedziałek wiec zobaczymy,
    na swieta wróce do domu, obskocze tylko wyprzedaze w Londynie:)

    gorzej bedzie od stycznia, no nic zobaczymy ;00


    Zoska88 0- witamy !!!! :)

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • Karola1988 Autorytet
    Postów: 793 509

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj faktycznie miałam wizytę, pochwaliłam się na bf ale z wrażenia zapomniałam też tutaj cokolwiek napisać! Dzieciątko pieknie urosło (ma już 3,5 cm;)), bardzo energicznie ruszało nóżkami i rączkami, serduszko waliło 178/min no i pan doktor na 70% potwierdził płeć ;) Na kolejnej wizycie myślę, że już na 100% się potwierdzi czy noszę w brzuszku synusia :)

    antonna, Alimak, bar lubią tę wiadomość

    65vqxzdvrtfyk8q0.png
    dqpri09kyaedckhg.png
    3jgx3e3kp7hq37ho.png
  • Anika27 Ekspertka
    Postów: 175 69

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, super gratuluję chłopca :) jak będziesz miała 100% pewności to możesz nad imieniem myśleć chyba że już masz wybrane. ( Ja już mam dwa warianty ;))

    ckaiikgnj5ukd8ok.png
  • Karola1988 Autorytet
    Postów: 793 509

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już mamy kilka typó zarówno jeśli chodzi o chłopców jak i dziewczynki. Ale żadne imię jakoś nas nie "porywa". Na dzień dzisiejszy przoduje Aleksander, a Ty Anika jakie masz typy?:>

    65vqxzdvrtfyk8q0.png
    dqpri09kyaedckhg.png
    3jgx3e3kp7hq37ho.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JA mam wybrane też już ale nie wiem czy mąż się zgodzi :D
    Na pewno chciałabym Asie i Wojtusia a jak się nie zgodzi to może wybrać jeszcze pomiędzy Zosią i Kornelią albo dla chłopca Filip lub Jaś innych opcji nie biorę pod uwagę :D

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas dla dziewczynki byłaby Liliana, Kornelia, Pola, Liwia, Laura ( musze jak nic mieć 5 cóek haha )

    a dla chłopca hmmm.. maz zawsze chciał Mikołaja ale ostatnio w najbliższej rodzinie pojawił się już jeden ;)
    Wiec myślę nad Aleksandrem lub Leonem.
    jakos na chłopaka ciężko imie wybrać ;)

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to jeszcze nie mam wybranych imion,zawsze Mikolaj mi sie podobal albo Michal. Dla dziewczynki ostatnio Michalina.

    Ale teraz jakos zadnego imienia nie czuje tak, zeby dziecko mialo jakies miec... zobaczymy za jakis czas ;)

    Szkoda ze nie macie jakis sposobow na bezsennosc, dzisiaj zaspalam bo ledwo obudzilam sie prZed 10... a na 11 bylam umowiona z kolezanka.

    W piatek mam kolejna wizyte, mam stresa, bo udzielilo mi sie, ze jak za szybko objawy ustepuja to cos nie tak... o lol, nie bede juz czytac internetow!!! Ciesze sie, ze mdlosci powoli ustepuja :)

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • Karola1988 Autorytet
    Postów: 793 509

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarna, masz zakaz czytania internetów :P ja czuję się bardzo dobrze, a dzidziuś rośnie zdrowo :)

    65vqxzdvrtfyk8q0.png
    dqpri09kyaedckhg.png
    3jgx3e3kp7hq37ho.png
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny:*
    Pirelko, daj znać koniecznie jak po wizycie!

    Co do imion to sobie jakiś czas temu zapisywalam na kartce to co mi przyszlo do glowy i na tamten moment się spodobało. Jeżeli wszystko u mnie pójdzie ok, wizyta za tydzień potwierdzi ciąże, to może sobie zerkne do tej kartki i jeszcze raz zastanowię:) ale pewnie sama, bo Mąż na bank stwierdzi, ze jeszcze nie czas na to :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2015, 19:30

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja już po. Kropek ma się dobrze, wszystko jest ok. Dostałam tak na wszelki wypadek luteinę. 10 grudnia kolejna wizyta, powinno być już słychać serduszko :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2015, 20:18

    Karola1988, domiszka, bar lubią tę wiadomość

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pamiętacie jak narzekała ze ciągle ktoś coś ode mnie chce i nie mam czasu dla Siebie? Otóż opłacało się i jutro idę do kina za to:)

    pigułka, CzarnaKawa, Karola1988, elmalia, domiszka lubią tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Karola1988 Autorytet
    Postów: 793 509

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pigułka, oby tak dalej! do 10 już niedługo :) Potforzasta na jaki film się wybierasz? A może po kinie jakaś kolacja na mieście żeby jeszcze coś dla siebie zrobić :>

    65vqxzdvrtfyk8q0.png
    dqpri09kyaedckhg.png
    3jgx3e3kp7hq37ho.png
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pigulko, czyli było widać pecherzyk? Jak cudownie!! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2015, 20:49

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, na BBF albo tutaj, ktoras z Was wspomniala o blogu sroka o. I musze przyznac ze jest genialny. Nie tylko jesli chodzi o sklady kosmetykow dla ciezarnych i dla dzieciakow, ale tez ksiazki opisuje, w taki sposob, ze zapragnelam kupic je juz teraz i czytac maluszkowi :) niektore pozycje tak mnie zaintrygowaly, ze kupie je po gwiazdce np o pingwinie. Tak po krotce przedstawila historie kotow, ktore byly glodne i zeby zdobyc jedzenie porwaly pingwina :) no i nie wiem co dalej, czy koty dalej byly glodne czy pigwin je wykiwal, czy pomogl ;)

    Coz za kryminal i intryga ;)

    elmalia lubi tę wiadomość

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola listy do m 2. Na kolacje nie bo nie jadę sama a siostra będzie chciała do małej wrócić szybko ale mimo wszystko juz coś bo dawno nie byłam w kinie :)

    pigułka lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Anika27 Ekspertka
    Postów: 175 69

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapodałam temat imion i ucichłam, ale pisałam z pracy na telefonie i nie widziałam póżniej co odpisałyści, ale teraz nadrobiłam ;)
    My mamy już wybrane imiona Ludwik i Helena, po pradziadkach Męża ;)

    listy do M 2- super polecam, w sam raz na wprowadzenie w świąteczny klimat.

    ckaiikgnj5ukd8ok.png
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje dziewczynt, tak sie stresowalam, ze mi nogi lataly na boki. Ale cale szczescie pecherzyk byl widoczny :) listy do M - super. My bylismy po mojej pierwszej becie, wiec sie mega wzruszalam :)

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do imion, to mojemu mezowi sie podoba Dorota, a mi Amelka. A chlopaka jeszcze nie rozpatrujemy, bo marzy nam sie coreczka. Aleksandra nawet tez nam sie nawet podoba i Zosia. Tylko mi sie Zosia podoba, a Zofia juz tak srednio. Taki problem z tymi imionami....

    3i49io4pwtvv3zn2.png
‹‹ 168 169 170 171 172 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ