X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '88 też się stara, a co! :)
Odpowiedz

'88 też się stara, a co! :)

Oceń ten wątek:
  • nuska_ Przyjaciółka
    Postów: 76 42

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta zrobiona czekam na wynik :)

    elmalia, antonna lubią tę wiadomość

  • Anika27 Ekspertka
    Postów: 175 69

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja dziś rano wstaję znów z wkręconą myślą że może jednak temp nadal troche w górze, więc biorę się za robienie testu, ale nie zdążyłam bo zanim doszłam do łazienki to dostałam @ .... :( ;( i znów popsuty dzień ;(
    a już mi detektor wyznaczył że jeśli jestem w ciązy to poród będzie na 18 sierpnia więc idealnie tak jak chciałam !!!!!
    MASAKRA i dupa :(

    ckaiikgnj5ukd8ok.png
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuska, powodzenia! :)

    Pigulko, u mnie ok. Jestem na zwolnieniu lekarskim do 22.12, ale to chyba już pisałam ;)

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nie zalamujcie się @. Wiem jakie to przykre uczucie, ale nerwy nie pomagają. Ja za pierwszym razem zaszłam po 8 miesiącach starań, ale tak jak pisałam długo sie ciążą nie nacieszyłam. A teraz zaszlam znowu po pół roku, czyli w 14 cyklu starań. Wiem, ze sa wokół Nas kobiety którym się udaje w pierwszym, czy drugim cyklu. Ale wiecie co? Ja teraz po sobie mogę stwierdzić, ze bardziej sie docenia ten dar po dłuższych staraniach. I bardziej gotowa jestem na Macierzyństwo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2015, 12:17

    antonna lubi tę wiadomość

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • Kaskaaa88 Debiutantka
    Postów: 9 5

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika27:* jestem w takiej samej sytuacji-okres sie spoznial jak nigdy wiec pomyslalam ze sie udalo. Zatestowalam w poniedzialek 3 dni po terminie i dupa... A @ przyszła pare godzin pozniej;( był płacz dwa dni, ale od dzisiaj stwierdziłam, że trzeba walczyć dalej. A to forum poprawia mi humor i dodaje otuchy :) Dzięki dziewczyny :* trzymam kciuki za nas wszystkie :)

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 20:52

    domiszka lubi tę wiadomość

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedzieliśmy normalnie. Tak zdecydowałam, chociaż wcześniej myślałam że może jakiś prezent im damy, oni otworzą, a tam "gratulacje Babciu/Dziadku". No nie wyszło jakoś, ale może i dobrze :) Może gdyby nie to zwolnienie to by się coś pomyślalo, ale Rodziców mamy na miejscu, a ją nie wyglądam na obloznie chorą więc zwolnienie na 2 tygodnie by wzbudziło podejrzenia.
    Poza tym w pracy wiedzą, bo zwolnienie z kodem B. Więc chyba lepiej żeby Rodzice wiedzieli przed pracodawcą ;)

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • Anika27 Ekspertka
    Postów: 175 69

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj ciężko mi nie mogę dzisiaj dojść do siebie, a tego wszystkiego zrobiłam dziś juz zupę ogórkową i surówkę do obiadu, a w piekarniku mam żeberka. Po południu idę do koleżanki na kawę może humor mi się trochę poprawi.
    Trzymajcie się Dziewczynki :* Dziękuję za wsparcie

    ckaiikgnj5ukd8ok.png
  • nuska_ Przyjaciółka
    Postów: 76 42

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam bete 60,34... rozumiem ze mogę sie cieszyć?:)

    antonna, pigułka, elmalia lubią tę wiadomość

  • nuska_ Przyjaciółka
    Postów: 76 42

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam również badanie TSH wyszło 2,530... Jak uważacie jest ok? Czytałam że jest w normie..

  • nuska_ Przyjaciółka
    Postów: 76 42

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje ślicznie :) Przesyłam wszystkim wiruski :) Zaczynam sie tylko martwic bo wyczytałam ze górna granica kobiet w ciąży pierwszym trymestrze to 0,01-2,32 uIU/ml czyli moj wynik przekracza..:(

    Jezeli sie wszystko uda to cieszę sie niezmiernie .. ostatnio w moim życiu działy sie same niedobre rzeczy.. i myslę że takie maleństwo pomorze mi trochę nie myśleć i cieszyć sie chwilami :)

    Anika27 lubi tę wiadomość

  • bar Ekspertka
    Postów: 187 147

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nuska_ gratulacje :)

    Co do tsh to postaraj się szybko skontaktować z endokrynologiem, dostaniesz leki na obniżenie i będzie ok. W razie gdybyś miała problem z szybką wizytą u endo, to zapytaj swojego ginekologa, albo lekarza rodzinnego. I pewnie będziesz musiała zbadać jeszcze ft3, ft4 i przeciwciała tarczycowe.

    c55f9jcgicjzuwup.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 20:52

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Anika27 Ekspertka
    Postów: 175 69

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To był 4 cykl ;(

    ckaiikgnj5ukd8ok.png
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuska - GRATULACJE !!!

    Anika, uszy do góry i działamy dalej, to tez był mój 4, przepłakałam 1,5 dnia i trudno ide dalej tak jak dziewczyny pisza taka ciąza ktora po jakims czasie sie wreszcie uda to jest dopiero radocha ;))

    ja dalej w Londynie i za tydzien równiez kilka dni, ale powiem wam jest super, Londyn o tej porze roku jest po prostu obłędny ;) Wszyscy na świeta gotowe, w biurze każdy szanujący się brytyjczyk chodzi w świątecznym sweterku rodem z filmow o bridget johnes :)
    poki co mam tyle roboty ze nie miałam czasu isc na zakupy, ale w tym tygodni bankowo zawitam na Oxford Street w kupie reszte brakujacych prezentów ;) tak sobie tym humor poprawiam a co ! Nowy Rok bedzie mój ! :D

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja juz nawet nie liczę na cykle tylko na lata a minęło nam już 5 lat. Od nowego roku zmieniam lekarzy i od nowa robie badania

    domiszka lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Dziewczyny ja juz nawet nie liczę na cykle tylko na lata a minęło nam już 5 lat. Od nowego roku zmieniam lekarzy i od nowa robie badania

    kochana i bardzo dobre podejscie !! ja tez tak robie chociaz to dopiero 4 cykl był, ale wole czuc się dobrze zaopiekowana i zdiagnozowana :)

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie dziewczyny, diagnoza to podstawa. Ja już dawno temu byłam dobrze zdiagnozowana, teraz dobrali mi dobrze leki i kliknęło. Domiszko skoro jesteś ze Śląska to mogę Ci polecić jednego lekarza w Kato, który kieruje kobiety z problemami hormonalnymi na Ligotę do szpitala. Tam Ci w tydzień robią cały panel badań (wszystko oczywiście na NFZ) i przynajmniej po tygodniu wiesz co i jak. Jeśli byś chciała to daj znać na priv, bo nie chce tak na forum polecać.

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

    Ale dobre wieści, kolejna ciężarna :):):):)

    A wiecie, co mój mąż ostatnio powiedział na mnie :P no nie mogę z niego... zapomniał jak się mówi na ciężarną tzn. Ciężarówka, ja tam często używam tego określenia, bo dla mnie to jest takie neutralne, zresztą uważam, że za mało jest w polskim języku zamienników dla określenia kobiety w ciąży, ale wracając do tematu, mąż nie mogąc sobie przypomnieć tego słowa nazwał mnie tiróweczką :P dwa dni mieliśmy z niego śmiechy :P

    Także, gratuluję nowej "Tiróweczce" na naszym wątku :)

    Przyjemnego dnia :*

    pigułka, domiszka, Alimak lubią tę wiadomość

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna Kawo ale sie uśmiałam ! :D

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
‹‹ 176 177 178 179 180 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ