Luty miesiącem miłości

Tylko w OvuFriend mamy dla Ciebie Walentynkowy prezent w miejscu, które z całego serducha polecamy!

ODBIERZ AŻ 50% ZNIŻKI
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '88 też się stara, a co! :)
Odpowiedz

'88 też się stara, a co! :)

Oceń ten wątek:
  • nuska_ Przyjaciółka

Wysłany: 9 grudnia 2015, 10:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta zrobiona czekam na wynik :)

elmalia, antonna lubią tę wiadomość

• Anika27 Ekspertka

Wysłany: 9 grudnia 2015, 11:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja dziś rano wstaję znów z wkręconą myślą że może jednak temp nadal troche w górze, więc biorę się za robienie testu, ale nie zdążyłam bo zanim doszłam do łazienki to dostałam @ .... :( ;( i znów popsuty dzień ;(
    a już mi detektor wyznaczył że jeśli jestem w ciązy to poród będzie na 18 sierpnia więc idealnie tak jak chciałam !!!!!
    MASAKRA i dupa :(

ckaiikgnj5ukd8ok.png
  • elmalia Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2015, 12:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuska, powodzenia! :)

Pigulko, u mnie ok. Jestem na zwolnieniu lekarskim do 22.12, ale to chyba już pisałam ;)

TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • elmalia Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2015, 12:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nie zalamujcie się @. Wiem jakie to przykre uczucie, ale nerwy nie pomagają. Ja za pierwszym razem zaszłam po 8 miesiącach starań, ale tak jak pisałam długo sie ciążą nie nacieszyłam. A teraz zaszlam znowu po pół roku, czyli w 14 cyklu starań. Wiem, ze sa wokół Nas kobiety którym się udaje w pierwszym, czy drugim cyklu. Ale wiecie co? Ja teraz po sobie mogę stwierdzić, ze bardziej sie docenia ten dar po dłuższych staraniach. I bardziej gotowa jestem na Macierzyństwo.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2015, 12:17

antonna lubi tę wiadomość

TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • Kaskaaa88 Debiutantka

Wysłany: 9 grudnia 2015, 12:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika27:* jestem w takiej samej sytuacji-okres sie spoznial jak nigdy wiec pomyslalam ze sie udalo. Zatestowalam w poniedzialek 3 dni po terminie i dupa... A @ przyszła pare godzin pozniej;( był płacz dwa dni, ale od dzisiaj stwierdziłam, że trzeba walczyć dalej. A to forum poprawia mi humor i dodaje otuchy :) Dzięki dziewczyny :* trzymam kciuki za nas wszystkie :)

• antonna Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2015, 13:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 20:52

domiszka lubi tę wiadomość

👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • elmalia Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2015, 13:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedzieliśmy normalnie. Tak zdecydowałam, chociaż wcześniej myślałam że może jakiś prezent im damy, oni otworzą, a tam "gratulacje Babciu/Dziadku". No nie wyszło jakoś, ale może i dobrze :) Może gdyby nie to zwolnienie to by się coś pomyślalo, ale Rodziców mamy na miejscu, a ją nie wyglądam na obloznie chorą więc zwolnienie na 2 tygodnie by wzbudziło podejrzenia.
    Poza tym w pracy wiedzą, bo zwolnienie z kodem B. Więc chyba lepiej żeby Rodzice wiedzieli przed pracodawcą ;)

TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • Anika27 Ekspertka

Wysłany: 9 grudnia 2015, 14:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj ciężko mi nie mogę dzisiaj dojść do siebie, a tego wszystkiego zrobiłam dziś juz zupę ogórkową i surówkę do obiadu, a w piekarniku mam żeberka. Po południu idę do koleżanki na kawę może humor mi się trochę poprawi.
    Trzymajcie się Dziewczynki :* Dziękuję za wsparcie

ckaiikgnj5ukd8ok.png
  • nuska_ Przyjaciółka

Wysłany: 9 grudnia 2015, 14:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam bete 60,34... rozumiem ze mogę sie cieszyć?:)

antonna, pigułka, elmalia lubią tę wiadomość

• nuska_ Przyjaciółka

Wysłany: 9 grudnia 2015, 14:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam również badanie TSH wyszło 2,530... Jak uważacie jest ok? Czytałam że jest w normie..

• nuska_ Przyjaciółka

Wysłany: 9 grudnia 2015, 15:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje ślicznie :) Przesyłam wszystkim wiruski :) Zaczynam sie tylko martwic bo wyczytałam ze górna granica kobiet w ciąży pierwszym trymestrze to 0,01-2,32 uIU/ml czyli moj wynik przekracza..:(

Jezeli sie wszystko uda to cieszę sie niezmiernie .. ostatnio w moim życiu działy sie same niedobre rzeczy.. i myslę że takie maleństwo pomorze mi trochę nie myśleć i cieszyć sie chwilami :)

Anika27 lubi tę wiadomość

• bar Ekspertka

Wysłany: 9 grudnia 2015, 15:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nuska_ gratulacje :)

Co do tsh to postaraj się szybko skontaktować z endokrynologiem, dostaniesz leki na obniżenie i będzie ok. W razie gdybyś miała problem z szybką wizytą u endo, to zapytaj swojego ginekologa, albo lekarza rodzinnego. I pewnie będziesz musiała zbadać jeszcze ft3, ft4 i przeciwciała tarczycowe.

c55f9jcgicjzuwup.png
  • antonna Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2015, 15:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 20:52

👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Anika27 Ekspertka

Wysłany: 9 grudnia 2015, 18:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To był 4 cykl ;(

ckaiikgnj5ukd8ok.png
  • domiszka Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2015, 18:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuska - GRATULACJE !!!

Anika, uszy do góry i działamy dalej, to tez był mój 4, przepłakałam 1,5 dnia i trudno ide dalej tak jak dziewczyny pisza taka ciąza ktora po jakims czasie sie wreszcie uda to jest dopiero radocha ;))

ja dalej w Londynie i za tydzien równiez kilka dni, ale powiem wam jest super, Londyn o tej porze roku jest po prostu obłędny ;) Wszyscy na świeta gotowe, w biurze każdy szanujący się brytyjczyk chodzi w świątecznym sweterku rodem z filmow o bridget johnes :)
    poki co mam tyle roboty ze nie miałam czasu isc na zakupy, ale w tym tygodni bankowo zawitam na Oxford Street w kupie reszte brakujacych prezentów ;) tak sobie tym humor poprawiam a co ! Nowy Rok bedzie mój ! :D

PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • potforzasta Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2015, 22:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja juz nawet nie liczę na cykle tylko na lata a minęło nam już 5 lat. Od nowego roku zmieniam lekarzy i od nowa robie badania

domiszka lubi tę wiadomość

Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • domiszka Autorytet

Wysłany: 10 grudnia 2015, 10:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Dziewczyny ja juz nawet nie liczę na cykle tylko na lata a minęło nam już 5 lat. Od nowego roku zmieniam lekarzy i od nowa robie badania

kochana i bardzo dobre podejscie !! ja tez tak robie chociaz to dopiero 4 cykl był, ale wole czuc się dobrze zaopiekowana i zdiagnozowana :)

Angelius Provita dr P.
    2 pICSI <3

• pigułka Autorytet

Wysłany: 10 grudnia 2015, 10:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie dziewczyny, diagnoza to podstawa. Ja już dawno temu byłam dobrze zdiagnozowana, teraz dobrali mi dobrze leki i kliknęło. Domiszko skoro jesteś ze Śląska to mogę Ci polecić jednego lekarza w Kato, który kieruje kobiety z problemami hormonalnymi na Ligotę do szpitala. Tam Ci w tydzień robią cały panel badań (wszystko oczywiście na NFZ) i przynajmniej po tygodniu wiesz co i jak. Jeśli byś chciała to daj znać na priv, bo nie chce tak na forum polecać.

3i49io4pwtvv3zn2.png
  • CzarnaKawa Autorytet

Wysłany: 10 grudnia 2015, 11:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

Ale dobre wieści, kolejna ciężarna :):):):)

A wiecie, co mój mąż ostatnio powiedział na mnie :P no nie mogę z niego... zapomniał jak się mówi na ciężarną tzn. Ciężarówka, ja tam często używam tego określenia, bo dla mnie to jest takie neutralne, zresztą uważam, że za mało jest w polskim języku zamienników dla określenia kobiety w ciąży, ale wracając do tematu, mąż nie mogąc sobie przypomnieć tego słowa nazwał mnie tiróweczką :P dwa dni mieliśmy z niego śmiechy :P

Także, gratuluję nowej "Tiróweczce" na naszym wątku :)

Przyjemnego dnia :*

pigułka, domiszka, Alimak lubią tę wiadomość

<3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

"wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • domiszka Autorytet

Wysłany: 10 grudnia 2015, 12:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna Kawo ale sie uśmiałam ! :D

Angelius Provita dr P.
    2 pICSI <3

‹‹ 176 177 178 179 180 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ