X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '88 też się stara, a co! :)
Odpowiedz

'88 też się stara, a co! :)

Oceń ten wątek:
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 13 maja 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ósemki co tam Nowego? Pogoda ładna to i wątek przycichł

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 13 maja 2016, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 20:47

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 13 maja 2016, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak chyba że tsh będzie ponad 2 to jeszcze się wytrzymam dopóki nie spadnie niżej

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 15 maja 2016, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje kolejnym ciezaroweczka :) ja tez Was podczytuje i wyczekuje dobrych wiesci ;)

    Ja odpuscilam, mezowi powiedzialam, ze dosyc i sie udalo... tak jak Wam. Cos w tym musi byc, takie psychiczne odpuszczenie... ale nie odpuszczajcie <3 w dzialaniach ;)

    Przyjdzie czas na Wasze brzuszki :) ze stana sie pierwszym domem dla dzieciaszkow :)

    Antonna po takich wygibasach to czekamy na Ciebie na watku fioletowym ;) mojej kolezance tez w taki sposob sie udalo, swieca przez kilka minut... maz sie nie smial z gimnastyki po? ;) moj pewnie by mnie wysmial ze jakies czary odprawiam ;) ze juz doslownie staje na glowie :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2016, 23:34

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 16 maja 2016, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 20:47

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 16 maja 2016, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja po lekarzu nie obyło się bez. Według niego cytuję" no prawie nic pani nie jest" w domu patrzę na ulotkę na necie i co antybiotyk na zapalenie płuc i oskrzeli nosz kur... zapalenie oskrzeli to nic?? Sorry ale jutro próbuję się dostać do lekarza u mamy :/

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Dossia5 Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 16 maja 2016, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudaaa wrote:
    Jest pełno zamienników tego leku. Inofolic, inofem, symfolic. Ovarin to tabletka a nie saszetka i poza mio-inozytolem i kwasem foliowym zawiera dodoakowo inne skladniki np wit d, b6 i b12. Warto poczytać i sprawdzic które wychodzą u was najkorzystniej cenowo.

    Zawiera inne składniki to fakt, ale kluczowa jest dawka mio-inozytolu, a ta w Ovarinie jest ok. 4 krotnie mniejsza niż np. w Inofemie. Więc jeśli zależy nam na większej dawce mio-inozytolu to Ovarin nie będzie najoptymalniejszym rozwiązaniem.

  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 16 maja 2016, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna u nas też była obowiązkowo świeca lub nogi do góry :) W pewnym momencie jak przestałam to mąż się zaniepokoił czemu i mówił, że lubi jak tak leże z tymi nogami do góry, bo wtedy sobie myśli, że dzidzia się robi :)
    Dobre masz podejście z tą formą na wakacje. Ja już ledwo się mieszczę w jakikolwiek kostium kąpielowy. Kupiłam w zeszłym roku na koniec sezonu szorty z podwyższanym stanem i obawiam się, że już nigdy ich nie założę, bo biodra się dosyć poszerzyły i wątpię, żeby się to zmieniło po porodzie.
    Trzymam za Was wszystkie kciuki w dalszym ciągu :*

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 16 maja 2016, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 20:47

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 16 maja 2016, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna, interwaly, trening silowy, podbiegi, mnie po crosficie nogi i plecy bardzo sie podobaly, nawet nie mialam sobie nic do wytkniecia, oprocz celulitu, ale na to pomogla dieta <3 paleo <3 teraz znowu mi sie pojawil bo mam smaka na weglowodany, slodkie to ja moge jesc co chwile ;)

    Owoce wchodza, miecho juz nie bardzo...

    Wczoraj w nocy przestraszylam sie, bo nie zrobilam swojej dziennej dawki cwiczen albo spaceru i maly wariowal tak ze mi brzuch pracowal mocno i sie stawial. Do tego wyciagal sie wlasnie w czasie stawiania sie macicy, meczylam sie do pierwszej w nocy. Zaczelam chodzic, wzielam dodatkowe dawki magnezu i polozylam sie znowu. Juz bylam bardzo zmeczona wiec zasnelam i nie wiem do kiedy maly tak swirowal... nie ukrywam ze sie zdenerwowalam wczoraj...

    Dzisiaj jakby nic sie nie dzialo, macica tylko raz stwardniala. Zglupiec mozna, brzuch zyje swoim wlasnym zyciem...

    Ja to czekam teraz na wiesci od kumpeli, okres jej sie spoznia ale test nadal negat. Mozliwe ze miala pozniej owu. Chciala miec dziecko juz od bardzo dawna, ale teraz podjela sie pewnych zobowiazan i ta ciaza nie bylaby odpowiednia, ale na pewno mega ucieszona bedzie ;) zazwyczaj jest tak, ze sie udaje jak mowi sobie, ze zaprzestajemy staran, albo lekarz kategorycznie mowi, ze nic z tego w kolejnym miesiacy bo cos tam i wtedy czary mary i brzuszek zaludniony ;) nie zdziwie sie jak za pare dni zadzwoni do mnie z newsem :p

    Ah... jakie to wszystko jest skomplikowane... nic, uciekam na male zakupy do rosmana, mam tyle luteiny przepisanej ze nie nadazam z wymiana wkladek i ich kupowaniem...

    Pozdrawiam :)

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 17 maja 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 20:47

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 17 maja 2016, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś poszłam do fryzjera :) włosów więcej niż połowę obcielam

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 18 maja 2016, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 20:43

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 18 maja 2016, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JA miałąm już do pasa włosy i w sobote tak mnie zdenerwowały że nawet mi ich nie szkoda :D Tym bardziej że oddałam na peruki :D

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 18 maja 2016, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 20:43

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 18 maja 2016, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A bo jak mają iść do kosza to niech się komuś przydadzą a mi i tak szybko rosną

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Krysilla Debiutantka
    Postów: 7 11

    Wysłany: 18 maja 2016, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, i ja dołączam do grona staraczek z 88 roku!

    16ud0tc7806eptm8.png
  • Karola1988 Autorytet
    Postów: 793 509

    Wysłany: 18 maja 2016, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja mam taką teorię, że najwidoczniej za dużo nas nie może być na wątku na fioletowej stronie, więc jak my się rozpakujemy, to Wy zajmiecie nasze miejsca :P Taka zmianę zrobimy ;)
    A co do świec, to ja nie praktykowałam, a jeśli dobrze kojarzę to zaszliśmy w ciążę w pozycji gdzie ja byłam na górze (chyba średnio sprzyjająca zapłodnieniu?). Ale życzę żeby wasze świece były efektywne ;)

    65vqxzdvrtfyk8q0.png
    dqpri09kyaedckhg.png
    3jgx3e3kp7hq37ho.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2016, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piję też inofem od ponad 3 tyg różnica taka że owulka mi się przesunęła i miałam bóle jak nigdy poczułam swoje jajcory no i wygląda na to że cykl mi się wydłużył. Dobrze bo uważałam że jest za krótki. No i schudłam trochę ale to też pewnie zasługa paleo.

  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 19 maja 2016, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola,

    No my z mezem, to chyba byl ten raz przed praca... obudzil mnie i ja raz dwa po wszystkim, poszlam sie ogarniac, wiec tez nie sprzyjalo to zaplodnieniu. Zreszta ja wtedy odpuscilam ogolnie, wiec od razu lecialam sie ogarnac szybko i wracalam do meza ;) zadnych wigibasow po nie bylo :p

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
‹‹ 213 214 215 216 217 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ