X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '88 też się stara, a co! :)
Odpowiedz

'88 też się stara, a co! :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzidzia wyjdzie :) idę lulu dobranoc kochane staraczki ;)

    anksunamun88 :-) lubi tę wiadomość

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 25 marca 2014, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc asiorek :)

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Anna nie brałam Clo ale słyszałam że daje jakieś skutki i dużo pasujących objawów do ciążowych.
    A i mam prośbę wyłącz Caps Locka bo na forum to oznacza że krzyczysz a raczej wydaje mi się że tak nie jest.

    nie wiedzialam o tym caps locku - wiadomo, ze nie krzyczalam, nie mialam powodu :) dzieki za rade

  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 25 marca 2014, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiorekkkk wrote:
    Maniuś a Ty na jakim etapie cyklu jesteś??
    bede testowac kolo 6 kwietnia dopiero,o ile @ nie przyjdzie wczesniej...

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2014, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo to już nie długo :) może przybędzie nam troszkę serduszek na listę bo tak smutno ona wygląda :) oby ten bocian doleciał do każdej z nas :)

    Maniuś lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2014, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja testuje w prima aprilis ;) Zobaczymy co z tego będzie ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2014, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macadamia hi hi słodko to jak ujrzysz upragnione 2 kreseczki to nikt Ci nie uwierzy :) ale by były jajca :)

  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 26 marca 2014, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macadamia wrote:
    Ja testuje w prima aprilis ;) Zobaczymy co z tego będzie ;)
    Data fajna...mysle ze kwiecien bedzie bardziej owocny...trzymam kciuki kochane:)
    U mnie dzis bol w dole brzucha,takie ciagniecie raz na jakis czas,nie wiem co to...do @ jeszcze troche czasu jest...pozostaje czekac...milego dnia wirtualne siostry:)

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2014, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniuś to fasolka to fasolka :)oby to była fasolka ach już nie mogę się doczekać tych wszystkich testowań :)

    Maniuś, anksunamun88 :-) lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2014, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniuś wrote:
    Data fajna...mysle ze kwiecien bedzie bardziej owocny...trzymam kciuki kochane:)
    U mnie dzis bol w dole brzucha,takie ciagniecie raz na jakis czas,nie wiem co to...do @ jeszcze troche czasu jest...pozostaje czekac...milego dnia wirtualne siostry:)

    U mnie w tym cyklu w drugiej fazie cyklu sporo zawirowań, właśnie odczuwałam przez 2-3 dni ból jajników, ból w podbrzuszu 5-8 dpo... Temperatury też są inne niż w poprzednich cyklach, owulacja też przyszła wcześniej niż zwykle... Dużo rzeczy się pozmieniało i na dobrą sprawę nie wiem czy za sprawą poronienia, czy za sprawą włączonego dupka w 2 fazie cyklu, niemniej jednak liczę na zielony koniec ;) ;) ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2014, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tak samo ciągnięcie w podbrzuszu raz na jakiś czas od 2 dni jakoś... @ będzie 5-6.04, więc jeszcze sporo czasu :)

    Wierzę, że zazieleni się tu u nas :)

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 26 marca 2014, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj jak ja bym napisała gdzie mnie ciągnie kłuje boli itd. To masakra. Najgorzej jak mnie muli nie da się tego zwalczyć :/ @ powinna być w piątek między 15 a 17 :D

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 26 marca 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nic dziewczynki,pozostaje nam tylko wiara w to ze moze byc dobrze...3mam kciuki za kazda z Was...ja sie nie nastawiam na zielonosci,ale czekam na kropeczki u Was:)

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 26 marca 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macadamia wrote:
    U mnie w tym cyklu w drugiej fazie cyklu sporo zawirowań, właśnie odczuwałam przez 2-3 dni ból jajników, ból w podbrzuszu 5-8 dpo... Temperatury też są inne niż w poprzednich cyklach, owulacja też przyszła wcześniej niż zwykle... Dużo rzeczy się pozmieniało i na dobrą sprawę nie wiem czy za sprawą poronienia, czy za sprawą włączonego dupka w 2 fazie cyklu, niemniej jednak liczę na zielony koniec ;) ;) ;)
    Wykresik ladniutki:)

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 26 marca 2014, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macadamia też na zielony koniec liczę jeszcze 2-3 dni i się powinno okazać.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Monifah Ekspertka
    Postów: 250 116

    Wysłany: 26 marca 2014, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Dobry wszystkim :D
    Trzymam za Was kciuki, bo faktycznie nasza lista trochę kulejąca :P
    Ja dopiero 12 dc, więc daleko dla mnie do testowania, ale bóle miesiączkowe tylko trochę lżejsze mam już od okresu i tak cały czas (ból podbrzusza i czasem jajników), więc ja chyba nie będę patrzec na bóle, bo co miesiąc wychodzi, że w ciązy jestem he he :)
    A ból miesiączkowy już po okresie to dla mnie nowośc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2014, 10:46



  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 26 marca 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monifah to tak jak my wszystkie :P
    Ale mnie krzyż boli masakra.

    Monifah lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • magda8869 Koleżanka
    Postów: 319 17

    Wysłany: 26 marca 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ac53f7ad4516a52052eb37079f0749b.png

    co myslicie u mnie????dodad ze na pewno owulki nie bylo w tym dniu co mi wyznaczyl uvu....raczej byla we wtorek 19 dc gdyz bedac w piatek 22dc pani ginekolog stwierdziła, ze na pewno jest juz po owulce z prawego jajnika....wiec musiala bc wczesniej...tylko nie wiem co z ta tempka, jestem chora wiec mowila ze mam nie zwracac uwage na nia, ale moze wzrot wlasnie nastapil kilka dni po owulce??

    dloh6igc2uxqckov.png

    iv093e5e5trsnkol.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2014, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magda8869 a na pewno miałaś owulkę?? Bo nie ma u Ciebie znacznej różnicy w temperaturach chyba że to rzeczywiście wina choroby. Trzymam kciuki powodzenia

  • magda8869 Koleżanka
    Postów: 319 17

    Wysłany: 26 marca 2014, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiorekkkk wrote:
    magda8869 a na pewno miałaś owulkę?? Bo nie ma u Ciebie znacznej różnicy w temperaturach chyba że to rzeczywiście wina choroby. Trzymam kciuki powodzenia

    bylam na usg w piatek 22 dc slowa pani ginekolog to takie: " jestes po owulaci, prawy jajnik tkliwy na nacisk to dobrze reaguje na bol, jajnik powiekszony a ta czarna duza plama to slad po peknietym pecherzyku, jest wprawdzie obok pecherzyk ale nie dominujacy... i co ty na to ???juz sama nie wiem co myslec ....:(

    dloh6igc2uxqckov.png

    iv093e5e5trsnkol.png
‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ