X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '88 też się stara, a co! :)
Odpowiedz

'88 też się stara, a co! :)

Oceń ten wątek:
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 27 marca 2014, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniuś wrote:
    Potforzasta zrob jutro z porannego moczu*_*
    Zobaczę jaka będzie temp. Jak pójdzie w górę to od razu idę zrobić test a jak nic się nie zmieni albo spadnie to nie ma sensu testować.
    karola88 wrote:
    potworzasta dostaniesz lanie za popoludniowe testowanie jako staraczka i mamusia musisz wiedziec o tym ze sikanca robi sie z rana

    staraczka owszem ale mamusią niestety nie jestem jeszcze :( A chciałabym baaardzo.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Monifah Ekspertka
    Postów: 250 116

    Wysłany: 28 marca 2014, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, witam i miłego dzionka życzę :D



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki chyba będziemy mieć następne serduszko, jeszcze takie na razie cichutkie gratulacje dla macadamia :)

    macadamia, Monifah lubią tę wiadomość

  • magda8869 Koleżanka
    Postów: 319 17

    Wysłany: 28 marca 2014, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    super, wiosna i wysyp bedzie oby jak najwiekszy...ja czekam na miesiaczke, i dzialam dalej:) chodz jeszcze biore antybiotyk ale wkonuc jest poprawa

    dloh6igc2uxqckov.png

    iv093e5e5trsnkol.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mi serducho dzisiaj bije dziewczyny... Wczoraj po wizycie u dentysty wpadłam po testy do apteki kierowana dziwnym uczuciem, nad ranem miałam sen jak mój mąż się cieszył, że test pozytywny i że w końcu ciąża. Wstałam poszłam zrobić test i bardzo blada kreska na teście o czułości 25, blada ale była i to dość szybko bo po o 10 min . No nic powtórzę test w niedzielę rano i będę mieć zapewne jasność i wtedy będę przyjmować ewentualne gratulacje ;) Póki co bardzo bardzo się boję, 2 mies temu przeżyłam poronienie i boję się powtórki, ale staram się wypierać złe myśli.

    asiorekkkk, Monifah lubią tę wiadomość

  • Japoneczka z Porcelany Autorytet
    Postów: 3809 4486

    Wysłany: 28 marca 2014, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może poczekamy aż przyszła mama sama tu o tym powiadomi :) nie chciałabym wyskakiwać przed szereg ;) ale ja po cichu jej gratuluję :P i powiem, że wpisała się jako jedna z ostatnich na listę :D


    macadamia.. po cichu gratuluję :) jak wyszła blada na 25 to na 10 musiałaby być mocniejsza :)

    wstaw nam fotkę :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2014, 12:32

    26dc (pecherzyk 20mm niepekniety)
    🧪Glukoza 95,00 mg/dl 🧪TSH 3,98 µIU/ml❌➡️ 1,3 µIU/ml ➡️0.91µIU/ml 🧪FT3 3,65 pg/ml 🧪FT4 0,94 ng/dl 🧪LH 11,24 mIU/ml 🧪Estradiol 107,70 pg/ml 🧪Progesteron 2,08 ng/ml🧪Prolaktyna 22,84 ng/ml🧪DHEA 11,32 ng/ml❌🧪Androstendion 5,71 ng/ml❌🧪Testosteron 61,95 ng/dl🧪anty-TPO 0,30 IU/ml🧪anty-TG < 3.00 IU/ml🧪PAI-1 4G Układ homozygotyczny-nieprawidłowy ❌
    👩 34🧔🏻‍♂️ 40
    💊 Euthyrox N 25

    grudzień ❤️‍🩹
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 28 marca 2014, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja po cichu gratuluję! :) I czekam na potwierdzenie, żeby dopisać kolejne serduszko <3 Trzymam kciuki :)

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie na 10 wyszłaby mocna, ale nie chcę nad tym za dużo myśleć i się denerwować czy wszystko ok. W poprzedniej ciązy zjadł mnie stres ciągłe testy, chyba z 5 razy robiłam beta hcg, zamiast spokojnie czekać... Teraz stawiam na luz ;) Jeśli ma być dobrze to będzie dobrze i tyle ;)Czekam cierpliwie do niedzieli bo w tym przypadku nic się nie da przyspieszyć ;)

  • magda8869 Koleżanka
    Postów: 319 17

    Wysłany: 28 marca 2014, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ac53f7ad4516a52052eb37079f0749b.png
    dziwny i smieszny moj wykres ale od 16 dc chora, oslabiona, leki, syropy, antybiotyki itp, szkoda ze temperatura nie miarodajna mozebylaby ladniejsza ...a tak tylko chyba czekac na @

    dloh6igc2uxqckov.png

    iv093e5e5trsnkol.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie raczej cykl do niczego ;/ temperatury dziwne... co sądzicie?

  • magda8869 Koleżanka
    Postów: 319 17

    Wysłany: 28 marca 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moze jeszcze odbije.... mnie ginekolog zrypałą za tyle serduszek:) skomentowała " jak maz ma zapłodnic jajeczko (czy jakos tak) skoro jest wypstrykany " heh mowia ze lepiej co dwa dni

    dloh6igc2uxqckov.png

    iv093e5e5trsnkol.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moja z kolei mówi, że mamy zachowywać się tak jak chcemy, jak chcemy codziennie to codziennie nie widzi przeciwwskazań, więc widać ile lekarzy tyle opinii... U nas to naprawdę naturalnie wszystko wychodzi ;P

  • Sylvka Autorytet
    Postów: 2192 1770

    Wysłany: 28 marca 2014, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!

    3.08.22r. Anielka 🍼👶🥰
    5.09.21r. Antosia 11 +3 tc [*] 💔👼
    27.08.20r. [*]
    27.07.19r. Błażej 🍼👶🥰
    7.07.16r. [*]
    3.08.15r. [*]




  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No cześć :)

    Sylvka lubi tę wiadomość

  • Sylvka Autorytet
    Postów: 2192 1770

    Wysłany: 28 marca 2014, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co słychac?:)

    3.08.22r. Anielka 🍼👶🥰
    5.09.21r. Antosia 11 +3 tc [*] 💔👼
    27.08.20r. [*]
    27.07.19r. Błażej 🍼👶🥰
    7.07.16r. [*]
    3.08.15r. [*]




  • magda8869 Koleżanka
    Postów: 319 17

    Wysłany: 28 marca 2014, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ~Ania~ wrote:
    A moja z kolei mówi, że mamy zachowywać się tak jak chcemy, jak chcemy codziennie to codziennie nie widzi przeciwwskazań, więc widać ile lekarzy tyle opinii... U nas to naprawdę naturalnie wszystko wychodzi ;P
    TO GRATULUJE ZE codziennie macie chec :)

    dloh6igc2uxqckov.png

    iv093e5e5trsnkol.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ano mamy.. ale co z tego skoro nie wychodzi :( mam huśtawki.. raz sobie mówię "luuuz, to 6ty cykl, nie macie badan kompletnych, jest ok" a za chwilę myślę "rany, to już 6ty cykl, idzie nie tak, wszystkim się udaje a nam nie" i tak ciągle... zwariować idzie!

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 28 marca 2014, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jak Cię dopadnie dół że to już 6 cykl to pomyśl sobie np. o mnie że to już 4 lata :( I ciągle czekamy.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem Kochana, ale takie rzeczy mnie wcale nie pocieszają :* Ostatnio jak się dowiedziałam, że znajoma też miała puste jajo to normalnie płakałam... jakby to znów moja historia była.

    Jeszcze ostatnio moja siostra wypaliła przez telefon, że nie każda kobieta może mieć dzieci, że po to są adopcje. To jej powiedziałam, że czemu ona nie adoptowała skoro ma tylko jednego syna. Że adopcje są nie tylko dla osób, które nie mogą mieć dzieci. Nie mam nic przeciwko adopcjom, żeby ktoś nie pomyślał..

    Na każdą z Nas czeka jakiś malutki Cud!

  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 28 marca 2014, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magda8869 wrote:
    moze jeszcze odbije.... mnie ginekolog zrypałą za tyle serduszek:) skomentowała " jak maz ma zapłodnic jajeczko (czy jakos tak) skoro jest wypstrykany " heh mowia ze lepiej co dwa dni
    Trochę przesadziła chyba. Widywałam wykresy dziewczyn, które <3 codziennie rano i wieczorem po 15 dni z rzędu(!!) i zaszły. To chyba zależy też od jakości nasienia :P
    ~Ania~ wrote:
    U mnie raczej cykl do niczego ;/ temperatury dziwne... co sądzicie?
    wydaje mi się, że ciągle przed owulką u Ciebie :)

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
‹‹ 32 33 34 35 36 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ