X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '88 też się stara, a co! :)
Odpowiedz

'88 też się stara, a co! :)

Oceń ten wątek:
  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie jestes Pysia88 czekamy na info:)

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pysia88 witamy i dopisałam Cię do naszej listy :)

    1. asiorekkkk
    2. Evik <3 11.03.2014
    3. Another
    4. Monifah
    5. rastafanka
    6. potforzasta
    7. Rybeńka
    8. Groszek
    9. Maniuś
    10. Anuleczka
    11. Dora524
    12. Martaaa
    13. magda8869
    14. kamciaaaa5
    15. Anutka
    16. Anna255
    17. ~Ania~
    18. kasiaiic
    19. Japoneczka z Porcelany
    20. lola88
    21. Sylvka
    22. macadamia <3 29.03.2014
    23. Asios :)
    24. nati04
    25. Misiaczk25 <3 18.03.2014
    26. anksunamun88:-)
    27. maaartinka <3 27.03.2014
    28. karola88 <3 02.04.2014
    29. waszka88
    30. bulinek88
    31. anka8820
    32. Ofelaine
    33. Anna88
    34. pysia88

  • Anna88 Znajoma
    Postów: 29 6

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola gratuluje!!! Cudowna wiadomość

  • pysia88 Koleżanka
    Postów: 37 16

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem, jestem dziewczyny :) Zacznę od tego, że dzisiejszy test niestety również negatywny :( @ się spóźnia 5 dzień i nic..cisza... Zaczynam się niepokoić:( Jutro albo we wtorek zrobię betę, żeby mieć pewność (?)


    A co do mnie, to jestem z województwa pomorskiego, tzn mieszkam tu od niespełna 3 lat, a pochodzę z warmińsko-mazurskiego. Jesteśmy z mężem prawie 3 lata po ślubie, a starania rozpoczęliśmy w sierpniu 2013, po tym jak dostałam zielone światło od hematologa. Mam małopłytkowość i okresowo leucytopenię, więc ogólnie mam dość słabą krew, ale zostały wykluczone wszystkie choroby, w tym nowotworowe, także automatycznie zaczęliśmy się starać o potomstwo:) Ze względu na to, że od sierpnia nic się nie zadziało, na ostatniej wizycie mój gin stwierdził, że mój prawy jajnik wygląda ja PCO i daje nam jeszcze 3 miesiące. Jak do tego czasu nie zajdę w ciążę, to zleci dokładne badania. Dotychczas zrobiliśmy tylko podstawowe badania (ja i mąż), a z wynikami mam przyjść do gina w tym tygodniu. Musze się umówić w poniedziałek. I to chyba w skrócie tyle o mnie :-)

  • karola88 Autorytet
    Postów: 1298 687

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pysia kochana a @ mialas regularne? to ze jeden jajcor masz w pecherzykach nic nie oznacza i przez to na pewno nie nie mozesz zajs w ciaze ja mam dwa jajcory w milionach pecherzyko jak to gin powiedziala jeszcze takich jajcorow z koleczkami nie widziala mam jakies zaawansowane pcos wiec nie ma co sie martwi ttm jednym jajcorem

    Maria ur. 06.03.2010 2950 gr i 55cm <3
    Aleksandra ur 17.12.2014 3100gr i 51 cm <3
  • Monifah Ekspertka
    Postów: 250 116

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysia88 głowa do góry, już na tym forum potwierdzają się przypadki dziewczyn, które miały choroby i zmiany, które zajście w ciążę bardzo utrudniały, a jednak udawało im się, więc trzymam kciuki:)

    U mnie w koncu wyznaczyło owulkę, na szczęście w tym dniu, w którym ją naprawdę odczuwałam, więc myśle, że to 21 dc i tak zaznaczyło. Co najgorsze dziś rano gdzieś ok 6 obudził mnie silny ból macicy, no masakra takiego jeszcze przy okresie nawet nie miałam, myślałam, że to siku mi się chce i że może w nocy trzymałam długo i tak mnie aż wybudziło te parcie z kłuciami. No ja więc na kibelek, a tu czuje normalnie zimne poty i słabo zaczeło mi się robic, a siku wcale mi sie nie chciało, wróciłam do pokoju od razu wzięłam tabletkę i położyłam sie jeszcze i jak zasnełam z tego bólu to nie pamiętam kiedy. Na prawdę takiego bólu to nawet przy okresie nie miałam. Szok...



  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwne takie mocne bóle Monifah... Jak się powtórzą to skonsultowałabym to z lekarzem.
    U mnie dzisiaj 3 dzień clo. Dopiero w poniedziałek wizyta u gina.

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Monifah Ekspertka
    Postów: 250 116

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem Another, ale pierwszy raz cos takiego miałam , więc nawet nie wiadomo jak to dr wytłumaczyc, bo to dopiero 3 dpo,
    Widzę, że również miałaś skąpy okres teraz



  • Martaaa Autorytet
    Postów: 727 1006

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam takie pytanie - gin kazała robić testy owulacyjne no i robię. Dziś 3 i tak, w pierwszym nic, w drugiej bledziutka kreska, dziś dobrze widoczna ale nadal sporo jaśniejsza od kontrolnej. Czy to znaczy, że owu się zbliża?

    To moje pierwsze testy owu i nie wiem jak to interpretować... Piszą, że ma być ciemniejsza ale... Śluz wczoraj był idealnie rozciągliwy dziś już jakby bardziej kremowy i nie wiem co jest grane.
    Korci mnie żeby pójść na USG ale to w sumie ostatni cykl bez wspomagaczy więc może odpuścić.. Znaczy nie starania tylko usg :)

    relgh371rphwpz6l.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martaaa wrote:
    Dziewczyny, mam takie pytanie - gin kazała robić testy owulacyjne no i robię. Dziś 3 i tak, w pierwszym nic, w drugiej bledziutka kreska, dziś dobrze widoczna ale nadal sporo jaśniejsza od kontrolnej. Czy to znaczy, że owu się zbliża?

    To moje pierwsze testy owu i nie wiem jak to interpretować... Piszą, że ma być ciemniejsza ale... Śluz wczoraj był idealnie rozciągliwy dziś już jakby bardziej kremowy i nie wiem co jest grane.
    Korci mnie żeby pójść na USG ale to w sumie ostatni cykl bez wspomagaczy więc może odpuścić.. Znaczy nie starania tylko usg :)
    KOCHANA RÓB FOTKI I WRZUCAJ NAM LINKI Z ZAPODAJ PL... :)


    ZOBACZ... MOJE CHYBA Z LIPCA UBIEGŁEGO ROKU...
    IM CIEMNIEJ TYM LEPIEJ http://zapodaj.net/3d33300475729.jpg.html

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • pysia88 Koleżanka
    Postów: 37 16

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki kochane dziewczyny! :) <3 Jutro rano powtarzam sikańca i robię betę... Boję się jak cholera... @ miałam dotychczas regularne - 31-32 dni. Nigdy nie spóźniały mi się więcej niż 4 dni. A jutro już będzie 7! No i tempka się cały czas trzyma, więc naprawdę jestem pełna niepokoju...i nadziei jednocześnie. Jejku, ja chcę już jutro! :D W ogóle jestem dziś pełna emocji, bo dostałam dziś przedłużenie umowy w pracy, przeprowadziłam pierwsze warsztaty w drugiej pracy (wyszły świetnie) :) i nawet mąż który próbował wyprowadzić mnie z równowagi (bo jest przeziębiony), nie dał mi rady:p A jutro są urodziny mojego brata, więc jeśli testy wyjdą pozytywne, to już wiem, kto będzie chrzestnym ;-)

  • Martaaa Autorytet
    Postów: 727 1006

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co Dziewczyny, tak myślę że cały czas wynajdujemy sobie jakieś problemy. Jak to z nami jest?
    Na początku się smucimy bo @, potem myślimy kiedy ta owu i czy wogole potem tylko czekamyn aby @ nie przyszła... I cały czas się martwimy!!!

    Ja od dziś się martwię, że mi nie pęknie pęcherzyk.. Ale skąd się wzięło to zmartwienie to nie wiem. Może po prostu urośnie duże jajeczko? Czekamy...

    W staraniach to czekanie jest dobijające. Cały czas się czeka. @ owu test @ owu... ech...

    6e1021432794f2314eee35fe59df094c.png

    relgh371rphwpz6l.png
  • Monifah Ekspertka
    Postów: 250 116

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martaaa, wiesz co u mnie testy od 11 dc wychodziły cały czas ta druga jasniejsza ale dośc widoczna i jakos ok 16dc były prawie tego samego kolor ale nie takie same i nawet 17dc był widoczny spadek tempki i śluz moim zdaniem też w tych dniach był super, ale później testy i tak 20, 21 pokazywały 2 krechy takie same.
    A ja myślę, że nie wynajdujemy sobie problemów tylko mamy większą świadomośc swojego organizmu poprzez obserwację :) i martwimy się, żeby wszystko było ok. Dziewczyny które zachodzą szybko w ciążę nie biorą sobie tego do głowy tych wszystkich wskaźników, wymaiarów itp temperatur, a tu jak człowiek się w końcu zbierze na ten krok w życiu żeby rodzinę powiększyc to wtedy kichnie , piardnie tam zaboli tam zaswędzi i doszukuje się przyczy, a tak by człowiek myślał że to z przemęczenia, z przeziębienia, albo z innej naturalnej przyczyny niezależej.
    Trochę sie rozpisałam, ale ja też tak mam, ale w tm cyklu wrzuciłam bardziej na luz z testowaniem, tzn wiem ile dni mija od tej domniemanej owulacji, ale się nie nakręcam dopóki tempka nie będzie wyższa do tych 18 dpo :) na pewno zatestuje wcześniej ale pójdę na bete tylko po tych 18 dniach :)



  • Anna88 Znajoma
    Postów: 29 6

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 00:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skorzystałam z tej stronki zapodaj, wstawiłam zdjęcie tych moich testów ktore robiłam od 10dc. Ten z 15 dnia cyklu (ostatni) był najciemniejszy, ale tez nie taki jak powinien byc :( kolejne dni były juz jaśniejsze....

    http://zapodaj.net/195a2b20ce4fd.jpg.html

  • Anna88 Znajoma
    Postów: 29 6

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 00:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://zapodaj.net/484cbddc59e1c.jpg.html
    Dodaje rowniez 16dc i dzisiejszy 17dc, oba neg.
    Te dwa testy poniżej sa z dnia 15( wtedy kiedy myslalam ze jest owulacja) i następny dzień 16....
    Cieszyłam się z tych kresek w dniu 15 ale teraz na jak na to wszystko patrzę to wszystkie sa neg czyli owulacji nie było, pozostaje testować dalej...
    Dobrej nocy kobietki.

  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 01:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monifah wrote:
    Wiem Another, ale pierwszy raz cos takiego miałam , więc nawet nie wiadomo jak to dr wytłumaczyc, bo to dopiero 3 dpo,
    Widzę, że również miałaś skąpy okres teraz
    Bardzo skąpy właśnie. Właściwie zerowy w porównaniu do pozostałych.

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 01:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna a mierzysz temp? Bo ten ostatni test 15 dc wcale źle nie wyszedł :)

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Anna88 Znajoma
    Postów: 29 6

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 06:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another, nie mierze, wiec nie moge stwierdzić czy był wzrost czy nie :( Zacznę od następnego takie pomiary.

  • Martaaa Autorytet
    Postów: 727 1006

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny są są :) chociaż to test owu to jednak cieszę się jak nie wiem co, że jest owu.

    http://zapodaj.net/91867e4653cd7.jpg.html

    Ten ostatni, niepodpisany to dzisiaj. I dziś lekki wzrost temp.

    Monifah lubi tę wiadomość

    relgh371rphwpz6l.png
  • Anna88 Znajoma
    Postów: 29 6

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martaa gratuluje!!! :)

‹‹ 40 41 42 43 44 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ