X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '88 też się stara, a co! :)
Odpowiedz

'88 też się stara, a co! :)

Oceń ten wątek:
  • BialaKredka Ekspertka
    Postów: 254 64

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam rówieśniczki :) chętnie się dopiszę. W sierpniu miną 4 lata starań i pewnie dość długo tu jeszcze posiedzę :(

    Długa droga wcale nie musi być straszna, wszystko zależy od tego kto czeka na nas na jej końcu...
    59c68c01d6614ba019de72c15f718674.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BialaKredka wrote:
    Witam rówieśniczki :) chętnie się dopiszę. W sierpniu miną 4 lata starań i pewnie dość długo tu jeszcze posiedzę :(
    opowiedz o sobie... 4 lata to długo :(

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to może i ja coś "skrobnę" obecnie to nasz 2cs pp ten jest naturalny bo pierwszy był z CLO i po 3 cyklach z anty i okazał się bezowulacyjny mam nadzieję, że to był jednorazowy wybryk mojego organizmu po tej kuracji anty. Po świętach będę umawiała się z lekarzem na usg i zobaczymy jak to tam działa na naturalnym cyklu :) a ogólnie to już nie liczę, który to jest łącznie cykl..o pierwszą ciąże staraliśmy się prawie 3 lata ale tak długo się staraliśmy tak szybko została nam odebrana :( teraz już jest ponad 3 lata..mam nadzieję, że o kolejną nie będziemy się znowu starać 3 lata...i mocno wierzę w to, że maj będzie pozytywny :) miłego wieczoru :)

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_lena88 wrote:
    to może i ja coś "skrobnę" obecnie to nasz 2cs pp ten jest naturalny bo pierwszy był z CLO i po 3 cyklach z anty i okazał się bezowulacyjny mam nadzieję, że to był jednorazowy wybryk mojego organizmu po tej kuracji anty. Po świętach będę umawiała się z lekarzem na usg i zobaczymy jak to tam działa na naturalnym cyklu :) a ogólnie to już nie liczę, który to jest łącznie cykl..o pierwszą ciąże staraliśmy się prawie 3 lata ale tak długo się staraliśmy tak szybko została nam odebrana :( teraz już jest ponad 3 lata..mam nadzieję, że o kolejną nie będziemy się znowu starać 3 lata...i mocno wierzę w to, że maj będzie pozytywny :) miłego wieczoru :)
    ja 1 cykl z CLo... :)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • kasiaiic Ekspertka
    Postów: 245 92

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    test pozytywny :)

    Magda_lena88, potforzasta, Maniuś, Martaaa, Monifah, bulinek88 lubią tę wiadomość


    Klara 28.12.2014
    Matylda 02.02.2017
  • BialaKredka Ekspertka
    Postów: 254 64

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już piszę. W pierwszej ciąży byłam 4 lata temu., udało się w pierwszym cyklu.. Niestety straciliśmy synka :( dwa miesiące później zaczęliśmy się starać znowu, niestety bez efektów. W między czasie wyszło że mam PCOs, mąż kiepskie wyniki. Miałam laparoskopie, histeroskopie i hsg. Potem cykl z CLO ale skończyło się torbielą. Od ok 1,5 roku nic jjuż więcej nie działamy tzn działamy więcej niż przeciętna para bo się nie zabezpieczamy i bierzemy leki (metformax, luteina) ale nie liczymy dni i nie stymulujemy cykli. Teraz chcemy zzacząć działać coś więcej.. Kupiłam mu super witaminy, nam inozytol, sobie soje.. Zobaczymy. No i próbuje schudnąć... Jakoś w okolicach września zaczniemy pewnie stymulację przez 6cykli żeby móc potem skorzystać z dofinansowania ivf...

    Długa droga wcale nie musi być straszna, wszystko zależy od tego kto czeka na nas na jej końcu...
    59c68c01d6614ba019de72c15f718674.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    ja 1 cykl z CLo... :)
    no u mnie ten 1cs pp to był już 3 cykl z CLO teraz mam cykl naturalny bo lekarz nie chciał ryzykować, by w razie stymulacji ten niepęknięty pęcherzyk się nie zamienił w torbiel..a co ogólnie z tego wyjdzie...prawda taka, że tego nie wie nikt :P i czas pokaże :) dziś dopiero 6dc a ja o dziwo bez CLO czuję, że mam jajniki :P i to lewy chociaż po usg zawsze było widać, że bardziej pracuje u mnie prawy...mam nadzieję, że obojętnie z którego jajnika będzie owulacja to by była ona owocna :P

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiaiic wrote:
    test pozytywny :)
    Gratulacje :D

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiaiic gratulacje:)
    Witam nowe dziewczyny:)
    Pozdrawiam wszystkie cieplutko:)

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miłego dnia <3 389723lwate8g3ch.gif a u mnie dziwnie :O temp. od kilku dni stała 36,6C 8) gdybym mierzyła ją elektronicznym termometrem mogłabym sądzić, że się zaciął :P ale rtęciowy raczej się nie zacina :D zobaczymy co z tego będzie <3 a mężuś zrobił mi wczoraj niespodziankę i wrócił wcześniej :) i jeszcze z bukietem tulipanów i to fioletowych <3 mój ulubiony kolor <3 i wgl. było cudownie 8)

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • karolaa Przyjaciółka
    Postów: 113 51

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam się 88 górą :p

    Monifah, Martaaa, vercia lubią tę wiadomość

    9ltfu6bdv4t6go6c.png

    ff1d6de0ddd1efa7c7b09089c73ba48b.png
  • Monifah Ekspertka
    Postów: 250 116

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy i zapraszamy :)



  • vercia Ekspertka
    Postów: 249 92

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_lena88 wrote:
    miłego dnia <3 389723lwate8g3ch.gif a u mnie dziwnie :O temp. od kilku dni stała 36,6C 8) gdybym mierzyła ją elektronicznym termometrem mogłabym sądzić, że się zaciął :P )

    Ja tak miałam w poprzednim cyklu, ale już po owulacji miałam chyba z 5 dni 36,7 śmiałam się, że można poziomicę przyłożyć...

  • Martaaa Autorytet
    Postów: 727 1006

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też taki jakiś marny wykres... Chyba się znowu nie udało niestety :( jak zerkam na wykresy dziewczyn którym się udało to mają wysoko w górę temp a u mnie tak nijak.

    https://ovufriend.pl/graph/6e1021432794f2314eee35fe59df094c

    relgh371rphwpz6l.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martaaa według mnie szanse są bo jeszcze nie spadła bardzo ta Twoja temp. Jak będzie rosła albo utrzymywała się to będzie na co czekać i nie będzie to @.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Anna88 Znajoma
    Postów: 29 6

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Wam, kwiecień zaliczam do kolejnego miesiąca starań, moze maj będzie lepszy. Dzis dostałam @
    Za 2 tyg jadę z mężem na urlop 2 tyg wiec moze jakos sie tam odpręże i przestanę myślec tak intensywnie.
    Pozdrawiam !

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1236095icwbwasd8f.gifhej <3 a u Nas w tym cyklu luz - blus :D pełen spontan postawiliśmy na serduszka dla przyjemności a nie z konieczności :) bo cykl naturalny więc wielka niewiadoma :D bo skoro staraliśmy się przed stymulacją prawie 3 lata i się na naturalnym nie udawało to na co można liczyć teraz...ale kto wie :) ponoć cuda się zdarzają a szczęście przychodzi do Nas w najmniej spodziewanym momencie <3 I każdej z Was życzę majowej Fasoli bądź Groszka :P dla mnie płeć nie ma znaczenia, termin porodu też nie :) ważne by Szczęście zachciało u Nas zamieszkać i by czas oczekiwania na Jego pojawienie się na świecie nie był czasem lęku i strachu .. i by wszystko dobrze się skończyło czego "efektem" będzie zdrowy bobas w styczniu :P i życzę Każdej by styczeń spędziła na porodówce :) :) DAMY RADĘ <3 8)


    A w między czasie jeszcze chwile przyjemności z mężusiem :) w sumie to cudowny czas nam się trafił z tymi powiedzmy dniami płodnymi <3 ale nie ma co o tym myśleć 8) wtedy jest przyjemniej :) a co jeszcze na przyjemność ma wpływ :D rozłąka :P takie serduszka po rozłące smakują lepiej <3 normalnie CUD :)
    życzę miłego dnia <3 1237349rk8qbp8bdz.gif

    karolaa lubi tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Martaaa Autorytet
    Postów: 727 1006

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_leno taki pozytywny post, że aż ciężko się nie uśmiechać :)

    U mnie dziś temp ostro w górę ale nie wiem czy to może być wynik wczorajszego 'przepracowania' - cały dzień sprzątania i wieczorem padłam. I już wczoraj temp wieczorem była 37,18 a dziś rano 37,12. Zobaczymy co będzie jutro :)

    A jak na razie też czekam na CUD :) wracam do sprzątania, gotowania i olewam myślenie hihi

    Miłego WIELKIEGO PIĄTKU!!!!

    Magda_lena88 lubi tę wiadomość

    relgh371rphwpz6l.png
  • karolaa Przyjaciółka
    Postów: 113 51

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka kochane 88 :-):-)

    U mnie dzisiaj plamienia. Chyba końcówka małpy. Nareszcie.
    Kolejne starania będzie czas zacząć. Oj nie dam mężulkowi odpocząć, o nie ma mowy... :-p

    14 maja mam do ginki na cytologię :/

    9ltfu6bdv4t6go6c.png

    ff1d6de0ddd1efa7c7b09089c73ba48b.png
  • karolaa Przyjaciółka
    Postów: 113 51

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_Lena88 kochana, i tu się z Tobą zgodze słońce. Na spontana, a nie z konieczności.
    Moja znajoma starała się 9 lat ze swoim mężem. Lekarze powiedzieli że nie ma nadziei.
    Wybrali się latem na piknik na łąkę i zrobili to na masce samochodu... :-p i wyobraźcie sobie dziewczyny, że miesiąc później dowiedziała się że jest w ciąży :-):-) i to bliźniaczej :-p

    Spontan działa cuda, bo puszczają wszelkie hamulce, odblokowuje się wszystko, bo nie myśli się, w stylu : " A może teraz się uda" :-)

    9ltfu6bdv4t6go6c.png

    ff1d6de0ddd1efa7c7b09089c73ba48b.png
‹‹ 44 45 46 47 48 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ