X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '88 też się stara, a co! :)
Odpowiedz

'88 też się stara, a co! :)

Oceń ten wątek:
  • MarliOne Autorytet
    Postów: 253 253

    Wysłany: 24 grudnia 2014, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniuś gratuluję :) Dużo zdrówka. Rosnijcie w siłę ;)

    Maniuś, kasiulek1201 lubią tę wiadomość

    Nasz Aniołeczek 27.03.2014 [*]
    Synuś 28.06.2015 <3
    0eb3da863cad9a396ab5585b8ebaee96.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cos czuje ze to beda wyjatkowe swieta 1 raz mam taki zaciesz od wczoraj i tak jakos inaczej sie czuje pewnie beda wjatkowe ale nie dla mnie tylko kogos z mojego otoczenia. Ale i tak jakos tak mi lekko na serduszku

    kasiulek1201, Maniuś lubią tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każdy nowy rok to zupełnie nowa książka zawierająca 365 pustych stron.
    Wypełnij ją tym wszystkim, czego nie zrobiłeś w starym roku: słowami, których bałeś się wypowiedzieć, miłością, której nie miałeś czasu okazać i dobrocią, którą zapomniałeś kogoś obdarować.
    Szczęśliwego Nowego Roku, pełnego zmian na lepsze.
    picgifs-new-year-654439.gif

    Maniuś, kasiulek1201 lubią tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyłączam się do rocznika '88 :)

  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 03:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lista zaktualizowana. Szczęśliwego Nowego Roku Ósemeczki :)

    kasiulek1201 lubi tę wiadomość

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • kasiulek1201 Znajoma
    Postów: 23 40

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szczesliwego nowego roku powodzenia dla staraczek a dla zafasolkowatych szczesliwego rozwiazania

    kitka :) lubi tę wiadomość

    kasik
  • noelka Autorytet
    Postów: 429 275

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, mogę do Was dołączyć? ;) to mój 3 cykl starań

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noelka pewnie ze mozesz :)

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • umbatikium Znajoma
    Postów: 28 2

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w Nowym Roku :) życzę aby się spełniło Wasze marzenie :)

    Ja również rocznik 88 lekko po przejściach i można powiedzieć że chyba w trakcie przejeść(bo najprawdopodobniej znowu coś nie tak ale do gin muszę iść) ale pragnąca dzidziusia:) i chciałabym już:) Więc dołączam do grona:)

    No uczę się kalendarzyka i wszystkiego co jet z nim związane:)ogarniam odgarniam.... może takim sposobem się uda....

    Przez przypadek stałam się forumowiczką:) ale fajnie tak znaleźć osoby o takim samym wieku rocznikowo które również chcą....:)

    z którego miesiąca jesteście???
    ja z maja:)


    Trzymam za Was i za siebie mocniuuuuuuutttttkooooo kciuki

    pozdrawiam
    nowa forumowiczka

  • noelka Autorytet
    Postów: 429 275

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, umbatikium :) ile czasu już się starasz?
    Ja jestem z lipca ;)

  • umbatikium Znajoma
    Postów: 28 2

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to znaczy tak od jakiegoś już dłuższego czasu przestaliśmy się w jakikolwiek sposób zabezpieczać stwierdziliśmy że co będzie to będzie, a teraz już bardzo chcemy. Przez ostatnie 3 cykle próbowaliśmy z testami owulacyjnymi i dupa a teraz zaczynam mierzyć temp i obserwować śluz, ale do gin się wybieram bo coś mi się nie podoba, ale to historia trochę dłuższa ....jeszcze napisze

    pozdrawiam:)

  • noelka Autorytet
    Postów: 429 275

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem :) ja od grudnia ponownie mierzę temperaturę, mam nadzieję, że to pomoże ;)

  • umbatikium Znajoma
    Postów: 28 2

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tak w skrócie by po troszeczkę objaśnić czemu po przejściach jestem...
    W czerwcu 2013 trafiłam do szpitala z powodu niedokrwistości.. hemoglobina poniżej 5 dlatego przetaczali mi 5 jednostek krwi Zastanawiali się jaki jest tego powód. Po przeprowadzeniu wywiadu zemną wysłali mnie na oddział ginekologiczny. Wcześniej już wiedziałam że mam mięśniaka był spory bo Średnic ok 6cm. Ja nie byłam świadoma że przez obfite miesiączki (praktycznie same skrzepy) doprowadziłam się do tak świetnego stanu. Nastopnego dnia przeprowadzili mi zabieg wyłyżeczkowania, po czym przy wypisie zalecili abym poszła po skierowanie na zabieg usunięcia mięśniaka. Na zaleceniu było info o wizycie kontrolnej za oko 4 tyg. Do tego czasu nie dotrwałam. Po około 3 tygodniach trafiłam z bólem takim że już tabletki przeciwbólowe praktyczne nie działały. Zostałam ponownie przyjęta na oddział. Przyczyną bólu był rodzący się mięśniak. Więc znowu łyżeczkowanie... no i teraz spędziłam w szpitalu 11 dni bo mój organizm sobie poszalał i zaczęłam gorączkować (stan zapalny) Jak się z histo dowiedziałam to ten mięsniaczek który znajdował się w mojej macicy(przynajmniej ta część) już ropiał. Poszłam po 4 tyg na kontrolę(jakoś sierpień) było ok, hehe z zielonym światem n staranie:) Teraz lekko jestem przerażona bo okresu prawie w ogóle nie mam. Generalnie coś tam leci mi co miesiąc ale to jest na zasadzie takiej że jednego dnia się zaczyna drugiego dnia coś tam jest ale mało a trzeciego dnia już nic. Brzuch pobolewa długo czasu ale słabo można powiedzieć działa to na takiej zasadzie że wiem że go mam. Naczytam się o zrostach błony w macicy i się boję. Miałam się zapisać do lekarza na styczeń, a teraz już sobie róże rzeczy wymyślam żeby to na luty przenieść.

    oj się rozpisałam ....


    pozdrawiam
    umbtikium

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane podsyłam pełzaczki :P i 3mam kciuki za rówieśniczki <3
    mini-graphics-baby-108955.gifmini-graphics-baby-108955.gifmini-graphics-baby-108955.gif

    kiniusia00 lubi tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • noelka Autorytet
    Postów: 429 275

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    umbatikium, współczuję przeżyć... ja bym to jak najszybciej skonsultowała z lekarzem
    dzięki, Magda_lena88 :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę o dopisanie również mnie!:) To mój 4 cykl starań :)

  • Magda88 Debiutantka
    Postów: 7 5

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, nowa Magda z Waszego rocznika ;)
    u mnie już rok starań...
    Okrooopna jest ta jedna kreska na teście, po raz kolejny...

    Magda
  • noelka Autorytet
    Postów: 429 275

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, dziewczyny :)

  • BBKane88 Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ;) dołączam i ja tez rocznik 88. Za nami pierwszy cykl starań, niestety nie udany :( Mam stwierdzoną niedoczynność tarczycy i biorę Letrox 50. Moje tsh to 3,16 i moja endokrynolog powiedziała ze mogę się już starać jednak ja myślę,że to jest jeszcze jednak trochę za dużo. Ostatnio robiłam TSH znowu i okazało się,że się trochę podniosło.Dlaczego? Tego nie wiem :( Wizytę mam w poniedziałek. Mam nadzieję, że zwiększy mi dawkę i to TSH szybciej zejdzie na odpowiedni poziom. i nie będzie żadnych problemów z zafasolkowaniem ;)

    Pozdrawiam wszystkie staraczki z rocznika 88 :*

    "Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie, by udało ci się to osiągnąć"
    3jgx3e3k7woencju.png
  • Magda88 Debiutantka
    Postów: 7 5

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BBKane88 wszystko przed Wami, oby szybciutko się udało :)
    Jak wspomniałam czekam już rok, po krótce i ja opowiem swoją historię.
    Od zawsze mam nieregularne cykle, w czerwcu tego roku zdiagnozowano podwyższony poziom PRL, leczona beomergonem. W sierpniu stwierdzono z kolei polipa endometrium, w tym samym miesiącu wykonana histeroskopia. Mając nadzieję, że to byl powód braku ciąży przez te wszystkie miesiące zabraliśmy się dalej za starania. Bezskutecznie. Na ostatniej wizycie, mój ginekolog stwierdził że cykl jest bezowulacyjny, kazał zrobic szereg badań, zarówno ja, jak i nasienie męża. We wtorek idziemy na kolejną wizytę. Bardzo się denerwuje, ale jednocześnie nie mogę doczekać.
    Nie wiem jak Wy, ale ja normalnie co miesiąc jestem w ciąży! Wkrecam sobie objawy, w pracy ciągle myśle,mąż chwilami też już chyba nie wytrzymuje ;) pisząc tutaj może troche zejdzie to ciśnienie...
    Pozdrawiam cieplutko :)

    Magda
‹‹ 90 91 92 93 94 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ