X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '88 też się stara, a co! :)
Odpowiedz

'88 też się stara, a co! :)

Oceń ten wątek:
  • bella88 Autorytet
    Postów: 433 480

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ja również '88 :)

    Dodałam dziś swój pierwszy wykresik, staramy się dopiero 1mc po dość długiej przerwie. Przez 14 miesięcy brałam tabletki anty ale doszliśmy w końcu do wniosku że nie ma na co czekać i wzięliśmy się do roboty :)

    W 2013 roku w lutym po dość długim staraniu się o dziecko dowiedziałam się że jestem w ciąży, niestety okazała się ona pozamaciczna i musieli usunąć :( bardzo to przeżyłam.

    Teraz zaczynam od nowa i to dosłownie, wzięłam się za siebie i wierzę że będzie dobrze :)

    25 cs o drugie maleństwo
    29.04 10dpo - ||
    05.05 16dpo Beta 1113 mlU/ml, Prog 35,60 ng/ml
    07.05 18dpo Beta 2307 mlU/ml
    Wizyta 29.06 godz. 18.45 prenatalne
    oar8skjo7l38xs7t.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyłączam się i ja, jeśli oczywiście można ;)
    1. cs obecenie u nas z 1. dzieckiem :)

    kiniusia00 lubi tę wiadomość

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Tooskawka Znajoma
    Postów: 29 3

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dziewczyny :) oby Nam się udało ;)

    18dc643e991724ae27280affdca35709.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby :)! Mam nadzieję, że jak najszybciej to będzie :)

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak piszecie o zdrowym trybie życia partnerów. Mam znajomego, który dbał o siebie: baseny, czasem siłownia, zdrowe odżywianie. Nie mogli z żoną dziecka się doczekać. W końcu przestał dbać o siebie - więcej czasu z żoną spędzać zaczął, zamiast gdzieś tam chodzić i hop. Mają dziecko ;) więc niezależne to jest.

    Pewnie dla jednego, co o siebie nie dbał i nagle zacznie, może spowodować, że doczeka się potomka, a inny co cały czas dbał, jak nagle przestanie, to się doczeka. Na pewno nie ma co katować swojego organizmu, bo to nic nie da. Nie ma idealnego przepisu na to co robić, aby spłodzić potomka.

    zakocona, a ile po urodzeniu pierwszego dziecka?

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majamia wrote:
    Tak piszecie o zdrowym trybie życia partnerów. Mam znajomego, który dbał o siebie: baseny, czasem siłownia, zdrowe odżywianie. Nie mogli z żoną dziecka się doczekać. W końcu przestał dbać o siebie - więcej czasu z żoną spędzać zaczął, zamiast gdzieś tam chodzić i hop. Mają dziecko ;) więc niezależne to jest.

    Pewnie dla jednego, co o siebie nie dbał i nagle zacznie, może spowodować, że doczeka się potomka, a inny co cały czas dbał, jak nagle przestanie, to się doczeka. Na pewno nie ma co katować swojego organizmu, bo to nic nie da. Nie ma idealnego przepisu na to co robić, aby spłodzić potomka.

    zakocona, a ile po urodzeniu pierwszego dziecka?
    Pewnie masz racje, niestety, ale to nie tylko od nas zalezy buu..to niesprawiedliwe
    Zawsze myslalam,ze zajscie w ciaze jest takie latwe, naiwniara...

    kiniusia00 lubi tę wiadomość

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majamia, ups, może źle się wyraziłam :). Teraz o pierwszego maluszka się dopiero staramy :)

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona wrote:
    majamia, ups, może źle się wyraziłam :). Teraz o pierwszego maluszka się dopiero staramy :)
    Aaaa :P A myślałam, że o drugiego ;)

    Koalka - niestety... Jakieś te nasze przeznaczenie dziwne - jedni się starać muszą, a inni zachodzą szybko...

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj i dzisiaj test ciążowy pozytywny :)

    Szkoda, ze nie jest aktualizowana pierwsza strona :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2015, 10:35

    MarliOne, kiniusia00 lubią tę wiadomość

  • SuSie Koleżanka
    Postów: 45 35

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Koalka! Dbaj o siebie i myśl pozytywnie :-)

    "Nigdy nie wiesz, kiedy miłość przyjdzie.
    Oczywiście, nie można o niej za dużo myśleć, bo wtedy właśnie nie przyjdzie.
    Ale w końcu TO się stanie.
    I wtedy stanie się jasne, że warto było marzyć ... i CZEKAĆ."
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koalka - super :) zdrówka ;)

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • skrzat1988 Autorytet
    Postów: 598 617

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, przyłączę się i ja :) Zawsze mi się wydawało, że '88 to takie dzieciaczki a teraz dotarło do mnie, że jeszcze 3 lata i 30tka na karku raaany :D żarty żartami, ale jeśli chodzi o rodzinkę to chciałabym mieć dużą, myślałam o trójce dzieci...a tu już przy pierwszym taki problem;/ Staramy się już rok i NIC. Miałam już lekką depresję, ale od Nowego Roku dostałam przypływu energii i pozytywnego myślenia i staramy się znów intensywnie;) Biorę femibion z witamin i zamówiłam zioła Relaks&Przyjemność z Baby&Mama Med, mam nadzieję, że pozwolą mi się zrelaksować i nie nakręcać też tak bardzo....zobaczymy, może podziałają :) Na początku lutego mam też wizytę u gina i chcę zrobić badania i dowiedzieć się czy wszystko ze mną ok. Rok temu jak zaczynaliśmy starania o dziecko też robiłam badania takie "przedciążowe" i wszystko wyszło wzorowo...jak widać to nie wystarcza czasami;] Buziaki dla Was dziewczyny, mam nadzieję, że szybko poznam Wasze historie i lepiej się będę tu odnajdywać:)

    1 rok starań -> 04.2015 - 11 tc [*]
    2 lata starań od poronienia... i CUD :)

    m3sxrjjgan8b5awa.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mąż badania robił?

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • skrzat1988 Autorytet
    Postów: 598 617

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już był u urologa, ale ten najpierw zlecił badania na drożdże i grzyby...powiedział, że najpierw to ,a potem dopiero może dać skierowanie na badanie nasienia....I tak się sprawa przedłuża;/ Ja też nie mam swojego "stałego" ginekologa, chodzę do luxmedu w Wwie i na kogo trafię akurat wolny termin tego mam. Oczywiście najchętniej wysyłaliby tylko na morfologię o bardziej "zaawanswanych" badaniach nie chcą nawet słyszeć...

    1 rok starań -> 04.2015 - 11 tc [*]
    2 lata starań od poronienia... i CUD :)

    m3sxrjjgan8b5awa.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skrzat, po roku bezowocnego starania, to ja bym leciała na badanie nasienia bez skierowania (o ile się da), albo poprosiła lekarza o nie, bo tyle się staracie, że to nie jest nic już normalnego (przynajmniej wg mnie).
    Ja chodzę do medicoveru, to też, kto akurat ma termin, ten "mój" ;) Ale jak zajdę, to zacznę chodzić do jednego, bo chodziłam do niego wcześniej. On ma gabinet przy Grubej Kaśce.
    Nie opłacało mi się chodzić do niego tylko, bo musiałam bulić za wizytę.

    A ty miałaś robioną cytologię?
    Dla mnie po takim czasie podstawą są badania faceta.

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Magda88 Debiutantka
    Postów: 7 5

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koalka wrote:
    Wczoraj i dzisiaj test ciążowy pozytywny :)

    Szkoda, ze nie jest aktualizowana pierwsza strona :(

    Cudownie :-) Gratuluję :-)

    Magda
  • umbatikium Znajoma
    Postów: 28 2

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koalka wrote:
    Wczoraj i dzisiaj test ciążowy pozytywny :)

    Szkoda, ze nie jest aktualizowana pierwsza strona :(
    brawo gratulacje:)

    nooo też bym tak chciała :)


    powodzenia :)

  • skrzat1988 Autorytet
    Postów: 598 617

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koalka wrote:
    Wczoraj i dzisiaj test ciążowy pozytywny :)

    Szkoda, ze nie jest aktualizowana pierwsza strona :(

    Gratulacje :)

    zakocona - chciałabym jakoś szybciej te badania porobić, ale nie chcę też wydawać na nie dużo kasy, orientujecie się czy można iść do jakiejś poradni andrologicznej i bez skierowania wykonać badanie nasienia i jaki jest wtedy jego koszt?
    Ja mam takie dziwne przeczucie, że to ze mną jest coś nie tak, a nie z moim partnerem. Ważę 48kg, ale przy wzroście 158cm więc wszystko niby w normie i badania krwi też mam ok...ale to może przez to, że jestem taka filigranowa?!

    1 rok starań -> 04.2015 - 11 tc [*]
    2 lata starań od poronienia... i CUD :)

    m3sxrjjgan8b5awa.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I po raz kolejny się wypowiem: a dlaczego niby tylko z tobą miałoby być coś nie tak? A niby dlaczego z partnerem miałoby być wszystko ok?

    Ja bym wolała wydać kasę na badania niż żyć w niepewności i się stresować, że znowu kolejny cykl nieudany (ale to moja teoria) ;)

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koalka wrote:
    Wczoraj i dzisiaj test ciążowy pozytywny :)

    Szkoda, ze nie jest aktualizowana pierwsza strona :(
    Spokojnie napisze do another priv jak nie bedzie miala czasu to przejme od niej liste i zaktualizuje na pewno bedziesz miala serduszko przy soim nicku :) Gratuluje.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
‹‹ 92 93 94 95 96 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ