X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Acard-do dziewczyn które brały,biorą
Odpowiedz

Acard-do dziewczyn które brały,biorą

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć poszukuję dziewczyn które biorą bądź brały "acard" z zaleceniem od ginekologa jeszcze przed zajściem w ciążę kolejną.
    Czy "acard" wam utrudnił zajście w ciążę czy raczej pomógł?
    Czy wcześniej podczas starań za nim zaczęłyście brać acard łatwiej i szybciej udawało Wam się zajść w ciążę czy tak samo?

    marta83 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rowniez podpisuje sie pod pytaniem kolezanki:)

    maaadziaaa87, marta83 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    rowniez podpisuje sie pod pytaniem kolezanki:)

    Widzę,że też Cię interesuje te pytanie :) a też bierzesz acard?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam zamiar brac od nastepnego cyklu, jesli teraz sie nie uda

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polecam też zajrzeć na wątek na temat acardu na starających się z pomocą medyczną...

    mnie też intryguje ten Acard..
    :)

    maaadziaaa87, JagnaaJankowskaa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnBe wrote:
    polecam też zajrzeć na wątek na temat acardu na starających się z pomocą medyczną...

    mnie też intryguje ten Acard..
    :)

    Dziękuję za info :)

  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brałam. Mi nie pomógł. Nie znaczy to, że nie działa.
    Pamiętajcie żeby brać z rozwagą i rezygnować na kilka dni przed planowan@. Miesiączki po braniu Acardu są dłuższe i obfitsze.
    Wierzę jednak, że fajnie oszukuje organizm i wielu dziewczynom może jednak pomóc.

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaMisia wrote:
    Wierzę jednak, że fajnie oszukuje organizm i wielu dziewczynom może jednak pomóc.
    A co masz namyśli mówiąc że oszukuje organizm?

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozrzedza krew. W ten sposób niejako oszukuje nasz mózg, który nie chce lub może nie chcieć przyjąć zarodek do implantacji. To oczywiście skrót pewnej teorii :)
    Nierzadko przepisuje się go kobietom starającym się o ciążę po poronieniach.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2014, 09:05

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaMisia wrote:
    Rozrzedza krew. W ten sposób niejako oszukuje nasz mózg, który nie chce lub może nie chcieć przyjąć zarodek do implantacji. To oczywiście skrót pewnej teorii :)
    Nierzadko przepisuje się go kobietom starającym się o ciążę o poronieniach.

    Aha...

    MisiaMisia, PM lubią tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o @ to nie do końca jest tak że acard zwiększa miesiączkę i obfitość krwi. U mnie akurat działa to na odwrót owszem trwa tyle co zawsze 6 dni ale jest mniej obfita i nie taka gęsta jak wcześniej. No ale pewnie każda kobieta przechodzi to inaczej bo każda z Nas ma inny organizm.

    MisiaMisia, Ewa1984, JagnaaJankowskaa lubią tę wiadomość

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja probowalam w ostatnim cyklu ( niestety sie nie udalo), ale wzielam tylko 2 dni do owulacji, pozniej zapomnialam...nie za bardzo chce mieszac z innymi suplementami, ale czytalam bardzo duzo na temat na angeilskich stronach- tylko tam nazywa sie to BABY ASPIRIN.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • marta83 Autorytet
    Postów: 344 165

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny ja biore acard od czerwca w maju poronilam po zrobieniu badan ktore zlecil mi gin czyli bylo tsh,anty-tpo i cos jeszcze nie pamietam, mam wysokie anty-tpo i gin kazal mi brac acard nawet po zajsciu w ciaze mam go brac jeszcze przez dwa miesiace, ale powiem wam szczerze ze niewiem jakie ma dzialanie nie pytalam sie, jesli chodzi o miesiaczki to od 3 cykli mam krotsze i mniej obfite, niewiem czy ma to jakis wplyw

    marta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2014, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta83 wrote:
    hej dziewczyny ja biore acard od czerwca w maju poronilam po zrobieniu badan ktore zlecil mi gin czyli bylo tsh,anty-tpo i cos jeszcze nie pamietam, mam wysokie anty-tpo i gin kazal mi brac acard nawet po zajsciu w ciaze mam go brac jeszcze przez dwa miesiace, ale powiem wam szczerze ze niewiem jakie ma dzialanie nie pytalam sie, jesli chodzi o miesiaczki to od 3 cykli mam krotsze i mniej obfite, niewiem czy ma to jakis wplyw


    Ja tez biorę acard od grudnia ma on wpływ na @ tyle,że u każdej kobiety inny. Generalnie mówi się,że powoduje dłuższe i obfitsze miesiączki u mnie np.jest inaczej długość taka sama ale już nie są takie obfite.

    marta83, Agusia2312 lubią tę wiadomość

  • karola84 Ekspertka
    Postów: 348 69

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny czy brać acard podczas @ czy jak się skończy? bo leje się ze mnie jak z kranu ale nie ma skrzepów i nie wiem czy brać dalej czy po owulacji dopiero? ja nie mam problemu z krzepliwością biorę zapobiegawczo...dziękuję za odpowiedzi :)

    kocham Cię córeczko (*)(*)(*) 22.05.2013
  • marta83 Autorytet
    Postów: 344 165

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja biore przez caly czas bez zadnych przerw i nic mi nie mowil gin ze na czas @ mam go przerywac

    marta
  • Rybeńka Autorytet
    Postów: 1404 1724

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez zaczynam w tym cyklu z acardem i ciekawi mnie od kiedy go brać i czy przerywać przed @???

    Ona -> 35 -> Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, alergia. Dwójka cudownych dzieciaczków z pierwszego małżeństwa <3

    <3 MAJUSIA <3
    28.02.2015r.

    <3 MICHAŚ <3
    05.10.2017r.

    On -> 36 -> Niska jakość nasienia -> 2% prawidłowych -> ruchliwość prawidłowa prawie 0..

    Zaczynamy 9cs
  • Iownka Autorytet
    Postów: 585 363

    Wysłany: 1 lutego 2014, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też biorę cały cykl i nie ma róznicy w miesiączce.

    w5wqkrhmcawmir87.png

    relg3e5e4t96ae00.png
  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 3 lutego 2016, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaką dawkę Acardu bierzecie? wyniki przeciwciał antykardiolipinowych mam w normie, czy biorąc te tabletki nie zaszkodzę?

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 3 lutego 2016, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez się zastanawiam nad acardem

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ