X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Bezsenność
Odpowiedz

Bezsenność

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • pamarancza Koleżanka
    Postów: 43 1

    Wysłany: 14 czerwca 2022, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle mam wrażenie, że wiele problemów wynika z niewiedzy o prawidłowej suplementacji, nawet nie tylko podczas starań o ciążę. Mixy witamin z apteki dedykowane kobietom podczas starań nie wystarczą. Nasz organizm potrzebuje całościowego zaopiekowania. Piszę z własnego doświadczenia. Sama byłam już na skraju wytrzymałości, wiele doświadczeń powodowało, że czułam się zmęczona, śpiąca, spać jednak nie mogłam, brakowało mi energii a moja psychika to był jakiś stan przed depresyjny. Suplementowanie dobrej jakości magnezu, kwasów omega 3,witaminy C, witamin b complex zdziałały u mnie cud. Powróciłam do życia już po miesiącu brania dobrych witamin. Kobieta podczas starań potrzebuje dużo więcej niz słynny kwas foliowy. A jeśli o niego chodzi to powinnyśmy brać aktywny folian, bo kwas foliowy nic nie daje, do tego Wit b12, b6, cynk, Wit C, Wit D i kwasy omega 3 to PODSTAWA naszego dobrego samopoczucia i bezpieczeństwa podczas starań.

  • Gosia33333 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 6 grudnia 2023, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frufru wrote:
    Dziewczyny, jak radzicie sobie z problemem z zasypianiem, rzucaniem się z boku na bok, budzeniem w nocy...
    Ledwo położę się do łóżka ,to gonitwa myśli, plany, wizje... Ostatnio mam bardzo dużo stresu, wydarzyło się kilka złych rzeczy, które mi się śniły i chyba z tego wszystkiego bałam się zasnąć przez pierwszych kilka dni Ba! ja bałam się zamknąć oczy...

    Wczoraj kolejne kilkugodzinne kręcenie się w pościeli. Sama już nie wiem czy się zmuszać do spania, czy wstać i coś robić...
    Doradźcie coś!!!

    Jak u Ciebie sytuacja? Czy udało Ci się zajść w ciążę z bezsennością? Mam ten sam problem 😞

  • gwzd Koleżanka
    Postów: 151 4

    Wysłany: 2 lutego, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem warto jest się wybrac. W wielu przypadkach taka pomoc psychologa może być niezastąpiona. Oczywiśćie wcześniej polecam poczytać sobie opinie o poszczególnych specjalistach tak aby zdecydować sie na wizytę u kogoś z doświadczeniem.

    Ktoś tutaj jeszcze wspominał wczesniej o bezsenności. Na bezsenność polecam na początku wypróbować zioła, w wielu przypadkach dają dobre rezultaty i jednoczesnie są bezpieczne:
    https://loremvit.pl/ziola-na-sen

    Poczytajcie sobie o ich działaniu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca, 09:58

  • silesia Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 5 marca, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W przypadku bezsenności pomoc psychologa może obejmować terapię poznawczo-behawioralną, mającą na celu identyfikację i zmianę negatywnych myśli oraz nawyków zakłócających sen. Techniki relaksacyjne i porady dotyczące higieny snu mogą również być skuteczne w leczeniu bezsenności. Specjaliści ze strony https://psychologuj.pl/ oferują wszelkiego rodzaju pomoc psychologiczną łącznie z leczeniem bezsenności poprzez terapię poznawczo-behawioralną, techniki relaksacyjne oraz porady dotyczące higieny snu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca, 18:42

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ