Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Bo i dla nas wyjdzie słońce 🤩
Odpowiedz

Bo i dla nas wyjdzie słońce 🤩

Oceń ten wątek:
  • Mama8latka Autorytet
    Postów: 4837 3216

    Wysłany: 22 września 2020, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dzień dobry we wtorek 😁
    U mnie 🐵 zawitała,także zaczynamy już nie wiem który cykl następny 🙄
    Unify widać kreseczke!!!! Gratulacje 💚 wkoncu coś się dzieje pozytywnego 🥰🥰
    Mała syrenka też gratki za bete i pięknego proga 🥰

    Słuchajcie zastanawiam się nad wzieciem Clostybegytu, miałam na nim okres prawie że czarny i boję się że było przez nie słabe endo ale lekarz mówi że to normalne i znów mi przepisał na 3 cykle. Wziasc razem z NAC czy odpuścić se go?? Jak myslicie

    unify lubi tę wiadomość

    👶 2012r (syn)--> Anty --> 2017r rozpoczęcie starań
    👼 2019r -15tc 💔
    👼 2019r - 9tc 💔
    2 x CB 💔
    06.2023r - CB 💔
    06.2024r - CB 💔

    ❌Toczeń [10.2023r Remisja Ana 1:5120-> 1:360]/ Endometrioza ❌
    ______________
    Starania zakończone w 04.2025r
    05.2025 założenie własnej działalności i "wylogowanie" z forum . zaglądam co u Was:)
    Zapisany w gwiazdach jeden Syn <3 tak miało być. <3
    pozdrawiam.!
  • ami_ami Autorytet
    Postów: 2116 1567

    Wysłany: 22 września 2020, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejoo :)

    ja mam jakiś wywalony cykl:
    po 1 - miałam mierzyć temp, ale codziennie zapominam, do tego codziennie budze się po 3 siku, czy jak zmierzyłabym temp o 5.30 to miałoby to sens?
    po 2 - miałam sikać na testy ovu, ale ich nie mam. więc nie sikałam, wczoraj to był szczyt śluzu, więc sądzę że wczoraj/dziś/jutro może być ovu. Bzyki wczoraj i przedwczoraj, dziś chyba przerwę zrobimy sobie.

    Unify, ja coś widzę jakby przebijało. Idziesz na bete??

    ja dziś pracuję z domu, fajnie tak :)

    MayMasza lubi tę wiadomość

    zi13flw1zpqm8v3r.png

    27.12.2020 - II 🍀
    28.12.2020 - HCG total 197,98 mUl/ml 😍
    30.12.2020 - HCG total 529,92 mUl/ml 😍
    15.01.2021 💗
    08.2021 🩵
    ******************************************************

    * 33 lata
    * 19.09 - II ☀️ Beta HCG 444,54
    * 22.09 - Beta HCG 1553,63
    * pierwszy cykl starań
    preg.png
  • MayMasza Autorytet
    Postów: 2361 1662

    Wysłany: 22 września 2020, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama8latka wrote:
    No dzień dobry we wtorek 😁
    U mnie 🐵 zawitała,także zaczynamy już nie wiem który cykl następny 🙄
    Unify widać kreseczke!!!! Gratulacje 💚 wkoncu coś się dzieje pozytywnego 🥰🥰
    Mała syrenka też gratki za bete i pięknego proga 🥰

    Słuchajcie zastanawiam się nad wzieciem Clostybegytu, miałam na nim okres prawie że czarny i boję się że było przez nie słabe endo ale lekarz mówi że to normalne i znów mi przepisał na 3 cykle. Wziasc razem z NAC czy odpuścić se go?? Jak myslicie
    A masz dobry progesteron czy słaby? Bo podobno jak się ma dla y to właśnie tak bywa z okresami. Ja np mam podobnie. Na clo faktycznie był ciemniejszy no i osłabiał endo jednak a nie dostawałam nic na wzmocnienie. Ja bym brała z NAC bo lepiej reaguje(ale to ja). Poprzednio brałaś też z NAC czy tylko clo? Ładnie rosły pęcherzyki?

    8USFp2.png
    Witamina D -> 78
    HSG 2019 -> drożne
    AMH 1,91

    badanie nasienia 2019 vs 2021
    morfologia 4% -> 3% ❌
    Koncentracja 46,05 mln/ml (norma >15) ->111,50 Miliony / ml mln/ml ✅
    Całkowita liczba 115,13 mln (norma >39M/Próba) -> 490,60 M/Próba ✅
    Ruch postępowy 55% (norma >32%) -> 50,23 % ✅(zmalało ❌)
    Ruchome 58,14 %(2021) ✅
  • MayMasza Autorytet
    Postów: 2361 1662

    Wysłany: 22 września 2020, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ami_ami wrote:
    Hejoo :)

    ja mam jakiś wywalony cykl:
    po 1 - miałam mierzyć temp, ale codziennie zapominam, do tego codziennie budze się po 3 siku, czy jak zmierzyłabym temp o 5.30 to miałoby to sens?
    po 2 - miałam sikać na testy ovu, ale ich nie mam. więc nie sikałam, wczoraj to był szczyt śluzu, więc sądzę że wczoraj/dziś/jutro może być ovu. Bzyki wczoraj i przedwczoraj, dziś chyba przerwę zrobimy sobie.

    Unify, ja coś widzę jakby przebijało. Idziesz na bete??

    ja dziś pracuję z domu, fajnie tak :)
    Oj tak, praca z domu bardzo uspokaja :) ile nerwów mniej kosztuje bycie na miesjcu niz codzienne dojazdy i bezpośredni kontakt z ludźmi z pracy(niektórymi) 🤭🤭🤭

    8USFp2.png
    Witamina D -> 78
    HSG 2019 -> drożne
    AMH 1,91

    badanie nasienia 2019 vs 2021
    morfologia 4% -> 3% ❌
    Koncentracja 46,05 mln/ml (norma >15) ->111,50 Miliony / ml mln/ml ✅
    Całkowita liczba 115,13 mln (norma >39M/Próba) -> 490,60 M/Próba ✅
    Ruch postępowy 55% (norma >32%) -> 50,23 % ✅(zmalało ❌)
    Ruchome 58,14 %(2021) ✅
  • Paulinaaa Autorytet
    Postów: 1901 812

    Wysłany: 22 września 2020, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dzis też praca tylko z domu, do 14, w tym czasie zrobienie obiadu i czytanie forum poza pracą :D

    f2w3yx8d4t3m5xdt.png

    wrzesień 2018 - córcia <3 6cs

    listopad 2021 - corcia 10 cs <3
  • Paulinaaa Autorytet
    Postów: 1901 812

    Wysłany: 22 września 2020, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    unify super widzieć cień, ale ja jeszcze nie gratuluję, poczekam az sie sciemni ;) 2 miesiace tremu mialam mysle indentyczna, wysylalam am tu foty, i beta 4 , takze ja sie obawiam ze my czasem za szybko sikamy i wyłapujemy rozne dziwne cuda, ale mam nadzieje ze jutro pojutrze juz bede ci mogla gratulowac z calego serca <3 <3

    unify lubi tę wiadomość

    f2w3yx8d4t3m5xdt.png

    wrzesień 2018 - córcia <3 6cs

    listopad 2021 - corcia 10 cs <3
  • unify Autorytet
    Postów: 938 734

    Wysłany: 22 września 2020, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ami_ami wrote:
    Unify, ja coś widzę jakby przebijało. Idziesz na bete?

    Narazie nie mam w planach. Nie chce sie nie potrzebnie stresowac :) Narazie bede robic testy i patrzec czy ciemnieja.

    Dzieki kochane za mile slowa ❤.Bardzo chcialabym sie juz cieszyc, ale narazie podchodze sceptycznie, troche sie boje. I czuje sie jak na okres, brzuch boli, biust tez, twarz wysypalo🙀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2020, 08:43

    Clausix lubi tę wiadomość

    atdc2n0a92hantdh.png
  • Mama8latka Autorytet
    Postów: 4837 3216

    Wysłany: 22 września 2020, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MayMasza wrote:
    A masz dobry progesteron czy słaby? Bo podobno jak się ma dla y to właśnie tak bywa z okresami. Ja np mam podobnie. Na clo faktycznie był ciemniejszy no i osłabiał endo jednak a nie dostawałam nic na wzmocnienie. Ja bym brała z NAC bo lepiej reaguje(ale to ja). Poprzednio brałaś też z NAC czy tylko clo? Ładnie rosły pęcherzyki?
    W poprzednim cyklu badalam proga to był 13. To był cykl na CLO. Nastepny miałam już bez Clo tylko sam NAC i mialam owulacje, później było ładne ciałko zolte i teraźniejszy okres juz jest z krwia nie jakis czarny. I też nie dostałam nic na poprawę endo. I nie wiem co zrobic

    👶 2012r (syn)--> Anty --> 2017r rozpoczęcie starań
    👼 2019r -15tc 💔
    👼 2019r - 9tc 💔
    2 x CB 💔
    06.2023r - CB 💔
    06.2024r - CB 💔

    ❌Toczeń [10.2023r Remisja Ana 1:5120-> 1:360]/ Endometrioza ❌
    ______________
    Starania zakończone w 04.2025r
    05.2025 założenie własnej działalności i "wylogowanie" z forum . zaglądam co u Was:)
    Zapisany w gwiazdach jeden Syn <3 tak miało być. <3
    pozdrawiam.!
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7069 5912

    Wysłany: 22 września 2020, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    unify wrote:
    Narazie nie mam w planach. Nie chce sie nie potrzebnie stresowac :) Narazie bede robic testy i patrzec czy ciemnieja.

    Dzieki kochane za mile slowa ❤.Bardzo chcialabym sie juz cieszyc, ale narazie podchodze sceptycznie, troche sie boje. I czuje sie jak na okres, brzuch boli, biust tez, twarz wysypalo🙀

    Twój organizm jeszcze nie zakumał, że jest kropek, stąd objawy małpowe - to normalne 😉 trzymam mocno kciuki, że za kilka dni już będzie mega krecha! 😍 Że zacytuję klasyka "a ja wiedziałem, że tak będzie!" 😁

    unify lubi tę wiadomość

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7🤞
    6+0 3,5mm❤️

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • Kzz Autorytet
    Postów: 771 284

    Wysłany: 22 września 2020, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co? Ja juz sie gubie.
    W 14 dc estradiol miałam 25 dziś jest 18 dc i test owulacyjny wyszedł pozytywny. To możliwe ? Estradiol chyba tak z dnua na dzień nie podskoczy?

  • Clausix Autorytet
    Postów: 7069 5912

    Wysłany: 22 września 2020, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kzz wrote:
    Wiecie co? Ja juz sie gubie.
    W 14 dc estradiol miałam 25 dziś jest 18 dc i test owulacyjny wyszedł pozytywny. To możliwe ? Estradiol chyba tak z dnua na dzień nie podskoczy?

    Owulak wyłapuje pik LH (lutropiny) :) nie wiem jak szybko narasta estradiol szczerze mówiąc

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7🤞
    6+0 3,5mm❤️

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • Papillon Autorytet
    Postów: 1348 2227

    Wysłany: 22 września 2020, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kzz może w 4 dni tak podskoczyć, bo on rośnie gwałtownie przed owu ;) Ciesz się, że test pozytywny i bzykaj do woli!!!!

    35 👩🏼‍🦰35🧔‍♂️

    06.2021 synek
    27.03 😇 9 tydzień
    16.06 ⏸️ 11dpo
    23.06 beta 816,20
    Progesteron 21,70
    25.06 1635🫶
    7.07 jest ❤️
    21.07 usg 8+2
    22.08 prenatalne (12+6)

    preg.png
  • Achna Autorytet
    Postów: 1368 1954

    Wysłany: 22 września 2020, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kzz wrote:
    Wiecie co? Ja juz sie gubie.
    W 14 dc estradiol miałam 25 dziś jest 18 dc i test owulacyjny wyszedł pozytywny. To możliwe ? Estradiol chyba tak z dnua na dzień nie podskoczy?


    Gwałtowny wzrost wszystko mozliwe :) ♥️
    Udanych 🐝 🍀

    04.11.2021 ⏸️🍀
    28.06.2022 Blanka 🥰 Julia 🥰


    👼11.2020r. 11tc💔

    👱‍♀️ 29 lat
    3dc:
    AMH- 5,53
    Tsh-1.55-->2,1 -->1,73-->2,02
    Lh-7.78-->6,84✔️
    Fsh-7.48-->8,57✔️
    Estradiol-59.54--> <20 ❌
    Prolaktyna-11.45--> 7,17✔️
    Testosteron-0.27✔️
    👱‍♂️29 lat
    morfologia 4 %--->5%✔️
    Koncentracja 58.70 mln/ml --->88.61mln/ml✔️

    “Dalej. Otwórz drzwi, o których mówiono, że nie da się ich otworzyć. Tam czeka życie”
  • Achna Autorytet
    Postów: 1368 1954

    Wysłany: 22 września 2020, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papillon wykres marzenie to prawda skubany jest ładny ale nic poza tym. Z młodym stanika założyć nie mogłam juz w 7dpo a tu nic żadnych nawet mrowien nie mam... No nie ma co zakładać najgorszego ale tez jakos szczególnie sie nie nastawiam. Co ma byc to będzie :) ♥️ unify zarażaj nasssss🍀🍀🍀🍀🍀

    04.11.2021 ⏸️🍀
    28.06.2022 Blanka 🥰 Julia 🥰


    👼11.2020r. 11tc💔

    👱‍♀️ 29 lat
    3dc:
    AMH- 5,53
    Tsh-1.55-->2,1 -->1,73-->2,02
    Lh-7.78-->6,84✔️
    Fsh-7.48-->8,57✔️
    Estradiol-59.54--> <20 ❌
    Prolaktyna-11.45--> 7,17✔️
    Testosteron-0.27✔️
    👱‍♂️29 lat
    morfologia 4 %--->5%✔️
    Koncentracja 58.70 mln/ml --->88.61mln/ml✔️

    “Dalej. Otwórz drzwi, o których mówiono, że nie da się ich otworzyć. Tam czeka życie”
  • Paulinaaa Autorytet
    Postów: 1901 812

    Wysłany: 22 września 2020, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko nie dawajcie za dużo zelu ;p my kupilismy ten taki na plemniki :D wczoraj maz dał za duzo i dramat, zero przyjemnosci i jak sie okazalo zero seksu haha, to mial byc 4 dzien bzykow pod rzad , zmeczeni, ja wrocilam z pracy o 21, maz tez wywalony ale mowimy no trzeba, i gowno wyszlo, nie wyszlo. oczywiscie bylam zla ale no kurde zdarza sie . takze my nie mozemy sie starac na zmeczeniu kilka dni pod rzad i to jeszcze z tym zeleeeeeeeeeeeeeem ;/

    MayMasza lubi tę wiadomość

    f2w3yx8d4t3m5xdt.png

    wrzesień 2018 - córcia <3 6cs

    listopad 2021 - corcia 10 cs <3
  • Karenira Autorytet
    Postów: 1042 1260

    Wysłany: 22 września 2020, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    unify wrote:
    Na zywo na prawde cos widac 😛

    https://zapodaj.net/f28e184853540.jpg.html
    Na zdjęciu też widać :) Gratulacje :)

    unify lubi tę wiadomość

    36 lat
    28.08.2020 ⏸️ Chłopiec
    26.04.2021 3070g, 52cm
  • Zoe oznacza życie Koleżanka
    Postów: 40 103

    Wysłany: 22 września 2020, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziewczyny byłam w niedziele w kościele. I tak sobie myśle. „Boże daj mi jakiś znak, nawet niewielki ale daj”.
    Wczoraj poszłam do siostry. Wracam okrężną drogą (nigdy tamtędy nie chodzę). Patrzę i oczom nie wierzę. Rodzice pchają wzorek z... czworaczkami! 👶👶👶👶
    Nigdy czegoś takiego nie widziałam. Uznaję to za znak 😅 wiem, wiem tonący brzytwy się chwyta 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2020, 09:12

    Achna, Paulinaaa, Clausix, hannah_92, unify, Alisek93 lubią tę wiadomość

  • hannah_92 Autorytet
    Postów: 1548 1076

    Wysłany: 22 września 2020, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Unify po cichu liczę, że to ciąża♥♥ Oglądając Twój wykres naprawdę czułam, że to musi być to!

    Achna taki piękny wykres, że byłabym mocno zdziwiona gdyby nie było II kresek.

    Clausix Ty ciągle w górze, więc cały czas wierzę♥

    Mama8latka przykro mi, ale pamiętaj, październik jest nasz!:)

    Ja już masakrycznie nerwowa jestem, chodząca bomba ze mnie plus mam okropne sny ostatnio, nie mogę spać i często się wybudzam. Okres za rogiem. Najgorsze te 4 dni czekania teraz! U mnie dziś tempka 36,7 słabo, słabiutko. Czekam aż spadnie i przyjdzie @.

    Mam do dupy humor, ale Wy mi go poprawiacie:)

    unify, MayMasza, Mama8latka lubią tę wiadomość

    "Cierpliwy do czasu dozna przykrości, ale później radość dla niego zakwitnie".
  • unify Autorytet
    Postów: 938 734

    Wysłany: 22 września 2020, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achna wrote:
    Papillon wykres marzenie to prawda skubany jest ładny ale nic poza tym. Z młodym stanika założyć nie mogłam juz w 7dpo a tu nic żadnych nawet mrowien nie mam... No nie ma co zakładać najgorszego ale tez jakos szczególnie sie nie nastawiam. Co ma byc to będzie :) ♥️ unify zarażaj nasssss🍀🍀🍀🍀🍀

    Jak wszystko sie dobrze potoczy to bede na Was kichac non stop :D
    Karenira wrote:
    Na zdjęciu też widać :) Gratulacje :)

    A Tobie życzę nudnej ciąży! Obserwuję Cię od czasu do czasu, miesiąc temu szłyśmy łeb w łeb i Twoja ciąża jest mi jakaś bliska :)

    atdc2n0a92hantdh.png
  • Lisa_ Autorytet
    Postów: 704 1715

    Wysłany: 22 września 2020, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    unify wrote:
    Na zywo na prawde cos widac 😛

    https://zapodaj.net/f28e184853540.jpg.html
    Ja tam widzę cień

    unify lubi tę wiadomość

    Oliwier Aleksander
    23 sierpnia 2021
    16:10 | 3600g | 56 cm
    dqprj44jxtqvvgrf.png
‹‹ 113 114 115 116 117 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ