Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Bo i dla nas wyjdzie słońce 🤩
Odpowiedz

Bo i dla nas wyjdzie słońce 🤩

Oceń ten wątek:
  • Alisek93 Autorytet
    Postów: 847 890

    Wysłany: 29 września 2020, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krolik wrote:
    No teraz wieczorki sprzyjają ku takiemu grzeszkowaniu :( Ja planuję na weekendach tak grzeszyć, ale zdrowo, robić jakąś fajną kolację w formie sałatki, grzanek i może zakwas z buraka zamiast wina haha :D i coś powymyślać na przekąski, żeby sobie też przyjemności za bardzo nie odmawiać :)
    O zakwas z buraka jest ekstra ! 😍 A taki barszcz na zakwasie turbosmaczny 🥰 aż mi ślinianki zaczęły pracować 😂

    krolik lubi tę wiadomość

    💁‍♀️28
    🙋‍♂️31

    starania o pierwsze dziecko od 01.2020

    owulacje potwierdzone monitoringiem, jajeczka rosną/ dosyć późna owulacja i krótka f.lutealna
    badania nasienia - 09.2020
    morfologia 6%✔️
    ruchliwe 80%✔️
    bezwzględna ilość prawidłowych 22,8mln✔️

    30.11- laparoskopia z histeroskopią, udrożniony lewy jajowód, brak endometriozy
    17.05- sono hsg, lewy jajowód drożny, prawy przepuścił kontrast z lekkim opóźnieniem.

    21.07 ⏸️ 13dpo beta 80,2❣️
    23.07 15dpo beta 278,1 ❣️
    26.07 18dpo beta 2246 <3
    2fwas65gpmhv53wd.png
  • MayMasza Autorytet
    Postów: 2361 1662

    Wysłany: 30 września 2020, 05:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krolik wrote:
    A zupełnie przypadkiem od razu go nie piłam, bo jeszcze obiad gotowałam, ale czemu należy odczekać 30minut? Kiedyś dość często piłam i nie pamiętam w sumie czy czekałam, chociaż mam wrażenie, że gdzieś już to słyszałam.
    Bo burak zawiera związki które obciążają żołądek i wątrobę. Należy odczekać żeby si ulotniły :)

    8USFp2.png
    Witamina D -> 78
    HSG 2019 -> drożne
    AMH 1,91

    badanie nasienia 2019 vs 2021
    morfologia 4% -> 3% ❌
    Koncentracja 46,05 mln/ml (norma >15) ->111,50 Miliony / ml mln/ml ✅
    Całkowita liczba 115,13 mln (norma >39M/Próba) -> 490,60 M/Próba ✅
    Ruch postępowy 55% (norma >32%) -> 50,23 % ✅(zmalało ❌)
    Ruchome 58,14 %(2021) ✅
  • MayMasza Autorytet
    Postów: 2361 1662

    Wysłany: 30 września 2020, 05:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papillon wrote:
    MamaRo witamy 😍💖🥰 bardzo nam miło, że odważyłaś się do nas dołączyć. Pewnie mamy wiele anonimowych fanek 🤔 Nie Bać się i Odzywać się proszę!!! Każda nowa duszyczka jest mile widziana.

    Ale jestem dzisiaj z Was dumna 😍❤️ moje drogie. Tyle energii pozytywnej. Królik 💜 ja wzorem do naśladowania? No bardzo mi miło!!! Powiem Wam, że wczoraj zjadłam z radości marsa(ale wydawał mi się mega słodki), a dzisiaj zjadłam dwa ferrero rocher 😂 taki ze mnie przykład. Ale uważam, że należało mi się😜 Aczkolwiek nadal mam zamiar trzymać michę i ewentualnie raz w tyg zjeść coś słodkiego. Będę Wam mocno kibicować.
    Niezapominajka🍀 ma już zrobione piękne pazury, MayMasza idzie wywijać tyłeczkiem 😁. Królik będzie jadła same zdrowe rzeczy. No jak tu Was nie kochać. 💓
    Edit: Alisek93 teraz to mnie zaimponowałaś 😁
    A jak! Będę wywijać tym swoim zyrafiastym ciałkiem a co! :D
    Będziemy extra super babeczki mateczki 😁😁

    Swoją drogą .... dzień dobry środa! 😁😁

    Papillon lubi tę wiadomość

    8USFp2.png
    Witamina D -> 78
    HSG 2019 -> drożne
    AMH 1,91

    badanie nasienia 2019 vs 2021
    morfologia 4% -> 3% ❌
    Koncentracja 46,05 mln/ml (norma >15) ->111,50 Miliony / ml mln/ml ✅
    Całkowita liczba 115,13 mln (norma >39M/Próba) -> 490,60 M/Próba ✅
    Ruch postępowy 55% (norma >32%) -> 50,23 % ✅(zmalało ❌)
    Ruchome 58,14 %(2021) ✅
  • Zoe oznacza życie Koleżanka
    Postów: 40 103

    Wysłany: 30 września 2020, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hannah_92 wrote:
    Zoe kochana, super że ci się tak udało. Ja wciąż mam nadzieję na lepsze życie dla siebie. Czuję się mega nieszczęśliwa w środku. Mam poczucie beznadziejności. Praca do dupy, z kijowym wynagrodzeniem, gdzie nawet marna podwyżkę daja mi pod stołem:( mam tego serdecznie dosyć i zrobię wszystko, żeby zmienić swoje życie. W jakiej branży pracujesz?:)

    W życiu nic się nie udaje, bynajmniej mi 😉 pracowałam na to. Kiedy moje koleżanki na studiach imprezowały, ja uczyłam się. Kiedy zaczęły zakładać rodziny, ja jezdzilam co weekend do pracy żeby mieć własne pianiądze i odciążyć rodziców. Kiedy one spędzały weekendy z mężem i dziećmi, ja wstawałam o 6 i jechałam na uczelnie. W tygodniu praca i znowu szkoła. Po pracy uczyłam się, bo po każdym weekendzie w szkole miałam zaliczenie. Było na prawdę ciężko. Pamiętam jak pewnego dnia, kiedy po obiedzie otworzyłam laptopa mąż zapytał „kiedy w końcu znajdziesz czas żeby ze mną porozmawiać?”... Budzik dzwonił, wiedziałam ze mam wstać ale pewnego dnia nie widziałam gdzie mam dzisiaj iść. Szkoła czy praca?
    Każdy układa życie po swojemu i według swoich wartości. Ja bardzo chciałam dać sobie to o czym marzyłam zanim sprowadzę dziecko na ten świat. Własne mieszkanie, studia, ślub za swoje pieniądze, później wyszło drugie mieszkanie, dobre auto i dopiero dziecko.
    Pracuje w bankowości, zajmuję się raportowaniem w ryzyku m. in. Raporty dla KNF. Statystyki dla prezesa. Praca na dużych zbiorach danych, język Sql i 4GL.

    MayMasza, Reikja, Natka95, krolik, Karenira, MamaRo, Niezapominajka 🍀, Papillon, hannah_92 lubią tę wiadomość

  • Reikja Autorytet
    Postów: 318 449

    Wysłany: 30 września 2020, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, I mnie tempka poleciała w dół więc nawet nie testuję 😜
    Miłej środy dziewczyny 😘

  • MayMasza Autorytet
    Postów: 2361 1662

    Wysłany: 30 września 2020, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reikja wrote:
    Hej, I mnie tempka poleciała w dół więc nawet nie testuję 😜
    Miłej środy dziewczyny 😘
    Testuj, a co Ci szkodzi :) temperatura potrafi być kapryśna :)

    8USFp2.png
    Witamina D -> 78
    HSG 2019 -> drożne
    AMH 1,91

    badanie nasienia 2019 vs 2021
    morfologia 4% -> 3% ❌
    Koncentracja 46,05 mln/ml (norma >15) ->111,50 Miliony / ml mln/ml ✅
    Całkowita liczba 115,13 mln (norma >39M/Próba) -> 490,60 M/Próba ✅
    Ruch postępowy 55% (norma >32%) -> 50,23 % ✅(zmalało ❌)
    Ruchome 58,14 %(2021) ✅
  • Kzz Autorytet
    Postów: 771 284

    Wysłany: 30 września 2020, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny !
    Skoro cykl spisany na straty to mogę brać wiesiołka dalej??? Czy poczekać do nowego cyklu?

  • Alisek93 Autorytet
    Postów: 847 890

    Wysłany: 30 września 2020, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reikja wrote:
    Hej, I mnie tempka poleciała w dół więc nawet nie testuję 😜
    Miłej środy dziewczyny 😘
    Kurde, wykres był tak obiecujący :(

    💁‍♀️28
    🙋‍♂️31

    starania o pierwsze dziecko od 01.2020

    owulacje potwierdzone monitoringiem, jajeczka rosną/ dosyć późna owulacja i krótka f.lutealna
    badania nasienia - 09.2020
    morfologia 6%✔️
    ruchliwe 80%✔️
    bezwzględna ilość prawidłowych 22,8mln✔️

    30.11- laparoskopia z histeroskopią, udrożniony lewy jajowód, brak endometriozy
    17.05- sono hsg, lewy jajowód drożny, prawy przepuścił kontrast z lekkim opóźnieniem.

    21.07 ⏸️ 13dpo beta 80,2❣️
    23.07 15dpo beta 278,1 ❣️
    26.07 18dpo beta 2246 <3
    2fwas65gpmhv53wd.png
  • Achna Autorytet
    Postów: 1368 1954

    Wysłany: 30 września 2020, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reikja wrote:
    Hej, I mnie tempka poleciała w dół więc nawet nie testuję 😜
    Miłej środy dziewczyny 😘


    Kochana spadek w 11 dc chyba troszke za wczesnie na @... A moze to późna inplantacja? 😁 Statystyki mowia ze do 12dpo moze do niej dojść :) ♥️ ile dniowe madz fazy lutealne?

    Reikja lubi tę wiadomość

    04.11.2021 ⏸️🍀
    28.06.2022 Blanka 🥰 Julia 🥰


    👼11.2020r. 11tc💔

    👱‍♀️ 29 lat
    3dc:
    AMH- 5,53
    Tsh-1.55-->2,1 -->1,73-->2,02
    Lh-7.78-->6,84✔️
    Fsh-7.48-->8,57✔️
    Estradiol-59.54--> <20 ❌
    Prolaktyna-11.45--> 7,17✔️
    Testosteron-0.27✔️
    👱‍♂️29 lat
    morfologia 4 %--->5%✔️
    Koncentracja 58.70 mln/ml --->88.61mln/ml✔️

    “Dalej. Otwórz drzwi, o których mówiono, że nie da się ich otworzyć. Tam czeka życie”
  • Achna Autorytet
    Postów: 1368 1954

    Wysłany: 30 września 2020, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ♥️♥️♥️♥️
    Ale tu walii pozytywna energią.... Superrrr😍😍😍😍


    Razem tworzymy niezły team😁😍🍀

    MayMasza, Papillon, hannah_92 lubią tę wiadomość

    04.11.2021 ⏸️🍀
    28.06.2022 Blanka 🥰 Julia 🥰


    👼11.2020r. 11tc💔

    👱‍♀️ 29 lat
    3dc:
    AMH- 5,53
    Tsh-1.55-->2,1 -->1,73-->2,02
    Lh-7.78-->6,84✔️
    Fsh-7.48-->8,57✔️
    Estradiol-59.54--> <20 ❌
    Prolaktyna-11.45--> 7,17✔️
    Testosteron-0.27✔️
    👱‍♂️29 lat
    morfologia 4 %--->5%✔️
    Koncentracja 58.70 mln/ml --->88.61mln/ml✔️

    “Dalej. Otwórz drzwi, o których mówiono, że nie da się ich otworzyć. Tam czeka życie”
  • krolik Autorytet
    Postów: 2461 2128

    Wysłany: 30 września 2020, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MayMasza dzięki, będę teraz pamiętać żeby odczekać ! :)

    Reikja jeszcze nic straconego :)póki @ nie ma wszystko się może zdarzyć :)

    MayMasza, Reikja lubią tę wiadomość

    03.2018 14tc 👼
    05.2019 🩷
    01.2022 🩷
    04.2026 🩷

    age.png
  • MayMasza Autorytet
    Postów: 2361 1662

    Wysłany: 30 września 2020, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krolik wrote:
    MayMasza dzięki, będę teraz pamiętać żeby odczekać ! :)

    Reikja jeszcze nic straconego :)póki @ nie ma wszystko się może zdarzyć :)
    Nie ma za co :) Trzeba się dzielić tipami i wszelką zdobytą wiedzą :D

    8USFp2.png
    Witamina D -> 78
    HSG 2019 -> drożne
    AMH 1,91

    badanie nasienia 2019 vs 2021
    morfologia 4% -> 3% ❌
    Koncentracja 46,05 mln/ml (norma >15) ->111,50 Miliony / ml mln/ml ✅
    Całkowita liczba 115,13 mln (norma >39M/Próba) -> 490,60 M/Próba ✅
    Ruch postępowy 55% (norma >32%) -> 50,23 % ✅(zmalało ❌)
    Ruchome 58,14 %(2021) ✅
  • ami_ami Autorytet
    Postów: 2116 1567

    Wysłany: 30 września 2020, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoe oznacza życie wrote:
    Przesyłam Wam serduszko prosto z Rodos aby zamieniło się w to rosnące u Was pod sercem 🤰♥️


    53693248a6bd.jpg
    Odpoczywajcie :) Rodos cudne, byliśmy tam w tamtym roku we wrześniu :)

    MayMasza, Zoe oznacza życie lubią tę wiadomość

    zi13flw1zpqm8v3r.png

    27.12.2020 - II 🍀
    28.12.2020 - HCG total 197,98 mUl/ml 😍
    30.12.2020 - HCG total 529,92 mUl/ml 😍
    15.01.2021 💗
    08.2021 🩵
    ******************************************************

    * 33 lata
    * 19.09 - II ☀️ Beta HCG 444,54
    * 22.09 - Beta HCG 1553,63
    * pierwszy cykl starań
    preg.png
  • Reikja Autorytet
    Postów: 318 449

    Wysłany: 30 września 2020, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achna wrote:
    Kochana spadek w 11 dc chyba troszke za wczesnie na @... A moze to późna inplantacja? 😁 Statystyki mowia ze do 12dpo moze do niej dojść :) ♥️ ile dniowe madz fazy lutealne?
    12-13 dni. Może jutro zatestuję, zależy jaka będzie temperatura 😉

  • hannah_92 Autorytet
    Postów: 1548 1076

    Wysłany: 30 września 2020, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!:)) ojj jak ja was uwielbiam♥ Też muszę koniecznie dołączyć do postanowienia i zacząć robić coś dla siebie. Przede wszystkim wrócić do ćwiczeń i przestać podjadać słodycze, bo ostatnio tych grzeszków jest najwięcej. Będę zdawała relacje:D Jeśli są tu jakieś duszyczki, które boją się napisać to proszę się nie bać tylko śmiało pisać. Chętnie przyjmiemy nowe osóbki do teamu:)

    Maszka ale czad z tym pole dance♥ Zdawaj nam relacje z postępów:) potem będziesz tańczyć mężowi sexi tańce:D

    Reikja obserwowałam wykres, szkoda, że tempka tak mocno spadła, ale pamiętaj, że nadzieja umiera ostatnia, dopóki nie ma @ to wszystko jest możliwe:)

    Zoe super! Piękne to twoje życie i na pewno ciekawa praca. Ja czuję, że powinnam iść do psychoterapeuty, bo za mało mam wiary w siebie i we własne możliwości plus mam niskie poczucie własnej wartości. Zawsze czuję się gorsza, beznadziejna, często się czegoś wstydzę i się boję. Beznadzieja totalna:(( Przeszłość i życie rodzinne mocno na to wpłynęły niestety i nigdy się z tym nie uporałam. Ale będę walczyła. Ciężka praca popłaca i widać to na przykładzie nie jednej z Was.

    MayMasza, Zoe oznacza życie, Reikja lubią tę wiadomość

    "Cierpliwy do czasu dozna przykrości, ale później radość dla niego zakwitnie".
  • Papillon Autorytet
    Postów: 1348 2227

    Wysłany: 30 września 2020, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No witam moje drogie 😁😁

    Reikja chciałabym zaznaczyć, że mierzyłaś tempkę 2 godziny wcześniej, więc w ogóle jest niemiarodajna. Dla pocieszenia ja dzisiaj od 4 nie spałam. O 5.50 zmierzyłam temperaturę i miałam 36.68 tylko 😂 Także nie ma co przejmować się temperaturą jeśli są takie rozbieżności 😜 Ja też mogłabym już panikować. Ale po co. Skoro cycki bolą jak szalone i wiem, że wszystko gra. Nawet w ciąży są spadki tempki.
    Także ja nie przestaję wierzyć i trzymam mocno kciuki🤞🤞🤞🤞❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2020, 09:50

    MayMasza, hannah_92, Paulinaaa, krolik, Reikja lubią tę wiadomość

    35 👩🏼‍🦰35🧔‍♂️

    06.2021 synek
    27.03 😇 9 tydzień
    16.06 ⏸️ 11dpo
    23.06 beta 816,20
    Progesteron 21,70
    25.06 1635🫶
    7.07 jest ❤️
    21.07 usg 8+2
    22.08 prenatalne (12+6)

    preg.png
  • MayMasza Autorytet
    Postów: 2361 1662

    Wysłany: 30 września 2020, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hannah_92 wrote:
    Hej dziewczyny!:)) ojj jak ja was uwielbiam♥ Też muszę koniecznie dołączyć do postanowienia i zacząć robić coś dla siebie. Przede wszystkim wrócić do ćwiczeń i przestać podjadać słodycze, bo ostatnio tych grzeszków jest najwięcej. Będę zdawała relacje:D Jeśli są tu jakieś duszyczki, które boją się napisać to proszę się nie bać tylko śmiało pisać. Chętnie przyjmiemy nowe osóbki do teamu:)

    Maszka ale czad z tym pole dance♥ Zdawaj nam relacje z postępów:) potem będziesz tańczyć mężowi sexi tańce:D

    Reikja obserwowałam wykres, szkoda, że tempka tak mocno spadła, ale pamiętaj, że nadzieja umiera ostatnia, dopóki nie ma @ to wszystko jest możliwe:)

    Zoe super! Piękne to twoje życie i na pewno ciekawa praca. Ja czuję, że powinnam iść do psychoterapeuty, bo za mało mam wiary w siebie i we własne możliwości plus mam niskie poczucie własnej wartości. Zawsze czuję się gorsza, beznadziejna, często się czegoś wstydzę i się boję. Beznadzieja totalna:(( Przeszłość i życie rodzinne mocno na to wpłynęły niestety i nigdy się z tym nie uporałam. Ale będę walczyła. Ciężka praca popłaca i widać to na przykładzie nie jednej z Was.

    Od jutra (tak tak, jutro już październik!) wjeżdżamy małymi krokami z relacjami dietowo-personalnymi :D foteczki foteczki foteczki moje drogie Panie :D

    Hahah już ja widze te sexi tańce :D moja siła rąk jest równa przedszkolakowi tak więc długo zajmie mi dochodzenie do formy sexi flexi dancerki :D :D :D no ale czas spróbować :D

    Koniecznie zapisz się na taką wizytę. Czasem wygadanie się obcej osobie wpływa kojąco na nas. Jak się nie spodoba - nie musisz kontynuować, ale próbować zawsze warto ;)

    hannah_92, krolik lubią tę wiadomość

    8USFp2.png
    Witamina D -> 78
    HSG 2019 -> drożne
    AMH 1,91

    badanie nasienia 2019 vs 2021
    morfologia 4% -> 3% ❌
    Koncentracja 46,05 mln/ml (norma >15) ->111,50 Miliony / ml mln/ml ✅
    Całkowita liczba 115,13 mln (norma >39M/Próba) -> 490,60 M/Próba ✅
    Ruch postępowy 55% (norma >32%) -> 50,23 % ✅(zmalało ❌)
    Ruchome 58,14 %(2021) ✅
  • hannah_92 Autorytet
    Postów: 1548 1076

    Wysłany: 30 września 2020, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MayMasza wrote:
    Od jutra (tak tak, jutro już październik!) wjeżdżamy małymi krokami z relacjami dietowo-personalnymi :D foteczki foteczki foteczki moje drogie Panie :D

    Hahah już ja widze te sexi tańce :D moja siła rąk jest równa przedszkolakowi tak więc długo zajmie mi dochodzenie do formy sexi flexi dancerki :D :D :D no ale czas spróbować :D

    Koniecznie zapisz się na taką wizytę. Czasem wygadanie się obcej osobie wpływa kojąco na nas. Jak się nie spodoba - nie musisz kontynuować, ale próbować zawsze warto ;)


    Hahha mam tak samo:D siła w rękach żadna:d trzymanie rąk w górze dłużej niż 2 min już powoduje że bolą mnie ręce. Może dzięki pole dance się u Ciebie wyrobią:)

    Ojj tak, wierzę, że psychoterapia by pomogła, ale ciągle są jakieś wydatki i zwyczajnie nie dam rady póki co:( najpierw muszę ogarnąć moje jelitka, już za miesiąc będę po wizycie.

    MayMasza lubi tę wiadomość

    "Cierpliwy do czasu dozna przykrości, ale później radość dla niego zakwitnie".
  • MayMasza Autorytet
    Postów: 2361 1662

    Wysłany: 30 września 2020, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hannah_92 wrote:
    Hahha mam tak samo:D siła w rękach żadna:d trzymanie rąk w górze dłużej niż 2 min już powoduje że bolą mnie ręce. Może dzięki pole dance się u Ciebie wyrobią:)

    Ojj tak, wierzę, że psychoterapia by pomogła, ale ciągle są jakieś wydatki i zwyczajnie nie dam rady póki co:( najpierw muszę ogarnąć moje jelitka, już za miesiąc będę po wizycie.
    Będę zdawać relacje z wyrabiania moich mięśni :D

    Trzymam kciuki za jelitka, bo wiem jak to bywa z nimi! Oby lekarz mądrze podszedł do tematu :)

    hannah_92 lubi tę wiadomość

    8USFp2.png
    Witamina D -> 78
    HSG 2019 -> drożne
    AMH 1,91

    badanie nasienia 2019 vs 2021
    morfologia 4% -> 3% ❌
    Koncentracja 46,05 mln/ml (norma >15) ->111,50 Miliony / ml mln/ml ✅
    Całkowita liczba 115,13 mln (norma >39M/Próba) -> 490,60 M/Próba ✅
    Ruch postępowy 55% (norma >32%) -> 50,23 % ✅(zmalało ❌)
    Ruchome 58,14 %(2021) ✅
  • Natka95 Autorytet
    Postów: 2392 3592

    Wysłany: 30 września 2020, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laseczki, progesteron 25,88 ng/ml. :D

    Co myślicie? Chyba była owulka?

    Alisek93, MayMasza, Achna, krolik, Karenira, Papillon, Mama8latka, Reikja lubią tę wiadomość

    08.2020 👼
    17.07.2021 👦
    22.09.2023 👧
    age.png
    age.png
‹‹ 155 156 157 158 159 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ