Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Bo i dla nas wyjdzie słońce 🤩
Odpowiedz

Bo i dla nas wyjdzie słońce 🤩

Oceń ten wątek:
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7051 5862

    Wysłany: 31 marca 2021, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .Klaudia. wrote:
    f1c2ff590dba.jpg

    Jesteś w ciąży! Gratulacje! 😁
    I trochę Cię nienawidzę, że tak szybko 😂 przepraszam 😘 trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie 🤞🍀💚

    MayMasza lubi tę wiadomość

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7🤞
    6+0 3,5mm❤️

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • krolik Autorytet
    Postów: 2461 2128

    Wysłany: 31 marca 2021, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia no jest piękna krecha! Gratuluję! :)

    U mnie biel....

    03.2018 14tc 👼
    05.2019 🩷
    01.2022 🩷
    04.2026 🩷

    age.png
  • hannah_92 Autorytet
    Postów: 1548 1076

    Wysłany: 31 marca 2021, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia ale super wieści, ogromnie gratuluję!!💚💚💚💚


    Mi dziś po raz 22 serce pęka, bo przyszedł okres:(( brakuje mi już sił:(

    Ale dziś nie o mnie. Kochane moje, mam prośbę do Was. Koleżanka przesłała mi uwagi, które były przy wynikach nasienia i prosiła mnie, abym zapytała tu na wątku czym to można poprawić, chodzi oczywiście głównie o suple. Ja się nie interesowałam tym tematem, bo mój miał spoko wyniki.

    UWAGI: teratozoospermia, oligoasthenozoospermia. Wynik HOS- testu poniżej normy. Obniżony odsetek żywych plemników. Podwyższona lepkość ejakulatu, 100% nieprawidłowych plemników.

    Da się to naprawić suplami, co sądzicie? Clausix kochana wiem, że pisałaś to setki razy, ale napisz mi proszę co twój facet brał za suple, jaki to preparat? Bo w jakich ilościach to już wiem:)

    Miłego dnia dla was wszystkich:* niech u Was chociaż świeci słonko w sercu!♥

    "Cierpliwy do czasu dozna przykrości, ale później radość dla niego zakwitnie".
  • Mama8latka Autorytet
    Postów: 4836 3215

    Wysłany: 31 marca 2021, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia no gratulacje , pozytyw jak nic 😙

    Hannah przykro że znów przylazla 😑😔
    Clausix facet brał Fertilman Plus - dopisz to do stopki jednak 😂

    Krolik nie luuuubie 😑

    hannah_92 lubi tę wiadomość

    👶 2012r (syn)--> Anty --> 2017r rozpoczęcie starań
    👼 2019r -15tc 💔
    👼 2019r - 9tc 💔
    2 x CB 💔
    06.2023r - CB 💔
    06.2024r - CB 💔

    ❌Toczeń [10.2023r Remisja Ana 1:5120-> 1:360]/ Endometrioza ❌
    ______________
    Starania zakończone w 04.2025r
    05.2025 założenie własnej działalności i "wylogowanie" z forum . zaglądam co u Was:)
    Zapisany w gwiazdach jeden Syn <3 tak miało być. <3
    pozdrawiam.!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2021, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .Klaudia. wrote:
    f1c2ff590dba.jpg
    Gratulacje :)

  • Kzz Autorytet
    Postów: 771 284

    Wysłany: 31 marca 2021, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .Klaudia. wrote:
    f1c2ff590dba.jpg
    Super ! Niezła krecha nie jakis cień !! :) tu nie ma pomyłki :D

  • Kzz Autorytet
    Postów: 771 284

    Wysłany: 31 marca 2021, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hannah_92 wrote:
    Klaudia ale super wieści, ogromnie gratuluję!!💚💚💚💚


    Mi dziś po raz 22 serce pęka, bo przyszedł okres:(( brakuje mi już sił:(

    Ale dziś nie o mnie. Kochane moje, mam prośbę do Was. Koleżanka przesłała mi uwagi, które były przy wynikach nasienia i prosiła mnie, abym zapytała tu na wątku czym to można poprawić, chodzi oczywiście głównie o suple. Ja się nie interesowałam tym tematem, bo mój miał spoko wyniki.

    UWAGI: teratozoospermia, oligoasthenozoospermia. Wynik HOS- testu poniżej normy. Obniżony odsetek żywych plemników. Podwyższona lepkość ejakulatu, 100% nieprawidłowych plemników.

    Da się to naprawić suplami, co sądzicie? Clausix kochana wiem, że pisałaś to setki razy, ale napisz mi proszę co twój facet brał za suple, jaki to preparat? Bo w jakich ilościach to już wiem:)

    Miłego dnia dla was wszystkich:* niech u Was chociaż świeci słonko w sercu!♥
    Przykro mi :(
    Mamy podobny czas starań .niedługo będzie w lata 😪
    Jeszcze wyjdzie dla nas słońce , zobaczysz 😊 jestem z tobą :*

    hannah_92 lubi tę wiadomość

  • Kzz Autorytet
    Postów: 771 284

    Wysłany: 31 marca 2021, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krolik wrote:
    Klaudia no jest piękna krecha! Gratuluję! :)

    U mnie biel....
    :(

  • Kzz Autorytet
    Postów: 771 284

    Wysłany: 31 marca 2021, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Uwaga moja dzisiejsza wróżba z tymbarka 😁


    https://naforum.zapodaj.net/1c2e33581c49.jpg.html

    Juliet, awE lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2021, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za miłe słowa :) naprawdę się tego nie spodziewałam. Ale w sobotę dla pewności powtórzę test. Mam tylko nadzieję, że żadne komplikacje nie wynikną :(

    Dużo słoneczka dziś dla was życzę :)

  • Juliet Autorytet
    Postów: 3009 2695

    Wysłany: 31 marca 2021, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hannah_92 wrote:
    Klaudia ale super wieści, ogromnie gratuluję!!💚💚💚💚


    Mi dziś po raz 22 serce pęka, bo przyszedł okres:(( brakuje mi już sił:(

    Ale dziś nie o mnie. Kochane moje, mam prośbę do Was. Koleżanka przesłała mi uwagi, które były przy wynikach nasienia i prosiła mnie, abym zapytała tu na wątku czym to można poprawić, chodzi oczywiście głównie o suple. Ja się nie interesowałam tym tematem, bo mój miał spoko wyniki.

    UWAGI: teratozoospermia, oligoasthenozoospermia. Wynik HOS- testu poniżej normy. Obniżony odsetek żywych plemników. Podwyższona lepkość ejakulatu, 100% nieprawidłowych plemników.

    Da się to naprawić suplami, co sądzicie? Clausix kochana wiem, że pisałaś to setki razy, ale napisz mi proszę co twój facet brał za suple, jaki to preparat? Bo w jakich ilościach to już wiem:)

    Miłego dnia dla was wszystkich:* niech u Was chociaż świeci słonko w sercu!♥

    Hannah tutaj na pewno dieta może dużo zmienić i ruch. Kolejna sprawa to suple. Mój M. też brał Fertilman Plus, ale brał pełną dawkę, tak jak na ulotce 2 tabletki dziennie. My nie zdążyliśmy pójść na badania i sprawdzić jaka jest poprawa, bo pojawił się Kropek (po nie całym miesiącu stosowania Fertilman'a).
    Do tego dawałam mu witaminę C (2000 j.), która działa cuda w kwestii nasienia, a na zwiększoną lepkość raz dziennie miał do picia Flegaminę/ACC czy cokolwiek takiego, co ma na celu rozrzedzenie wydzieliny 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2021, 12:28

    hannah_92 lubi tę wiadomość

    Dh3Vp2.png

    31.01.21 - cień ⏸🍀 10dpo
    01.02.21 - ⏸ 🍀 11dpo
    03.02.21 - beta 44 🤞🥰 13dpo
    05.02.21 - beta 159 😍 ⬆️ 252% 15dpo
    19.02.21 - 9:30 - nasze pierwsze spotkanie ❤ Maleństwo 4mm z bijącym serduszkiem 🥰
    04.03.21 - kroplówki, dzidzia 1,39cm 😍
    06.04.21 - USG 12+4 🤞zdrowy bobasek 6,70cm 🥰 prawdopodobnie chłopiec 💙😍
    09.06.21 - USG 21+4 🤞Kazio waży 551 gram i jest zdrowym chłopcem 💙😍
    26.07.21 - 1340g 🥰💙
    13.08.21 - USG 30+5 🤞 synek waży 1989g
    07.10.21 - 3920g 💙
    13.10.21 - o 12:36 Kazio przyszedł na Świat 😍 4270g 59cm 💙

    03.2020 💔 9tc poronienie zatrzymane

    Starania od 04.2020

    Nasienie:
    Koncentracja 29,94 mln/ml (> 15mln/ml) ✔
    Całkowita liczba 128,74 M/próba (> 39 M/próba) ✔
    Ruch postępowy 58,49% (> 32%)✔
    Ruchome 70,28% (> 40%) ✔
    Morfologia 2% (> 4%) ➖
    Zwiększona lepkość ➖
  • Bebetka93 Autorytet
    Postów: 2858 1743

    Wysłany: 31 marca 2021, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannah, krolik, smuteczek ☹️

    Karolina, gratulacje. Szybko Wam poszło, oby wszystko było dobrze. Ja bym na Twoim miejscu zrobiła betę, aby sprawdzić czy prawidłowo przyrasta.

    Ze mnie dzisiaj leci jak z kranu, nie pamiętam, żebym kiedykolwiek miała taki okres 🙈
    Ładnie mi się tam endo odbudowało przez ten pierwszy cykl po zabiegu. Coś czuję, że po kolejnej 🐒 już spróbujemy. Może nie będziemy polować na owulacje, ale podziałamy 🙂

    * starania od 10.2020
    * pozytywny test ciążowy 01.2021
    * ciąża obumarła, zabieg łyżeczkowania 03.2021

    *24.04.2021 II !
    *11.05.2021 mamy serduszko <3

    8p3ogywll1r5jmhn.png
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7051 5862

    Wysłany: 31 marca 2021, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie jakoś śmiesznie swędzą /kłują cycki, oczywiście wkrętka wjechała, że na ciąże 😂 ale za szybko na takie objawy 7dpo. Staram się nie myśleć o tym, ale wiecie jak jest. Nie wiem czy dam radę kolejne 10 miesięcy czekać na ciąże 😕 a od początku to już 17 miesięcy zleciało

    Da się zmienić stopkę w apce? Bo nie mam kompa przy sobie do poniedziałku 😜

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7🤞
    6+0 3,5mm❤️

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • Bebetka93 Autorytet
    Postów: 2858 1743

    Wysłany: 31 marca 2021, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix wrote:
    Mnie jakoś śmiesznie swędzą /kłują cycki, oczywiście wkrętka wjechała, że na ciąże 😂 ale za szybko na takie objawy 7dpo. Staram się nie myśleć o tym, ale wiecie jak jest. Nie wiem czy dam radę kolejne 10 miesięcy czekać na ciąże 😕 a od początku to już 17 miesięcy zleciało

    Da się zmienić stopkę w apce? Bo nie mam kompa przy sobie do poniedziałku 😜

    Ja kiedyś szukałam opcji zmiany stopki w apce i poległam 🙉

    A co do cyckow to mnie mega szybko swędziały 😁

    Może przez to, że był spontan to pykło 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2021, 18:59

    * starania od 10.2020
    * pozytywny test ciążowy 01.2021
    * ciąża obumarła, zabieg łyżeczkowania 03.2021

    *24.04.2021 II !
    *11.05.2021 mamy serduszko <3

    8p3ogywll1r5jmhn.png
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7051 5862

    Wysłany: 31 marca 2021, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bebetka93 wrote:
    Ja kiedyś szukałam opcji zmiany stopki w apce i poległam 🙉

    A co do cyckow to mnie mega szybko swędziały 😁

    Może przez to, że był spontan to pykło 😁

    I co jakiś czas mnie pobolewa ta lewa strona brzucha... No nic, nie ma co się nastawiać że tak szybko się uda. Jak nie przyjdzie królowa 🐵 to we wtorek zrobię test...

    Juliet lubi tę wiadomość

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7🤞
    6+0 3,5mm❤️

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2021, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix wrote:
    I co jakiś czas mnie pobolewa ta lewa strona brzucha... No nic, nie ma co się nastawiać że tak szybko się uda. Jak nie przyjdzie królowa 🐵 to we wtorek zrobię test...

    Dla otuchy powiem Ci, że mnie też pobolewało podbrzusze z lewej strony :)

    Clausix lubi tę wiadomość

  • Bebetka93 Autorytet
    Postów: 2858 1743

    Wysłany: 31 marca 2021, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix wrote:
    I co jakiś czas mnie pobolewa ta lewa strona brzucha... No nic, nie ma co się nastawiać że tak szybko się uda. Jak nie przyjdzie królowa 🐵 to we wtorek zrobię test...
    Może ja przejęłam Twoją 🐒, tak o nią prosiłam i przyszła do mnie 😁
    A do Ciebie może jakiś czas nie zawita 😁
    Trzymam mocno kciuki! ✊✊✊

    Clausix lubi tę wiadomość

    * starania od 10.2020
    * pozytywny test ciążowy 01.2021
    * ciąża obumarła, zabieg łyżeczkowania 03.2021

    *24.04.2021 II !
    *11.05.2021 mamy serduszko <3

    8p3ogywll1r5jmhn.png
  • Achna Autorytet
    Postów: 1368 1954

    Wysłany: 31 marca 2021, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix mnie też cyce swędziały właśnie od 7dpo 🙈🙈🙈🙈🙈
    Jutro moj prima aprilis ale nie będzie żarcików bo juz czuje ze @ za rogiem bo brzuch i plecy niepierdzielaja. Jutro pewnie tempka w dol i będziemy zaczynać nowy cykl. Oby lepszy :) ♥️

    04.11.2021 ⏸️🍀
    28.06.2022 Blanka 🥰 Julia 🥰


    👼11.2020r. 11tc💔

    👱‍♀️ 29 lat
    3dc:
    AMH- 5,53
    Tsh-1.55-->2,1 -->1,73-->2,02
    Lh-7.78-->6,84✔️
    Fsh-7.48-->8,57✔️
    Estradiol-59.54--> <20 ❌
    Prolaktyna-11.45--> 7,17✔️
    Testosteron-0.27✔️
    👱‍♂️29 lat
    morfologia 4 %--->5%✔️
    Koncentracja 58.70 mln/ml --->88.61mln/ml✔️

    “Dalej. Otwórz drzwi, o których mówiono, że nie da się ich otworzyć. Tam czeka życie”
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7051 5862

    Wysłany: 31 marca 2021, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achna wrote:
    Clausix mnie też cyce swędziały właśnie od 7dpo 🙈🙈🙈🙈🙈
    Jutro moj prima aprilis ale nie będzie żarcików bo juz czuje ze @ za rogiem bo brzuch i plecy niepierdzielaja. Jutro pewnie tempka w dol i będziemy zaczynać nowy cykl. Oby lepszy :) ♥️

    M w tym tygodniu tyle alko przyswoił, że pewnie pół armii wytłukł 😂 mam nadzieję, że się szybko zregeneruje i już niedługo zaciążymy na dobre 🤞🤞🤞 kurcze jak daleko do tego wtorku 😜 i 6 mam wizytę w klinice i nie wiem czy przekładać bo akurat pewnie przylezie małpiszon 😕

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7🤞
    6+0 3,5mm❤️

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • Bebetka93 Autorytet
    Postów: 2858 1743

    Wysłany: 31 marca 2021, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achna wrote:
    Clausix mnie też cyce swędziały właśnie od 7dpo 🙈🙈🙈🙈🙈
    Jutro moj prima aprilis ale nie będzie żarcików bo juz czuje ze @ za rogiem bo brzuch i plecy niepierdzielaja. Jutro pewnie tempka w dol i będziemy zaczynać nowy cykl. Oby lepszy :) ♥️
    Achna, musi być lepszy 🙂 ✊ a jakby nie udało się w kwietniu to może ze mną w maju 😂

    Achna lubi tę wiadomość

    * starania od 10.2020
    * pozytywny test ciążowy 01.2021
    * ciąża obumarła, zabieg łyżeczkowania 03.2021

    *24.04.2021 II !
    *11.05.2021 mamy serduszko <3

    8p3ogywll1r5jmhn.png
‹‹ 608 609 610 611 612 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy zbliżającego się porodu – jak rozpoznać, że to już czas?

Ciało kobiety w ostatnich tygodniach ciąży wysyła subtelne, ale wyraźne sygnały, że poród jest coraz bliżej. Od pierwszych skurczów przepowiadających, przez zmiany w wydzielinie pochwowej, po uczucie ucisku w miednicy – wszystkie te objawy mogą wskazywać, że organizm przygotowuje się do narodzin dziecka.

CZYTAJ WIĘCEJ