Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Bo i dla nas wyjdzie słońce 🤩
Odpowiedz

Bo i dla nas wyjdzie słońce 🤩

Oceń ten wątek:
  • magda.lena Autorytet
    Postów: 486 227

    Wysłany: 29 kwietnia 2021, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ami_ami wrote:
    Czy byłaś na konsultacji u prof. Polaka? Kurcze zawsze to krok naprzód i fajnie, że ona naprawdę chce Ci pomóc :)

    Tak ami, byłam u prof Polaka, wywarł na mnie pozytywne wrażenie, wytłumaczył co i jak, wziął mój numer i sam ma dzwonić jak ustali termin laparo 😀

    2015-2017 starania naturalne i 2x histeroskopia - usuwanie przegrody macicy
    2018-Letrozolle+ ovitrelle, sono-hsg ok
    2019 - starania naturalne, strata w 9tc
    2020-2021-clo, aromek, ovitrelle, histeroskopia
    VIII 2021- laparokopia - niedrożne jajowody,drobne ogniska endometriozy usunięte
    IX 2021-III 2022 - 2 procedury brak zarodków, wszystkie padały po 3 dobie
    V 2022 Kriobank Białystok 3 procedura - 5 ❄️❄️❄️❄️❄️
    VII 2022 - immunolog - Kir AA, brak wszystkich DS, NK 17%, Allo mlr 0%, Cross-match 46,7 %,Hla C1C2, Mąż Hla C2C2. Kariotypy ok.
    VIII 2022 - immunosupresja

    Niedoczynność, Hashi, IO,PAI homo, MTHRF - hetero
    preg.png
  • krolik Autorytet
    Postów: 2461 2128

    Wysłany: 29 kwietnia 2021, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama8latka no i to mi się podoba! Wiedziałam, że kto jak kto, ale Ty się odbijesz i uderzysz ze zdwojoną siłą! Uda się, zobaczysz! :*

    Swędzi mnie lewy cycek 🤣 już sobie zaczynam wkręcać, nigdy wcześniej tego nie było, a że jakiś czas temu chyba te udane cykle u Was tak się objawiały to automatycznie lampka się zapaliła 🤦‍♀️ teraz będę świrować, a jeszcze tydzień do testowania 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2021, 20:49

    awE, Achna, Mama8latka, Paulinaaa lubią tę wiadomość

    03.2018 14tc 👼
    05.2019 🩷
    01.2022 🩷
    04.2026 🩷

    age.png
  • ami_ami Autorytet
    Postów: 2116 1567

    Wysłany: 29 kwietnia 2021, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magda.lena wrote:
    Tak ami, byłam u prof Polaka, wywarł na mnie pozytywne wrażenie, wytłumaczył co i jak, wziął mój numer i sam ma dzwonić jak ustali termin laparo 😀
    Mówił Ci coś jeszcze? Normalnie wziął jak za wizytę? 😁

    zi13flw1zpqm8v3r.png

    27.12.2020 - II 🍀
    28.12.2020 - HCG total 197,98 mUl/ml 😍
    30.12.2020 - HCG total 529,92 mUl/ml 😍
    15.01.2021 💗
    08.2021 🩵
    ******************************************************

    * 33 lata
    * 19.09 - II ☀️ Beta HCG 444,54
    * 22.09 - Beta HCG 1553,63
    * pierwszy cykl starań
    preg.png
  • awE Autorytet
    Postów: 415 401

    Wysłany: 29 kwietnia 2021, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krolik wrote:
    Mama8latka no i to mi się podoba! Wiedziałam, że kto jak kto, ale Ty się odbijesz i uderzysz ze zdwojoną siłą! Uda się, zobaczysz! :*

    Swędzi mnie lewy cycek 🤣 już sobie zaczynam wkręcać, nigdy wcześniej tego nie było, a że jakiś czas temu chyba te udane cykle u Was tak się objawiały to automatycznie lampka się zapaliła 🤦‍♀️ teraz będę świrować, a jeszcze tydzień do testowania 🙈

    O tak, swędzenie to było to, co wyróżniało udany cykl, więc mocno trzymam kciuki za Ciebie 😃✊✊✊

    krolik lubi tę wiadomość

    23.12.2020 - ⏸️ 🍀
    03.01.2021 - 💔6 tc
    04.01.2021 - pierwsza (i ostatnia) wizyta :(

    ---
    24.05.2021- sono-HSG - lewy jajowód drożny, prawy udrożniono
  • magda.lena Autorytet
    Postów: 486 227

    Wysłany: 29 kwietnia 2021, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mowil o tej laparoskopii ze trzeba zrobić, wystawił skierowanie, zrobił usg i w sumie tyle, zapłaciłam 200 zł 😁

    2015-2017 starania naturalne i 2x histeroskopia - usuwanie przegrody macicy
    2018-Letrozolle+ ovitrelle, sono-hsg ok
    2019 - starania naturalne, strata w 9tc
    2020-2021-clo, aromek, ovitrelle, histeroskopia
    VIII 2021- laparokopia - niedrożne jajowody,drobne ogniska endometriozy usunięte
    IX 2021-III 2022 - 2 procedury brak zarodków, wszystkie padały po 3 dobie
    V 2022 Kriobank Białystok 3 procedura - 5 ❄️❄️❄️❄️❄️
    VII 2022 - immunolog - Kir AA, brak wszystkich DS, NK 17%, Allo mlr 0%, Cross-match 46,7 %,Hla C1C2, Mąż Hla C2C2. Kariotypy ok.
    VIII 2022 - immunosupresja

    Niedoczynność, Hashi, IO,PAI homo, MTHRF - hetero
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2021, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tu się cisza zrobiła. Która korzysta z pięknej pogody? :) Bebetka ostatnio mało Cie tu, jak się czujesz?

  • Mama8latka Autorytet
    Postów: 4836 3215

    Wysłany: 30 kwietnia 2021, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia2158 u mnie dzisiaj pogoda do bani ;/.. zimno wieje.. takze ja nie korzystam....

    Bebetka Ty jestes juz po terminie okresu ???

    👶 2012r (syn)--> Anty --> 2017r rozpoczęcie starań
    👼 2019r -15tc 💔
    👼 2019r - 9tc 💔
    2 x CB 💔
    06.2023r - CB 💔
    06.2024r - CB 💔

    ❌Toczeń [10.2023r Remisja Ana 1:5120-> 1:360]/ Endometrioza ❌
    ______________
    Starania zakończone w 04.2025r
    05.2025 założenie własnej działalności i "wylogowanie" z forum . zaglądam co u Was:)
    Zapisany w gwiazdach jeden Syn <3 tak miało być. <3
    pozdrawiam.!
  • Achna Autorytet
    Postów: 1368 1954

    Wysłany: 30 kwietnia 2021, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zimno, szarno i ponuro. Nic tylko położyć sie spac...
    Ja 12dpo czekam na @ i ruszam w nowy cykl z odstawieniem supli. Zostaje przy pregnie i popije sobie ziółka. Zobaczymy jak sie potoczy.
    Życzę wszystkim udanego weekendu majowego. Niech trochę ☀ będzie 😘😘😘

    04.11.2021 ⏸️🍀
    28.06.2022 Blanka 🥰 Julia 🥰


    👼11.2020r. 11tc💔

    👱‍♀️ 29 lat
    3dc:
    AMH- 5,53
    Tsh-1.55-->2,1 -->1,73-->2,02
    Lh-7.78-->6,84✔️
    Fsh-7.48-->8,57✔️
    Estradiol-59.54--> <20 ❌
    Prolaktyna-11.45--> 7,17✔️
    Testosteron-0.27✔️
    👱‍♂️29 lat
    morfologia 4 %--->5%✔️
    Koncentracja 58.70 mln/ml --->88.61mln/ml✔️

    “Dalej. Otwórz drzwi, o których mówiono, że nie da się ich otworzyć. Tam czeka życie”
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2021, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas w łódzkim jest słoneczko, chociaż trochę wieje. Ale majówka nie zapowiada się ładna :( ale zaraz idziemy z młodym na spacerek i może zrobić coś w ogródku 🥰

  • Clausix Autorytet
    Postów: 7042 5840

    Wysłany: 30 kwietnia 2021, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas słońce i wieje, ale co z tego jak dopiero z pracy wyszłam... za to jutro lecę z moimi rodzicami do rodziny na Podlasie, jaram się bo jeszcze tam nie byłam :D Oby była ładna pogoda :D M zostaje pracować, więc mam dwa dni dla siebie ;)
    Jeszcze tydzień do @, rany ile to trwa... :P
    Achna nie testujesz już? ;)

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7 🤞

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • Anettaa Autorytet
    Postów: 1188 1008

    Wysłany: 30 kwietnia 2021, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix wrote:
    U nas słońce i wieje, ale co z tego jak dopiero z pracy wyszłam... za to jutro lecę z moimi rodzicami do rodziny na Podlasie, jaram się bo jeszcze tam nie byłam :D Oby była ładna pogoda :D M zostaje pracować, więc mam dwa dni dla siebie ;)
    Jeszcze tydzień do @, rany ile to trwa... :P
    Achna nie testujesz już? ;)
    To zawsze tak się dłuży 😂😂 ja mam wrażenie że moja owu i okres to już sto lat temu były 😂

  • Achna Autorytet
    Postów: 1368 1954

    Wysłany: 30 kwietnia 2021, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix nie juz nie. 11dpo biel więc sie nie zmieni. Brzuch boli czuje ze niedługo przyjdzie franca.
    Czekam i ruszam w maj :) ♥️ razem z Tobą 😘

    Clausix lubi tę wiadomość

    04.11.2021 ⏸️🍀
    28.06.2022 Blanka 🥰 Julia 🥰


    👼11.2020r. 11tc💔

    👱‍♀️ 29 lat
    3dc:
    AMH- 5,53
    Tsh-1.55-->2,1 -->1,73-->2,02
    Lh-7.78-->6,84✔️
    Fsh-7.48-->8,57✔️
    Estradiol-59.54--> <20 ❌
    Prolaktyna-11.45--> 7,17✔️
    Testosteron-0.27✔️
    👱‍♂️29 lat
    morfologia 4 %--->5%✔️
    Koncentracja 58.70 mln/ml --->88.61mln/ml✔️

    “Dalej. Otwórz drzwi, o których mówiono, że nie da się ich otworzyć. Tam czeka życie”
  • awE Autorytet
    Postów: 415 401

    Wysłany: 1 maja 2021, 00:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,

    U mnie czas owulacyjny.. pierwszy raz od dawna bez Ovitrelle, ale może coś pęknie.. ostatni cykl przed sono-HSG, teoretycznie tak na luzie..

    Pracowity weekend przede mną, a wiecie, że częste 🐝 to nie nasza specjalność.. trzymajcie kciuki proszę 😄🤣

    Przyjemnej majówki wojowniczki, niezależnie od pogody 😎

    Clausix, krolik, magda.lena lubią tę wiadomość

    23.12.2020 - ⏸️ 🍀
    03.01.2021 - 💔6 tc
    04.01.2021 - pierwsza (i ostatnia) wizyta :(

    ---
    24.05.2021- sono-HSG - lewy jajowód drożny, prawy udrożniono
  • Mama8latka Autorytet
    Postów: 4836 3215

    Wysłany: 1 maja 2021, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AwE trzymam mocno kciuki za pracowity weekend! ✊✊✊🥰🥰🥰

    Achna widzę że tempka w dół... eh pewnie zaraz przyjdzie @....

    Ja się zastanawiam czy już wziasc dupka czy poczekać jeszcze do jutra ?? 🤔

    awE lubi tę wiadomość

    👶 2012r (syn)--> Anty --> 2017r rozpoczęcie starań
    👼 2019r -15tc 💔
    👼 2019r - 9tc 💔
    2 x CB 💔
    06.2023r - CB 💔
    06.2024r - CB 💔

    ❌Toczeń [10.2023r Remisja Ana 1:5120-> 1:360]/ Endometrioza ❌
    ______________
    Starania zakończone w 04.2025r
    05.2025 założenie własnej działalności i "wylogowanie" z forum . zaglądam co u Was:)
    Zapisany w gwiazdach jeden Syn <3 tak miało być. <3
    pozdrawiam.!
  • Achna Autorytet
    Postów: 1368 1954

    Wysłany: 1 maja 2021, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awe Owocnych 🐝 🍀

    Mama8latka wszystko jak w zegarku, @przyjdzie jutro lub w poniedziałek.

    Chwile kryzysu były ale ruszamy dalej. My fajterki tak łatwo nie odpuszczamy 💪 💪 💪

    awE lubi tę wiadomość

    04.11.2021 ⏸️🍀
    28.06.2022 Blanka 🥰 Julia 🥰


    👼11.2020r. 11tc💔

    👱‍♀️ 29 lat
    3dc:
    AMH- 5,53
    Tsh-1.55-->2,1 -->1,73-->2,02
    Lh-7.78-->6,84✔️
    Fsh-7.48-->8,57✔️
    Estradiol-59.54--> <20 ❌
    Prolaktyna-11.45--> 7,17✔️
    Testosteron-0.27✔️
    👱‍♂️29 lat
    morfologia 4 %--->5%✔️
    Koncentracja 58.70 mln/ml --->88.61mln/ml✔️

    “Dalej. Otwórz drzwi, o których mówiono, że nie da się ich otworzyć. Tam czeka życie”
  • Bebetka93 Autorytet
    Postów: 2858 1743

    Wysłany: 1 maja 2021, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia2158 wrote:
    Ale tu się cisza zrobiła. Która korzysta z pięknej pogody? :) Bebetka ostatnio mało Cie tu, jak się czujesz?
    Dziękuję że pytasz 🙂 mało mnie ostatnio, to prawda... Jestem ciągle zmęczona ostatnio i jakoś tak mniej tu zaglądam.. Wczoraj byliśmy u znajomych na nowym mieszkaniu, tak więc całe popołudnie spędziliśmy w miłym towarzystwie 🙂
    Zaczęłam niestety analizować i się zastanawiać, bo poza zmęczeniem nie mam od wczoraj innych objawów... Piersi w ogóle mnie nie zaczęły boleć a i mdłości już wczoraj się nie pojawiły... Plecy trochę czuję, i czasami brzuch czuję..
    Musze się uspokoić, bo zaczynam świrować, że znowu coś jest nie tak.

    * starania od 10.2020
    * pozytywny test ciążowy 01.2021
    * ciąża obumarła, zabieg łyżeczkowania 03.2021

    *24.04.2021 II !
    *11.05.2021 mamy serduszko <3

    8p3ogywll1r5jmhn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2021, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bebetka spróbuj nie dać się zwariować. Bambusek też mówiła, że nie ma objawów a później 🤮 za 🤮 i oczywiście nosi w sobie piękna, zdrową dziewczynkę u Ciebie też tak będzie, my Ci to mówimy 🥰

    bambusek93 lubi tę wiadomość

  • Bebetka93 Autorytet
    Postów: 2858 1743

    Wysłany: 1 maja 2021, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia2158 wrote:
    Bebetka spróbuj nie dać się zwariować. Bambusek też mówiła, że nie ma objawów a później 🤮 za 🤮 i oczywiście nosi w sobie piękna, zdrową dziewczynkę u Ciebie też tak będzie, my Ci to mówimy 🥰
    Cały czas próbuję. Wczoraj nie miałam czasu na myślenie. A dzisiaj.. Nygusek mnie łapie.. Ledwie wstałam i już bym poszła spać.. 💤

    Przyjemnej majóweczki 💓💓💓

    * starania od 10.2020
    * pozytywny test ciążowy 01.2021
    * ciąża obumarła, zabieg łyżeczkowania 03.2021

    *24.04.2021 II !
    *11.05.2021 mamy serduszko <3

    8p3ogywll1r5jmhn.png
  • bambusek93 Autorytet
    Postów: 432 446

    Wysłany: 1 maja 2021, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia2158 wrote:
    Bebetka spróbuj nie dać się zwariować. Bambusek też mówiła, że nie ma objawów a później 🤮 za 🤮 i oczywiście nosi w sobie piękna, zdrową dziewczynkę u Ciebie też tak będzie, my Ci to mówimy 🥰

    Tak właśnie było :) narzekałam, że nie mam objawów, a później nawet po łyku soku pomarańczowego wymiotowałam :D spokojnie Kochana, wszystko jest dobrze :)

    nick nieaktualny, Bebetka93 lubią tę wiadomość

    iv09hdgernzbn7dp.png

    10.2019 początek starań
    05.06.2020 poronienie samoistne w 6tym tygodniu👼💔

    14.02 ❣️⏸️❣️
    15.02 Beta hCG 205,6 mIU/mL
    17.02 Beta hCG 480,0 mIU/mL
    22.02 Beta hCG 4320,0 mIU/mL
  • Bebetka93 Autorytet
    Postów: 2858 1743

    Wysłany: 1 maja 2021, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama8latka, nie odnotowałam wcześniej Twojego pytania do mnie.
    Tak, jestem już po.
    Drugi test robiłam w dniu przewidywanej miesiączki i miałam dwie soczyste krechy. Teraz jestem 4, albo już 5 dni po terminie 🐒
    Dziwi mnie tylko to, że bardzo szybko po owulacji miałam jakieś tam objawy..
    Chociaż cały czas mam brzuch właśnie tak jakby na okres i mam trochę problem z wypróżnianiem. Tzn albo mam zaparcie, albo nagle brzuch zaboli i biegnę do toalety. Ale nie mam rozwolnienie tylko takie twarte klocki, nie umiem tego inaczej nazwać..
    Musze przetrwać do 11 maja chociaż już mnie korci zrobienie bety...
    No ale mój P usilnie mi to odradza. Ma rację, bo tylko będę się stresować pomiędzy jednym a drugim wynikiem.

    * starania od 10.2020
    * pozytywny test ciążowy 01.2021
    * ciąża obumarła, zabieg łyżeczkowania 03.2021

    *24.04.2021 II !
    *11.05.2021 mamy serduszko <3

    8p3ogywll1r5jmhn.png
‹‹ 652 653 654 655 656 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ