Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Bo i dla nas wyjdzie słońce 🤩
Odpowiedz

Bo i dla nas wyjdzie słońce 🤩

Oceń ten wątek:
  • AnnaMD Autorytet
    Postów: 3121 3556

    Wysłany: 11 maja 2021, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    awE ja 13 lat temu wygrałam z boreliozą i do mnie jak na razie nie wraca i mam nadzieję, że tak zostanie. U mnie była dość szybka diagnoza, potem kilkumiesięczne leczenie i kolejne kontrole. Ujawnieniu się choroby pomógł duży stres niestety... Pewnie dostaniesz antybiotyk na dłużej, ale nie martw się, z tym da się wygrać, ważne, że wiesz już że to masz - najgorzej jak badania wychodzą ujemne a to gówno gdzieś w człowieku siedzi i działa. Pij czystek, czytałam opracowania że pomaga przy walce z chorobą, chociaż zaczęli go używać w celach marketingowych jakby pomagał na wszystko ;)

    awE lubi tę wiadomość

    35 i 39 lat.
    starania od 12.2019

    07.2021 IVF ICSI, 2 ❄️❄️
    30.08.21 I transfer 3.1.3 10 dpt beta 0
    27.09.21 II transfer 4.2.3
    8dpt II; 9dpt 45,5; 11dpt 131; 15 dpt 799
    23+2 połówkowe 523g chłopca :)
    27+2 1100 g; 30+2 1600g; 33+2 2200g; 36+2 3200g; 39+0 3600g
    06.2022 40+4 SN 3560 g ❤️

    age.png

    Powrót po rodzeństwo.
    Start drugiej stymulacji 02.2025 i 2 ❄️❄️ ❤️
    23.04.25 Transfer 4.2.2
    4dpt II; 6 dpt 29; 12 dpt 950
    34+0 2800g 37+0 3600g 39+0 3800g
    01.2026 40+1 SN 3630g ❤️
    age.png
  • Kzz Autorytet
    Postów: 771 284

    Wysłany: 11 maja 2021, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    awE wrote:
    Jutro mam lekarza.. nie znam się na tym.

    Koleżanka namówiła mnie, żebym sprawdziła przeciwciała, te które zostają z organizmie na dłużej, bo oprócz problemów z kolanem co jakiś czas puchnie mi kostka jakby była skręcona, a nic nie robię.. No i sprawdziłam "dla spokoju" 😔

    Które przeciwciała robiłaś???
    Procz tego masz jeszcze jakies dolegliwosci?
    Też sie wybieram na zobienie tych przeciwciał, tez mam problem z kostką, a jeszcze bardziej z piętą. Bóle głowy mam bardzo często dodatkowo dochodzą czasem skoki ciśnienia i ogólnie ostatnio czułam sie jakaś bez siły ?;/

  • awE Autorytet
    Postów: 415 401

    Wysłany: 11 maja 2021, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaMD, bardzo mi miło, że napisałaś, dziękuję.
    Akurat czystek zdarza mi się pić dosyć często.
    Życzę Ci, aby do Ciebie też już nigdy to nie wróciło.

    Kzz, rozumiem zniechęcenie i poczucie stania w miejscu czy nawet robienia kroku w tył, która z nas tego nie przerabiała.

    Ja tu czekam na wyniki z wymazów, odliczam do sono-HSG, a tu wychodzi kolejny problem.. bycie staraczką nie jest łatwe, ale fajnie jakby było odpowiednio "wynagrodzone" 🙂

    Co do objawów, to takie, które pewnie można podciągnąć pod tysiąc innych rzeczy, chociażby zmęczenie, kto nie bywa zmęczony?

    Głównie jednak problem ze stawami..

    Ale moją uwagę zwrócił też problem z suchością skóry, ale tak bardzo w niektórych miejscach, no i wypadanie włosów, ale to też może być od tysiąca rzeczy.

    Dobranoc 😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2021, 23:23

    AnnaMD lubi tę wiadomość

    23.12.2020 - ⏸️ 🍀
    03.01.2021 - 💔6 tc
    04.01.2021 - pierwsza (i ostatnia) wizyta :(

    ---
    24.05.2021- sono-HSG - lewy jajowód drożny, prawy udrożniono
  • AnnaMD Autorytet
    Postów: 3121 3556

    Wysłany: 11 maja 2021, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    awE to w sumie masz dość 'typowe' objawy o ile coś jest typowego dla tej choroby. Ja miałam dziwnie bo miałam gorączkę, bóle grypowe całego ciała, okropne bóle głowy, podejrzenie zapalenia opon mózgowych, powiększoną śledzionę. I ból gardła, ale przy okazji wyszła mi mononukleoza więc to od tego gardło. Takie niefajne kombo. Miałam farta, że moja mama pracuje w szpitalu i zrobili mi pełną diagnostykę w 2 tygodnie - od echo serca, przez krwie, mocze, USG i rezonans. Tylko ja miałam taki ostry rzut, u Ciebie ta postać stawowa pewnie jest dość 'delikatna', więc może nie skończy się na tak długiej antybiotykoterapii jak u mnie. Na pewno trzeba mocno wspomagać odporność, dbać o siebie, ale to pewnie robisz, jak my wszystkie tu.

    Trzymam kciuki za powrót do zdrowia! Nam starającym się ciągle wiatr w oczy i nowe 'cuda' wychodzą :(

    35 i 39 lat.
    starania od 12.2019

    07.2021 IVF ICSI, 2 ❄️❄️
    30.08.21 I transfer 3.1.3 10 dpt beta 0
    27.09.21 II transfer 4.2.3
    8dpt II; 9dpt 45,5; 11dpt 131; 15 dpt 799
    23+2 połówkowe 523g chłopca :)
    27+2 1100 g; 30+2 1600g; 33+2 2200g; 36+2 3200g; 39+0 3600g
    06.2022 40+4 SN 3560 g ❤️

    age.png

    Powrót po rodzeństwo.
    Start drugiej stymulacji 02.2025 i 2 ❄️❄️ ❤️
    23.04.25 Transfer 4.2.2
    4dpt II; 6 dpt 29; 12 dpt 950
    34+0 2800g 37+0 3600g 39+0 3800g
    01.2026 40+1 SN 3630g ❤️
    age.png
  • awE Autorytet
    Postów: 415 401

    Wysłany: 12 maja 2021, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaMD, jak tak piszesz to przychodzi mi więcej rzeczy na myśl, których nie łączyłam z tym i nie wiem czy łączyć.
    Gardło mnie nie boli, ale jest często bardzo czerwone, przestałam na to zwracać uwagę, bo kiedyś często miałam zapalenia gardła i może "taki mój urok".
    Sporo też przytyłam, brzuch mam trochę jak w ciąży bez ciąży, bardzo częste wzdęcia, ale to "zwalam" na brak ruchu (przez problem ze stawami) i większą ilość kcal w ostatnim czasie.

    Teraz to można gdybać co jest z tym powiązane, a co nie.
    Dziś popołudniu lekarz, bardzo chciałabym żeby ktoś podszedł do tego poważnie i dobrze mnie zbadał.
    Faktycznie miałaś to "szczęście", że mogłaś liczyć na szybką i dobrą diagnostykę.

    Jeszcze raz dziękuję Ci za zainteresowanie i podzielenie się swoją historią.
    Wszystkiego dobrego 😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2021, 06:53

    23.12.2020 - ⏸️ 🍀
    03.01.2021 - 💔6 tc
    04.01.2021 - pierwsza (i ostatnia) wizyta :(

    ---
    24.05.2021- sono-HSG - lewy jajowód drożny, prawy udrożniono
  • awE Autorytet
    Postów: 415 401

    Wysłany: 12 maja 2021, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A teraz dzień dobry dziewczyny 🙂

    Bebetka, jak tam noc, z emocji szybko zasnęłaś czy wręcz przeciwnie?

    Mggg, wypisana(ni) do domku?

    Paulina, kciuki za prenatalne ✊✊✊

    Miłego dnia wszystkim 🙂

    23.12.2020 - ⏸️ 🍀
    03.01.2021 - 💔6 tc
    04.01.2021 - pierwsza (i ostatnia) wizyta :(

    ---
    24.05.2021- sono-HSG - lewy jajowód drożny, prawy udrożniono
  • Bebetka93 Autorytet
    Postów: 2858 1743

    Wysłany: 12 maja 2021, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AwE, padłam jak zabita 🙂 ale dzisiaj znowu mam mdłości... Nie wzięłam jeszcze zwolnienia, właśnie szykuję się do pracy. Mam nadzieję, że będę w stanie funkcjonować, bo niestety z samopoczuciem u mnie dość kiepsko. Najchętniej to jeszcze bym spała 💤 Generalnie mam dylemat- mówić już o ciąży czy jeszcze się wstrzymać. Jeżeli tak dalej będę się czuła to pewnie będę musiała iść na zwolnienie. A tak w ogóle to praca czasami dość nerwowa, szefowa generuje wiele napięć.. Moja głowa cały czas pracuje i nie potrafię podjąć decyzji. Z jednej strony nie chcę ich zostawiać z dnia na dzień, a z drugiej najchętniej bym to rzuciła, zwłaszcza, że i tak nie pracuję na pełnych obrotach, nie jestem w stanie.
    Tobie życzę zdrówka 😘 obyś szybko wróciła do formy. Trzymamy gorąco za Ciebie kciuki ✊

    * starania od 10.2020
    * pozytywny test ciążowy 01.2021
    * ciąża obumarła, zabieg łyżeczkowania 03.2021

    *24.04.2021 II !
    *11.05.2021 mamy serduszko <3

    8p3ogywll1r5jmhn.png
  • Mggg Ekspertka
    Postów: 170 227

    Wysłany: 12 maja 2021, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    awE wrote:
    A teraz dzień dobry dziewczyny 🙂

    Bebetka, jak tam noc, z emocji szybko zasnęłaś czy wręcz przeciwnie?

    Mggg, wypisana(ni) do domku?

    Paulina, kciuki za prenatalne ✊✊✊

    Miłego dnia wszystkim 🙂

    Taaaaak! Nareszcie! I nadal w dwupaku. 😄Wystrzegajcie się szpitali szczególnie w tej pandemii. To jest masakra jak nikt nie może wejść, wszystkie rzeczy trzeba sobie przekazywać, o najdrobniejsza rzecz trzeba prosić pielęgniarki/położne, które mają bardzo dużo pracy... Ale powiem wam, że przed tym szpitalem zastanawiałam się nad każdym najdrobniejszym lekiem, czy wziąć czy lepiej nie... Nawet jak nie było zastrzeżeń dla ciąży. A poszłam tam i czuję jakbym zjadła pół apteki xD Teraz bym inaczej do tego podchodziła, nasze cierpienie źle wpływa na dziecko i trzeba to zrównoważyć. Oczywiście wszystko z rozsądkiem i z zaleceniami lekarza.

    Szykujcie się na czerwiec! Bo zwolnię mój brzuch! To już niedługo! Która już gotowa?? 😉

    Clausix, MayMasza, awE lubią tę wiadomość

    27l
    Starania od: listopad 2019
    PCOS, brak owulacji
    09.2020- stymulacja clostilbegyt
    28.09.2020- wizyta i monitoring (dwa pęcherzyki po 19mm)
    11.10.2020 - test pozytywny
    11.2020 - dwie fasolki
    11.2020 została jedna fasolka :(
    29.04.2021, 32 tydzień, poród przedwczesny, wstrzymany, leżymy do końca.
    20.06.2021 poród 5/10 ale już jest dobrze 🙏 Dziękuję.
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7038 5837

    Wysłany: 12 maja 2021, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mggg wrote:
    Taaaaak! Nareszcie! I nadal w dwupaku. 😄Wystrzegajcie się szpitali szczególnie w tej pandemii. To jest masakra jak nikt nie może wejść, wszystkie rzeczy trzeba sobie przekazywać, o najdrobniejsza rzecz trzeba prosić pielęgniarki/położne, które mają bardzo dużo pracy... Ale powiem wam, że przed tym szpitalem zastanawiałam się nad każdym najdrobniejszym lekiem, czy wziąć czy lepiej nie... Nawet jak nie było zastrzeżeń dla ciąży. A poszłam tam i czuję jakbym zjadła pół apteki xD Teraz bym inaczej do tego podchodziła, nasze cierpienie źle wpływa na dziecko i trzeba to zrównoważyć. Oczywiście wszystko z rozsądkiem i z zaleceniami lekarza.

    Szykujcie się na czerwiec! Bo zwolnię mój brzuch! To już niedługo! Która już gotowa?? 😉

    Zaklepałam już Papillonkowy brzuszek :P więc polecam jakiegoś innego dinozaura do przejęcia pałeczki✊ <3
    Super, że wszystko u Was w porządku :D

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7 🤞

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • Achna Autorytet
    Postów: 1368 1954

    Wysłany: 12 maja 2021, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poporsze brzuszek 😍🍀

    Witajcie dziewczyny, malo sie ostatnio udzielam ale jak to w życiu staraczki 🦕 bywają chwilę zwątpienia. Ale nadzieję daje to ze jak zakładaliśmy ten wątek byliśmy na etapie staran a teraz 2/3 z nas noszą juz kolejne serduszka pod swoim. Wierzę ze zmienimy ten wątek z staraczkowego na ciezarowkowego.
    Dla naszych ciężarówek życzę nudnych ciąż. Rośnijcie nam zdrowo 😍
    A dla naszych wojowniczek dużo siły do zmierzenia sie z kolejnymi przeciwnościami losu i wierzę w to mocno ze ujrzymy te tłuste wspaniałe dwie kreski tego lata ♥️♥️♥️♥️
    Miłego dnia ❤️

    Clausix, MayMasza, awE lubią tę wiadomość

    04.11.2021 ⏸️🍀
    28.06.2022 Blanka 🥰 Julia 🥰


    👼11.2020r. 11tc💔

    👱‍♀️ 29 lat
    3dc:
    AMH- 5,53
    Tsh-1.55-->2,1 -->1,73-->2,02
    Lh-7.78-->6,84✔️
    Fsh-7.48-->8,57✔️
    Estradiol-59.54--> <20 ❌
    Prolaktyna-11.45--> 7,17✔️
    Testosteron-0.27✔️
    👱‍♂️29 lat
    morfologia 4 %--->5%✔️
    Koncentracja 58.70 mln/ml --->88.61mln/ml✔️

    “Dalej. Otwórz drzwi, o których mówiono, że nie da się ich otworzyć. Tam czeka życie”
  • Mama8latka Autorytet
    Postów: 4836 3215

    Wysłany: 12 maja 2021, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masza no to szykuje Ci się maraton badaniowy... tych immunologicznych trochę jest... na kariotypy skierowania chyba nie uda Ci się dostac,będziesz musiała prywatnie... tak mi się wydaje .

    Ja też chce jakis brzuszeeek 😭😭😭😭 po kuzynce męża raczej nie uda mi się przejąć bo biel świeci po oczach 😑😑😑😔🥺


    Ej wiecie co wczoraj zrobilam zamówienie na Wapteka i dzisiaj już jedzie do mnie kurier , Takze POLECAM 👍 z Melissy ostatnio paczka szła 5 dni 😑

    Asia2309 lubi tę wiadomość

    👶 2012r (syn)--> Anty --> 2017r rozpoczęcie starań
    👼 2019r -15tc 💔
    👼 2019r - 9tc 💔
    2 x CB 💔
    06.2023r - CB 💔
    06.2024r - CB 💔

    ❌Toczeń [10.2023r Remisja Ana 1:5120-> 1:360]/ Endometrioza ❌
    ______________
    Starania zakończone w 04.2025r
    05.2025 założenie własnej działalności i "wylogowanie" z forum . zaglądam co u Was:)
    Zapisany w gwiazdach jeden Syn <3 tak miało być. <3
    pozdrawiam.!
  • Bebetka93 Autorytet
    Postów: 2858 1743

    Wysłany: 12 maja 2021, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, takie piękne słońce dzisiaj, że aż chce się żyć 💓 mamy otwarte drzwi w biurze i pięknie śpiewają nam ptaszki 💓
    Piękny dzień 🤩
    Kochane Dinozaurki, dostaniecie swoje brzuszki ✊

    MayMasza lubi tę wiadomość

    * starania od 10.2020
    * pozytywny test ciążowy 01.2021
    * ciąża obumarła, zabieg łyżeczkowania 03.2021

    *24.04.2021 II !
    *11.05.2021 mamy serduszko <3

    8p3ogywll1r5jmhn.png
  • Mama8latka Autorytet
    Postów: 4836 3215

    Wysłany: 12 maja 2021, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś szaro i ponuro,już niema tego pięknego słońca z wczoraj było 30' 🥰

    Tak jak i na dworze deszczowo tak też się czuje że zaczynają zbierać się nade mną chmury 😑 już zaczynam powoli czuc podbrzusze(ale nie że bol tylko takie uczucie że wiem że zaraz będzie okres...)... cycki..takze... 🐒 wykukuje zza rogu tylko czeka jeszcze ze 2-3 dni na swój czas....

    👶 2012r (syn)--> Anty --> 2017r rozpoczęcie starań
    👼 2019r -15tc 💔
    👼 2019r - 9tc 💔
    2 x CB 💔
    06.2023r - CB 💔
    06.2024r - CB 💔

    ❌Toczeń [10.2023r Remisja Ana 1:5120-> 1:360]/ Endometrioza ❌
    ______________
    Starania zakończone w 04.2025r
    05.2025 założenie własnej działalności i "wylogowanie" z forum . zaglądam co u Was:)
    Zapisany w gwiazdach jeden Syn <3 tak miało być. <3
    pozdrawiam.!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2021, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama8latka chętnie bym wzięła Twój okres na siebie gdyby się tylko dało 🥰 a Ty byś mi oddała później swój brzuszek ❤️ może się tak za miesiąc umówimy?

    bambusek93 lubi tę wiadomość

  • Bebetka93 Autorytet
    Postów: 2858 1743

    Wysłany: 12 maja 2021, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama8latka, a możesz mi przypomnieć gdzie mieszkasz? U nas pod Poznaniem piękne słońce świeci.

    * starania od 10.2020
    * pozytywny test ciążowy 01.2021
    * ciąża obumarła, zabieg łyżeczkowania 03.2021

    *24.04.2021 II !
    *11.05.2021 mamy serduszko <3

    8p3ogywll1r5jmhn.png
  • Mama8latka Autorytet
    Postów: 4836 3215

    Wysłany: 12 maja 2021, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia no fajnie by bylo 👍😄😁 możemy się umówić 😁

    Bebetka ja też wielkopolskie bliżej Leszna, teraz też się zrobiło cieplo A już myślałam że będzie padać, coś tu nam zapowiadaja na dzisiaj

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    👶 2012r (syn)--> Anty --> 2017r rozpoczęcie starań
    👼 2019r -15tc 💔
    👼 2019r - 9tc 💔
    2 x CB 💔
    06.2023r - CB 💔
    06.2024r - CB 💔

    ❌Toczeń [10.2023r Remisja Ana 1:5120-> 1:360]/ Endometrioza ❌
    ______________
    Starania zakończone w 04.2025r
    05.2025 założenie własnej działalności i "wylogowanie" z forum . zaglądam co u Was:)
    Zapisany w gwiazdach jeden Syn <3 tak miało być. <3
    pozdrawiam.!
  • Paulinaaa Autorytet
    Postów: 1901 812

    Wysłany: 12 maja 2021, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka, ja dzis po prenatalnych, dziewuszka póki co. Pan mowi ze nic na chwile obecna nie widzi miedzy nogami <3 z Usg zdrowe <3 badania z krwi wyniki za tydzien

    od 3 dni nie wymiotuje, mam mdlosci ale od niedzieli bez wymiotow.
    Wypilam wlasnie pierwsza kawe z wafelkiem w ciazy, chyba wracam do zycia !!!!!!!!
    Zwalniam brzuch w listopadzie !

    Clausix, Mama8latka, MayMasza, Juliet, nick nieaktualny, Alisek93, awE, krolik, bambusek93, hannah_92 lubią tę wiadomość

    f2w3yx8d4t3m5xdt.png

    wrzesień 2018 - córcia <3 6cs

    listopad 2021 - corcia 10 cs <3
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7038 5837

    Wysłany: 12 maja 2021, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinaaa wrote:
    Hejka, ja dzis po prenatalnych, dziewuszka póki co. Pan mowi ze nic na chwile obecna nie widzi miedzy nogami <3 z Usg zdrowe <3 badania z krwi wyniki za tydzien

    od 3 dni nie wymiotuje, mam mdlosci ale od niedzieli bez wymiotow.
    Wypilam wlasnie pierwsza kawe z wafelkiem w ciazy, chyba wracam do zycia !!!!!!!!
    Zwalniam brzuch w listopadzie !

    Super <3 zaczyna się zaraz drugi trymestr więc miejmy nadzieję, że najgorsze za Tobą :D

    Paulinaaa lubi tę wiadomość

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7 🤞

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • Bebetka93 Autorytet
    Postów: 2858 1743

    Wysłany: 12 maja 2021, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama8latka wrote:
    Klaudia no fajnie by bylo 👍😄😁 możemy się umówić 😁

    Bebetka ja też wielkopolskie bliżej Leszna, teraz też się zrobiło cieplo A już myślałam że będzie padać, coś tu nam zapowiadaja na dzisiaj
    No u nas wieczorem jakieś burze zapowiadają... Mam nadzieję, że zdążę po pracy iść na zakupy i wyskoczyć na spacer przed zmianą pogody 🙂 Bo jak na razie nam pozwolenie tylko na lekkie spacerki, mam bana od ginki na rower na conajmniej 2 tygodnie (do kolejnej wizyty).

    * starania od 10.2020
    * pozytywny test ciążowy 01.2021
    * ciąża obumarła, zabieg łyżeczkowania 03.2021

    *24.04.2021 II !
    *11.05.2021 mamy serduszko <3

    8p3ogywll1r5jmhn.png
  • Mama8latka Autorytet
    Postów: 4836 3215

    Wysłany: 12 maja 2021, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinaaa yeeeeee wkoncu jakies dziewczeeeee 😁😁🥰🥰🥰🥰🥰🥰👌👌👌😍😍😍😍
    Mi też się marzy dziewczynka, ale to tak na drugim planie, najpierw musi być ciaza 😑

    Bebetka jak zakaz to zakaz , delikatnie bez szaleństw pospacerować i tyle 😌
    To ja przed zmianą pogody szybko piore posciel zeby zdarzylo wyschnac 😋

    Bebetka93 lubi tę wiadomość

    👶 2012r (syn)--> Anty --> 2017r rozpoczęcie starań
    👼 2019r -15tc 💔
    👼 2019r - 9tc 💔
    2 x CB 💔
    06.2023r - CB 💔
    06.2024r - CB 💔

    ❌Toczeń [10.2023r Remisja Ana 1:5120-> 1:360]/ Endometrioza ❌
    ______________
    Starania zakończone w 04.2025r
    05.2025 założenie własnej działalności i "wylogowanie" z forum . zaglądam co u Was:)
    Zapisany w gwiazdach jeden Syn <3 tak miało być. <3
    pozdrawiam.!
‹‹ 673 674 675 676 677 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Alergiczny katar u maluchów: domowe wsparcie i sygnały alarmowe.

Rozpoznanie, czy katar u dziecka to alergia, czy infekcja, bywa trudne, a poprawne odróżnienie objawów jest kluczowe dla skutecznego leczenia. Ten artykuł to kompleksowy przewodnik dla rodziców, pomagający zrozumieć specyfikę kataru alergicznego u dziecka, jego symptomy, domowe sposoby łagodzenia oraz kiedy konieczna jest wizyta u lekarza. Dowiedz się, jak zapobiegać powikłaniom i skutecznie wspierać malucha w walce z dolegliwościami.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ