X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Bobo 2020... Próbujemy dalej!
Odpowiedz

Bobo 2020... Próbujemy dalej!

Oceń ten wątek:
  • Mal3na Koleżanka
    Postów: 56 29

    Wysłany: 19 marca 2020, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

    Cieszę się, że nie odkładacie starań. Niech ktoś do mnie dołączy jak najszybciej. Z patentów to uważam, ze mierzenie temperatury jest bardzo pomoce. Przede wszystkim w poznaniu swojego cyklu. Widziałam tu już kobiety, które majac cykl 28 dniowy, celowaly w 14 dc. Natomiast po wykresach okazywało się, ze owu jest później, a po prostu faza lutealna bardzo krótka 10 dniowa.

    Pysiek12 lubi tę wiadomość

    pb5Lp1.png
  • Pysiek12 Autorytet
    Postów: 971 826

    Wysłany: 19 marca 2020, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mal3na wrote:
    Hej dziewczyny,

    Cieszę się, że nie odkładacie starań. Niech ktoś do mnie dołączy jak najszybciej. Z patentów to uważam, ze mierzenie temperatury jest bardzo pomoce. Przede wszystkim w poznaniu swojego cyklu. Widziałam tu już kobiety, które majac cykl 28 dniowy, celowaly w 14 dc. Natomiast po wykresach okazywało się, ze owu jest później, a po prostu faza lutealna bardzo krótka 10 dniowa.
    Mal3na a jak Ty-Wy się czujecie?? :) kurcze naprawdę się cieszę że udało Ci się 😙
    Ja wczoraj do 1 pykalam sb gierkę a dzisiaj jak zombi.... W palanach zrobić fasolkę, pranie cd, powiększyć dziury w suficie na lampy, ogarnąć 1 pokój :D może starczy sił :p

    Starania od 08.2016 na luzie
    2017 pierwsze wizyty
    2020 klinika leczenia niepłodności
    2021.07 1transfer
    2021.11.05 2 transfer ❤️
    2022.08.01 jest 🐻 ❤️
  • Pysiek12 Autorytet
    Postów: 971 826

    Wysłany: 19 marca 2020, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulix3 wrote:
    https://zapodaj.net/ebe22b376431b.jpg.html
    Czyli jutro u mnie owu? 😀
    Jedziesz dziewczyno :) trzymam kciuki żeby się zobrze wszystko połączyło 💪💪💪

    madziulix3 lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 na luzie
    2017 pierwsze wizyty
    2020 klinika leczenia niepłodności
    2021.07 1transfer
    2021.11.05 2 transfer ❤️
    2022.08.01 jest 🐻 ❤️
  • Pysiek12 Autorytet
    Postów: 971 826

    Wysłany: 19 marca 2020, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dixie wrote:
    Hej dziewczyny, my ranek spędziliśmy na szukaniu naszego owczarka, wykorzystał moment, otworzył nieprzekręconą na klucz furtkę i drugi raz w życiu wybrał się sam na spacer po osiedlu... Najgorsze, że przy naszym osiedlu idzie dość ruchliwa groda, baliśmy się, że potrąci go auto 😱 na szczęście po 15 minitach zguba się znalazła i w prezencie dostał wizytę u weterynarza, bo parę dni temu wyszło mu szczepienie 🤦🏼‍♀️ Aż nam się sprzątać odechciało i kedyne co zrobiliśmy to podłączyliśmy drugi dekoder do satelity, który leżał od skończenia remontu - czyli jakieś dwa miesiące 😅Teraz leżymy na kanapie i oglądamy serial 🥰 Tu nasz uciekinier 🥰🥰🥰 https://zapodaj.net/a2b55db573dcb.jpg.html Miłego wieczoru!
    Dixi jak ja uwielbiam owczarki 😍 kochane i mądre psy. Co do remontu to ja w maju bd mieć jak remontuje 1 pokój i końca nie widać ale. Też nam się nie spieszy bo to ma. Być dla dziecka :)

    Starania od 08.2016 na luzie
    2017 pierwsze wizyty
    2020 klinika leczenia niepłodności
    2021.07 1transfer
    2021.11.05 2 transfer ❤️
    2022.08.01 jest 🐻 ❤️
  • Dixie Autorytet
    Postów: 255 106

    Wysłany: 19 marca 2020, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysiek12 wrote:
    Dixi jak ja uwielbiam owczarki 😍 kochane i mądre psy. Co do remontu to ja w maju bd mieć jak remontuje 1 pokój i końca nie widać ale. Też nam się nie spieszy bo to ma. Być dla dziecka :)
    My w zeszłym roku zaczęliśmy remont dołu domu, na pierwszy ogień poszła sypialnia z garderobą, salon i korytarz. Teraz od grudnia najgorsza część kuchnia i łazienka... Po dwóch miesiącach mam wrażenie, że ten pył jest nadal obecny... Teraz zostały nam tylko meble do kuchni, ale z tym pewnie do jesieni w obecnej sytuacji poczekamy... Nasz pokój dla dziecka jest obecnie garażem :P
    Owczarek ma 7 lat mamy jeszcze drugiego pieseła 11 letnią golden retriverkę :)

    Pysiek12 lubi tę wiadomość

  • Pysiek12 Autorytet
    Postów: 971 826

    Wysłany: 19 marca 2020, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dixie wrote:
    My w zeszłym roku zaczęliśmy remont dołu domu, na pierwszy ogień poszła sypialnia z garderobą, salon i korytarz. Teraz od grudnia najgorsza część kuchnia i łazienka... Po dwóch miesiącach mam wrażenie, że ten pył jest nadal obecny... Teraz zostały nam tylko meble do kuchni, ale z tym pewnie do jesieni w obecnej sytuacji poczekamy... Nasz pokój dla dziecka jest obecnie garażem :P
    Owczarek ma 7 lat mamy jeszcze drugiego pieseła 11 letnią golden retriverkę :)
    Hihi czyli nie tylko my z mężem mamy życiowe remonty:p psiaki fajna sprawa - za dziecka zawsze jakiś kindelek był bo dziadek lubial zwierzaki. My mamy tego diabła kota- mniej zachodu potrzebuje niż piesek a że ja mam pracę puki co taka a nie inna to nie chce obarczac męża dodatkowymi obowiązkami. Ponadto jak mąż 4lata temu się przeprowadzil do mnie to się okazało że na wszystko jest uczulony - nawet chomik :o na szczęście na koteczka nie :) chodź mam w planach pieska 🐩🐩🐩

    Starania od 08.2016 na luzie
    2017 pierwsze wizyty
    2020 klinika leczenia niepłodności
    2021.07 1transfer
    2021.11.05 2 transfer ❤️
    2022.08.01 jest 🐻 ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2020, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorki dziew ja tu coś zamuliłam bo praca mnie pochłania niestety...z domu gorzej niż w biurze.

    Ml3na pisałaś coś o mierzeniu tempki. polecasz jakiś termometr? Bo ja coraz częściej o tym sposobie myślę, ale chciałabym jakiś dobry termometr i najlepiej elektryczny.

  • Pysiek12 Autorytet
    Postów: 971 826

    Wysłany: 19 marca 2020, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi ja mam ten
    https://allegro.pl/oferta/termometr-owulacyjny-microlife-mt-16c2-0-01c-hit-4807326535?snapshot=MjAxOC0wNS0zMFQwODoyMjoxNi4yMTlaO2J1eWVyOzZjY2UwNmM1NzJmNDY4ZTY2ZjViNjU1OTNhOThhMjhmNjE4ZTYxYjNiMzVhYTM2Mzc5ZDBlYTg4MDk4OTYxMzA%3D
    Jestem zadowolona chodź na naukach przedmałżeńskich babeczka polecała rtęciowy ale ja z wygody mam elektryczny-pokazuje 2 miejsca po przecinku

    Starania od 08.2016 na luzie
    2017 pierwsze wizyty
    2020 klinika leczenia niepłodności
    2021.07 1transfer
    2021.11.05 2 transfer ❤️
    2022.08.01 jest 🐻 ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2020, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysiek12 wrote:
    Sisi ja mam ten
    https://allegro.pl/oferta/termometr-owulacyjny-microlife-mt-16c2-0-01c-hit-4807326535?snapshot=MjAxOC0wNS0zMFQwODoyMjoxNi4yMTlaO2J1eWVyOzZjY2UwNmM1NzJmNDY4ZTY2ZjViNjU1OTNhOThhMjhmNjE4ZTYxYjNiMzVhYTM2Mzc5ZDBlYTg4MDk4OTYxMzA%3D
    Jestem zadowolona chodź na naukach przedmałżeńskich babeczka polecała rtęciowy ale ja z wygody mam elektryczny-pokazuje 2 miejsca po przecinku


    Dzięki wielkie xd właśnie patrzyłam głównie na ten bo czytałam, że jest polecany z tych elektronicznych. Tylko kurde na allegro wyskakuje teraz jakiś komunikat co do przesyłek i apteki też późno realizują wysyłki przez to co się dzieje :(

    Dixie lubi tę wiadomość

  • Pysiek12 Autorytet
    Postów: 971 826

    Wysłany: 19 marca 2020, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w niedzielę zamawiałam paczkę z firanami i we wt już była w paczkomacie :)

    Starania od 08.2016 na luzie
    2017 pierwsze wizyty
    2020 klinika leczenia niepłodności
    2021.07 1transfer
    2021.11.05 2 transfer ❤️
    2022.08.01 jest 🐻 ❤️
  • Dixie Autorytet
    Postów: 255 106

    Wysłany: 19 marca 2020, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam taki sam jak Pysiek12 :)
    Sprawdza się dobrze, szkoda tylko, że nie podświetla się ekran w ciemności, mamy rolety i musze włączyć lampkę lub odpalić telefon żeby odczytać wynik.

  • Pysiek12 Autorytet
    Postów: 971 826

    Wysłany: 19 marca 2020, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dixie wrote:
    Ja mam taki sam jak Pysiek12 :)
    Sprawdza się dobrze, szkoda tylko, że nie podświetla się ekran w ciemności, mamy rolety i musze włączyć lampkę lub odpalić telefon żeby odczytać wynik.
    Hihihi ja tak samo robię :D
    Ale postanowilam że przykładam się do mierzenia, a z resztą zobaczymy jak się będzie układać

    Starania od 08.2016 na luzie
    2017 pierwsze wizyty
    2020 klinika leczenia niepłodności
    2021.07 1transfer
    2021.11.05 2 transfer ❤️
    2022.08.01 jest 🐻 ❤️
  • Magnolia6 Przyjaciółka
    Postów: 175 48

    Wysłany: 19 marca 2020, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie 😁 ale macie z tymi termometrami 😜 ja nie mierze i mam spokój 🤣 chyba jestem za leniwa na to.
    Rozumiem Was doskonale z tymi remontami wszędzie kurzu i brudu przez to. My z mężem dom budujemy i też wszędzie wszystkiego pełno. Mieliśmy się wprowadzać na następny rok ale poprzez ta sytuację na pewno nie damy rady 😣😭

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2020, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo właśnie zamówiłam jednak bo wynalazlam xd zobaczę za ile przyjdzie...no i powiedzcie mi od kiedy najlepiej zacząć mierzyć? Ja długo byłam sceptycznie nastawiona do takiego sprawdzania bo nie chciałam się wkręcać i świrować, ale trochę już mnie męczy fakt, że nawet nie wiem czy mam owu, a na żaden monitoring w obecnej sytuacji się nie dostanę więc chociaż tym sposobem coś tam sobie posprawdzam i domyślam się, że to nie jest też kwestia jednego cyklu ,a nawet kilku żeby mieć podgląd. Wizytę mam dopiero na koniec kwietnia więc coś tam może te tempki pokażą do tego czasu.

  • Dixie Autorytet
    Postów: 255 106

    Wysłany: 19 marca 2020, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi25 wrote:
    Ooo właśnie zamówiłam jednak bo wynalazlam xd zobaczę za ile przyjdzie...no i powiedzcie mi od kiedy najlepiej zacząć mierzyć? Ja długo byłam sceptycznie nastawiona do takiego sprawdzania bo nie chciałam się wkręcać i świrować, ale trochę już mnie męczy fakt, że nawet nie wiem czy mam owu, a na żaden monitoring w obecnej sytuacji się nie dostanę więc chociaż tym sposobem coś tam sobie posprawdzam i domyślam się, że to nie jest też kwestia jednego cyklu ,a nawet kilku żeby mieć podgląd. Wizytę mam dopiero na koniec kwietnia więc coś tam może te tempki pokażą do tego czasu.
    Ja wpadłam w rytm i mierzę w codziennie. Nie zawsze udaje się o tej samej godzinie, ale się staram :) Ja miałam wizytę mieć 6 kwietnia u lekarza w Poznaniu polecony przez kuzynkę, mimo zaawansowej endo ma synka :) Zobaczymy...

  • Pysiek12 Autorytet
    Postów: 971 826

    Wysłany: 19 marca 2020, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mierze od 2dc i o 7 bo wstaje tak w tygodniu jak i w weekendy - chyba że imprezka to wiadomo ale.teraz imprezy tylko przez messengera :p

    Starania od 08.2016 na luzie
    2017 pierwsze wizyty
    2020 klinika leczenia niepłodności
    2021.07 1transfer
    2021.11.05 2 transfer ❤️
    2022.08.01 jest 🐻 ❤️
  • Pysiek12 Autorytet
    Postów: 971 826

    Wysłany: 20 marca 2020, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam drogie Panie.
    Gdzie ta piekna pogoda? :( ja dzisja praca i juz wiem ze 14h sie szykuje bo duze zlecenia-i cyk nadgodzinki:p ponadto maz mnie wczoraj zaskoczył 🐝 więc niech na niedziele też sie szykuje i jedziemy do kolejnej🐒 hihih
    Życzę Wam milego dnia 😙

    Starania od 08.2016 na luzie
    2017 pierwsze wizyty
    2020 klinika leczenia niepłodności
    2021.07 1transfer
    2021.11.05 2 transfer ❤️
    2022.08.01 jest 🐻 ❤️
  • Dixie Autorytet
    Postów: 255 106

    Wysłany: 20 marca 2020, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, u nas też pięknej pogody brak, jest za to deszcz 🌨🌨☔️☔️ Ja pracuję zdalnie i moja druga połowa też... Miłego dnia!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2020, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No my z ukochanym bzyki Już 2 dni pod rząd. Teraz będzie 3!😁 i tabletki dla niego przyszły w końcu, od dzisiaj zaczyna brać 😁 zamówiłam 7 testów ciążowych na Allegro 😅

    Pysiek12 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2020, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie wyciągnęłam z pieca chlebek bananowy 😁
    https://zapodaj.net/541b5d0e8c9a0.jpg.html

    Pysiek12 lubi tę wiadomość

‹‹ 41 42 43 44 45 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ