Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś dodająca otuchy historia Danuty i Adama

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Bobo 2020... Próbujemy dalej!
Odpowiedz

Bobo 2020... Próbujemy dalej!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2020, 00:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mal3na wrote:
    https://zapodaj.net/0b2c192083373.jpg.html

    Juhuuuuu!!!! ❤️❤️❤️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2020, 00:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mal3na wrote:
    https://zapodaj.net/0b2c192083373.jpg.html

    Masz jakieś patenty? 🤞🏼😁

  • Pysiek12 Autorytet
    Postów: 971 826

    Wysłany: 17 marca 2020, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mal3na 😍🥰🥰😍😍😘 ale się ciesze!! Gratulacje!!

    Starania od 08.2016 na luzie
    2017 pierwsze wizyty
    2020 klinika leczenia niepłodności
    2021.07 1transfer
    2021.11.05 2 transfer ❤️
    2022.08.01 jest 🐻 ❤️
  • Pysiek12 Autorytet
    Postów: 971 826

    Wysłany: 17 marca 2020, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mal3na wrote:
    Dziękuję dziewczyny,

    Udało się tym razem w pierwszym cyklu starań, ale z jednego 🐝 na cały cykl. 🙈 Przeznaczenie chyba...
    O pierwszą córkę długo się starałam, o drugą 3 miesiące.

    Tylko teraz boje się bardzo, bo sytuacja w kraju jest trudna. Boje się, że niedługo lekarze przestaną przyjmować, że nie zrobie kompletu badań, albo, że zachoruje i poronię.
    Lubie 1 część. Co do 2 będzie dobrze!! Musi 😙💪 Teraz to ja bym siedziala w domu cały czas tylko do lekarza na szybką wizytę i sru do schronu domowego :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2020, 08:20

    Starania od 08.2016 na luzie
    2017 pierwsze wizyty
    2020 klinika leczenia niepłodności
    2021.07 1transfer
    2021.11.05 2 transfer ❤️
    2022.08.01 jest 🐻 ❤️
  • Dixie Autorytet
    Postów: 255 106

    Wysłany: 17 marca 2020, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mal3na wrote:
    https://zapodaj.net/0b2c192083373.jpg.html
    Mal3na poczytaj - może to Ci pomoże 😊 https://www.instagram.com/p/B9zvMejltUr/?igshid=15g79jlirv3dc

  • Magnolia6 Przyjaciółka
    Postów: 175 48

    Wysłany: 17 marca 2020, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, chyba i mi się udzieliła panika! Zaczynam się poważnie zastanawiać czy jednak nie odłożyć starań.. W moim województwie dziewczyna urodziła dziecko matka zarazila ja korona ale stan był dobry, natomiast dzisiaj się pogorszył i podpięto ja pod respirator.. 😣 i jestem w kropce A jak tam u was ? 😊

  • Dixie Autorytet
    Postów: 255 106

    Wysłany: 17 marca 2020, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magnolia6 my się zastanawiamy co zrobić 🤷🏼‍♀️ na razie do 25 marca czekamy, bo w tym cyklu się staraliśmy i dopiero będziemy wiedzieć... Mi też się powoli udziela niepokój. Tym bardziej, że z pierwszej ręki wiem co się działo we Włoszech 🙁 Musimy czekać. My podejmiemy decyzję na początku kwietnia.

  • Margolka 85 Autorytet
    Postów: 610 143

    Wysłany: 17 marca 2020, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dixie wrote:
    Magnolia6 my się zastanawiamy co zrobić 🤷🏼‍♀️ na razie do 25 marca czekamy, bo w tym cyklu się staraliśmy i dopiero będziemy wiedzieć... Mi też się powoli udziela niepokój. Tym bardziej, że z pierwszej ręki wiem co się działo we Włoszech 🙁 Musimy czekać. My podejmiemy decyzję na początku kwietnia.


    Jw szczerze Wam powiem, że o tek kwestio nie myślę bo to by musiał byc jakies szczęście w nieszczęściu zeby akurat teraz zajść w ciążę skoro do tej pory nic 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

  • Magnolia6 Przyjaciółka
    Postów: 175 48

    Wysłany: 17 marca 2020, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margolka 85 wrote:
    Jw szczerze Wam powiem, że o tek kwestio nie myślę bo to by musiał byc jakies szczęście w nieszczęściu zeby akurat teraz zajść w ciążę skoro do tej pory nic 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
    A ja coś czuje, że w następnym cyklu Ci się uda 😁

  • Magnolia6 Przyjaciółka
    Postów: 175 48

    Wysłany: 17 marca 2020, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dixie wrote:
    Magnolia6 my się zastanawiamy co zrobić 🤷🏼‍♀️ na razie do 25 marca czekamy, bo w tym cyklu się staraliśmy i dopiero będziemy wiedzieć... Mi też się powoli udziela niepokój. Tym bardziej, że z pierwszej ręki wiem co się działo we Włoszech 🙁 Musimy czekać. My podejmiemy decyzję na początku kwietnia.

    Fajnie by było jakby Wam się udało, przynajmniej nie musielibyscie się zastanawiać czy się starać 😁 mi koleżanka mówiła z Latiny, że nie było aż tak strasznie jak to opisują w mediach 🤔

  • Margolka 85 Autorytet
    Postów: 610 143

    Wysłany: 18 marca 2020, 06:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien doberek laski moje! 😍🤩

    Zapowiada sie kolejny piękny i ciepły dzień, ktory trzeba spędzić w domu w wiekszosci ilości czasu 🤷‍♀️🤷‍♀️ ja sie ogarniam do pracy 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️ a z ciąża to próbujmy bo nie wiadomo kiedy się uda więc nie ma co robić przerwy w staraniach 🤩😁
    Wczoraj z moim się zastanawialiśmy co ze ślubem haha no wszędzie odwołują 😁😁🤦‍♀️ my mamy dopiero 6 czerwca, to mam nadzieję że do tego czasu się uspokoi. A jeśli nie to zrobimy tak jak chcieliśmy, tylko do usc i fru sami 😍😍😍 a tak to mamy zaplanowane po ślubie w usc przyjęcie od 14,30 do 23 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️😁 swoją drogą w obecnej sytuacji ciekawe kiedy zrobię 1 przymiarkę kiecki 😱😱😱😱🤦‍♀️

    madziulix3 lubi tę wiadomość

  • Pysiek12 Autorytet
    Postów: 971 826

    Wysłany: 18 marca 2020, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieńdoberek :* ja dzisiaj i jutro grafikowi wolne w pracy bo w domu wiadomo robota zawsze jest :) ja wróciłam do mierzenia temperatury chodź nie wiem po co :p mi korona narazoe spoko - pracuje normalnie, unikamy ludzi chodź dzisiaj idę do sklepu bo maja być. W promocji prymulki i chce zasadzic do doniczek przed wejściem do domu :)) dzisiaj dzwonili do mojego że z 23.03 przekładaja wizytę u neurologa na Uwaga - 05.08😱 czyli w tym roku wakacji nie bd:(

    Starania od 08.2016 na luzie
    2017 pierwsze wizyty
    2020 klinika leczenia niepłodności
    2021.07 1transfer
    2021.11.05 2 transfer ❤️
    2022.08.01 jest 🐻 ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2020, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Hej dziewczyny 😘
    U mnie niestety szaro-buro za oknem. Cykl też zaczął się nie najlepiej. Od początku cyklu jestem w fatalnym humorze, odbiło się to na relacjach z mezem i trochę się kłóciliśmy. Na szczęście pogadaliśmy, wszystko wyjaśnione i jest zgoda. Mimo wszystko ja nadal w fatalnym humorze. Dziewczyny jestem totalnie zdemotywowana i już z góry założyłam, że się nie uda. Jestem totalnie wkręcona w słuchanie swojego organizmu i każdy ból czy ukłucie zaraz powoduje u mnie taki ogromny niepokój i lęk, że mam torbiel albo jakąś chorobę, która uniemożliwi mi zajście w ciąże. Jestem strasznie zdołowana, zestresowana i już czuje, ze ta blokada odbije się na kolejnym straconym cyklu.

    Mam nadzieję że u was dużo, dużo lepiej i macie tego powera i zaangażowanie bo ja straciłam zupełnie motywację.
    Pięknego dnia wam życzę i trzymam kciuki za te, które będą niebawem testowac 💕💕💕

  • Magnolia6 Przyjaciółka
    Postów: 175 48

    Wysłany: 18 marca 2020, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poupee bez stresu 😊 nie myśl tyle. Mając torbiel i bole jajnikow można na spokojnie zajść w ciążę. Nie ma co się nie potrzebnie stresować, bo szkoda zdrowia

    poupeé lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2020, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magnolia6 wrote:
    Poupee bez stresu 😊 nie myśl tyle. Mając torbiel i bole jajnikow można na spokojnie zajść w ciążę. Nie ma co się nie potrzebnie stresować, bo szkoda zdrowia

    Bardzo bardzo bardzo dziękuję za wsparcie, na prawdę takie słowa dodają otuchy i radości ❤️💕 dziękuję jeszcze raz ❣️

  • Magnolia6 Przyjaciółka
    Postów: 175 48

    Wysłany: 18 marca 2020, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margolka 85 wrote:
    Dzien doberek laski moje! 😍🤩

    Zapowiada sie kolejny piękny i ciepły dzień, ktory trzeba spędzić w domu w wiekszosci ilości czasu 🤷‍♀️🤷‍♀️ ja sie ogarniam do pracy 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️ a z ciąża to próbujmy bo nie wiadomo kiedy się uda więc nie ma co robić przerwy w staraniach 🤩😁
    Wczoraj z moim się zastanawialiśmy co ze ślubem haha no wszędzie odwołują 😁😁🤦‍♀️ my mamy dopiero 6 czerwca, to mam nadzieję że do tego czasu się uspokoi. A jeśli nie to zrobimy tak jak chcieliśmy, tylko do usc i fru sami 😍😍😍 a tak to mamy zaplanowane po ślubie w usc przyjęcie od 14,30 do 23 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️😁 swoją drogą w obecnej sytuacji ciekawe kiedy zrobię 1 przymiarkę kiecki 😱😱😱😱🤦‍♀️

    W takich sytuacjach cieszę się, że nie mieszkam w bloku i mam swój własny ogród 😁 przynajmniej nie mam problemu z tym gdzie wyjść. Do 6 czerwca to jeszcze bardzo duzo czasu, więc pewnie się uspokoi 😉 gorzej z tymi co mają ślub w kwietniu- nie zazdroszczę 😕

  • Kateee92 Znajoma
    Postów: 17 8

    Wysłany: 18 marca 2020, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie odzywałam się od piątku bo zazwyczaj loguje się na portalu będąc w pracy🤷🏼‍♀️ U mnie @ przyszła :/ nie ustępujemy w staraniach szkoda cyklu.

    Pysiek12 lubi tę wiadomość

  • Pysiek12 Autorytet
    Postów: 971 826

    Wysłany: 18 marca 2020, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kateee ja po głębszym rozmyślaniu też wracam do gry :p do wakacji dociągnę:) myślę że w tedy już będą normalnie przyjmować. Ja dzisiaj robiłam porządek w szafie - matko ile ja mam. Sukienek 😱dobrze ze mąż ich wszystkich nie kojarzy :D ja już po kolacji-rytm z pracy u mnie już wpadł po roku co dobrze bo jem przed 19 ostatni posiłek. Dzisiaj mąż kusił chipsami.... Jak. One pachną jak one na mnie patrzą ale NIE do świąt zero. Poza tym ściąglam 2 apki do ćwiczeń w domu-skoro nie ma fit w klubie to ćwiczę w domu
    Ja Wam minął iście wiosenny dzień? :)

    Kateee92 lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 na luzie
    2017 pierwsze wizyty
    2020 klinika leczenia niepłodności
    2021.07 1transfer
    2021.11.05 2 transfer ❤️
    2022.08.01 jest 🐻 ❤️
  • Dixie Autorytet
    Postów: 255 106

    Wysłany: 18 marca 2020, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, my ranek spędziliśmy na szukaniu naszego owczarka, wykorzystał moment, otworzył nieprzekręconą na klucz furtkę i drugi raz w życiu wybrał się sam na spacer po osiedlu... Najgorsze, że przy naszym osiedlu idzie dość ruchliwa groda, baliśmy się, że potrąci go auto 😱 na szczęście po 15 minitach zguba się znalazła i w prezencie dostał wizytę u weterynarza, bo parę dni temu wyszło mu szczepienie 🤦🏼‍♀️ Aż nam się sprzątać odechciało i kedyne co zrobiliśmy to podłączyliśmy drugi dekoder do satelity, który leżał od skończenia remontu - czyli jakieś dwa miesiące 😅Teraz leżymy na kanapie i oglądamy serial 🥰 Tu nasz uciekinier 🥰🥰🥰 https://zapodaj.net/a2b55db573dcb.jpg.html Miłego wieczoru!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2020, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/ebe22b376431b.jpg.html
    Czyli jutro u mnie owu? 😀

    Pysiek12 lubi tę wiadomość

‹‹ 40 41 42 43 44 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ