X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Bobo 2020... Próbujemy dalej!
Odpowiedz

Bobo 2020... Próbujemy dalej!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2020, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzialyscie nowe zalecenia odnośnie planowania ciąży w obecnej sytuacji? Co o tym myślicie?

    "Kobietom planującym ciążę zaleca się odłożenie planów prokreacyjnych do czasu unormowania się sytuacji epidemiologicznej"

  • Margolka 85 Autorytet
    Postów: 610 143

    Wysłany: 21 marca 2020, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi25 wrote:
    Widzialyscie nowe zalecenia odnośnie planowania ciąży w obecnej sytuacji? Co o tym myślicie?

    "Kobietom planującym ciążę zaleca się odłożenie planów prokreacyjnych do czasu unormowania się sytuacji epidemiologicznej"


    Nie widziałam nigdzie takiego wpisu. Gdzie takie coś znalazłaś?

  • Magnolia6 Przyjaciółka
    Postów: 175 48

    Wysłany: 21 marca 2020, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://www.facebook.com/107168612669765/posts/2826735264046406/ 👈
    tutaj o tym piszą

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2020, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margolka 85 wrote:
    Nie widziałam nigdzie takiego wpisu. Gdzie takie coś znalazłaś?

    I ogólnie jest to w dokumencie opublikowanym przez konsultantów krajowych ds. perinatologii i ginekologii. Mama ginekolog też o tym mówiła na ig --> profil fundacjaernesta

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2020, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nic nie odkładam. Szkoda każdego miesiąca. Jak się uda będę szczęśliwa i będę robić wszystko żeby było jak najlepiej. Ukochany zaczął od dziś jeść suplement na nasienie. Mysle, ze za dwa miechy mogę być już w ciąży 😁

    Pysiek12 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2020, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulix3 wrote:
    Ja nic nie odkładam. Szkoda każdego miesiąca. Jak się uda będę szczęśliwa i będę robić wszystko żeby było jak najlepiej. Ukochany zaczął od dziś jeść suplement na nasienie. Mysle, ze za dwa miechy mogę być już w ciąży 😁

    Jestem tego samego zdania co Ty :) niełatwo na pewno od tak nagle odłożyć starań kobietom, które walczą o dziecko kilka lat.

    Pysiek12 lubi tę wiadomość

  • Margolka 85 Autorytet
    Postów: 610 143

    Wysłany: 21 marca 2020, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie rezygnuje bo uważam że i tak jak już to może mi się uda za jaaaakis czas ⏳ 🤷‍♀️😁

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2020, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margolka 85 wrote:
    Ja też nie rezygnuje bo uważam że i tak jak już to może mi się uda za jaaaakis czas ⏳ 🤷‍♀️😁

    Gdzieś była tyle czasu?! Nie ujeździłaś swojego? 😂

  • Margolka 85 Autorytet
    Postów: 610 143

    Wysłany: 21 marca 2020, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulix3 wrote:
    Gdzieś była tyle czasu?! Nie ujeździłaś swojego? 😂


    Haha wariatka 🙈🙈🙈 😁😁😁
    Od poniedziałku dopadly mnie znowu zatoki i potworny ale to mega potworny ból głowy 😶😶 myślałam że umrę i od czwartku biorę antybiotyk 🥴🥴

    Nie zajezdzilam boooo dopiero od jutra mogę wrócić do 🐝🐝🐝 po tym zabiegu co mialam tydz temu w środę. Więc jutro mój M niech się boi haha 😂 😂 🤣 🤣

    madziulix3 lubi tę wiadomość

  • Margolka 85 Autorytet
    Postów: 610 143

    Wysłany: 21 marca 2020, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co tam u Was Laseczki moje? 😁 Zaciąży któraś z Was w końcu!?? 🤔🤔⏳⏳😍😍😍

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2020, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, to trzymam kciuki 😁 ja się kochałam z moim 18,19 niby była owulacja ale żałuje, ze wczoraj nie doprawiłam. Dzisiaj jeszcze spróbuje po pracy. I suszone morele jem :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2020, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mysle, ze niedługo będę z brzuchem ✌🏼😀

    Pysiek12, Mal3na lubią tę wiadomość

  • Pysiek12 Autorytet
    Postów: 959 809

    Wysłany: 21 marca 2020, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wróciłam z pracy-zmęczoną i zzimno jak pierun 🥶🥶🥶 ale mąż przygotowal ciepłą miętę :) jutro dzień odpovzybku i w pon na 8h znowu do pracy 🤮 a moi w domu.... Gdzie tu sprawiedliwość :(

    Starania od 08.2016 na luzie
    2017 pierwsze wizyty
    2020 klinika leczenia niepłodności
    2021.07 1transfer
    2021.11.05 2 transfer ❤️
    2022.08.01 jest 🐻 ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2020, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana, nie ma sprawiedliwości, ja dopiero kończę prace i jutro tez ide 😁 kochana praca na produkcji 🙂

  • Dixie Autorytet
    Postów: 255 106

    Wysłany: 21 marca 2020, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulix, Pysiek12 podziwiam Was 👏🏼 i wszystkich, którzy idą do pracy, bo muszą, bo inaczej nie działałoby nasze społeczeństwo. Ja pracuję w przedszkolu i mam swój gabinet fizjoterapii, więc od poniedziałku w domu... Zakupy robimy raz na dwa tygodnie sobie, mojej rodzince, babciom. Nie rozumiem beztroski ludzi, którzy nie muszą iść do pracy i traktują ten czas jako super okazję na spotkania, remontu itp. Widać jakie dało to efekty we Włoszech. Jeden z przyjaciół mojego S. w ten weekend był na domówce u znajomych, odwiedził obie babcie i pojechał do Białegostoku do rodziców dziewczyny... Możesz siedzieć w domu to siedź i nie narażaj innych chciałoby się powiedzieć...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2020, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nom. Niektórzy są mega nieodpowiedzialni. Tak samo koło nas dwie kobiety wróciły z Włoch i poszły do fryzjera się odpicowac... na szczęście fryzjerka ogarnieta i zadzwoniła po policję... pewnie ich we Włoszech nie było stać to wróciły do PL do fryzjera i przy okazji zarazki porozsiewac...
    Nade mną w mieszkaniu codziennie słyszę gromadkę znajomych jak sobie domówkę urządzają...

  • Margolka 85 Autorytet
    Postów: 610 143

    Wysłany: 22 marca 2020, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulix3 wrote:
    Nom. Niektórzy są mega nieodpowiedzialni. Tak samo koło nas dwie kobiety wróciły z Włoch i poszły do fryzjera się odpicowac... na szczęście fryzjerka ogarnieta i zadzwoniła po policję... pewnie ich we Włoszech nie było stać to wróciły do PL do fryzjera i przy okazji zarazki porozsiewac...
    Nade mną w mieszkaniu codziennie słyszę gromadkę znajomych jak sobie domówkę urządzają...


    Masakra są Ci ludzie 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
    Ja też już jutro do roboty, weekend soe kończy 🥴
    I znowu od poniedz do piątku w robocie 🤷‍♀️🤷‍♀️
    Ja dzis w końcu po 1,5 tyg się 🐝🐝 cóż za cudowne uczucie hahaha 😂😂😂🙈
    Nie mam pomysłu na obiad dziś 🤷‍♀️🤔 jakieś propozycje Laski??
    Która kiedy robi jaki teścik? 🍋🍋🍋⏳⏳⏳🤔

  • Pysiek12 Autorytet
    Postów: 959 809

    Wysłany: 22 marca 2020, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem jak mówiłam branża spożywcza-dania gotowe i u nas duże zamówienia więc jest co. Robić... A. Na obiad:rosół, kotlety z cyca, ziemniaczkiem i jakaś sałatka (tata kupił :))
    Ja mam w planach od wtorku owulaki robic bo tez nie przestajemy chodz tez o tym myślałam ale moja metryka przypomniala mi ze nie ma co czekać :)

    Starania od 08.2016 na luzie
    2017 pierwsze wizyty
    2020 klinika leczenia niepłodności
    2021.07 1transfer
    2021.11.05 2 transfer ❤️
    2022.08.01 jest 🐻 ❤️
  • Pysiek12 Autorytet
    Postów: 959 809

    Wysłany: 22 marca 2020, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do ludzi-mi osobiście ręce w sklepie opadają jak zwraca sie uwage o odstep i ludzie ze on nie chory - ale nie pomysli ze moze byc nosicielem 😠 męczą mnie coraz bardziej takie wypady.... A w rodzinie i najbliższych znajomych na szczęście odpowiedzialni ludzie więc jestem zadowolona :)
    Wczoraj z moim rozmawiałam o wakacjach i sa 2 opcje
    1.jak otworza granice to sru do egiptu bo tam bezpiecznie
    2.wakacje Pl-lubie nasz kraj ale pogoda mnie czasem dobija
    I ostatniego wariantu nie wzielismy pod uwage - ze moge jiz byc w ciąży w tedy tylko PL i gdzieś gdzie blisko szpitali w razie W :D

    Dixie lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 na luzie
    2017 pierwsze wizyty
    2020 klinika leczenia niepłodności
    2021.07 1transfer
    2021.11.05 2 transfer ❤️
    2022.08.01 jest 🐻 ❤️
  • Dixie Autorytet
    Postów: 255 106

    Wysłany: 22 marca 2020, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, my na obiad makaron ze szpinakiem i sosem śmietanowym z sojowej śmietany 😊 ja jeśli nie pojawi się w piątek @ to zatestuję w sobotę, ale nie robię sobie nadziei, bo temperatura nie wygląda obiecująco... Miłego dnia!

    Pysiek12 lubi tę wiadomość

‹‹ 42 43 44 45 46 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ