X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Bobo 2020... Próbujemy dalej!
Odpowiedz

Bobo 2020... Próbujemy dalej!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2020, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Jestem nowa, to moje pierwsze forum na którym się udzielam. Fajnie że są tu osoby które pewnie czują to co ja i możemy wspierać się nawzajem ☺️ My z mężem staramy się od 9 miesięcy i dalej nic 😔 nie wiem czy coś z nami nie tak czy po prostu to jeszcze nie ten czas 😔 nie byliśmy jeszcze nigdzie bo raczej po roku starań można zacząć się martwić 😕 też tak macie że wszyscy do okoła zachodzą w ciążę planowana czy też nie, szybko im idzie a Wy już czujecie presję ? 😔

    Margolka 85 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2020, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tuśka160890 wrote:
    Hej dziewczyny. Jestem nowa, to moje pierwsze forum na którym się udzielam. Fajnie że są tu osoby które pewnie czują to co ja i możemy wspierać się nawzajem ☺️ My z mężem staramy się od 9 miesięcy i dalej nic 😔 nie wiem czy coś z nami nie tak czy po prostu to jeszcze nie ten czas 😔 nie byliśmy jeszcze nigdzie bo raczej po roku starań można zacząć się martwić 😕 też tak macie że wszyscy do okoła zachodzą w ciążę planowana czy też nie, szybko im idzie a Wy już czujecie presję ? 😔


    Witam. Ja na waszym miejscu już zaczęła bym działać. Ja żałuje, ze tak późno... bo czekałam 2 lata. Najlepiej zacznijcie od nasienia męża bo u nas to jest problem z którym dopiero zaczynamy walczyć..

  • Pysiek12 Autorytet
    Postów: 954 798

    Wysłany: 22 marca 2020, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Tuska :) tak hak pisze madziulix3 zbadajcie nasienie a w jak juz otworza przychodnie to sprawdz czy u Ciebie wszystko ok z owulacja :)
    I tak też tak mam ze wszyatcy zachodzą planowo i nie planowo a my z mężem dalej z kotem :D

    Starania od 08.2016 na luzie
    2017 pierwsze wizyty
    2020 klinika leczenia niepłodności
    2021.07 1transfer
    2021.11.05 2 transfer ❤️
    2022.08.01 jest 🐻 ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2020, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie jak to jest, co miesiąc są nadzieje "następnym razem będziemy próbować i w końcu się uda" a i tak już powoli się załamuje 😕 Koleżanka właśnie też mówiła że mam nie czekać tylko działać bo ona 2 lata czekała i żałuje 😕 Ale teraz to jestem zmuszona czekać bo wszystko pozamykane prze koronawirusa 😕 ale cieszę się że tu jestem bo zawsze można się wygadać i usłyszeć dobre rady czy słowa otuchy 😊😀

    Pysiek12 lubi tę wiadomość

  • Pysiek12 Autorytet
    Postów: 954 798

    Wysłany: 22 marca 2020, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo nasze marudzenie :p ja dzisiaj muszę siebie i męża zmobilizować do 🐝🐝 bo te dni coraz bliżej :D a jak mam wysikac II kreski to trzeba ruszyc z kopyta :)

    Tuśka160890 lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 na luzie
    2017 pierwsze wizyty
    2020 klinika leczenia niepłodności
    2021.07 1transfer
    2021.11.05 2 transfer ❤️
    2022.08.01 jest 🐻 ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2020, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój od wczoraj zaczął jeść suplement na nasienie. Daje mu orzechy brazylijskie, czarnuszkę, kiełki, witaminę C i E i kwas foliowy. Na razie może spróbuj od jakiejś zdrowej diety dopóki jest taka sytuacja jaka jest... a mówię ci, ze zdrowe jedzonko dużo daje.
    Pierwszy raz od 2 lat w końcu poczułam, ze niedługo może się udać 😉

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2020, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysiek12 wrote:
    Albo nasze marudzenie :p ja dzisiaj muszę siebie i męża zmobilizować do 🐝🐝 bo te dni coraz bliżej :D a jak mam wysikac II kreski to trzeba ruszyc z kopyta :)

    Ruszaj, ruszaj 😁 ja jak mu kiedyś napisałam w pracy, ze go dzisiaj złapie dwa razy to mi odpisał w żartach ze dzisiaj nie wraca do domu 😁

    Pysiek12 lubi tę wiadomość

  • Pysiek12 Autorytet
    Postów: 954 798

    Wysłany: 22 marca 2020, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulix3 wrote:
    Ruszaj, ruszaj 😁 ja jak mu kiedyś napisałam w pracy, ze go dzisiaj złapie dwa razy to mi odpisał w żartach ze dzisiaj nie wraca do domu 😁
    Mój tak mowi jak ide na imprezę :D ze znowu nie pośpi :) no ale cóż :))

    Starania od 08.2016 na luzie
    2017 pierwsze wizyty
    2020 klinika leczenia niepłodności
    2021.07 1transfer
    2021.11.05 2 transfer ❤️
    2022.08.01 jest 🐻 ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2020, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/3590427d60fbb.png.html
    Co myślicie o niej na cywilny? 😉

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2020, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulix3 no powiem Ci że maga ta sukienka 🤩

    madziulix3 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2020, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Białą chce zostawić w przyszłości na kościelny 💋

    Tuśka160890, Pysiek12 lubią tę wiadomość

  • Margolka 85 Autorytet
    Postów: 610 143

    Wysłany: 22 marca 2020, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulix3 wrote:
    Białą chce zostawić w przyszłości na kościelny 💋


    Ładna 🤩😁
    A kiedy macie cywilny? Ja sobie zrobiłam mieszankę, mam. Przed kolano kiecke że zwykłego prostego lejącego się metarialu (muślin) a górę koronką i z tyłu gole plecy tzn siateczka jest i wsio 😁 ale zobsczyny kiedy będą mogła mieć 1 przymiarkę 🤷‍♀️🤷‍♀️

  • Margolka 85 Autorytet
    Postów: 610 143

    Wysłany: 22 marca 2020, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tuśka160890 wrote:
    Hej dziewczyny. Jestem nowa, to moje pierwsze forum na którym się udzielam. Fajnie że są tu osoby które pewnie czują to co ja i możemy wspierać się nawzajem ☺️ My z mężem staramy się od 9 miesięcy i dalej nic 😔 nie wiem czy coś z nami nie tak czy po prostu to jeszcze nie ten czas 😔 nie byliśmy jeszcze nigdzie bo raczej po roku starań można zacząć się martwić 😕 też tak macie że wszyscy do okoła zachodzą w ciążę planowana czy też nie, szybko im idzie a Wy już czujecie presję ? 😔


    Witamy 😁🤩

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2020, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margolka 85 wrote:
    Ładna 🤩😁
    A kiedy macie cywilny? Ja sobie zrobiłam mieszankę, mam. Przed kolano kiecke że zwykłego prostego lejącego się metarialu (muślin) a górę koronką i z tyłu gole plecy tzn siateczka jest i wsio 😁 ale zobsczyny kiedy będą mogła mieć 1 przymiarkę 🤷‍♀️🤷‍♀️

    Myslalam w wakacje. Dopiero się będziemy zapisywać ale już powoli wszystko ogarniamy. Miesiąc się tylko czeka także luz 😁

  • Pysiek12 Autorytet
    Postów: 954 798

    Wysłany: 22 marca 2020, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piekna ta sukienka 😍 wesele-ślubny fajny to byl czas :) i notatnik z pytaniami jak odwiedzalo sie restauracje :) miłe wspomnieniami. My juz 4 lata

    Starania od 08.2016 na luzie
    2017 pierwsze wizyty
    2020 klinika leczenia niepłodności
    2021.07 1transfer
    2021.11.05 2 transfer ❤️
    2022.08.01 jest 🐻 ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2020, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysiek12 wrote:
    Piekna ta sukienka 😍 wesele-ślubny fajny to byl czas :) i notatnik z pytaniami jak odwiedzalo sie restauracje :) miłe wspomnieniami. My juz 4 lata

    A ogólnie ile jestescie razem??

  • Pysiek12 Autorytet
    Postów: 954 798

    Wysłany: 22 marca 2020, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulix3 wrote:
    A ogólnie ile jestescie razem??
    Za długo :p żartuje w wakacje bd 9 lat 🤯 ale pamietam to jak dzisiaj... My to przeznaczenie.
    Ja pojechałem do pracy nad morze i on z Irlandii przyleciał na wakacje i mial je wykupione tam gdzie ja pracowałam a ogolnie on mieszkał 25 km od mojej wsi 🤪
    Pierwszy lot do niego tez śmieszny bo musiałam sie nauczyć
    Na pamiętać nr do konsulatu +mieliśmy haslo ustalone jakbyn jednak miala do burdelu trafić :D bo jak lecialam do niego to w sumie 2 tygodnie na żywo ze soba gadalismy a potem 2,5 mce przez telefon i Skype :) a w nowy rok kazalam sie mu określić czy wraca do PL czy nie. I wrócił :)

    Starania od 08.2016 na luzie
    2017 pierwsze wizyty
    2020 klinika leczenia niepłodności
    2021.07 1transfer
    2021.11.05 2 transfer ❤️
    2022.08.01 jest 🐻 ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2020, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysiek12 wrote:
    Za długo :p żartuje w wakacje bd 9 lat 🤯 ale pamietam to jak dzisiaj... My to przeznaczenie.
    Ja pojechałem do pracy nad morze i on z Irlandii przyleciał na wakacje i mial je wykupione tam gdzie ja pracowałam a ogolnie on mieszkał 25 km od mojej wsi 🤪
    Pierwszy lot do niego tez śmieszny bo musiałam sie nauczyć
    Na pamiętać nr do konsulatu +mieliśmy haslo ustalone jakbyn jednak miala do burdelu trafić :D bo jak lecialam do niego to w sumie 2 tygodnie na żywo ze soba gadalismy a potem 2,5 mce przez telefon i Skype :) a w nowy rok kazalam sie mu określić czy wraca do PL czy nie. I wrócił :)


    Jak z bajki. Ja ze swoim w kwietniu 4 lata. Ale tez czuje mega, ze to ten jedyny i ze to on jest moim przeznaczeniem. Nikt nie wyobraża sobie nas osobno hehe ✌🏼 Fajnie mieć takiego kogoś. Miłość to jednak największe szczęście. A jeszcze jak z tej miłości powstaje mały człowieczek to już w ogóle bajka ❤️

    Pysiek12 lubi tę wiadomość

  • Pysiek12 Autorytet
    Postów: 954 798

    Wysłany: 23 marca 2020, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrsc Laseczki 😍 mnie zatoki rozłożyły na amen :/spałam cale 5h i oczy jak 5 zl i pospane wiec ogladalam Wiza ma miłość :D babeczka 52 lata a nigeryjczyj 20 i wileka miłość 😱
    Dzisiaj w planie ambitnie - nic nie robię :) ja u Was już w pracy w domu?? :)

    Starania od 08.2016 na luzie
    2017 pierwsze wizyty
    2020 klinika leczenia niepłodności
    2021.07 1transfer
    2021.11.05 2 transfer ❤️
    2022.08.01 jest 🐻 ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2020, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ide na 3 zmianę 😁✌🏼 Najlepiej hehe

‹‹ 44 45 46 47 48 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ