X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Bobo 2020... Próbujemy dalej!
Odpowiedz

Bobo 2020... Próbujemy dalej!

Oceń ten wątek:
  • Dixie Autorytet
    Postów: 255 106

    Wysłany: 31 marca 2020, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margolka85 na razie nie wiemy co się stało, to był 30 tydzień, tydzień temu była na wizycie, czuła się świetnie, wszystko książkowo. Moja kuzynka jeszcze z nikim nie rozmawia. Przez tą całą sytuację była sama, jej mąż nie mógł być z nią :((( Straszne, po prostu straszne...

  • Margolka 85 Autorytet
    Postów: 610 143

    Wysłany: 31 marca 2020, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dixie wrote:
    Margolka85 na razie nie wiemy co się stało, to był 30 tydzień, tydzień temu była na wizycie, czuła się świetnie, wszystko książkowo. Moja kuzynka jeszcze z nikim nie rozmawia. Przez tą całą sytuację była sama, jej mąż nie mógł być z nią :((( Straszne, po prostu straszne...




    Boże... 😔😔 Jaka bidulka 😔
    I właśnie to najgorsze że nikt z nią nie może być 😔

  • Pysiek12 Autorytet
    Postów: 954 798

    Wysłany: 1 kwietnia 2020, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dixi - o matko jak mi jest przykro a co dopiero jej 😭 tragedia...
    Ja w pracy - w końcu żyje :d i od wczoraj spadek temp wiec po północy działaliśmy i w sumie ju dzisiaj z rana doprawimy i zobaczymy co dalej :)

    Starania od 08.2016 na luzie
    2017 pierwsze wizyty
    2020 klinika leczenia niepłodności
    2021.07 1transfer
    2021.11.05 2 transfer ❤️
    2022.08.01 jest 🐻 ❤️
  • Asik23 Znajoma
    Postów: 20 1

    Wysłany: 2 kwietnia 2020, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny mam pytanie do was
    Od kilku dni bolą mnie piersi i od wczoraj dokładnie mam sluz z jasną czerwoną krwią i trwało to do południa potem do wieczora nic i dzisiaj znowu mam sluz z krwią dzisiaj jest mój 26 dc myślicie że to początek okresu ?

  • Pysiek12 Autorytet
    Postów: 954 798

    Wysłany: 2 kwietnia 2020, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik23 wrote:
    Hej dziewczyny mam pytanie do was
    Od kilku dni bolą mnie piersi i od wczoraj dokładnie mam sluz z jasną czerwoną krwią i trwało to do południa potem do wieczora nic i dzisiaj znowu mam sluz z krwią dzisiaj jest mój 26 dc myślicie że to początek okresu ?
    A bierzesz pod uwage ciążę? Jeżeli jutro sie rozkręci to w tedu bym zapisala. Dzisiejszy dzien jako początek.

    Starania od 08.2016 na luzie
    2017 pierwsze wizyty
    2020 klinika leczenia niepłodności
    2021.07 1transfer
    2021.11.05 2 transfer ❤️
    2022.08.01 jest 🐻 ❤️
  • Pysiek12 Autorytet
    Postów: 954 798

    Wysłany: 2 kwietnia 2020, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny w ten słoneczny (w koncu) dzień :) jak u Was? Jak choroby - przeszło coś? Jak dzieciaczki i pozostała część rodziny?
    Ja nadal pracuje - i to wzmożone bo duze wyjścia mamy. W domu noc poza obiadem nie robię - tata umył juz meble, wypral parowo kanapy, mąż dokończył okna, pomyl panele - >mam szczęście ze ich mam bo mija to mnie 😉
    Dzisiaj 20dc i dziwnie.. 18dnia miałam spadek temp ale zero typowych objawów więc noe wiem vzy miałam owu normalnie tylko z powodu choroby noe uchwyciłam spadku bo mialam niskie temperatury czy dzisiaj albo wczoraj miałam... Dziwny ten cykl. Napewno nie zamierzam przestać pracować z mężem :p
    Ściskam Was 😘

    Dixie lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 na luzie
    2017 pierwsze wizyty
    2020 klinika leczenia niepłodności
    2021.07 1transfer
    2021.11.05 2 transfer ❤️
    2022.08.01 jest 🐻 ❤️
  • Dixie Autorytet
    Postów: 255 106

    Wysłany: 2 kwietnia 2020, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik23 wrote:
    Hej dziewczyny mam pytanie do was
    Od kilku dni bolą mnie piersi i od wczoraj dokładnie mam sluz z jasną czerwoną krwią i trwało to do południa potem do wieczora nic i dzisiaj znowu mam sluz z krwią dzisiaj jest mój 26 dc myślicie że to początek okresu ?
    Asik23 ja tez tak miałam w poprzednim cyklu. Śluz z jasno czerwona krwią, różową od 29 dc przez 3 dni i w końcu okres. Poczekałabym i zobaczyła jak to się rozwinie :)

  • Dixie Autorytet
    Postów: 255 106

    Wysłany: 2 kwietnia 2020, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysiek12 wrote:
    Cześć dziewczyny w ten słoneczny (w koncu) dzień :) jak u Was? Jak choroby - przeszło coś? Jak dzieciaczki i pozostała część rodziny?
    Ja nadal pracuje - i to wzmożone bo duze wyjścia mamy. W domu noc poza obiadem nie robię - tata umył juz meble, wypral parowo kanapy, mąż dokończył okna, pomyl panele - >mam szczęście ze ich mam bo mija to mnie 😉
    Dzisiaj 20dc i dziwnie.. 18dnia miałam spadek temp ale zero typowych objawów więc noe wiem vzy miałam owu normalnie tylko z powodu choroby noe uchwyciłam spadku bo mialam niskie temperatury czy dzisiaj albo wczoraj miałam... Dziwny ten cykl. Napewno nie zamierzam przestać pracować z mężem :p
    Ściskam Was 😘
    Hej, u nas też słoneczko, ja siedzę niestety i uczę się na egzamin dyplomowy, zamieszczam lekcje dla dzieciaków i koordynuję starsze koleżanki, które ewidentnie nie radzą sobie ze zdalnym nauczaniem...
    Dobrze masz :P mój pracuje zdalnie od rana, posiedzenia zarządu, milion rozmów, dopracowywanie folderów reklamowych, bo rusza nowa spółka, także tak jakby go nie było... A jak skończy pracę to jest tak zmęczony, że musi odpoczywać :/
    Może to właśnie ten cykl ;) inny niż zawsze, ale owocny... My od wczoraj działamy, będzie cały miesiąc co drugi dzień, bez testów i bez mierzenia temperatury :) zobaczymy, może się uda... 23.04 powinnam okres dostać, a 22.04 mam urodziny, więc może będzie urodzinowa niespodzianka :)
    A jak tam Madziulix3? Miałaś testować 1.04?
    Buziaki dla Was :*

  • Asik23 Znajoma
    Postów: 20 1

    Wysłany: 2 kwietnia 2020, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dixie wrote:
    Asik23 ja tez tak miałam w poprzednim cyklu. Śluz z jasno czerwona krwią, różową od 29 dc przez 3 dni i w końcu okres. Poczekałabym i zobaczyła jak to się rozwinie :)


    Dzięki za odpowiedź myślałam że to może akurat jakieś objawy początkowe ciąży ale nic trzeba czekać na kolejny cykl może się uda 😊😁

  • Dixie Autorytet
    Postów: 255 106

    Wysłany: 2 kwietnia 2020, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik23 wrote:
    Dzięki za odpowiedź myślałam że to może akurat jakieś objawy początkowe ciąży ale nic trzeba czekać na kolejny cykl może się uda 😊😁
    Asik23 dopóki nie przyjdzie @ zawsze jest szansa, że to ciąża. Objawy ciąży i @ są tak podobne, że najlepiej poczekać do terminu @ i zrobić test :)
    Wiem z doświadczenia, że test chce się robić jak najwcześniej :P
    Trzymam kciuki :)

  • Margolka 85 Autorytet
    Postów: 610 143

    Wysłany: 3 kwietnia 2020, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieeeeeen dobry laski moje 🍀🍀🍀🌼🌼🌼🤩
    Jak tam żyjecie? Mam nadzieję że nie ma problemu i wszystkie jesteście zdrowe i Wasi najbliżsi również!!! 🌼🌼🌼 Dbajcie o siebie!! 🤞🤞💪💪💪
    Pysiek i jak tam atak? 😁 😁 Kiedy będziesz mogła testować? 😁
    Dixie i dobry pomysł z tym co dwa dni niech się chop zregeneruje 😁😁😁😂
    Ja przez ten zabieg to nie wiem kiedy mam mieć owu🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️ jeśli to co mialam w zeszły wtorek i środę to był okres tzn ze Tera mam płodne bo dziś zrobiłam test i tu takie cus


    https://zapodaj.net/b6051dad9538a.jpg.html


    🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️😁😁😁🌼🤞

  • Margolka 85 Autorytet
    Postów: 610 143

    Wysłany: 3 kwietnia 2020, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale Teraz zrobiłam i mam tak 🤷‍♀️😂😂

    https://zapodaj.net/2397349da5913.jpg.html

    Więc chyba jednak nie mam. Owu w tym miesiącu 🤷‍♀️🤦‍♀️

  • Pysiek12 Autorytet
    Postów: 954 798

    Wysłany: 3 kwietnia 2020, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margolka 85 wrote:
    Ale Teraz zrobiłam i mam tak 🤷‍♀️😂😂

    https://zapodaj.net/2397349da5913.jpg.html

    Więc chyba jednak nie mam. Owu w tym miesiącu 🤷‍♀️🤦‍♀️
    Margolka a. Moze mialas od wczoraj bo te kreski kurcze mocne 🤔ja dzisiaj znowu spadek temp, bol krzyża, ciągnięcie w pachwinie jak na okres a teraz sluzu dostałam 😵

    Starania od 08.2016 na luzie
    2017 pierwsze wizyty
    2020 klinika leczenia niepłodności
    2021.07 1transfer
    2021.11.05 2 transfer ❤️
    2022.08.01 jest 🐻 ❤️
  • Margolka 85 Autorytet
    Postów: 610 143

    Wysłany: 3 kwietnia 2020, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysiek12 wrote:
    Margolka a. Moze mialas od wczoraj bo te kreski kurcze mocne 🤔ja dzisiaj znowu spadek temp, bol krzyża, ciągnięcie w pachwinie jak na okres a teraz sluzu dostałam 😵


    A Wisz to 😂🤷‍♀️🤷‍♀️ nie ogarniam tego cyklu 🤦‍♀️🤦‍♀️

    Pysiek a Kordy Ty masz mieć ten okres? A owu kiedy było? 🤔

  • Pysiek12 Autorytet
    Postów: 954 798

    Wysłany: 3 kwietnia 2020, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margolka 85 wrote:
    A Wisz to 😂🤷‍♀️🤷‍♀️ nie ogarniam tego cyklu 🤦‍♀️🤦‍♀️

    Pysiek a Kordy Ty masz mieć ten okres? A owu kiedy było? 🤔
    Pieron wie :D wedlug temperatury mam cykl bezowulacyjny :D ale sluz mialam ładny od 12dc do 14dc. Nie wiem co grane z tym wypłaszczeniem temperatury.... Pewno to 👑🧬 :p a poważnie czekam na okres ktory ma być za tydzień

    Starania od 08.2016 na luzie
    2017 pierwsze wizyty
    2020 klinika leczenia niepłodności
    2021.07 1transfer
    2021.11.05 2 transfer ❤️
    2022.08.01 jest 🐻 ❤️
  • Margolka 85 Autorytet
    Postów: 610 143

    Wysłany: 4 kwietnia 2020, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysiek12 wrote:
    Margolka a. Moze mialas od wczoraj bo te kreski kurcze mocne 🤔ja dzisiaj znowu spadek temp, bol krzyża, ciągnięcie w pachwinie jak na okres a teraz sluzu dostałam 😵


    A ja Wam powiem że ja ba temp bym nigdy nie patrzyła bo ja mam zawsze owu w moje temp są różne mniej niż 36 i więcej niż 36 🤷‍♀️🤷‍♀️

    Ja Pysiek w ogóle nie ogarniam, dziś zrobiłam godz temu i wynik testu owu taki

    https://zapodaj.net/f2acc146e9f36.jpg.html

    Więc 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
    A za Ciebie trzymam kciuki 🤞🤞💪💪💪

  • Margolka 85 Autorytet
    Postów: 610 143

    Wysłany: 4 kwietnia 2020, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz zrobiłam znowu i zaś negatywny 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
    TO ja nie wiem o co chodzi że rano mam wyrzut a później nie 🤷‍♀️
    Czyli cały ten cykl na starty 🤷‍♀️ a myślałam że miesiąc po zabiegu coś by pyklo No ale widzę że mój organizm uważa inaczej 😡😡😂😂

  • Dixie Autorytet
    Postów: 255 106

    Wysłany: 4 kwietnia 2020, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margolka 85 wrote:
    Teraz zrobiłam znowu i zaś negatywny 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
    TO ja nie wiem o co chodzi że rano mam wyrzut a później nie 🤷‍♀️
    Czyli cały ten cykl na starty 🤷‍♀️ a myślałam że miesiąc po zabiegu coś by pyklo No ale widzę że mój organizm uważa inaczej 😡😡😂😂
    Margolka85 a pijesz dużo? Ja czytałam, że wynik może wyjść negatywny w ciągu dnia jeśli masz rozwodniony mocno mocz. Mi podobnie rano wychodzi mocniejsza kreska, a w południe lub po południu słabsza... Nie spisuj cyklu na straty jeszcze 😊 Dopóki nie mamy @ zawsze jest szansa na 🍀⏸

  • Pysiek12 Autorytet
    Postów: 954 798

    Wysłany: 5 kwietnia 2020, 00:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziolszki :* helloł:)ja już weekend do wtorku włącznie 💪 dzisiaj mnie zalewało śluzem-myslalm ze mi spodnie przemoczy 😵 tempka od wczoraj do gory o 0,06:D wiec peron dalej wie co u mnie za szał wiosenny :p jutro soe odstresuje w kuchni więc zobaczymy :)
    Margolka ja tez myślę ze za dużo pijesz 🤪 i dlatego te kreski takie różne - jak Twój w domu i macie chwilę to działać :))
    Dixi jak u Ciebie ??

    Starania od 08.2016 na luzie
    2017 pierwsze wizyty
    2020 klinika leczenia niepłodności
    2021.07 1transfer
    2021.11.05 2 transfer ❤️
    2022.08.01 jest 🐻 ❤️
  • Dixie Autorytet
    Postów: 255 106

    Wysłany: 5 kwietnia 2020, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, u nas kiepsko 🙁 pokłóciliśmy się i od dwóch dni nic... Jak zawsze moja wina, bo za dużo mówię o dziecku i wywieram presję na mojego... Wczoraj całą noc przepłakałam 😢😢 Nie wiem jak mam z nim rozmawiać... Chyba dziecko nie jest nam pisane 😔

‹‹ 47 48 49 50 51 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ