X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Bobo 2020... Próbujemy dalej!
Odpowiedz

Bobo 2020... Próbujemy dalej!

Oceń ten wątek:
  • Mery92 Autorytet
    Postów: 352 257

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś ... @ , spóźniła się 12 dni, była nadzieja, nawet bardzo duża. Niestety wszystko się sypnęło ....
    Moje pytanie do bardziej doświadczonych koleżanek. Macie jakieś sprawdzone witaminy ? Sposoby na większa płodność ? 🤗

    Starania o maluszka
    Styczeń 2020💚

    Folik
    Witamina D

    Badanie 4 dzień cyklu:
    TSH - 2,447
    FSH - 4,01 mlU/ml
    LH - 5,56 mlU/ml
    Prolaktyna - 25,51
    Testosteron - 1,60 nmol/L
    Estadiol 57,00 pg/ml
    17-OH progesteron (W) 2,40 ng/ml
    Androstendion (W) 3,330 ng/ml
    Siarczan 282,60 pg/dl
    Dehydroepiandrosteronu (DHA-S)(W)


    Badania 22 cyklu :
    TSH 2,124
    FT4 0,82
    Prolaktyna 22,29
    Progesteron 8,10


    ⏸ 04.08.2020 ❤️💚❤️
    Beta- 05.08.2020, 10dpo- 24,9 mlU
    Beta -07.08. 2020, 12dpo-115,1 mlU
    Beta -10.08.2020, 15dpo- 400,9 mlU
    31.08.2020, 52dpo -❤️Bije 1,2cm😍



    ecc7db7330cd4a76bc3d45af78c6e624.png
  • Margolka 85 Autorytet
    Postów: 610 143

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysiek12 wrote:
    Mi wychodzi ze koło 19.04 a mialam w wielkanoc w urodziny :D dzisiaj od rana na zewnątrz malujemy z mężem płot a tata jak zawsze ogrodnik :D ale dzisiaj zobaczyłam w nim to szczęście (jak jeszcze mama żyła) że wszyscy domownicy cos robią :) A przed 40 min wywalił mnie do domu bo coś by zjedli na obiad :p


    Ty to jesteś kuchareczka 😁😁🤩
    Ja dzis byłam z psem na działce prawie 4 godz i zażywałam Wit D 🤩🤩 nawet buzię opaliłam 😁

    Dixie No i elegancko wszystko wróciło do normy 🤩💪💪💪 dobrze go wzięłaś sposobem waaaaaariatka 🤩🤩🤩 low juuuu 💪💪💪😁😁😁


    Fajnie Pysiek, że macie domek to przynajmniej możecie wyjść na dwór a nie ciągle w domku 😍

    Ja niby 18 kwietnia okres więc podobnie jak Pysiek 😎😎😎

  • Margolka 85 Autorytet
    Postów: 610 143

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magnolia6 wrote:
    Dzień doberek! Wkoncu wracam do żywych 😁 jakie macie plany na dzisiaj? 😘
    Ja muszę dzisiaj jechać do dentysty i się trochę obawiam 🙈

    Witam Was nowe dziewczyny 😊

    Dixie i Pysiek A może nie rozmawialybyscie i nie naciskaly A wzięły waszych mężczyzn sposobem? 😂 czyli, że nie mówić o plodnych tylko się ładnie wystroic i taka niby wielka chcica was nabrała 👍 może akurat wyluzuja i akurat uda się wszystko 🤔

    Trzymam za Wszytskie kciuki oby się w kwietniu udało 🤞👊


    Kobitko gdzieś Ty była tyle czasu! 😱😱😱Tesknilysmy 🤩🤩

    Co u Ciebie, oprócz dentysty 🤔🤔

  • Margolka 85 Autorytet
    Postów: 610 143

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mery92 wrote:
    U mnie dziś ... @ , spóźniła się 12 dni, była nadzieja, nawet bardzo duża. Niestety wszystko się sypnęło ....
    Moje pytanie do bardziej doświadczonych koleżanek. Macie jakieś sprawdzone witaminy ? Sposoby na większa płodność ? 🤗


    Witamy 😊

    Oj to długo Ci się spóźnila. Miałaś już tak kiedyś?

    Hehe codziennie po 3 orzechy brazylijskie on i ona 😁
    Ja biorę też ovarin

  • Pysiek12 Autorytet
    Postów: 957 807

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mery :Ja i mąż zwykla witamina B, zwykla wit D, maca i donga. Ja dodatkowo ovarin :) maz L-karnityna ;) Margolka ciekawe która wcześniej pęknie i zrobi przed terminem test :p swoje ukryłam :p
    Ps ja wprowadziłam od stycznia ze nie mówię kiedy mam. Tylko mu mówię ze zawsze mam :D
    Wczoraj wybieraliśmy imiona :D

    Margolka 85 lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 na luzie
    2017 pierwsze wizyty
    2020 klinika leczenia niepłodności
    2021.07 1transfer
    2021.11.05 2 transfer ❤️
    2022.08.01 jest 🐻 ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ;) musiałam was nadrobić bo trochę mnie tutaj nie było.

    Dixie przykro mi bardzo z powodu tego co spotkało Twoja kuzynkę :( nawet sobie nie wyobrażam.

    Pysiek12 i Margolka85 trzymam kciuki za wsze testowanie jeśli macie w planach i witam w klubie bo też mam @ niby 18 kwietnia 😂 chociaż u mnie raczej nic z tego w tym cyklu...zaczęłam od 10 DC mierzy sobie temperaturę i mam zamiar poobserwować sobie kilka cykli i w ten sposób kmieć jakiś pogląd czy cokolwiek tam się we mnie dzieje ;d póki co to temperatury od 36 stopni do maks 36,50 (taka była najwyższa) a potem znowu nisko więc wątpię, że coś tam się zadziało, a 🐝było tylko dwa razy w 10 i 19dc...taka bieda w tym miesiącu bo jakoś ochoty nie mam ,a nie chce tak na siłę. Od dziś biorę duphaston więc bardziej niż pewne, że już nic się nie zadzieje. 30 kwietnia powinnam pójść do lekarza na kontrolę ale w obecnej sytuacji to wątpię, że się uda ;( skontaktuje się z nim online, pewnie każe dalej brać leki no i tyle.

  • Margolka 85 Autorytet
    Postów: 610 143

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi25 wrote:
    Cześć dziewczyny ;) musiałam was nadrobić bo trochę mnie tutaj nie było.

    Dixie przykro mi bardzo z powodu tego co spotkało Twoja kuzynkę :( nawet sobie nie wyobrażam.

    Pysiek12 i Margolka85 trzymam kciuki za wsze testowanie jeśli macie w planach i witam w klubie bo też mam @ niby 18 kwietnia 😂 chociaż u mnie raczej nic z tego w tym cyklu...zaczęłam od 10 DC mierzy sobie temperaturę i mam zamiar poobserwować sobie kilka cykli i w ten sposób kmieć jakiś pogląd czy cokolwiek tam się we mnie dzieje ;d póki co to temperatury od 36 stopni do maks 36,50 (taka była najwyższa) a potem znowu nisko więc wątpię, że coś tam się zadziało, a 🐝było tylko dwa razy w 10 i 19dc...taka bieda w tym miesiącu bo jakoś ochoty nie mam ,a nie chce tak na siłę. Od dziś biorę duphaston więc bardziej niż pewne, że już nic się nie zadzieje. 30 kwietnia powinnam pójść do lekarza na kontrolę ale w obecnej sytuacji to wątpię, że się uda ;( skontaktuje się z nim online, pewnie każe dalej brać leki no i tyle.



    Ooo a Ciebie to już też wieki nie było 😁😁😍
    No to jesteśmy we trzy 17,18,19 Kwietnia haha 😂 😂
    Nie przejmuj się u mnie też raczej odpada bo po tym zabiegu coś mi populatlo i rano owu była wiecz nie było 🤷‍♀️🤷‍♀️😁

    Mierz,!! Ja tego nigdy nie robiłam 😂
    Trzymam za nas kciuki 🤞 🤞

  • eszanka Autorytet
    Postów: 1018 939

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margolka 85 wrote:
    Ja niby 18 kwietnia okres więc podobnie jak Pysiek 😎😎😎

    U mnie planowo 17 kwietnia okres ale kto wie kiedy mu przyjdzie ochota sie pojawiać- w marcu po 24 dniach przyszedl niespodziewanie 🙈

    Dziewczyny oby u Was pojawiły się dwie kreseczki na teście ❤❤

    qdkkvcqgllcwggq8.png

    starania od 08.2019
    👼 11.2019
    08.2020 Angelius Provita, dr MP

    04.2021 Puregon, Ovitrelle, Encorton, Neoparin, Accard, Luteina, Euthoryx 25
    04.05 beta 812,6 mlU/ml
    11.05 mamy zarodek 🍀
    25.05 ❤️

    "You never know how strong you are until being strong is the only choice you have"
  • Margolka 85 Autorytet
    Postów: 610 143

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysiek12 wrote:
    Mery :Ja i mąż zwykla witamina B, zwykla wit D, maca i donga. Ja dodatkowo ovarin :) maz L-karnityna ;) Margolka ciekawe która wcześniej pęknie i zrobi przed terminem test :p swoje ukryłam :p
    Ps ja wprowadziłam od stycznia ze nie mówię kiedy mam. Tylko mu mówię ze zawsze mam :D
    Wczoraj wybieraliśmy imiona :D


    Pysiek ja to może i pekne pierwsza ale z przejedzenia hahaha 😂😂😂

    Pysiek12, eszanka lubią tę wiadomość

  • Pysiek12 Autorytet
    Postów: 957 807

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margolka 85 wrote:
    Pysiek ja to może i pekne pierwsza ale z przejedzenia hahaha 😂😂😂
    Ja jutro 1 grill wiec ciąża grillowa czas start :D
    Ja na święta to czekam tylko na chipsy :p po 40 dniach będą wspaniale smakować :D
    Sisi25 ja ten miesiąc mam caly czas 36.25/36,24 2x miałam. Spadek na 36, 09 i dopiero dzisiaj wskoczyło na 36, 60 więc jest szał :D 2mce temu jak mierzyłam to było bardziej widoczne fazy... Myślę ze moje przeziębienie wpłynęło dość mocno. I nie przestaje juz mierzyć bo z moim sluzem to różnie jest.
    Mery -tak mysle... to ładnie Ci sie rozjechał cykl ze tyle poślizgu chyba że cos tam się działo tylko nie utrzymało się 🤔
    Eszanka to po kolei jedziemy z testami :D

    Starania od 08.2016 na luzie
    2017 pierwsze wizyty
    2020 klinika leczenia niepłodności
    2021.07 1transfer
    2021.11.05 2 transfer ❤️
    2022.08.01 jest 🐻 ❤️
  • Dixie Autorytet
    Postów: 255 106

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się rozposałyście dzisiaj Kobitki 🙈 Magnolia6, Sisi25 witajcie z powrotem 😊 Margolka85 musiałam go sposobem wziąć 🤪 nie zajdziemy w ciążę bez 🐝 a od wczoraj mam śluz płodny, więc teraz czeka nas kilka pracowitych dni 😈 Pysiek12 u nas też dzisiaj pracowicie, sprzątałyśmy z teściową piwnicę, na obiad pierogi od mojej mamy, a później wysprzątałam cały dom u nas, nawet podłogi na kolanach pomyłam, tyle miałam energii 😅 Mery my - maca, cynk, biomarine i pregna start ja :) Ja dopiero około 24-26.04... Dokładnie nie wiem, bo w tym miesiącu nie mierzę temperatury 😊

  • Magnolia6 Przyjaciółka
    Postów: 175 48

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dixie wrote:
    Magnolia6 chyba czytam Ci w myślach 🤪 Wczoraj było 🐝 na zgodę 🙈 wyciągnęłam z szuflady dawno niezakładany komplet bielizny i udało się 😊 dodatkowo mina mojego jak mnie w nim zobaczył bezcenna 😈

    O widzisz 👍 A ja wczoraj włożyłam też to nawet nie zauważył 😂

    Margolka 85 wrote:
    Kobitko gdzieś Ty była tyle czasu! 😱😱😱Tesknilysmy 🤩🤩

    Co u Ciebie, oprócz dentysty 🤔🤔

    Jajo wysiadywalam 🤣🤞 też za Wami tęskniłam! Miałam zajęcie na działce i mnke to tak pochłonęło oraz teściowa wymyślala mi roboty bo miała tydzień wolnego ale na szczęście wróciła do pracy i mam już luz 😁 nie mogę się doczekać dnia w którym się przeprowadze 😍
    Pysiek12 wrote:
    Ja jutro 1 grill wiec ciąża grillowa czas start :D
    Ja na święta to czekam tylko na chipsy :p po 40 dniach będą wspaniale smakować :D

    Ale mi smaka narobiłaś! Aż się głodna zrobiłam i taka pyszna karkówka mi się wyobrazila.. mniaaaam 😜

  • Magnolia6 Przyjaciółka
    Postów: 175 48

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdroszczę Wam wszystkim, że wiecie kiedy macie @ ! 😊 u mnie 19 dc i nie mam pojęcia kiedy będę testować czy w ogóle w tym miesiącu.. takie moje cykle są.. 😣 teoretycznie powinnam gdzieś 19 kwietnia ale teoria niestety ma mało wspólnego z praktyką więc będę czekać mam nadzieję tylko, że nie jak styczniu 80- kilka dni... 😥


    Fajnie Wam wyszło, praktycznie o jednym czasie😊 trzymam mocno kciuki 🤞🤞🤞👊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2020, 23:16

  • Magnolia6 Przyjaciółka
    Postów: 175 48

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mery92 wrote:
    U mnie dziś ... @ , spóźniła się 12 dni, była nadzieja, nawet bardzo duża. Niestety wszystko się sypnęło ....
    Moje pytanie do bardziej doświadczonych koleżanek. Macie jakieś sprawdzone witaminy ? Sposoby na większa płodność ? 🤗

    Podobno wiesiolek do owulacji ale nie wszystkim pomaga oraz też ovarin lub siemię lniane jest dobre na płodność
    A no i lepiej jest brać metylowany kwas foliowy niż zwykły
    Maca też dobry na 'zolnierzyki' jakby co 😁

  • Margolka 85 Autorytet
    Postów: 610 143

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobryyy 😍😍🤩🤩

    Wiecie co jest w tym świecie najlepsze?
    Opowiem Wam pewna historie... Moja bratowa 2 lata starsza ode mnie, zaszła w pierwsza ciążę, dziś Wiki ma 13 lat, pierwsza ciąża bez problemów i poród ciach ciach i po sprawie... 2 ciąża ponad 3 lata temu po 2 letnich staraniach... I 3 poronieniach (brak owu, zła budowa macicy itp) jakimś cudem się udało i zaszła w tą ciążę... Tyle że była bardzo trudna i zagrażająca życiu, moja bratowa leżała.. Dosłownie leżala od maja do października w szpitalu w Rudzie Śląskiej na oddziale neonatologia bo tylko tam by mogli uratować wczesniaka, i tak się stało urodziła 2,5 miesiąca przed terminem, cesarka bo po raz kolejny łożysko się zaczęło odklejać, wyszli ze szpitala dopiero na koniec listopada. I tak sobie żyli, moja bratowa nie może grać żadnych tabsow anty... Aż tu nagle 2 dni temu mi mówi, że spóźnia jej się okres od 3 dni... Ake oni zawsze stosunek przerywany, nigdy nie do końca i co? Wczoraj wysyła mi zdjęcie testu... 2kreski...
    Szczerze w cholere mnie to dobiło. Kur.... Ktoś się nie stara nawet uprawia stosunek przerywany a zajdzie w ciążę.
    Ja się pytam o co chodzi 🤷‍♀️😔😔😔😔😔😔

  • Pysiek12 Autorytet
    Postów: 957 807

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny 😘 Margolka znam ta niesprawiedliwość :/ i tekst typu:on tylko na chwilę wszedł :/wrrr dobrze ze moja Bratowa mnie wspiera bo tez mieli ciężko z pierwszym a drugie samo sie trafiło - ba szczęście bo jedyna dziewczynka puki co:))
    Ps temp dalej w górze i ouw na niedziele ustawilo. Wiec 🐝mam 2 dni przed owu i 1 dzien po... Zobaczymy 😉 ja ide na kawę bo kot już mnie lapka pogania do wstania 🤭

    Starania od 08.2016 na luzie
    2017 pierwsze wizyty
    2020 klinika leczenia niepłodności
    2021.07 1transfer
    2021.11.05 2 transfer ❤️
    2022.08.01 jest 🐻 ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margolka to niezła historia...ale jakby nie patrzeć swoje też po drodze przeszła.

    Pysiek12 mi też dziś templa skoczyła 36,72 :o ale zastanawiam się czy duphaston mógł mieć na to wpływ bo wczoraj go wzięłam x3. Opinie są podzielone, że niby nie ma wpływu na temperaturę ,ale gdzieś też czytałam, że ma. K bądź tu mądry.

  • Asik23 Znajoma
    Postów: 20 1

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam do Was pytanie stosując lek duphaston wplywa na wynik progesteronu? Muszę zrobić badanie czy nadal mam niski progesteron lek duphaston muszę zacząć brać w 16 dc A badanie na progesteron najlepiej zrobić w 21 dc myślicie że może mieć to jakiś wpływ na wynik?

  • Magnolia6 Przyjaciółka
    Postów: 175 48

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie i ja 😊
    Dokładnie Margolka życie nie jest sprawiedliwe ale tak jak pisze Pysiek swoje przeszła. Poza tym często jest tak, że jak się człowiek stara to nie wychodzi ale jak nie chce na razie dzieci lub więcej to właśnie wpaść jest łatwo 😁

    Sisi raczej .nie powinien wpływać na temperaturę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2020, 09:43

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik23 wrote:
    Dziewczyny mam do Was pytanie stosując lek duphaston wplywa na wynik progesteronu? Muszę zrobić badanie czy nadal mam niski progesteron lek duphaston muszę zacząć brać w 16 dc A badanie na progesteron najlepiej zrobić w 21 dc myślicie że może mieć to jakiś wpływ na wynik?

    Duphaston nie ma wpływu na wynik ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2020, 09:41

‹‹ 49 50 51 52 53 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ