X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne ból lewego jajnika....
Odpowiedz

ból lewego jajnika....

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • natalkaa86 Koleżanka
    Postów: 52 15

    Wysłany: 16 marca 2013, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co może oznaczać ból lewego jajnika...mocny ból, kucie?

    natalkaa86
  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 17 marca 2013, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a czy ten ból jest ciągły czy tylko podczas określonych czynności? Masz go podczas @ czy w ciągu całego cyklu?

    1usaej28ly44zrzp.png
  • natalkaa86 Koleżanka
    Postów: 52 15

    Wysłany: 17 marca 2013, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nigdy nie miałam tego bólu, nawet przed ani w czasie @.
    najbardziej kuje jak chodzę, jednak jak siedzę też sporadycznie czuje ukucie...

    natalkaa86
  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 17 marca 2013, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najlepiej by bylo wybrac sie do gina- lepsze to niz stawianie diagnoz na wlasna reke ;)

    1usaej28ly44zrzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ból może oznaczać jajeczkowanie albo zbliżającą się @, u mnie ból utrzymywał się po owulacji i jak się okazało bolało później z powodu zagnieżdżania się jajeczka. :)

    Konwalia, martyna1989, rybka, Majaaa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi przez 4dni po owulacji bolal brzuch, to normalne?

  • MADZIA987 Przyjaciółka
    Postów: 92 29

    Wysłany: 25 marca 2013, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie od 4 dni po owulacji do tej pory czyli juz 5 dobe boli brzuch takie palace uczucie i jajniki czasem kuja

    MADZIA987
  • sylwia1808 Przyjaciółka
    Postów: 86 26

    Wysłany: 10 kwietnia 2013, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam, jetem tu od niedawna, mam pewien problem a w zasadzie to obawy mianowicie mierze sobie temperature w tym cyklu po raz pierwszy i nie od początki cyklu mój cykl poprzedni trwał 33 dni(pierwszy po odstawieniu tabletek). 18 dnia cyklu zaczął delikatnie momętami kuć mnie lewy jajnik, 19 i 20 był mocny ból prawgo jajnika, ovu pokazuje mi, że owulacja miała miejsce 19 dnia. 15, 16, 17, i18 dnia cyklu współżyłam z mężem. Od 21 dnia cyklu mam bóle lewego jajnika zreguły przy siedzeniu, chodzeniu i wysiłku fizycznym i ten ból mam cały czas. Czy ktos może wie co mi może być? Mam wizyte u gin jutro po południu ale pomyślałąm sobie że może ktraś z was miała cos podobnego... Obawiam sie torbieli wiec help:/

    sylwia1808
  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 10 kwietnia 2013, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sla.s wrote:
    Ból może oznaczać jajeczkowanie albo zbliżającą się @, u mnie ból utrzymywał się po owulacji i jak się okazało bolało później z powodu zagnieżdżania się jajeczka. :)

    sylwia1808 ja w jednym cyklu miałam ostry ból jajnika. Jak zakuło to aż się uginałam w pół. Pytałam o to moją gin. Powiedziała, że to żadna anomalia. W następnym cyklu już tak nie miałam.

    sla.s czy jeżeli nie jest to dla Ciebie trudne, to czy mogłabyś opisać ból jajnika z powodu zagnieżdżania się jajeczka? Bolały Ciebie oba jajniki, czy jedno?

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • sylwia1808 Przyjaciółka
    Postów: 86 26

    Wysłany: 10 kwietnia 2013, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19 i 20 tylko prawy a od 21 tylko lewy ale tak inaczej niz prawy, jak już wcześniej wspominiałam przy poruszaniu się i przy wisiłku, dzisiaj troszke mniej mnie boli ale wczoraj było promieniowanie po całym podbrzuszu idace wyraźnie z lewego jajnika, no nic do jutra juz blisko zobacze co mi gin powie....

    sylwia1808
  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 10 kwietnia 2013, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj znać.

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • sylwia1808 Przyjaciółka
    Postów: 86 26

    Wysłany: 10 kwietnia 2013, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok dam, ps. dzieki za odpowiedź:)

    sylwia1808
  • sylwia1808 Przyjaciółka
    Postów: 86 26

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam, jestem juz po wizycie u gin, na usg nic nie było widać lekaż powiedział, że wszytstko jest wprządku wiec w zasadzie nie wiem co o tym mysleć... a co najlepsze przestało mnie już prawie bolec wiec chyba ok...

    sylwia1808
  • eg Przyjaciółka
    Postów: 67 21

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też staram się o dzidziusia:) Owulację miałam 22 dc z prawego jajnika, a teraz boli mnie raz prawy a raz lewy jajnik. Tylko, że lewy rzadziej i krócej, ale bardziej intensywnie, a prawy prawie ciągle czuję, ale łagodniej, nie wiem o co chodzi, może Ktoś mi pomoże? Teraz mam 28 dc.
    Dzięki.

    eg
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 10 sierpnia 2013, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć my też staramy się o maleństwo :)
    Owulke miałam 19 dc ( cykle zwykle 33 dni) od 22dc do teraz czuje na przemian jeden bądź drugi jajnik,uczucie "ciągniecia" ale głównie lewego no i ten dziwny ból od pępka w dół, od 22 dc biore Duphaston, więc może to właśnie po nim.

    Pozdrawiam
    :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • eg Przyjaciółka
    Postów: 67 21

    Wysłany: 10 sierpnia 2013, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, podbrzusze też mnie boli, ale lekko, nie jest to jakiś straszny ból, po prostu czuję. A jajniki na zmianę, jestem 7 dni po owulacji i czekam.
    A Ty Ania_84 ile jesteś dni po? Kiedy będziesz testować?
    Pozdrawiam

    eg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2013, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:) u mnie klucia w jajnikach to oznaka owulacji, raz z prawego raz z lewego:) właśnie teraz kluje mnie lewy;)

  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1655

    Wysłany: 10 sierpnia 2013, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ból jajnika taki ciągły, ciągnący i kłujący (prawego akurat) miałam podczas owulacji, a później przy zagnieżdżaniu jajeczka. Przy zagnieżdżaniu jajeczka ten ból był dość uciążliwy i trwał 2 dni, a później przez 3 dni miałam plamienie implantacyjne.

    Z resztą zawsze przy owulacji bolał mnie raz lewy raz prawy jajnik.

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 11 sierpnia 2013, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    Ja jestem aktualnie 10 dzień po owulacji - owulacje miałam 1 sierpnia po zastrzyku, więc chyba raczej to nie ból owulacyjny - choć ja osobiście takiego nie mam :)
    Wczoraj wieczorem miałam uczucie jakby mnie ktoś ciągnął od pępka w dół, już nawet jajniki przestały kłuć, choć od czasu do czasu jak siadam to je po prostu odczuwam.
    Duphaston kończę we wtorek a z wyliczeń wychodzi że w środę mam mieć @, i właśnie nie wiem, jak to jest po duphastonie czy mimo wszystko powinnam dostać normalnie @ czy może się opóźnić, lekarz tylko mi powiedział że dla pewności jeśli w środe sie nie pojawi @ to żebym zrobiła bete. W sumie to mój pierwszy stymulowany i pod monitoringiem cykl na CLO, Ovitrelle i duphastonie. byliśmy przygotowywani do inseminacji , ale z racji kochanego szefa męża, który nie pozwolił mu się nawet spóźnić;/ próbowaliśmy "normalnie " :D
    Właśnie próbuje sie dowiedzieć kiedy najlepiej zrobić tą bete- ale chyba zrobie tak jak lekarz powiedział :)
    Szczególnie że powiedział że jakby wyszła pozytywnie to odrazu mam przyjść.
    więc testowanie - środa :) o ile nie przyjdzie @ :)

    Pozdrawiam
    Ania :))

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • eg Przyjaciółka
    Postów: 67 21

    Wysłany: 11 sierpnia 2013, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak mam mieć owulację to też mnie boli jeden jajnik (przeważnie prawy, lewy rzadziej). Owulację miałam 3 sierpnia i z tym dniem ból ustąpił. Po paru dniach pojawił się natomiast ból tych jajników (w II fazie nigdy tak nie miałam) raz lewy raz prawy. Też mam ból podbrzusza, takie ciągnące w dół i czuję się wzdęta. Nie chcę się nakręcać, ale będzie chyba dzidziuś. Tylko dziwne to jest dla mnie, ponieważ w pierwszej ciąży nie miałam żadnych takich objawów, nic mnie nie bolało. Gdybyśmy nie planowali dziecka to nigdy nie pomyślałabym, że jestem w ciąży.
    To czekam za Twoim wynikiem :)
    Trzymam kciuki za zielone.
    Ja zatestuję może w czwartek, ale testem paskowym o czułości 10.
    Pozdrawiam

    eg
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ