X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ból miesiączkowy a ciąża
Odpowiedz

Ból miesiączkowy a ciąża

Oceń ten wątek:
  • izaabeelka Koleżanka
    Postów: 37 37

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie do Was a bardziej do dziewczyn które są lub były w ciazy. Czy tez miałyście bóle miesiączkowe na poczatku ciąży? Bo ja mam od kilku dni a @ nie widać i sie spóznia.

  • Martii Autorytet
    Postów: 762 335

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak najbardziej w terminie @ można miec bóle i być w ciaży,można także mieć plamienia w tym czasie,nic z tych rzeczy nie wyklucza zafasolkowania. :)

    w5wq2n0a3flpwu4d.png

    20100918610117.png
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heyka ja wczoraj testowałam bo miałam termin @ i 2 kreseczki ;D a jak chodzi o bóle jak na @ to tak mam je od wczoraj albo i wcześniej

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka, bo ja mam dlugie cykle, teraz jeszcze bardziej mi sie wydluzyl, dostalam dzis plamienia lekkiego, w sumie teraz nie wiem czy to okres czy plamienie tylko, wczoraj robilam test i wyszedl negatywny, a dzis zamierzalam brac wiesiolek, bo niby bierze sie od pierwszego cyklu, ale waham sie by go zazywac, bo nie jestem pewna czy to okres, ostatnim razem tez mialam taki skapy jak nigdy, gdzie zawsze mialam tak ze 2 pierwsze dni lalo sie bardzo duzo krwi, to teraz drugi cykl staran i drugi okres meeeega dziwny, sama juz nie wiem co o tym myslec, moze ktos cos doradzi ;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny,dolaczam do pytania. Ja bole meisiaczkowe mam juz od 2 tyg. A @ powinna pojawic 6 dni temu. Jutro ide na bete. Choc uczucie mowi mi ze jednak okres przyjdzie.

  • Martii Autorytet
    Postów: 762 335

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kazdy organizm jest inny,najlepiej isc na te bete.Choc na poczatku po odstawieniu tabsow mialam podobnie.Bol zaczynał sie na owulacje i trwal wlasnie 2tyg do@Do tego mialam bezowe,czasem brazowe plamienia.Choc na poczatku bylo to glownie klucie jajców,a bol raczej przyćmiony, im dalej byl juz coraz bardziej małpowy

    w5wq2n0a3flpwu4d.png

    20100918610117.png
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska będziesz w ciąży zobaczysz ;) ja też mam uczucia jakby okres więc i ty tak możesz mieć ;) a wyniki z bety kiedy będziesz miała? ;)

    Miska0811 lubi tę wiadomość

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ..mam tak samo jak do tej pory.. mialam wrazenie,ze prawie caly meisiac mam bole.jak nie na owulacje to 2 tyg przed @.. ale narazie nie robię nadziei, najblizsze dni pokaza
    3mam kciuki za Was;*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    hej dziewczyny,dolaczam do pytania. Ja bole meisiaczkowe mam juz od 2 tyg. A @ powinna pojawic 6 dni temu. Jutro ide na bete. Choc uczucie mowi mi ze jednak okres przyjdzie.

    fajnie,ze tak myslisz:) szkoda,ze ja inaczej. Gdybym miala regularne cykle 28 dniowe to pewnie juz bym cieszyla. A ja mam srednio 29-32. Wiec moze i moze opozniac:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko jeszcze jedno pyt. Czemu test negatywny:(

  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie ma co się martwić na zapas bo to nic nie da a jedynie zaszkodzi trzeba skupić się na przyjemnościach chociaż się postarać ;)

    Miska0811, Unlike lubią tę wiadomość

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    slodka100 wrote:
    Miska będziesz w ciąży zobaczysz ;) ja też mam uczucia jakby okres więc i ty tak możesz mieć ;) a wyniki z bety kiedy będziesz miała? ;)
    Kochana jutro ok 21. Wpisuje numerek i mam wyniki online

  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to super, że tak szybko im szybciej się dowiesz tym lepiej dla Ciebie ;)

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    slodka100 wrote:
    nie ma co się martwić na zapas bo to nic nie da a jedynie zaszkodzi trzeba skupić się na przyjemnościach chociaż się postarać ;)
    slodziutka a jakies objawy mialas/masz?procz boli miesiaczkowych

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak ja zaszłam w ciąże żadnych bóli nie miałam jedynie co to przy podnoszeniu rąk do góry to mnie brzuch ciągną

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • Martii Autorytet
    Postów: 762 335

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna255 wrote:
    Hejka, bo ja mam dlugie cykle, teraz jeszcze bardziej mi sie wydluzyl, dostalam dzis plamienia lekkiego, w sumie teraz nie wiem czy to okres czy plamienie tylko, wczoraj robilam test i wyszedl negatywny, a dzis zamierzalam brac wiesiolek, bo niby bierze sie od pierwszego cyklu, ale waham sie by go zazywac, bo nie jestem pewna czy to okres, ostatnim razem tez mialam taki skapy jak nigdy, gdzie zawsze mialam tak ze 2 pierwsze dni lalo sie bardzo duzo krwi, to teraz drugi cykl staran i drugi okres meeeega dziwny, sama juz nie wiem co o tym myslec, moze ktos cos doradzi ;/
    Mój ostatni tez byl dziwny,kilka dni brazowego śluzu przed terminem@,po ktorym zawsze dopiero małpa rozkrecała sie i trwała ok 5dni,tym razem, krwawienia na czerwono mialam 2dni,pierwszy raz w życiu,a sama @ przyszła z 2dniowym opóznieniem.Chyba pora żebyśmy obie wybrały sie do gina

    w5wq2n0a3flpwu4d.png

    20100918610117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    slodka100 wrote:
    no to super, że tak szybko im szybciej się dowiesz tym lepiej dla Ciebie ;)
    no wlasnie. Jesli sie nie uda to chociaz bede wiedziec na czym stoje. I bede niestety oczekiwac na @. Tylko szkoda ze mi plany pokrzyzuje. Bo myslalam,ze jak jednak nie wyjdzie nic i dostane okres ok 14 grudnia to na swieta bede bez okresu. A jak na same swieta okres trafi to lipka:/i sylwester przed nami.

  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    slodziutka a jakies objawy mialas/masz?procz boli miesiaczkowych
    od ok. 9 dni miałam albo mam (bo teraz nie mierze) temperaturę w granicach 36,8 -37 mierzoną pod pachą i tak się czułam jakoś srednio, a wczoraj to już wogóle się źle czułam wiesz ten posmak w ustach (dziś go mniej ale jeszcze jest) i wogóle tak jakoś mdło ale mdłości jako takich nie miałam, poprostu taka bez sił byłam i baaaardzo senna. Ale miska nie martw się bo przecież można nie mieć żadnych objawów w ciaży albo duzo później. Głowa do góry będzie dobrze ;)

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Organizm człowieka jest nieprzewidywalny

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • Martii Autorytet
    Postów: 762 335

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula09 wrote:
    jak ja zaszłam w ciąże żadnych bóli nie miałam jedynie co to przy podnoszeniu rąk do góry to mnie brzuch ciągną
    I ten przkład pokazuje jak możemy sie rożnic;)Jestem swieżo po@,nie jestem w ciazy :( a tez przy podnoszeniu rak ciagnie mnie brzuch i troche jajniki;)

    w5wq2n0a3flpwu4d.png

    20100918610117.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ