X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ból piersi po owulacji
Odpowiedz

Ból piersi po owulacji

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2014, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzy dni po owulacji zaczęły bardzo boleć mnie piersi. Czy u kogoś taki ból był oznaką ciąży??

  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 13 października 2014, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie bolą zaraz na drugi dzien to skok progesteronu powoduje taki ból u jednych słabiej u innych mocniej ja tym razem tez poczułam to bardzo wczesnie ale trudno :) czekam na to jak sie rozwinie sytuacja

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2014, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedroneczka dziękuję za odpowiedz. Dziś do tych bóli dołączył ból mięśni. Nigdy tak mnie jeszcze nie bolało. To mój 7 cykl mam nadzieję że będzie szczęśliwy. TOBIE też życzę aby się udało!!

    kot_bury lubi tę wiadomość

  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 13 października 2014, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) oby nam sie..... :)

    kot_bury lubi tę wiadomość

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2014, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) Życzę z całego serca, teraz zaczęły boleć mnie jakby nerki , nie wiem co to jest ???

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2014, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 15:32

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2014, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym miesiącu miałam owulkę z prawego jajnika , nie miałam z niego owulacji od lat!!! Lewy jajnik jest blisko macicy, mogą być zrosty . Zawsze z tego lewego jajnika czułam bardzo mocny ból owulacyjny. Teraz było zupełnie inaczej , czułam delikatnie prawy. Mam wielką nadzieję że się udało!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2014, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona życzę powodzenia!!! :)

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 13 października 2014, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yesenia wrote:
    Trzy dni po owulacji zaczęły bardzo boleć mnie piersi. Czy u kogoś taki ból był oznaką ciąży??
    Mnie piersi bolaly zawsze po owu (wg lekarza to wladnie oznaka jajeczkowania) i w cyklu w ktorym zaszlam w ciaxe bylo tak samo w mniej wiecej 8 tc przestaly bolec i sutki staly sie bolesne :-)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2014, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie nic nie boli...a to mój 5dpo...moze to za wcześnie?

  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 15 października 2014, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yesenia wrote:
    Trzy dni po owulacji zaczęły bardzo boleć mnie piersi. Czy u kogoś taki ból był oznaką ciąży??

    Mnie zawsze piersi po owu (a czasami i przed) bolą. A sutki nie raz są tak wrażliwe, że z założeniem stanika jest problem...

    Poza tym... 3dpo to nawet zagnieżdżenie nie miało miejsca, a co dopiero mówić o objawach ciąży.

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2014, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też zawsze bolą piersi i sutki po owulce, lekarz powiedział, że to normalne i oznacza przebytą owulkę i wzrost progesteronu. Jednak nie wiem czy to może być objawem ciąży...

  • KathleenPL Autorytet
    Postów: 1673 683

    Wysłany: 16 października 2014, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze no, tak to jeszcze nie bylo. Kuje mnie lewy jajnik, zaraz sie rozbiorę normalnie. Jakby ni,ktoś szpilkę w niego wbil.

    atdciei3o1k6xtk1.png
    relgk6nl74aaqa70.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie :) mnie zaczęły boleć po bokach juz w 3dpo a nigdy tak nie miałam. Zwykle nie bolały mnie wcale albo odrobinę przed miesiączką. Kiedys lekarka pytała mnie czy mnie bolą. Odpowiedziałam że nigdy a ona na to: jak Pani zajdzie w ciążę to będą bolały na 100% :) a nuż...

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski nie chcę was sprowadzać na ziemię, ale mnie od kilku miesięcy zawsze bolą. Powód? Wysoka prolaktyna..Zaczęłam brać costagnus i mocniej zbijać tsh. Też się na początku na to nabierałam. Życzę żeby u was to byla oznaka zieloności

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też zawsze bolą, raz bardziej raz mniej i nie ma fasolki :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie jak cycki zaczynają boleć przed miesiączką to radzę zbadać prolaktynę!Mnie też nigdy nie bolały do czasu, potem zaczeły tuż po owu boleć, były nabrzmiałe, powiększone chyba z 2 rozmiary i też się okazało, że miałam prolaktyne dużo za dużą, ale na szczęście bardzo łatwo ją zbić.
    A w cyklu w którym udało mi się zajść w ciąże w zasadzie prawie żadnych objawów nie miałam, a piersi absolutnie mnie nie bolały przed miesiączką.Dlatego dziewczyny nie wkręcajcie sobie na siłe objawów przed planowaną miesiączką, bo moim zdaniem objawy pojawiają się najczęściej po terminie miesiączki.
    Ja jedynie przed okresem i to chyba nawet z tydzień miałam bóle w dole kręgosłupa i brzuch mnie trochę pobolewał, trochę tak jak tuż przed okresem no i gazy ;)

  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koalka wrote:
    Dokładnie jak cycki zaczynają boleć przed miesiączką to radzę zbadać prolaktynę!Mnie też nigdy nie bolały do czasu, potem zaczeły tuż po owu boleć, były nabrzmiałe, powiększone chyba z 2 rozmiary i też się okazało, że miałam prolaktyne dużo za dużą, ale na szczęście bardzo łatwo ją zbić.
    A w cyklu w którym udało mi się zajść w ciąże w zasadzie prawie żadnych objawów nie miałam, a piersi absolutnie mnie nie bolały przed miesiączką.Dlatego dziewczyny nie wkręcajcie sobie na siłe objawów przed planowaną miesiączką, bo moim zdaniem objawy pojawiają się najczęściej po terminie miesiączki.
    Ja jedynie przed okresem i to chyba nawet z tydzień miałam bóle w dole kręgosłupa i brzuch mnie trochę pobolewał, trochę tak jak tuż przed okresem no i gazy ;)

    Ja miałam badaną prolaktyne i jest w normie. Staram się nie przejmowac tymi objawami ale akurat bólu piersi nigdy tak wczesnie nie miałam :) no ale oczywiście będzie co ma być :)

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 24 września 2015, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja biore Bromocorn na prolaktyne i jest ładnie zbita, mimo to ból piersi powrócił 2 miesiące temu

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 25 września 2015, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez biorę bromka i czasami bolą piersi. W tym cyklu jak do tej pory jeszcze nie bolą ale już się robią wrażliwe. Mam 26dc.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ