X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Boże Narodzenie
Odpowiedz

Boże Narodzenie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 17 listopada 2013, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewuszki. Tak mnie ostatnio cos juz ciagnie bardzo do swiat. Nie wiem jak w Polsce, ale u mnie na Cyprze jeszcze ani pogoda nie jest zimowa, ani dekoracji swiatecznych nie ma za duzo w sklepach. Ale ja mam taka polska nature ze juz cos mnie w srodku ciagnie do swiat od poczatku listopada.

    Wiadomo, ze najlepszym prezentem byloby zobaczyc dwie tluste krechy na tescie ciazowym i tego nam wszystkim zycze z calego serca.

    Ale starajac sie stanąc o 1 krok z boku od tych naszych ciazowych litanii, frustracji, zlosci, placzów i zachodzenia w glowe dlaczego znowu sie nie udalo - pomyslalam ze moze bedzie fajnie opisac sobie jak macie zamiar spedzic te swieta???

    Co kupujecie bliskim na prezenty? Moze macie jakies fajne pomysly, ktore mozna by bylo skrasc?

    Mi sie marzy taka wieloosobowa wigilia polska, rodzina, dzieci, wujkowie, koledy, prezenty, zaduma...

    Wlasnie chyba sobie zaczne puszczac juz koledy :D

    Zycze wam wszystkim - mimo ze moze za szybko, ale warto czasami wiele rzeczy na spokojnie przemyslec zanim ten swiateczny czas sie skonczy - cudownego BozoNarodzeniowego prezentu i spelnienia marzen!!!!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2013, 11:01

    FeliceGatto, Japoneczka z Porcelany, kaarolaa lubią tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2013, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nienawidze Bozego Narodzenia! Cala magia prysla, gdy okazalo sie, ze Mikolaj nie istnieje! Od tej pory tylko stres: co komu kupic i za ile, a przede wszystkim: do kogo w tym roku jechac: rodzice czy tesciowie! Fuj! Chce zajsc w ciaze, zeby z czystym sumieniem nic nie musiec! :-/

    vanessa, Eweloka84, AGA 30, mała_mi, Guniaczek lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2013, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety z mężem pracujemy w święta. Więc w wigilię ja z dzieckiem z rodzicami u babć na wigiliach, I dzień świąt może nam się razem uda spędzić, a II dzień świąt ja w pracy a moje chłopaki u teściów.

    Prezenty od wielu lat u nas się robi tylko dla dzieci :)

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 17 listopada 2013, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uwielbiam swieta. Prezenty chocby glupie cos i ladnie zawiniete musi byc dla kazdego. Uwielbiam krzątanine w domu i zapach kompotu z suszu. Koledy w tle i kot bawiacy sie bombkami :D

    Czarnulka - co dzieciakom kupujecie? Ja mam chrzesniaka 5 lat i nie mam pojecia co mu kupic.

    Biedronka - zapros wszystkich do was. niech kazdy jedzenie przywiezie. a twoj maz niech pozmywa :D

    Guniaczek, FeliceGatto, paszczakin lubią tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2013, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różnie :d zazwyczaj jedni drugich wypytują czym dzieciaki się interesują. Ja mam chrześnicę 5 letnią i jej kupuję zestaw do robienia biżuterii bo ona już "pannica" stroi się itp i jej mama powiedziała, że może być coś bardziej "dorosłego" niż typowe lalki itp.
    U nas teraz najwięcej dzieciaczków w rodzinie w wieku 0-4 lata więc im się kupuje zabawki do ich wieku.

  • jaszczurka Autorytet
    Postów: 521 534

    Wysłany: 17 listopada 2013, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez uwielbiam swieta:) W Irlandii co prawda juz wszedzie swiatecznie zaczyna sie robic a ja kocham te klimat.
    Oczywiscie wolala bym spedzic te swieta z rodzina w Polsce ale maz pracuje i problem z urlopem.
    Ceny z bilety tez kosmiczne wiec zostajemy na wyspie co prawda deszczowej bardziej jesiennej niz zimowej pogodze. Ale postanowilam sobie, ze nastepne swieta spedzamy w PL.

    kalitria lubi tę wiadomość

    ukdyj44j93kc68pw.png
    82doj44jzrzxx8po.pnggyxwj44jol7dh729.png
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 17 listopada 2013, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie rodzice chrzesniaka zawsze sie wysuwaja z prezentami bardzo drogimi. Dla mnie to glupota, bo po 1sze dzieci nie umieja docenic, a krotko po tym chca prezentow jeszcze bardziej wyszukanych. Stawia mnei to troche w trudnej sytuacji, bo to sie gryzie z moimi pogladami...

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2013, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojej chrześnicy rodzice zarabiają full kasy. Stać ich na wszystko i ich dzieci mają wszystko. Więc ja już się tym nie przejmuję i pytam co mogę kupić.I kupuję niedrogie ale fajne rzeczy.

    kalitria lubi tę wiadomość

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 17 listopada 2013, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzisz czarnulka, wszystko ok jak ma sie kase, ale ci moi za duzo nie maja, a nadal chca dla dzieci zrobic wszystko... Tak jakby chcieli cos tymi prezentami wynagrodzic. Nie wiem.

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2013, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane .
    Ja mieszkam w Irlandii i tu juz wszystko poozdabiane w sklepach juz tez sa ozdoby . Dla mnie troche za szybko na ozdoby to jeszcze miesiac :) Jakos od 3 lat kiedy nie spedzam swiat z rodzinka w Polsce bo nie ma jak lecec bo przez te 3 lata zawsze pracowalam w Wigilie :/ I nie ciesze sie z Swiat tylko troche mi smutno ze zasze cos musi wypasc ze nie moge leciec na swieta do Polski .

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 17 listopada 2013, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym roku tez pracujesz w wigilie Ewelina? I w swieta tez?

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2013, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalitria wrote:
    W tym roku tez pracujesz w wigilie Ewelina? I w swieta tez?
    akurat przypada tak ze pracuje 23 i 24 grudnia :/

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 17 listopada 2013, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    akurat przypada tak ze pracuje 23 i 24 grudnia :/

    no to mam nadzieje ze chociaz w te bank holideje po naszej wigilii bedziesz mala czas na jakies polskie swiateczne rarytasy! Ja pamietam jak mieszkalam sama w Anglii to w ostatnie swieta robilam wszystko sama, karpia, pierogi, ciasta, rybe po grecku, w wigilie siedzielismy z kotem razem przed TV a w swieta zaprosilam znajomych zeby mi pomogli skonczyc jedzenie. Mi bylo dobrze, chociaz juz nie chcialabym spedzac swiat sama.
    Ty bedziesz z mezem nie?

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 17 listopada 2013, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też już się nie mogę doczekać Świat :D choinki, lampeczki i tee zapachy mniam :D może te Święta będą fajne bo w tamtym roku świeta do dupy miałam :-|

    kalitria lubi tę wiadomość

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • jaszczurka Autorytet
    Postów: 521 534

    Wysłany: 17 listopada 2013, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina a Gdzie mieszkasz w Ie ??
    Pozdrawiam

    ukdyj44j93kc68pw.png
    82doj44jzrzxx8po.pnggyxwj44jol7dh729.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2013, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalitria wrote:
    no to mam nadzieje ze chociaz w te bank holideje po naszej wigilii bedziesz mala czas na jakies polskie swiateczne rarytasy! Ja pamietam jak mieszkalam sama w Anglii to w ostatnie swieta robilam wszystko sama, karpia, pierogi, ciasta, rybe po grecku, w wigilie siedzielismy z kotem razem przed TV a w swieta zaprosilam znajomych zeby mi pomogli skonczyc jedzenie. Mi bylo dobrze, chociaz juz nie chcialabym spedzac swiat sama.
    Ty bedziesz z mezem nie?
    tak w te Swieta piotrek bedzie wiecej gotowal a ja w pracy :) zobaczymy jak to wyjdzie moze siostra moj do nas przyjedzie z rodzina albo my pojedziemy ale jeszcze niewiem dokladnie do ktorej bede w pracy ale gdzies tak do 17 max Mam tu siostre 60 km od nas mieszka :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2013, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaszczurka wrote:
    Ewelina a Gdzie mieszkasz w Ie ??
    Pozdrawiam
    W dublinie mam kochana watek gdzie w Irlandii dobry gin :)

  • jaszczurka Autorytet
    Postów: 521 534

    Wysłany: 17 listopada 2013, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej to ja do Dublina ma z 360km
    Wogule to w Ie wszedzie daleko :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2013, 12:00

    ukdyj44j93kc68pw.png
    82doj44jzrzxx8po.pnggyxwj44jol7dh729.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2013, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaszczurka wrote:
    Ojej to ja do Dublina ma z 360km
    Wogule to w Ie wszedzie daleko :(
    no to sporo :) wczesniej mieszkalam w Droghedzie :) ale w Dublinie o wiele lepiej

  • jaszczurka Autorytet
    Postów: 521 534

    Wysłany: 17 listopada 2013, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    no to sporo :) wczesniej mieszkalam w Droghedzie :) ale w Dublinie o wiele lepiej
    No zawsze to lepiej jak masz wszystko po reka a ja do najblizszego Tesko czy tak jak wspomnilas do gina to mam podna 100 km

    ukdyj44j93kc68pw.png
    82doj44jzrzxx8po.pnggyxwj44jol7dh729.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ